Nigerijos SEC teikia paaiškinimus dėl žetonų pasiūlos ir skaitmeninio turto klasifikavimo

Investuotojai ir toliau ieško turto, pavyzdžiui, kriptovaliutų ir skaitmeninių vertybinių popierių, kaip ne tik naujos valiutos formos, bet ir apsidraudimo nuo pasaulio ekonominio netikrumo. Todėl reguliavimo institucijos visame pasaulyje turėjo pritaikyti arba patikslinti požiūrį į šias alternatyvias turto klases. Naujausias tai padaryti yra Nigerijos vertybinių popierių ir biržos komisija.

Prieš pereidamas prie kelių iš šių būdų, Nigerijos SEK skyrė laiko, kad sumažintų baimes dėl be reikalo griežto požiūrio.

„Skaitmeninio turto pasiūlymai suteikia alternatyvių investavimo galimybių investuojančiai visuomenei; todėl būtina užtikrinti, kad šie pasiūlymai veiktų taip, kad atitiktų investuotojų apsaugą, visuomenės interesus, rinkos vientisumą ir skaidrumą. Pagrindinis reguliavimo tikslas nėra trukdyti technologijoms ar užgniaužti naujoves, bet sukurti etikos praktiką skatinančius standartus, kurie galiausiai sukuria sąžiningą ir veiksmingą rinką “.

Numatytoji klasifikacija

Šiame naujausias kreipimasis į visuomenę, Nigerijos SEC aiškiai išreiškė savo požiūrį į skaitmeninį turtą, nurodydamas,

“Komisijos pozicija yra ta, kad virtualus šifravimo turtas yra vertybiniai popieriai, nebent būtų įrodyta kitaip.”

Laikydamasis šios pozicijos, jis pašalina spėjimą apie skaitmeninio turto vertinimą. Iš esmės nesvarbu, ar turtas neatitinka vertybinių popierių apibrėžimo. Kad tai būtų laikoma kažkuo kitu, Nigerijos SEC reikia įrodyti kiekvienu atveju atskirai. Tik tada, gavus reguliavimo institucijos pritarimą, turtas gali būti perklasifikuojamas.

Kur guli Onusas

Nigerijos SEC ne tik nustatė savo poziciją, kad visas skaitmeninis turtas pagal nutylėjimą turi būti vertinamas kaip vertybiniai popieriai, bet ir išsiaiškino, kur tenka pareiga tiems, kurie nori pakeisti turto klasifikaciją..

„… pareiga įrodyti, kad siūlomas siūlyti kriptografinis turtas nėra vertybiniai popieriai ir todėl nepriklauso SEC jurisdikcijai, tenka minėto turto emitentui ar rėmėjui.“

Iš esmės Nigerijos SEC neprisiims kiekvieno turto klasifikavimo. Žetonų išdavėjas yra atsakingas už tinkamiausios klasifikacijos įrodymą.

Reguliuojami visi žetonų pasiūlymai

Nors pirmuose dviejuose paaiškinimo taškuose dėmesys ir toliau skiriamas investuotojams, trečiasis buvo pateiktas siekiant suteikti aiškumo įmonėms, rengiančioms kapitalo generavimo renginius.

Šiuos įvykius, tarp kurių yra ICO, DSO ir IEO, visus reguliuoja Nigerijos SEC. Nėra jokių formų ar variantų, kurie „sijonuotų“ aplink esamas taisykles. Kadangi visas skaitmeninis turtas pagal numatytuosius nustatymus yra vertybiniai popieriai, šis klasifikavimas perkeliamas į įvykius, skirtus palengvinti jų pardavimą / platinimą. Teigiama,

„… Visiems skaitmeninio turto žetonų siūlymams (DATO), pradiniams monetų aukcionams (ICO), saugos žetonų ICO ir kitiems„ Blockchain “pagrįstiems skaitmeninio turto pasiūlymams Nigerijoje arba Nigerijos emitentams, rėmėjams ar užsienio emitentams, nukreiptiems į Nigerijos investuotojus, taikomos Komisijos reglamentas “

2017 m. ICO bume viso pasaulio įmonės dalyvavo šiose populiariose kapitalo pritraukimo priemonėse. Nors daugelis buvo sukčiai, vis tiek buvo daug geranoriškų kompanijų, kurios paprasčiausiai nebuvo gerai informuotos. Todėl daugelis priimančiųjų ICO susidarė įspūdį, kad vertybinių popierių įstatymai nebus taikomi, kai to paprasčiausiai nebuvo.

Ši Nigerijos SEC pozicija buvo padaryta siekiant išvengti šios painiavos. Nors ICO gali būti ne toks populiarus, kaip anksčiau, simboliniai pasiūlymai vis dar reguliariai teikiami SSO ir IEO pavidalu.

SEC Nigerija

Nigerijos SEC dabartine forma buvo įkurta 1979 m. Kaip ir panašioms reguliavimo institucijoms, jai pavesta užtikrinti sąžiningą ir skaidrią kapitalo rinką kuriant ir vykdant reglamentus..

Pirmininkas „Olufemi Lijadu“ kartu su 9 asmenų valdyba šiuo metu prižiūri veiklą.

Kitose naujienose

Šiandienos žvilgsnio į Nigerijos SEC veiksmus pradžioje užsiminėme apie panašius įvykius įvairiose tautose. Kai kurie iš šių įvykių buvo susiję su realiais pokyčiais, o kiti tiesiog paaiškino. Toliau pateikiami keli šių pavyzdžiai.

  • Vokietija
  • Taivanas
  • Japonija

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me