Labākās valstis, lai palaistu jūsu drošības marķieri

Drošības marķieru piedāvājumi (STO) tagad ir izplatīti kriptotirgū. Šī unikālā līdzekļu vākšanas stratēģija dod uzņēmumiem iespēju viegli uzraudzīt, izplatīt un regulēt savu kampaņu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. STO apvieno labākās SIO īpašības un stingros noteikumus, kas noteikti konkrētos tirgos.

Papildus ieguvumiem, ko gūst uzņēmumi, kas izmanto STO stratēģiju, ir arī daudz iemeslu, kāpēc investors meklētu šāda veida ieguldījumus. Pirmkārt, STO ir daudz pārredzamāki nekā SIO. Uzņēmumiem, kas iesaistīti STO, jāatklāj sensitīva uzņēmuma informācija, tostarp to adrese, augstākā vadība un finanšu informācija.

Šī informācija vēl vairāk aizsargā investorus no sagrozītās krāpšanās, kas notiek ICO tirgos. Viens Ziņot publicēja Statis Group, parādīja, ka pat 80 procenti no 2017. gadā veiktajām SIO izrādījās krāpšanās. Tieši šī krāpnieciskā darbība noveda pie drošības žetonu izstrādes.

Tagad, kad drošības žetoni ir populārāki, daudzas valstis vēlas uzņemt ar STO saistītus uzņēmumus. Lai pievilinātu šos uzņēmumus savos krastos, valdības pārstāvji ir gatavi piekāpties nopietni. Tālāk ir norādītas labākās valstis, kur palaist jūsu drošības marķieri.

Malta

Maltas salu valsts ir viena no galvenajām vietām, kur palaist jūsu drošības marķieri. Valsts jau no paša sākuma izmantoja blokķēdes tehnoloģiju. Maltas premjerministrs Džozefs Maskats šogad nāca klajā ar publisku paziņojumu, kurā viņš atzina gan regulatoru bailes, gan faktu, ka šī tehnoloģija visā pasaulē ātri maina nozares.

Malta, izmantojot Master Explorer

Malta, izmantojot Master Explorer

Maltas amatpersonas nopietni domā par vēlmi kļūt par vadošo blokķēdes valsti pasaulē. Tajā pašā paziņojumā premjerministrs uzsvēra ekonomikas digitalizācijas virziena nozīmi. Viņš devās tik tālu, lai paziņotu – “mums jābūt tādiem, kurus citi kopē”.

Malta ir mājvieta dažiem no lielākajiem drošības žetonu projektiem, kas pašlaik strādā. Septembrī Maltas fondu birža (MSX) paziņoja par sadarbību ar Binance, pasaulē lielākā apjoma birža. Binance tuvāko mēnešu laikā cenšas valstī izveidot jaunu drošības marķiera platformu.

Lietuva

Lietuva pagājušajā gadā ir guvusi ievērojamu virzību uz mērķi kļūt par ES drošības simbolisko galvaspilsētu. Valsts ieviesa drošības žetonu draudzīgus noteikumus. Valsts finanšu ministrs izdeva plašus drošības žetonu noteikumus, kas aptvēra nodokļus, grāmatvedību, izdošanu un atbilstību.

Blockchain uzņēmumi nosūta savu projektu finanšu tirgu uzraugam, un viņu birojs labi nosūta atbildi par jūsu pilnvaras statusu. Būtībā Lietuvas amatpersonas veic savu Howie testa versiju jūsu projektam un sniedz jums pārliecinošu atbildi, pirms jūsu uzņēmums virzās uz priekšu savā projektā.

Tā kā Lietuva ir ES dalībvalsts, viņi ieguva milzīgas priekšrocības, legalizējot un regulējot STO savā valstī. Valdības amatpersonas cer vilināt visu ES uzņemt savus STO valstī.

Šveice

Šveicei ir sena finanšu patvēruma vēsture. Valstī ir zemi nodokļi un kriptogrāfijai draudzīga vide. Šveice bija viena no pirmajām valstīm, kas pieņēma noteikumus par kriptovalūtu.

Šveicei ir bijusi kripto atbalstoša nostāja kopš 2014. gada, kad regulatori izlaida ziņojumu, kurā sīki aprakstīta kriptovalūtu nozīme. Interesanti, ka ziņojumā tika atzīts, ka kriptonauda veic tos pašus uzdevumus kā nauda, ​​bet izdevējas valsts trūkuma dēļ pārtrauca sava veida likumīgu maksāšanas līdzekli..

STO iesniedz savu projektu Šveices finanšu tirgus uzraudzības iestādei (FINMA). Šī regulatīvā iestāde pārskata katru STO, lai apstiprinātu, uz kuru apzīmējumu attiecas projekts. Žetonu etiķetes ietver maksājuma, lietderības, aktīvu un hibrīda marķierus.

Izraēla

Izraēla ir mājvieta daudziem uz blockchain balstītiem jaunizveidotiem uzņēmumiem. Valsts vada pasauli pētniecības jomā & attīstība saskaņā ar neseno Blumbergs Ziņot. Ziņojumā Izraēla tika ierindota otrajā vietā, kas novatoru ziņā atpalika tikai no Dienvidkorejas. Izraēla uzņēma blokķēdes uzņēmumus, šī gada oktobrī uz pusi samazinot kriptogrāfijas nodokļus.

Telaviva, Izreāla

Saskaņā ar kriptoslātu Ziņot, Izraēla 2018. gadu sāka ar 88 blokķēdes palaišanu. 2018. gada martā Izraēla izlaida pagaidu noregulējumu Ziņot kurā sīki aprakstīti ICO noteikumi. Ziņojuma mērķis bija panākt “līdzsvaru starp tehnoloģiskajiem jauninājumiem un ieguldītāju aizsardzību”.

Izraēlas Drošības iestādes bijušais vadītājs, prof. Šmuels Hausers devās tik tālu, lai ieteiktu valstij veicināt viņa starptautiskā pensionēšanās. Šis solis nodrošina, ka Izraēla joprojām ir dominējošais spēks kriptotirgū.

Kanāda

Kanāda turpina vadīt Ziemeļamerikas kriptogrāfijas revolūciju. Kanādas Vērtspapīru birža (CSE) februārī paziņoja par plāniem sākt jaunu vērtspapīru žetonu platformu. Platformas pamatā ir Ethereum Blockchain.

Toronto, Kanādā ir Ethereum dzimtene, un pilsēta joprojām ir spēcīgs kriptogrāfijas darbības centrs. Turklāt platforma ļauj lietotājiem viegli palaist savu drošības marķieri. Šis lēmums atbilst Toronto vēlmei būt nozares līderim.

Saskaņā ar preses relīze, jaunā drošības marķiera platforma ir paredzēta, lai uzņēmumiem sniegtu alternatīvu ICO telpai.  Kabuni Technologies ir pirmais drošības marķieris, kuru paredzēts palaist platformā. Uzņēmums iesniedza arī prospektu Britu Kolumbijas Vērtspapīru komisijā (BSCE).

Dubaija

Dubaija joprojām ir spēcīga ietekme kriptotirgū. Valsts 2017. gada oktobrī bija viena no pirmajām, kas izsniedza valsts atbalstītu kriptovalūtu. Šī gada februārī Dubaijas daudzproduktu centrs (DMCC) sāka atvieglot kriptovalūtu tirgu..

DMCC ir Globālās blokķēdes padomes locekle. Sākotnēji projekts sākās kā daļa no Dubai Smart City iniciatīvas. Runājot par kriptovalūtām, projekta direktors Franko Bosoni pārrunāja, kā viņš varētu redzēt izejvielām līdzīgu nākotni šiem digitālajiem aktīviem. Tagad Dubaija ir izstrādājusi stabilu sistēmu drošības marķiera preces darbībai.

Drošības žetoni – gudra kustība

Valstis ir piemērs inovatīvam garam, un viņu lēmums par tirgus pozicionēšanu atbilstoši ekonomikas digitalizācijai noteikti atmaksāsies. Drošības žetonu tirgus turpina paplašināties, un šīs valstis tagad redz savas pro kriptogrāfiskās nostājas priekšrocības. Jums vajadzētu sagaidīt vairāk valstu mēnešus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me