Pirmais: kriptogrāfijas un zelts ES etalonu atbilstošā indeksā

CoinShares Group, digitālo aktīvu pārvaldības firma, spēra vēl vienu soli uz priekšu, nosakot digitālo aktīvu klātbūtni institucionālajā investīciju telpā. 

CoinShares uzsāk jaunu digitālo aktīvu indeksu

CoinShares grupa paziņoja par Coinshares zelta un kriptogrāfisko kasešu indekss (CGCI). Šis ir pirmais indekss, kas pakļauts digitālā aktīva iedarbībai un atbilst arī ES etalonu regulām (ES BMR).

Milzīgs atskaites punkts kriptogrāfijas lietām, jo ​​Bitcoin, kas bieži tiek reklamēts kā zelta digitālā versija kā aktīvu klase, kļūst par neatņemamu finanšu produkta daļu institucionālajiem ieguldītājiem, kuri cenšas saskarties ar digitālajiem aktīviem.

Turklāt šajā indeksā savienošana pārī ar zeltu tiek veikta, lai apvienotu kriptogrāfijas lielu svārstīgumu ar dārgmetāla zemo nepastāvību. Indeksa riska profils ir izlīdzināts, ņemot vērā, ka starp zeltu un Bitcoin nav lielas korelācijas, norāda CoinShares Group.

Indeksa metodoloģija uztur grozu ar 5 vienādi nosvērtām kriptotastēm, kas svērtas pret zeltu. Nav fiksēta to kriptokomplektu saraksta, kurus varētu iekļaut, bet kritēriji ir balstīti uz 6 mēnešu mainīgo tirgus kapitalizāciju un izslēdz visus ERC-20 marķierus un uz privātumu vērstas kriptogrāfijas. 

Finanšu produkts iziet atkārtotu līdzsvarošanas procesu, kas notiek katru mēnesi, kriptotaisu groza līdzsvarošanai iekļaujot piecas galvenās atbilstošās tirgus maksimālās vērtības svērtās kriptovalūtas līdzsvarošanas laikā. Indeksa aprēķins balstās uz Kaiko kriptovalūtu tirgus datiem, kā arī uz Messari piegādes datiem – diviem vadošajiem datu piegādātājiem digitālo aktīvu telpā.

Tikmēr svars starp kriptogrāfijas kases grozu un zeltu tiek noteikts, pamatojoties uz svērto riska sadales shēmu.

CGCI attīstību izraisīja pētījums, kas tika veikts starp CoinShares un Imperial College London, publicēts 2019. gadā, nosakot, ka zelta un kriptogrāfijas kopu savienošana nodrošina riska un atdeves profilu, kas ir pārāks par turēšanu atsevišķi..

Kripto kasetes, kas savienotas pārī ar zeltu, lai iegūtu labāku riska atlīdzības profilu

Indeksa metodoloģija tika izveidota, pamatojoties uz pētījumiem un eksperimentiem, kas veikti ar ES reģistrēto etalonu administratoru Compass Financial Technologies, lai nodrošinātu stabilu un ar etalonu atbilstošu indeksu. Kā pirmais indekss, kas atbilst ES BMR, CoinShares zelta un kriptokasešu indekss darbojas arī populāros finanšu datu nodrošinātājos, piemēram, Bloomberg Terminal un Refinitiv.

Institucionālajiem ieguldītājiem jau ir vairākas iespējas iegūt kriptogrāfisko līdzekļu pakļaušanu, taču, ņemot vērā lielo tirgus svārstīgumu, investori var izvairīties no saistībām. Šis jaunais svērtais savienojums pārī ar zeltu – vienu no aktīviem, par kuru ir zināms zems svārstīgums – ļauj investoriem iekļūt digitālo aktīvu telpā un gūt labumu no augstākas atdeves, vienlaikus samazinot viņu pakļautību svārstīguma riskam.. 

CoinShares grupai jau ir lieli sasniegumi kriptovalūtas telpā ar vairākiem finanšu produktiem, kas ietver pirmo regulēto Bitcoin riska ieguldījumu fondu un pirmo biržā tirgoto Bitcoin produktu.

CoinShares izpilddirektors Daniels Masters uzskata, ka tas ir nozīmīgs solis uz priekšu digitālo aktīvu telpā, velkot paralēles ar preču institucionālu pieņemšanu, norādot:

“Rūpīgi izpētīti un dokumentēti indeksu produkti bija katalizators preču institucionālai pieņemšanai 90. gadu beigās, parādoties Goldman Sachs preču indeksam. Šī kriptogrāfijas un zelta indeksa mērķis ir darīt to pašu, izmantojot akadēmiskos pētījumus un tā etalona regulēto statusu, lai izietu pat visstingrākajās ieguldījumu komitejās. “

Digitālo aktīvu attīstošā telpa

Digitālo aktīvu telpa kādu laiku ilgojās pēc institucionālo investoru uzmanības. Pēdējo pāris gadu laikā lielas iestādes ir vairākas reizes iebrukušas kriptogrāfijas kasetēs. Kopš tā laika tādas tradicionālas finanšu iestādes kā Fidelity vai ICE ir izveidojušas atsevišķas vienības digitālo aktīvu nozarei.

Tomēr kriptogrāfijas telpas vainags joprojām ir SEC apstiprināts Bitcoin ETF, kas nostiprinātu aktīvu vietu atsevišķā kategorijā. Tomēr šis mērķis, šķiet, ir tikpat netverams kā pirms diviem gadiem.

Regulatīvā iestāde noraidīja vairākus pieteikumus no dažādām aktīvu pārvaldīšanas firmām, un katrs no tiem atsaucās uz iemesliem, kas saistīti ar kriptovalūtu tirgus piedāvājuma pusi – vājajām glabāšanas iespējām, neprecīzajiem cenu datiem un nenoteiktību apmaiņas apjomos..

Kaut arī kriptovalūtas telpa ir attīstījusies kopš tā laika, un institucionālajiem investoriem parādījās vairāk glabāšanas risinājumu, un datu sniedzēji, šķiet, ir izveidojuši stabilākus cenu indeksus, nav runas par progresu ceļā uz Bitcoin ETF apstiprināšanu.

Varbūt galvenais ir pieprasījums – ja ir pietiekami augsts institucionāls pieprasījums pēc digitālajiem aktīviem, regulatori var ātri mainīt savu melodiju.

CoinShares ir daļa no šīs uzņēmumu grupas, kas strādā, lai uzlabotu digitālo aktīvu finanšu produktu infrastruktūru. Ar šo jauno produktu uzņēmumam ir ne tikai potenciāls radīt institucionālu pieprasījumu pēc kriptogrāfijas kasetēm, bet arī iezīmēt ceļu uz turpmāku produktu inovāciju citiem kosmosa cilvēkiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me