Ontarijo vertybinių popierių komisija yra antroji provincija, uždraudusi „BitMEX“

Neseniai kreipdamasis į savo Ontarijo, Kanadoje įsikūrusią klientūrą, populiarus „BitMEX“ kriptovaliutų keitimas paskelbė jo išvykimas iš provincijos.

„BitMEX“ pažymi, kad šį nukrypimą nuo gausiausios Kanados provincijos lemia Ontarijo vertybinių popierių komisijos (OSC) vykdymo užtikrinimo veiksmai. Deja, kadangi Ontarijuje gyvena daugiau nei trečdalis Kanados gyventojų, tai yra didelis smūgis kriptografijos prekeiviams, naudojantiems „BitMEX“.

Planuojama, kad „Ontario“ „BitMEX“ paslaugų vartotojams operacijos bus nutrauktos 2020 m. Rugsėjo 1 d. – suteikiant vartotojams savaitę laiko susitvarkyti reikalus..

Ateities sugrįžimas?

Nors naujienos apie šį veiklos draudimą gali atgrasyti biržos gerbėjus, atrodo, kad „BitMEX“ išlieka optimistiškai nusiteikusi ateityje. Neseniai savo adresu Ontarijo klientams „BitMEX“ teigė,

„Mes palaikome reguliavimo institucijų pastangas padėti nustatyti kriptovaliutų produktų standartus, kurie bus šios sparčiai augančios turto klasės pažangos pagrindas. Mes ir toliau dirbsime su Ontarijo vertybinių popierių komisija, siekdami palaikyti jos tikslus Ontarijo rinkoje ir nuolat atnaujinsime mūsų klientus, gyvenančius Ontarijuje. “

Nors „BitMEX“ nepaaiškino draudimo motyvų, optimistiškas jo požiūris į ateitį reikštų, kad pataisymas, užtikrinantis vertybinių popierių įstatymų laikymąsi, yra įmanomas.

Pranešimas 21-327

Kanados provincijas ir teritorijas individualiai reguliuoja tokie subjektai kaip OSC. Siekiant „suderinti“ šalies požiūrį į vertybinių popierių įstatymus, buvo įsteigti Kanados vertybinių popierių administratoriai (CSA), kuriuos valdo vertybinių popierių reguliuotojai iš kiekvienos provincijos ir teritorijos..

Išstojimo iš Ontarijo provincijos motyvai nėra iki galo žinomi – tačiau tai gali būti paaiškinta, atsižvelgiant į naujausius CSA pranešimus.

2020 m. Pradžioje pranešėme apie Kanados vertybinių popierių administratorius (CSA) ir naujai parengtą josPranešimas 21-327“. Šis pranešimas tuo metu atkreipė mūsų dėmesį, nes jame buvo nagrinėjama CSA pozicija dėl kriptovaliutos mainų ir kaip vis dar taikomi galiojantys vertybinių popierių įstatymai..

Konkrečiau kalbant, CSA pažymėjo, kad nors mainai negali turėti saugos žetonų, „… sandoriui, susijusiam su kriptografiniu turtu, gali būti taikomi vertybinių popierių įstatymai, jei dėl sandorio neįpareigojama pateikti ir priimti nurodytą kriptografinį turtą. iš karto po sandorio “.

CSA toliau paaiškindama, ką tiksliai reiškia „greitas pristatymas“, pateikia šią ištrauką.

Mes manysime, kad nedelsiant pristatyta, jei:

 • platforma nedelsdama perduoda kriptografinio turto nuosavybės teisę, turėjimą ir valdymą platformos vartotojui, todėl vartotojas gali laisvai naudoti ar kitaip tvarkyti kriptografinį turtą be
 • – tolesnis dalyvavimas platformoje ar jos filialuose ar pasitikėjimas jomis ir
 • platforma ar bet kuri dukterinė įmonė, išlaikanti bet kokį interesą dėl saugumo ar bet kurią kitą teisinę teisę į kriptografinį turtą; ir
 • nedelsiant pristatius kriptografinį turtą, Platformos vartotojas nėra susijęs su nemokumo rizika (kredito rizika), sukčiavimo rizika, veiklos rizika ar kvalifikacijos rizika iš platformos pusės.
 • Sekdamas Suitu

  Nepaisant to, kad rugsėjo 1 d. Liko tik savaitė, Ontarijo gyventojai turėjo daugiau laiko nei kiti kanadiečiai, kurie naudojasi „BitMEX“ paslaugomis. Kvebekas, antra pagal gyventojų skaičių šalies provincija, matė savo provincijos vertybinių popierių reguliatorių, Autorité des Marchés Financiers (AMF), nustatė savo „BitMEX“ draudimą. Tarp draudimų, nustatytų tiek Ontarijuje, tiek Kvebeke, maždaug 60% kanadiečių prarado prieigą prie „BitMEX“..

  Žvelgiant į ateitį, šie „BitMEX“ draudimai gali būti tik didesnės tendencijos pradžia. Ar pamatysime, kad artimiausiais mėnesiais kiti mainai sulauks to paties likimo, nes reguliavimo institucijos ir toliau skiria didesnį dėmesį tokioms operacijoms?

  „Bitmex“

  Įkurta 2014 m., „BitMEX“ yra kriptovaliutų birža, kurios būstinė yra salų šalyje, Seišeliuose. Nuo paleidimo „BitMEX“ pavyko įsitvirtinti visame pasaulyje ir išaugo į vieną iš labiau žinomų tokio tipo platformų.

  Generalinis direktorius Arthuras Hayesas šiuo metu prižiūri „BitMEX“ veiklą.

  Ontarijo vertybinių popierių komisija

  Ontarijo vertybinių popierių komisija (OSC) yra reguliavimo institucija, įsikūrusi Ontarijuje, Kanadoje. OSC užduotis yra užtikrinti sąžiningą ir skaidrią rinką visiems dalyviams vykdant Ontarijo įstatymus Vertybinių popierių įstatymas.

  Generalinis direktorius D. Grantas Vingoe šiuo metu prižiūri operacijas OSC.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me