Ontario vērtspapīru komisija ir otrā province, kas aizliedz BitMEX

Nesenā adresē savai Ontario, Kanādā balstītajai klientu grupai, populārajai kriptovalūtas apmaiņai BitMEX ir paziņoja tās aiziešana no provinces.

BitMEX atzīmē, ka šī atkāpšanās no visvairāk apdzīvotās Kanādas provinces ir saistīta ar Ontario Securities Commission (OSC) veikto izpildes darbību. Diemžēl, tā kā Ontario pārstāv vairāk nekā trešdaļu Kanādas iedzīvotāju, tas ir ievērojams hit kriptotirgotājiem, kuri izmanto BitMEX.

Plānots, ka BitMEX pakalpojumu Ontario lietotājiem tiks pārtraukta darbību 2020. gada 1. septembrī – dodot lietotājiem vienu nedēļu, lai sakārtotu lietas.

Nākotnes atgriešanās?

Kaut arī ziņas par šo darbības aizliegumu var būt satraucošas apmaiņas faniem, BitMEX, šķiet, joprojām ir optimistisks attiecībā uz nākotnes atdevi. Nesenajā adresē Ontario klientiem BitMEX norādīja,

“Mēs atbalstām regulatoru centienus palīdzēt noteikt standartus kriptovalūtas produktiem, kas būs šīs strauji augošās aktīvu klases attīstības pamatā. Mēs turpināsim strādāt ar Ontario Vērtspapīru komisiju, lai atbalstītu tās mērķus Ontario tirgū un pastāvīgi informētu mūsu klientus, kas dzīvo Ontario. ”

Kaut arī BitMEX nav noskaidrojis aizlieguma pamatojumu, tā optimistiskais skats nākotnē nozīmētu, ka ir iespējams veikt labojumu, lai nodrošinātu atbilstību vērtspapīru likumiem.

Paziņojums 21-327

Kanādas provinces un teritorijas individuāli regulē tādas struktūras kā OSC. Lai “saskaņotu” valsts pieeju vērtspapīru likumiem, tika izveidoti Kanādas vērtspapīru administratori (CSA), kurus vada vērtspapīru regulatori no katras provinces un teritorijas.

Izstāšanās no Ontario provinces pamatojums nav pilnībā zināms – tomēr to var izskaidrot, aplūkojot nesenos CSA paziņojumus.

2020. gada sākumā mēs ziņojām par Kanādas vērtspapīru administratoriem (CSA) un svaigiPaziņojums 21-327”. Šis paziņojums tajā laikā piesaistīja mūsu uzmanību, jo tas pievērsās CSA nostājai par kriptovalūtas apmaiņu un to, kā joprojām tiek piemēroti spēkā esošie vērtspapīru likumi..

Konkrētāk, CSA atzīmēja, ka, lai gan biržā var nebūt izvietoti drošības žetoni, “… uz darījumu, kas saistīts ar kriptogrāfisko aktīvu, var attiekties likumi par vērtspapīriem, ja darījums neizraisa pienākumu veikt un veikt minētā kriptogrāfiskā aktīva piegādi. tūlīt pēc darījuma. ”

CSA turpina, izmantojot šo fragmentu, precizējot, ko tieši nozīmē “tūlītēja piegāde”.

Mēs uzskatīsim, ka tūlītēja piegāde ir notikusi, ja:

 • platforma nekavējoties nodod kriptogrāfiskā īpašuma īpašumtiesības, valdījumu un kontroli platformas lietotājam, kā rezultātā lietotājs var brīvi izmantot vai citādi rīkoties ar kriptogrāfisko aktīvu bez
 • – turpmāka iesaistīšanās platformā vai ar to saistītajos uzņēmumos vai paļaušanās uz tām, un –
 • platforma vai jebkura filiāle, kurai saglabājas jebkādas drošības intereses vai citas likumīgas tiesības uz kriptogrāfisko aktīvu; un
 • pēc tūlītējas kriptogrāfijas aktīva piegādes Platformas lietotājs no platformas nav pakļauts maksātnespējas riskam (kredītriskam), krāpšanas riskam, darbības riskam vai prasmju riskam..
 • Sekojot Suitam

  Neskatoties uz to, ka 1. septembrī ir tikai nedēļa, Ontario iedzīvotājiem ir bijis vairāk laika nekā citiem kanādiešiem, kuri izmanto BitMEX pakalpojumus. Kvebeka, valsts otra lielākā apdzīvotā province, ieraudzīja savu provinces vērtspapīru regulatoru, Autorité des Marchés Financiers (AMF), noteikt savu aizliegumu BitMEX 2018. gadā. Starp aizliegumiem, kas noteikti gan Ontario, gan Kvebekā, aptuveni 60% kanādiešu tagad ir zaudējuši piekļuvi BitMEX.

  Nākotnē šie BitMEX aizliegumi var būt tikai sākums lielākai tendencei. Vai nākamajos mēnešos mēs redzēsim citas apmaiņas, kurām būs tāds pats liktenis, jo regulatori turpina pievērst pastiprinātu uzmanību šādām operācijām?

  Bitmex

  2014. gadā dibinātā BitMEX ir kriptovalūtas birža, kas uztur galveno mītni salu valstī Seišelu salās. Kopš palaišanas BitMEX ir izdevies izveidot globālu klātbūtni, kļūstot par vienu no pazīstamākajām šāda veida platformām.

  Izpilddirektors Arthur Hayes šobrīd pārrauga BitMEX darbību.

  Ontārio vērtspapīru komisija

  Ontārio vērtspapīru komisija (OSC) ir regulatīva iestāde, kas atrodas Ontario, Kanādā. OSC uzdevums ir nodrošināt taisnīgus un pārredzamus tirgus visiem dalībniekiem, īstenojot Ontario Vērtspapīru likums.

  Izpilddirektors D. Grants Vingoe pašlaik pārrauga OSC darbību.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me