OKExChain piesaista publisko ķēžu attīstību, ne tikai kā OKEx paplašinājumu

Blokķēdes nozares straujā attīstībā konkurence nozares gigantu starpā ir saasinājusies jaunā augstumā – publiskajā ķēdē, kas ir viena no vissvarīgākajām blokķēdes infrastruktūrām. OKExChain testnet, komerciālā publiskā ķēde, kuru izstrādājusi OKEx, nesen sāka darboties un ļauj validatoriem palaist tajā mezglus. Turklāt OKExChain ir uzsācis savu pirmo hakatonu, lai veicinātu decentralizētu lietojumprogrammu izveidi globālajā kopienā..

Tikai divu mēnešu laikā pēc tā palaišanas OKExChain aprīlī jau augšupielādēja savu kodu vietnē Github, savukārt agrākais biržas publiskās ķēdes virzītājs joprojām nav atvērts ar pirmkoda kodu. Maijā OKExChain uzsāka versiju 0.10, atklājot validatoru atlases un dividenžu mehānismu un kļuva par pirmo publisko ķēdi, kuru izstrādāja kriptogrāfijas apmaiņa, lai atbalstītu trešo personu iestāžu piekļuvi.

“Ievērojot sākotnējo blokķēdes garu, OKExChain nekļūs par apmaiņas paplašinājumu, bet gan par neatkarīgu ekoloģiju. Mēs ceram kopīgi izveidot atvērtu, decentralizētu, praktisku un daudzveidīgu ekosistēmu ar mūsu globālajiem lietotājiem, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao. “Tagad lietotāji var realizēt savu gribu, izmantojot balsošanas mehānismu, izstrādāt savu DEX vai dApp un brīvi uzskaitīt savus tirdzniecības pārus, pamatojoties uz jaunāko OKExChain testnet versiju.”

Pirmais hakatons

OKExChain tagad aicina pasaules lielākos izstrādātājus piedalīties “Hackathon”, lai uz OKExChain balstītu pakalpojumu un produktu izveidi, tostarp izstrādes rīkus, delegatoru pakalpojumu produktus, tirgus skaitļošanas spraudni, SDK un sakaru pakalpojumu produktus. Kampaņa ir atvērta līdz 2020. gada 20. jūlijam, un uzvarētājs var saņemt līdz 5000 USD ekvivalentu OKB kā atlīdzību.

Kad vairāk izstrādātāju un lietotāju pievienojas OKExChain testnet, OKExChain testēšanu var ievērojami paātrināt, un paredzams, ka OKExChain mainnet drīz tiks palaists.

OKExChain, patiesās decentralizācijas “fundamentālists”

Atšķirībā no citām apmaiņas publiskajām ķēdēm, OKExChain ir visvairāk decentralizētā, publisko ķēžu fundamentāliste. OKExChain pilnībā izmanto vienādranga tīkla būtību, savā pirmkodā ieviešot neatgriezeniskumu un efektīvu autonomiju, kas nozīmē, ka visi OKExChain dalībnieki, ieskaitot tā izstrādātāju OKEx, nespēj kontrolēt vai manipulēt ar publisko ķēdi.

Pieņemot “vienādranga tīklu”, OKExChain nodrošina augstu autonomiju mezglu skrējējiem, tā vietā, lai pieprasītu mezgliem pirms katras kustības iesniegt priekšlikumu publiskās ķēdes “pārvaldniekam” tāpat kā citas apmaiņas publiskās ķēdes. Piemēram, mezglu skrējēji var izlemt par kriptovalūtu vai tirdzniecības pāru iekļaušanu sarakstā vai izņemšanu no tā, vai arī paši izstrādāt DEX un dApp, bez iepriekšējas atļaujas iegūšanas.

Balsošanas mehānisms arī garantē, ka OKExChain paliek decentralizēta. Jebkurš OKT (OKExChain vietējais marķieris) īpašnieks, kurš ir iesaistījies OKT, var izvēlēties kļūt par “parasto vēlētāju”, lai tieši balsotu par validatoriem, vai arī deleģēt savas balsstiesības citam kontam, ko sauc par “pilnvaroto balsotāju”, lai balsotu viņu vārdā. Katram vēlētājam ir atļauts balsot līdz 30 apstiprinātāja kandidātiem, un tiks ievēlēts 21 augstākais vērtētājs ar vislielāko balsu skaitu.

Ir pierādīts, ka “izvēlēties pāris labu” ir izturīgāka pret kļūdām nekā “izvēlēties labāko”. Turklāt tas var arī vājināt lielo OKT turētāju ietekmi, it īpaši OKExChain mainnet palaišanas sākuma posmā, izvairoties no dažu cilvēku iespējas manipulēt ar publisko ķēdi.

Vienīgā ķēde ar inflācijas ekonomisko modeli

Salīdzinot ar citām apmaiņas publiskajām ķēdēm, OKExChain ir vienīgā ķēde, kas izsniedz jaunu marķieri OKT, kas darbojas kā vietējais marķieris. Tādējādi OKT ir vienīgais inflācijas pamatlīmenis starp visām biržas publiskajām ķēdēm.

Inflācijas un deflācijas pretruna faktiski atspoguļo atšķirīgās prasības starp diviem publiskās ķēdes ekosistēmā iesaistītajiem spēlētājiem – marķieriem un publisko ķēžu lietotājiem (ieskaitot dApp izstrādātājus)..

Žetonu autori cer, ka marķiera cena pieaugs, lai gūtu peļņu, savukārt pārlieku augstā marķiera cena palielinās marķiera izmantošanas izmaksas un samazinās publiskās ķēdes aktīvo līmeni, no kā citi lietotāji vēlas izvairīties..

Deflācijas modelis saasinās interešu konfliktu starp lietotājiem un hodlers. Turpinot maksu pieaugumu, samazinās lietotāju skaits un ienākumi no maksām. Galu galā tiks zaudēta publiskās ķēdes un tās dzimtās zīmes vērtība.

OKExChain iepriekš apiet šo problēmu, izsniedzot OKT, nevis izmantojot OKB, OKEx pieņemto globālo lietderības marķieri, jo OKB tagad ir absolūti deflācijas marķieris.

Jaunākā versija samazina mezglu izmaksas, vienlaikus piedāvājot vairākus ienākumu avotus

0.10 versijā OKExChain bija pionieris “OpenDEX modeļa” un “DEX Operator” koncepcijā, saskaņā ar kuru visu nepieciešamo tehnoloģiju mezgliem nodrošinās OKExChain. Tajā pašā laikā tiks izdalīti publiskās ķēdes operatori un DEX operatori, kas vairumā gadījumu tika apvienoti kā viens, kas nozīmē, ka mezgliem ne tikai nav jāmaksā lielas izmaksas par serveri un tehnoloģiju, bet arī viņiem piederēs nepārtraukta ieguvumi.

Piedaloties OKExChain, izmantojot dažādas identitātes, lietotāji var iegūt vairākus ieguvumus no, piemēram, bloka ģenerēšanas atlīdzības, balsošanas atlīdzības, saskaņošanas maksas, darījuma maksas utt..

Beigas

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me