OKExChain TestNet palielināšana 0.10

Cienījamie vērtētie lietotāji,

OKExChain testnet tika izlaists 10. februārī. Pēc trīs mēnešu precīzas pulēšanas funkciju un vairāku produktu atjaunināšanas rīku izstrādes dokuments ir izlaists un ver. Programmas OKExChain testnet versija 0.10 tiks oficiāli izlaista 2020. gada 25. maijā. Tajā pašā laikā, pamatojoties uz OKExChain, decentralizētās apmaiņas infrastruktūra – OpenDex ir laidis klajā beta versiju, un visi lietotāji un izstrādātāji visā pasaulē ir laipni aicināti nākt un pieredzēt uz tā būvējot DEX.

1. OKExChain atjauninājumi

Tehniskie atjauninājumi

  • Ir publicēti OKExChain augsti paveiktie rīku izstrādes dokumenti, kas atbalsta visu dzīves jomu izstrādātājus pieredzē un produktu un funkciju izstrādē, pamatojoties uz OKExChain testneta 0.10 versiju, kas izlaista 2020. gada 25. maijā. (Saite uz rīka dokumentāciju: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/)
  • OKExChain validatoru atlases noteikumi tiek atbrīvoti, un visas iestādes un personas ir laipni aicinātas nākt un vadīt validatorus pēc ver palaišanas. OKExChain testnet 0,10.

Pēc tam, kad ir palaista OKExChain maintīkls, OKExChain darbība tiks veidota un atbalstīta ar top 21 super mezglu. Trīs super mezglu lomas ir Validator, Delegator un Common Users, ļaujot vienai pusei darboties vairākās lomās.

Pašlaik skriešana OKExChain super mezglos ir iesildīšanās fāzē, un ir publicēta atbalstītā informācija par ierīci, atlīdzības un soda noteikumi, konkrēti pienākumi starp lomām un super mezgla ieņēmumu sastāvs. Ieinteresētās iestādes un lietotāji ir laipni aicināti atsaukties uz noteikumiem šajā saitē, lai piedalītos: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

  • Tagad oficiāli palaistā OpenDex beta versija, kas izstrādāta OKExChain testnet augšpusē, kalpos kā decentralizēto biržu infrastruktūra pēc galvenā tīkla iziešanas tiešsaistē..
  • Ir palaista OKEx DEX Beta versija. Lietotāji ir laipni aicināti iegādāties OKT un citus testēšanas marķierus, lai pieredzētu šo decentralizēto apmaiņu.

Patlaban lietotāji var reģistrēt tirdzniecības adreses un pieredzi OKEx DEX publiskajā beta versijā, kā arī iegūt testa marķierus saskaņā ar noteikumiem un veikt pārbaudes darījumus ar OKEx DEX.

OKEx DEX kā pilnīgi decentralizēta birža atbalstīs visus lietotājus kļūt par tirdzniecības pāra operatoriem pēc tam, kad būs tiešsaistē, uzskaitīs un pārvaldīs tirdzniecības pārus un iegūs citu lietotāju tirdzniecības maksas, kas radušās tirdzniecības pāra ietvaros..

Lietotāji ir laipni aicināti nākt pārbaudīt un izmēģināt: (OKEx Dex saite: https://www.okex.com/dex-test un nosūtīt e-pastu uz: [e-pasts aizsargāts] lai sniegtu savus vērtīgos viedokļus, OKExChain komanda uzmanīgi uzklausīs, rūpīgi apsvērs un atbildēs uz jūsu ierosinājumiem.

Ekosistēmas atjauninājumi

Pašlaik vairāk nekā 30 labi pazīstamas profesionālās iestādes un projekta partijas, tostarp sabiedriskās ķēdes, spēlē & kalnrūpniecības baseini, blokķēdes pārlūkprogrammas, maki un drošības aģentūras ir nokļuvušas OKExChain ekosistēmā. Visi sola strādāt ar OKExChain, lai izveidotu brīvu un autonomu ekosistēmu, lai panāktu plaša mēroga komerciālu blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu.

Šajā kampaņā piedalās:

Sabiedriskā ķēde I BYTOM, IRISnet, KAVA, CertiK, Terra, PlayList
Ekosistēmas partneri Maks: Cosmostation, CertiK Explorer: CertiK, MintScan, OKLink, TokenView
Sabiedriskā ķēde II FIBOS, NULS, VITE, YEECO, TrueChain
Staking Pool BTC.com, Infstones, HelloPool, Cosmostation
Drošības auditi BEOSIN, SlowMist, PeckShield

Tā kā OKExChain uztur atvērtu un daudzveidīgu attieksmi, aicina vairāk iestāžu un projekta dalībnieku sadoties rokās ar OKExChain ekosistēmu.

2. OKExChain jaunākie plānojumi:

OKExChain mainnet izlaišana tiks pabeigta 2020. gada trešajā ceturksnī, un kopā tiks sasniegti šādi plāni un mērķi:

1. plāno uzsākt super mezglu vēlēšanu kampaņu un veikt kompensāciju par mainnet palaišanu;

2. Apspriediet mainnet un apelācijas kopienas palaišanas plānošanu, lai rīkotu mēģinājumu;

3. OpenDex tiks oficiāli izlaists, lai ļautu vairākām iestādēm un lietotājiem izveidot savu DEX;

4. Tiks pabeigta OKEx DEX palaišana un tiks uzsākti darījumi un iekļaušana sarakstā.

OKExChain kā jauna zvaigžņu sabiedriskā ķēde, kurai pievērsta liela uzmanība, nevar attīstīties bez visu lietotāju atbalsta un līdzdalības. Mēs turpināsim izmantot infrastruktūras izbūves avotu, lai veicinātu OKExChain kļūšanu par patiesi brīvu un autonomu ekosistēmu; un palīdzēs blokķēdes tehnoloģijai realizēt liela mēroga biznesa scenāriju pielietošanu; vadīt vairāk institūciju, projekta partijas, komandas un privātpersonas pievienoties OKExChain ekosistēmas būvniecībai un super mezglu vēlēšanām, kā arī pievienoties OKExChain komandai, lai stabili virzītu blokķēdes tehnoloģiju.

Pasts:[e-pasts aizsargāts]

t.me/okexchaintech

OKExChain oficiālā vietne: https://www.okex.com/okexchain

OKEx DEX: https://www.okex.com/dex-test

Pārbaudes marķieris: https://www.okex.com/drawdex

OKExChain dok: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me