Saturns pievienojas OKExChain ekosistēmai

Kad mēs virzāmies uz priekšu OKExChain TestNet 0.10, OKEx ar lepnumu sveic Saturnu OKExChain ekosistēmā!

Saturnas tīkls būvē atvērtā koda infrastruktūru, kas atvieglo darbu ar kriptovalūtām, nojaucot šķēršļus iesācēju bloku ķēdes uzņēmumiem un ļaujot visiem piekļūt finanšu brīvībai, ko decentralizācija ir aizstāvējusi.

2018. gadā Team Saturn izlaida Saturn Wallet, pirmo kriptogrāfijas maku ar vietējo daudzķēžu atbalstu, lai piekļūtu decentralizētām lietojumprogrammām, ko parasti sauc par DApps, Ethereum un Ethereum Classic. Pēc izlaišanas sekoja tā pamatprodukts Saturn Protocol v1, decentralizēts apmaiņas protokols drošai ETH, ETC tirdzniecībai, kā arī ERC-20 un ERC-223 žetoni..

Tagad platformā ir uzskaitīti vairāk nekā 870 marķieri – vairāk nekā 8800 lietotāji izvēlas Saturn Network, lai droši tirgotu savus aktīvus, baudot vienu darījumu no maka līdz seifam..

Saturna protokola pārskats

Pašlaik komanda strādā Saturna protokols v2, nozīmīgs infrastruktūras jauninājums, kas ieviesīs vairākas jaunas funkcijas, lai uzlabotu protokolu visiem ieguldītājiem, lietotājiem un ieinteresētajām personām. Galvenās jaunās funkcijas ietver:

  • Automātiska tirgus veidošana: Pārejot uz AMM modeli, pievienojot likviditātes portfeļus un veicot likmes, tiek iespējota OKB likviditātes pūla izveide.
  • Žetonu-marķieru tirdzniecības pāri: Kad likviditātes problēmas būs atrisinātas, Saturn Network varēs atbalstīt arī žetonu-žetonu pārus.
  • DAO pārvaldība: Saturn Protokols pieder sabiedrībai ar pārvaldības žetoniem. Saturn DAO ļaus arī regulāras peļņas izmaksas žetonu turētājiem dividendes veidā.
  • Starpķēžu atomu mijmaiņas darījumiUzlabota dažādu blokķēdes ekosistēmu savietojamība Atomu mijmaiņas veidā ļauj, piemēram, decentralizēt tirdzniecību starp OKT un ETH.
  • Saturna gredzeni: Saturna protokola pilnvaras stimulē saistīto modeli sākt savu apmaiņu.

Saturn Protokols v2 ar OKB likviditātes rezervi

Saturn Network un OKExChain sadarbība

Saturn Network un OKExChain ir priecīgi dalīties vairākās dizaina koncepcijās un attīstības plānos, kas nākotnē varētu radīt sinerģijas starp ķēdes starp Saturna protokolu un OKExChain / OpenDEX.

Saturn Network saraksts OKB

OKB ir globālais lietderības marķieris OKEx kriptovalūtas apmaiņai. Tā kā OKExChain ir daļa no OKEx ekosistēmas, lielisks veids, kā veicināt turpmāku pieņemšanu, ir OKB marķiera iekļaušana Saturn Network.

Saturnas komanda palīdzēs OKExChain izveidot OKB likviditātes rezervi Saturn Protocol v2 – ļaujot turpināt integrāciju ar pieaugošo DeFi ekosistēmu Ethereum.

OKExChain validatora mezgls

Saturn Network ir pievienojies testēšanas tīklam OKExChain, darbinot validatora mezglu. Kad OKExChain pāriet uz savu mainnet, varētu tikt radītas papildu sinerģijas – piemēram, Saturn Network kļūtu par OKExChain / OpenDEX operatoru.

OKDex ieviešana, kas veltīta OKExChain / Saturn Network partnerībai, kalpos kā likviditātes tilts starp abām ekosistēmām, ļaujot SATURN / OKT un STRN / OKT tirdzniecības pāriem.

Savietojamība ar Ethereum Classic

Abām komandām ir kopīga interese nodrošināt turpmāku sadarbspēju ar Ethereum Classic (ETC) un OKExChain. OKEx ekosistēmas ietvaros OKExChain ir lielāko ETC tirgu mājvieta pēc tirdzniecības apjoma. Saturn tīkls pašlaik ir visvairāk izmantotais DApp vietnē Ethereum Classic.

Saturnas komanda iesaka OKExChain izvietot aktīvu tiltu starp to un Ethereum Classic balstītiem digitālajiem aktīviem, lai atbalstītu ETC un ETC marķieru tirdzniecību un veidošanos OpenDEX. Lai atvieglotu pieņemšanu, Team Saturn vadīs OpenDEX spoguli un aktīvu tilta priekšējo daļu.

Veiciniet OKB DeFi vairākās ķēdēs

Saturn Network kā DeFi tehnoloģiju līderis integrēs OKB un / vai OKB sintētiskos digitālos aktīvus savos decentralizētajos finanšu protokolos. Tas veicinās OKB DeFi lietotāju ekosistēmā Ethereum, Ethereum Classic un citās atbalstītajās Ethereum virtuālo mašīnu ķēdēs. Tas arī popularizēs DeFi starp OKExChain un OKCoin lietotājiem.

Saturnas komanda iesaka OKExChain vadīt vieglu Saturnas pilnu mezglu ar pielāgotu Saturna gredzenu, arbitrāžas robotprogrammām, atomu mijmaiņas darījumiem starp ķēdes vērtību pārsūtīšanas robotiem, kā arī uztur decentralizētus OKB cenu orākulus līdzās Team Saturn un citiem DeFi kopienas locekļiem..

Par OKExChain

OKExChain tehniskā kopiena: https://t.me/okexchaintech

OKExChain oficiālais tīmeklis: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

Pretenzija par TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me