Kanados vertybinių popierių administratoriai (CSA) adresuoja kripto turtą pagal reguliavimo sistemą

Pranešimas 21-327

Kanados vertybinių popierių administratoriai (CSA) neseniai tai padarė išleistas Pranešimas 21-327 – „Vertybinių popierių teisės aktų taikymo subjektams, palengvinantiems prekybą kriptografiniu turtu, gairės“.

Pavadinimas gali būti skanus, bet tikslas paprastas – šviesti prekybos platformas ir visuomenę, kaip vertybinių popierių reglamentai yra susiję su jų veikla.

Švietimo tikslais gali būti lengviau suprasti atvejus, kai vertybinių popierių įstatymai netaikomi, o ne daugelį atvejų, kai jie taikomi. CSA nurodo:

„Platformoms paprastai netaikomi vertybinių popierių įstatymai, jei taikomi visi šie reikalavimai:

 • pats pagrindinis kriptografinis turtas nėra vertybinis popierius ar išvestinė finansinė priemonė; ir
 • kripto turto pirkimo, pardavimo ar pristatymo sutartis ar priemonė
 • – įpareigojama nedelsiant pristatyti kriptografinį turtą ir
 • atsiskaitoma nedelsiant pristatant kriptografinį turtą Platformos vartotojui pagal įprastą platformos komercinę praktiką. “

Kaip akivaizdu iš pirmiau pateiktų punktų, tikrai nėra daug atvejų, kai mainais grindžiama veikla nepatenka į galiojančių vertybinių popierių įstatymų taikymo sritį..

Nesvarbu, ar neteisingai suprantate dabartinius teisės aktus, ar tyčia nepaisydami, daugelis aktyvių mainų Kanadoje šiuo metu pažeidžia įvairius vertybiniais popieriais pagrįstus reglamentus. Šių biržų vartotojams ir pačioms įmonėms CSA daro viską, kad paaiškintų, kaip tiksliai jų veiklai taikomi vertybinių popierių reglamentai. Tiems, kurie nerimauja dėl šios programos ar yra tiesiog įdomūs, būtinai perskaitykite pranešimą ČIA.

Prislopinti pramonę?

Nors kai kurie šį pranešimą gali vertinti kaip baimės taktiką, norėdami užgniaužti greitai augančią pramonę, CSA daro savo ruožtu šią mintį. Organizacija nori, kad visuomenė žinotų, kad ji iš tikrųjų palaiko technologinį augimą ir savo prisitaikymą prie laikmečio.

CSA skiria laiko, kad užbaigtų savo pranešimą pateikdamas šį pareiškimą,

„Mes džiaugiamės naujovėmis ir pripažįstame, kad nauji„ fintech “verslai gali netinkamai derėti prie esamos sistemos. „CSA Regulatory Sandbox“ yra CSA iniciatyva remti „fintech“ įmones, siekiančias siūlyti naujoviškus produktus, paslaugas ir programas Kanadoje. Tai leidžia įmonėms registruotis ir (arba) gauti išimtinį atleidimą nuo vertybinių popierių įstatymų reikalavimų taikant greitesnį ir lankstesnį procesą nei taikant standartinę paraišką, siekiant išbandyti savo produktus, paslaugas ir programas visoje Kanados rinkoje, paprastai laikinai. pagrindu.

Kelios įmonės, turinčios verslą ar projektus, susijusius su kriptografiniu turtu, buvo įregistruotos arba joms buvo taikoma išimtis dėl vertybinių popierių įstatymų reikalavimų “

Žaidžia smėlio dėžėje

Nors daugelis šio sektoriaus žaidėjų gali žaisti pagal savo taisykles, įvairios įmonės pasirodė bandydamos dirbti su reguliavimo institucijomis. Šį sąrašą sudaro tie, kurie iki šiol buvo įtraukti į pirmiau minėtą CSA Sandbox, atsižvelgiant į tam tikras galiojančių įstatymų išimtis..

 • „ZED Network Inc.“.
 • „TokenGX Inc.“.
 • „Majestic Asset Management LLC“
 • „Rivemont Investment Inc.“.
 • „3iQ“ pasėlis.
 • „Token Funder Inc.“.
 • „Ross Smith“ turto valdymo ULC
 • „First Block Capital Inc.“.
 • „Impak Finance Inc.“.
 • „Angel List LLC“ ir „AngelList Advisors LLC“

6 strateginis tikslas

Pranešimo 21-327 išdavimas nieko nestebina. CSA jau seniai yra privati ​​prie pažangos, padarytos „blockchain“ pasaulyje; Tiek daug, kad CSA savo naujausiame verslo plane išskyrė pramonę.

Šis verslo planas, išleistas 2019 m. Viduryje, per 3 metus siekia įvairių strateginių tikslų. 6 vieta buvo jų ketinimas „atsakyti į kylančias su technologijomis susijusias reguliavimo problemas“.

Iš 4 iniciatyvų, apimančių „6 strateginį tikslą“, trys yra susijusios su kriptografiniu turtu ir jų vieta vertybinių popierių reglamentuose. Šios 3 iniciatyvos yra šios:

 • Siūlyti reguliavimo tvarką, skirtą kriptografinio turto prekybos platformoms
 • Apsvarstykite saugojimo reikalavimus, susijusius su kriptografiniu turtu
 • Apsvarstykite kapitalo pritraukimą ir klausimus, kurie gali būti būdingi tik blokų grandinės vertybinių popierių aspektams

CSA apibendrina šio padidinto dėmesio „blockchain“ ir DLT technologijoms racionalumą nurodydama,

„DLT gali pakeisti finansų pramonės kraštovaizdį. Kripto turtas yra bene žinomiausias ir plačiausiai paplitęs „blockchain“ pritaikymas. CSA apsvarstys galimus pakeitimus, kaip pritaikyti dabartinę reguliavimo sistemą, siekiant išspręsti unikalius iššifravimus, kuriuos kelia kriptografinis turtas, priklausantis CSA jurisdikcijai. Šį strateginį tikslą sudaro (i) iškylančių su technologijomis susijusių reguliavimo klausimų nustatymas, kuriems reikalingi reguliavimo veiksmai ar aiškumas, ir (ii) kuriant pritaikytą ir veiksmingą reguliavimo atsaką į svarbius nustatytus klausimus. “

Ši pozicija, be naujesnės, aprašytos pirmiau pranešime 21-327, yra teigiama besiformuojančiam blokų grandinės sektoriui, nes CSA aiškiai pripažįsta unikalius poreikius ir yra pasirengusi pritaikyti savo požiūrį į reguliavimą. Norėdami visiškai perskaityti verslo planą, būtinai perskaitykite šį dokumentą.

CSA verslo planas – 2019–2022 m

Kanados vertybinių popierių administratoriai (CSA)

Kanados vertybinių popierių administratoriai (CSA) save apibūdina kaip „skėtinę organizaciją“. Kai Kanados vertybinių popierių įstatymai vykdomi provincijos lygiu, CSA tarnauja kaip tarpininkė, kurios užduotis yra suvienyti įvairias reguliavimo institucijas visoje šalyje..

Organizacija nurodo visas savo iniciatyvas kaip teikiančias,

 • Apsauga investuotojams
 • Skatinti sąžiningą ir skaidrią rinką
 • Siekimas sumažinti sistemos riziką

Operacijas CSA prižiūri profesionalų komitetas, kiekvienas atstovaujantis atitinkamai teritorijai ar provincijai.

Kitose naujienose

Kanada nėra vienintelė tauta, bandanti nustatyti geriausią būdą tarnauti ir reguliuoti „FinTech“. Nors vis dar jauna kapitalo generavimo priemonė, akcijų sutelktinis finansavimas keleriems metams į priekį nukreipia „blockchain“ pagrįstas pastangas. Galbūt, žvelgiant į praeities veiksmus, kurių buvo imtasi reguliuojant Šiaurės Amerikos sutelktinį finansavimą, paaiškės, kaip bus elgiamasi su tokiomis naujomis technologijomis kaip DLT ir „blockchain“.

Nuosavo kapitalo finansavimas Šiaurės Amerikoje

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me