SEC „Roundup“ – Claytonas užbaigia valdymą, brokerio ir pardavėjo pasiūlymas, kaltinamas fondo valdytojas

Naujienos apie SEC apmokestinimo „Ripple“ ir pagrindinius jos vadovus platinant neregistruotus vertybinius popierius atkreipė visų dėmesį. Nepaisant šio ieškinio apimties, SEC vis dar sunkiai dirba, šią savaitę pateikė keletą atnaujintų savo operacijų.

Finišo linija

Jay Clayton dabar oficialiai yra buvęs SEC pirmininkas. Neseniai išleistoje pareiškimas, Claytonas kreipėsi į savo išėjimą teigdamas, kad „… rengdamas mano darbotvarkę ir išvyksiu gruodžio 23 d.“

Claytonas apibendrino savo laiką SEC, nurodydamas vykdymo veiksmų apimtį ir reguliavimo atnaujinimus.

„SEC mes sutelkėme dėmesį į savo reguliavimo sistemos modernizavimą, priimdami daugiau nei 90 taisyklių, daugelyje sričių, kurios nebuvo iš esmės nagrinėjamos dešimtmečiais. Svarbu tai, kad mūsų tikrinimo ir vykdymo pastangos buvo sutelktos į tų dešimčių milijonų Amerikos namų ūkių poreikius. Vykdydami vykdymo veiksmus gavome daugiau nei 14 milijardų JAV dolerių vertės pinigų gynimo priemonių užsakymus ir nukentėjusiems investuotojams grąžinome maždaug 3,5 milijardo JAV dolerių rekordą “.

Naujos taisyklės

Artimiausiu metu tarpininkų, prekiaujančių skaitmeniniais vertybiniais popieriais, gyvenimas gali šiek tiek palengvėti. SEC turi paskelbė pasiūlymą viešas komentaras, kurio metu reguliavimo institucija prekiautojams brokeriais pasiūlys 5 metų amnestijos laikotarpį, per kurį nebus imtasi vykdymo veiksmų.

Šis laikotarpis siūlomas tam, kad būtų galima sukurti reikiamą infrastruktūrą, ypatingą dėmesį skiriant skaitmeninių vertybinių popierių saugojimui.

„Komisija numato, kad brokeriai-prekiautojai, vykdydami visą skaitmeninių turto vertybinių popierių brokerio ir prekiautojo funkcijų rinkinį, įskaitant šio turto saugojimo išlaikymą, atkreipia dėmesį į unikalius skaitmeninio turto vertybinių popierių požymius ir sumažina riziką investuotojams ir kitai rinkai. dalyvių. “

Tai tęsiasi,

„Komisija pripažįsta, kad skaitmeninio turto vertybinių popierių rinka vis dar yra nauja ir sparčiai besivystanti. Techniniai skaitmeninio turto vertybinių popierių sandorių ir saugojimo reikalavimai skiriasi nuo tų, kurie susiję su tradiciniais vertybiniais popieriais. Tradiciniuose vertybinių popierių sandoriuose dažnai dalyvauja įvairūs tarpininkai, infrastruktūros tiekėjai ir kitos šalys, kurių skaitmeninio turto vertybinių popierių rinkoje analogo gali nebūti. Komisija remia naujoves skaitmeninio turto vertybinių popierių rinkoje, kad būtų plėtojama jos infrastruktūra “.

Siekdamas pristatyti šią infrastruktūros plėtrą, SEC pateikė įvairius veiksmus, kurių būtų galima imtis, kad, jo manymu, investuotojams būtų pasiūlytas reikiamas saugumo lygis, kai elgiamasi su tokiu turtu. Toliau pateikiami keli šių pavyzdžiai.

  1. Tarpininkai-prekiautojai apsiriboja tik skaitmeninių vertybinių popierių prekyba
  2. Įgyvendinti aiškią politiką ir procedūras, užtikrinančias pakankamą atskaitomybės atsakomybę
  3. Įgyvendinkite aiškią politiką ir procedūras, susijusias su kiekvieno skaitmeninio turto ir jo unikalių atributų (mastelio, operacijų greičio, atsparumo ir kt.) Analize.
  4. Sukurti ir naudoti procedūras, kurios palengvina ir parodo skaitmeninio turto saugojimą.

Nors pridedamos įvairios eilutės, šis pasiūlymas yra neabejotinai teigiamas žingsnis skaitmeninių vertybinių popierių sektoriuje. Tikimės, kad tai leis pasiekti nevaržomą ir organišką augimą, nes įmonės ir reguliavimo institucijos sukuria būtiną infrastruktūrą saugiam ir efektyviam sektoriui valdyti..

Kaltinamas sukčiavimu

Nors brokeriai-prekiautojai gali tikėtis kažko pozityvaus, yra ir kitų, išskyrus „Ripple“, kurie SEC dėmesį patraukė neigiamai.

Stebimas „Virgil Capital“ įkūrėjas Stefanas Qinas SEC apkaltino sukčiavimu.  Šie mokesčiai kyla dėl įvairių veiksmų, susijusių su suklastotais įrašais, pasisavintomis lėšomis ir kt.

„Atsakovas Stefanas Qinas elgėsi apgaulingai, naudodamas materialiai melagingus ir klaidinančius pareiškimus investuotojams ir kitiems, sukeldamas didelę žalą ir grėsmę dar labiau pakenkti dviem jo valdomiems fondams -„ Virgil Sigma Fund LP “(„ Sigma Fund “). “) Ir„ VQR Multistrategy Fund LP “(„ VQR fondas “).“

Nurodoma, kad nors manoma, kad Stefanas Qinas šiuo metu gyvena Pietų Korėjoje, tikimasi, kad jis visapusiškai bendradarbiaus su SEC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me