Indijos atsargų bankas teikia peticiją Aukščiausiajam Teismui dėl virtualių valiutų

Ne taip greitai

Anksčiau šią savaitę Indijos Aukščiausiasis Teismas sukėlė bangas kriptovaliutų pasaulyje, nes jie panaikino Indijos rezervų banko nustatytą draudimą pramonei..

Nors daugelis skubėjo atšvęsti šį sprendimą – įvairios kriptovaliutos keityklos nedelsiant atnaujino paslaugas, turėtų būti svarbu išlaikyti lūkesčius..

Indijos naujienų agentūros praneša, kad Indijos rezervų bankas akivaizdžiai nepatenkintas Aukščiausiojo teismo sprendimu. Taigi jie pateiks sprendimo peržiūrą, tikėdamiesi atkurti draudimą.

RBI uždraudimas panaikinti

Pirmą kartą draudimą RBI nustatė 2018 m. Viduryje. Tuo metu, kai buvo uždrausta, RBI pažymėjo, kad tai įvyko po daugybės perspėjimų visuomenei apie tai, ką jie suvokė kaip pavojus, susijusius su virtualiomis valiutomis. Toliau pateikiama trumpa jų draudimo ištrauka, kuri parodo jo taikymo sritį.

„… buvo nuspręsta, kad rezervų banko reguliuojami subjektai nedelsdami nedalyvaus rizikos kapitalo vienetuose ir neteiks paslaugų, kad palengvintų bet kurį asmenį ar subjektą tvarkant ar apmokant rizikos kapitalą. Tokios paslaugos apima sąskaitų tvarkymą, registravimą, prekybą, atsiskaitymą, kliringą, paskolų suteikimą pagal virtualius žetonus, jų priėmimą kaip užstatą, su jais susijusių biržų sąskaitų atidarymą ir pinigų pervedimą / gavimą sąskaitose, susijusiose su VC pirkimu / pardavimu. “

Nors sprendimas dėl atšaukimo buvo priimtas dėl daugelio veiksnių, buvo keli svarbiausi dalykai:

  • Visiškas draudimas buvo „neproporcingas“ RBI suvokiamai rizikai
  • RBI negalėjo įrodyti, kad reguliuojami bankai patyrė žalą
  • RBI turi reguliuoti, o ne drausti

Peržiūrint naujausius Teismo dokumentus, susijusius su jų sprendimu, įdomu pažymėti, kad didelis dėmesys procese buvo skiriamas iš ankstesnių panašių Europos Sąjungos sprendimų. Kaip argumentas buvo naudojama ši Europos Sąjungos Parlamento citata:

„Mes nepritariame bendriems kriptovaliutų draudimams ar kriptovaliutų verslo ir viso oficialaus finansų sektoriaus sąveikos draudimui, pavyzdžiui, Kinijoje. Mūsų nuomone, tai būtų per toli. Tol, kol yra tinkamos apsaugos priemonės, apsaugančios oficialų finansų sektorių ir apskritai visą visuomenę, tokios kaip kovos su pinigų plovimu, teroristų finansavimas, mokesčių vengimas taisyklės ir galbūt išsamesnių taisyklių rinkinys, kuriuo siekiama apsaugoti teisėtus vartotojus (pvz., vartotojams ir investuotojams), to turėtų pakakti “.

Kai viskas buvo pasakyta ir padaryta, Indijos Aukščiausiasis Teismas nustatė, kad draudimas „turi būti panaikintas proporcingumo pagrindu“.

1,3 milijardo

Indija, turinti daugiau nei 1,3 milijardo gyventojų, sudaro daugiau kaip 17% visos žmonijos – tai yra kaklas ir kaklas Kinijai, kaip gausiausiai gyventojų turinčiai šaliai..

Indijos Aukščiausiojo Teismo sprendimą pavadinti „teigiamu“ yra nepakankamai vertinamas. Nors poveikis gali būti nematomas per naktį, kriptovaliutų pasaulis gali būti labai naudingas per potencialiai didžiulį dalyvių antplūdį.

Ne iš miško

Be to, kad RBI tęsia savo kryžiaus žygį, kad išlaikytų ankstesnį visišką kriptovaliutų draudimą, lieka viena ypač didelė kliūtis. 2019 m. Nutekėjo, kad Indijoje buvo pateikta peržiūros sąskaita pavadinimu „Kriptovaliutos uždraudimas & Oficialios skaitmeninės valiutos sąskaitos reguliavimas’.

Nors apie tai dar nesvarstoma, tai galėtų potencialiai nulemti naujai išlaisvintą kriptovaliutų pasaulį. Kai įvairios tautos visame pasaulyje stengiasi sukurti ir nustatyti savo centrinio banko skaitmeninę valiutą (CBDC), mes galbūt dar nematėme to paskutinio.

Kitose naujienose

Galbūt pasveriant sprendimą panaikinti RBI draudimą, pastaruoju metu visame pasaulyje pastebima pažanga, susijusi su kriptovaliutų reguliavimu. Vienas tokių pavyzdžių galėtų būti Pietų Korėja. Nuo pat pirmos dienos kriptovaliutos užvaldė Pietų Korėjos intrigas. Skirtingai nei RBI požiūris, tauta nusprendė, o ne uždrausti kriptovaliutas ir jas remiančius paslaugų teikėjus, o ne juos uždrausti..

Pietų Korėjos pagrindų leidimai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me