#OKExCustServ apibendrinimas: „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao jūsų paslaugoms

Gegužės 25 d. Mūsų generalinis direktorius Jay Hao vieną dieną tapo vyriausiuoju klientų aptarnavimo pareigūnu „Twitter“ išgirsti, ką iš tikrųjų mano vartotojai apie mūsų produktus ir paslaugas. Gavęs sąžiningą atsiliepimą, „OKEx“ gali nuolat tobulėti ir pasiūlyti geriausią vartotojo patirtį kiekvienam vartotojui.

Praleidote pokalbį? Perskaitykite mūsų santrauką žemiau, kad pamatytumėte, ką Jay atsakė!

Contents

1. Kodėl jūsų birža neteikia „Livechat“ prekybininkams?

„OKEx“ šiuo metu neteikia tiesioginių pokalbių paslaugų, todėl aš čia „Twitter“ pokalbyje su jumis;), taip pat galite prisijungti prie „OKEx“ telegramų grupės:

2. Jūsų programa neleido man kurti piniginės (dabar naudoju jūsų internetinę mobiliojo telefono versiją).

Dėl piniginės paslaugų prašome apsilankyti čia: https://www.okex.com/wallet

2. Nežinau, ar tai reikalinga, tačiau daugeliui vartotojų kilo daug klausimų apie užsakymų tipus ir kitus #OKExFutures, kuriuos aš mokau, skaičius, bet manau, kad geriausia bus įdėti mini aiškinamąją pastraipą, kai jūs užveskite ant nedažnų funkcijų.

Džiugu, kad vartotojai taip domisi mūsų produktais! Pirmiausia galite jiems rekomenduoti mūsų #OKAcademy, kad rastumėte užsakymų tipų ir skaičių paaiškinimus – https://bit.ly/2X0CuHN

Darysime daugiau edukacinių infografikų & vids apie prekybą artimiausiais mėnesiais.

3. Aš labai norėčiau pamatyti $ ETH ir (arba) $ BCH dėl pasirinkimo galimybių. Jei įmanoma, $ XRP (@E_user_L)

Ką tik kalbėjau su „OKEx“ produktų komanda ir nusprendėme kito mėnesio pradžioje pridėti „$ ETH Options“. Likusi dalis priklausys nuo rinkos reakcijos. Sekite naujienas.

4. Jei aš esu generalinis direktorius, norėčiau užkirsti kelią dideliems nuostoliams, o ne sustabdyti limitą (@jazieph)

Netrukus pritaikysime išsamų atnaujinimo apribojimą & sustabdyti rinkos pavedimus, kurie leis jums patogiau pateikti „stop“ pavedimus, kad būtų išvengta didelių nuostolių ar būtų lengviau gauti pelną.

5. Jei būčiau generalinis direktorius, supaprastinčiau prekybą. Sujungsiu visus ateities produktus į vieną usdt sąskaitą, kuri sumažintų turto perkėlimo iš sąskaitos į kitą laiką. Labai lengva ir efektyvu naudoti ir valdyti, ypač naujiems vartotojams (@E_user_L)

Puikus pasiūlymas! Mes tai svarstome. Sekite naujienas.

6. „Excel“ prekybos duomenų apskaitos tikslams lapas yra tiesą sakant tikrai siaubingas. Mano patirtis rodo, kad skaičiai buvo „užkoduoti“, tai reiškia, kad skaičiai nėra suformatuoti kaip skaičiai. Antra, pirkimo / pardavimo duomenys atsispindi atskirose eilutėse. Pvz., Jei aš nusipirkau 10 eterių, tada atsispindi 20 eilučių, nurodant + ETH ir – USDT, ir kiekvieną kartą sandorių seka nesilaiko chronologinės tvarkos, ty aš turiu suderinti konkrečią + ETH prekybą su kita – USDT prekyba iš gal 3 eilučių anksčiau. Trečia, esu įsitikinęs, kad kai kurie prekybos duomenys neatspindimi, todėl turiu intrapoliuoti ankstesnės eilės (žetonų likutis, parduoti žetonai) ir kitos eilutės numerius, kad gautumėte savo prekybos duomenis apie tą konkrečią prekybą. Apskritai manau, kad sugeneruotus „Excel“ lapus sunku naudoti ir jiems reikia daug pakoreguoti, kad galėčiau atlikti apskaitą. Šiame kontekste manau, kad „Binance“ „Excel“ lapus yra daug lengviau valdyti, nes pirkimo suma / kaina / sandorio mokesčiai yra tinkamai parodyti vienoje eilutėje vienai prekybai. Man nereikia jokio atlygio, tik tikiuosi, kad „OKEx“ gali tai pagerinti, nes tai man daug kartų kėlė problemų (@ puppystabber69)

Aš užrašiau jūsų patarimus. Mūsų produktas & techninė komanda ir toliau optimizuos prekybos duomenis, kad būtų patogesni vartotojams. Dirbti dabar.

7. Kodėl jūs, vaikinai, specialiai atskyrėte ateities prekybos sąskaitas, naujiems prekybininkams tai kelia painiavą, ką daryti ir kur eiti toliau. Manau, kad geriausia bus tiesiog sujungti juos į vieną sąskaitą ir galbūt naudoti vieną USDT ar BTC.

Dėkojame už jūsų komentarą. Šio produkto dizaino tikslas yra padėti mūsų vartotojams geriau suprasti, kokios prekybos priemonės yra prieinamos. Tačiau mes stengiamės pagerinti sąskaitų atskyrimo paprastumą, kad jis taptų patogesnis vartotojui. Sekite naujienas.

8. Geriausia bus įdėti mini aiškinamąją pastraipą, kai užveskite pelės žymeklį prie neįprastų funkcijų.

Ačiū už patarimą! Mes turime nedaug "i" piktogramos, esančios šalia kai kurių terminų, pvz., „Keisti“, rodančios paaiškinimus, kai užvesta ant jo. Bet aš žinau, kad to nepakanka visiems.

Jei reikia, papildomos informacijos ieškokite kairėje šoninėje juostoje – papildoma informacija.

9. Būtų gera idėja pridėti kriptografiją" kaip ir jūs "pirkti kriptografiją" funkcija … pvz., trečioji šalis

@SATOS_EU Taigi investuotojai gali parduoti savo kriptografiją ir pervesti į savo banko sąskaitas. (Žinoma, kyc2 arba 3 a.

Tikrai verta pasidomėti, geras pasiūlymas!

10. Taigi, aš buvau jūsų prekybos sentimentų vartotojas programoje, nuostabus. Bet aš labai norėčiau, kad pagerintumėte jo funkcionalumą. Tarkime, kad kasdieniniuose sandoriuose apie # BTC, # eth, # xrp ir kt. & galbūt taip pat padės partnerystė ar socialinės prekybos integravimas

Dėl jūsų patarimo šiuo metu vartotojams siūlome įvairius prekybos duomenis, įskaitant BTC ilgąjį / trumpąjį racioną, ateities sandorius, prekybos apimtis ir kt .; patikrinkite: https: //www.okex.com/markets/futures-data/btc-usd-quarterly.

Be to, mes nuolat didiname nuotaikas ir indeksą, kurį galime pateikti, kad prekybininkai galėtų geriau priimti sprendimą (pridedamas naujas prekybos duomenų puslapis, kurį ketiname pradėti).

Kalbant apie socialinę prekybą, mūsų komanda jau yra joje, ir aš netrukus užsiregistruosiu su jais.

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me