OKExChain mainnet palaišana janvārī, kad EVM viedo līgumu izvietošana ir pabeigta

OKExChain izstrādes progresa ziņojums 2020. gada decembrī

OKExChain ir OKEx izstrādāta publiska blokķēdes iniciatīva, kas ietver atvērta pirmkoda ķēžu kopumu, ko var izmantot kā platformu decentralizētām lietojumprogrammām, tostarp decentralizētai apmaiņai. Lai iegūtu detalizētāku informāciju, skatiet mūsu OKExChain ceļvedi. 

2020. gada decembrī ir notikusi ievērojama OKExChain attīstība, tostarp OKEx paziņojums par 2021. gada janvāra oficiālo mainnet palaišanu.

OKExChain tiks ieviests četros posmos – sākot ar ģenēzes posmu, kas ir no 2020. gada 31. decembra līdz 2021. gada 14. janvārim. Pēc tam tā pāriet uz otro posmu. Tas nozīmē nepārtrauktu mainnet stabilitātes pārbaudi, lai nodrošinātu tā drošību un uzticamību. Trešajā posmā pēc validētāju priekšlikumu un balsojuma procesa tiks iespējota transakcijas funkcija, un lietotāji var izņemt OKT no OKEx uz OKExChain. Ceturtajā un pēdējā posmā tiks iespējota viedā līguma virtuālā mašīna, un OKExChain būs savietojama ar visiem Ethereum projektiem. Tajā laikā galvenais tīkls tiks pilnībā palaists.

Decembrī sagatavošanās OKExChain mainnet palaišanai sasniedza 80% pabeigšanu, un API mezgls OKExChain testnet tika jaunināts uz v0.15.1. EVM viedo līgumu izvietošana sasniedza 100% pabeigšanu.

Runājot par ekosistēmas attīstību, OKExChain komandas pārstāvji bija oficiālie tiesneši DoraHacks hakatonā Hangzhou.

Kopsavilkums

 • OKExChain atjaunināts uz v0.15.1
 • OKExChain-go-SDK atjaunināts uz v0.15.0
  • https://github.com/okex/okexchain-go-sdk/releases
  • OKExChain-java-SDK atjaunināta uz v0.16.0
   • https://github.com/okex/okexchain-java-sdk/releases
   • OKExChain sagatavošana mainnet palaišanai sasniedza 80% pabeigšanu

    Gatavošanās OKExChain mainnet palaišanai decembrī sasniedza 80%. Īpaši izstrādātāji sagatavoja dokumentus, kas nepieciešami mainnet palaišanai.

    Kamēr pašreizējā OKExChain versija ir v0.15.1, izstrādātāji gatavojas jaunināšanai uz v0.16.0. Tas ir pabeigts par 90%. OKExChain modulis DEX un Swap tika atjaunināts uz v0.16, un decembrī tika pabeigta pirmā regresijas pārbaude.

    Decentralizētās lietojumprogrammas OKExChain Farm modulī tiek izvietotas, un paredzams, ka tās tiks pabeigtas līdz 16. janvārim. OKExChain likviditātes ieguves modulis ir gatavs palaist pēc kvalitātes un sistēmas pārbaudes nokārtošanas. Turklāt OKExChain iespējos rīku, kas atvieglo testēšanas marķieru automātisku izsniegšanu. Šis rīks tiek izvērsts, un to paredzēts pabeigt līdz 15. janvārim.

    OKExChain testnet API mezgls ir jaunināts uz v0.15.1

    API mezgls OKExChain testnet ir jaunināts uz v0.15.1. Turklāt straumēšanas modulī atbalsta ziņojumu orientētu starpprogrammatūru Apache Kafka – ļauj pārsūtīt darījumu uzdevumu kopsavilkumus uz OKEx DEX.

    Kļūdu labojumu izvietošana Rest API ir pabeigta, un pašlaik tā atrodas testēšanas stadijā.

    EVM viedo līgumu izvietošana sasniedza 100% pabeigšanu

    EVM viedā līguma ieviešana ir pabeigta par 100%, un tā nonāk precizēšanas stadijā. EVM viedā līguma stresa pārbaude ir pabeigta par 60%.

    Lietotāji tagad var savienot viņu MetaMask maki ar OKExChain testnet. 

    OKExChain EVM iekšējās pārbaudes laikā mēs esam atklājuši deviņas kļūdas un visas kļūdas iesniedzām Ethermint kopienai.

    OKExChain komandas oficiālie DoraHacks Hackathon tiesneši

    OKExChain komandas pārstāvji bija oficiālie tiesneši pirmajā DoraHacks hakatonā Hangzhou. Hakatona tēma, kas saistīta ar Polkadot ekosistēmu un DApps izvietošanu, izmantojot Polkadot viedo līgumu valodu Substrate.

    Piesakieties, lai kļūtu par OKExChain testnet validatoru!

    Lai atbalstītu OKExChain izaugsmi, mēs pieņemam darbā iestādes, lai tās kļūtu par OKExChain apstiprinātājām un OKExChain ekosistēmas partnerēm..

    Lai piedalītos OKExChain validatora vēlēšanās, jums ir jāiegūst vismaz 10 000 OKT. Validētājus ievēl OKT turētāji. un 21 labākais apstiprinātājs, kas ieguvis visvairāk balsu, kļūs par OKExChain validētājiem.

    OKExChain ražo jaunu bloku ik pēc trim sekundēm, un katrs jauns bloks ģenerē vienu OKT kā atlīdzību. Par katru OKT 0,5 no tā nonāk OKExChain lauksaimniecības baseinā. Otrajai atlīdzības pusei 25% no tās tiks piešķirti validētājiem, pamatojoties uz to, cik balsu viņi saņēmuši. Atlikušie 75% tiks sadalīti gan validētājiem, gan kandidātu mezgliem, pamatojoties uz saņemto balsu svaru.

    Var atrast pilnu OKExChain testnet validatoru un kandidātu mezglu sarakstu šeit. Lai pieteiktos OKExChain validatoram un ekosistēmas partnerim, lūdzu, iesniedziet savu pieteikumu [e-pasts aizsargāts].

    Par OKExChain

    OKExChain tehniskā kopiena:

    Oficiālā OKExChain vietne: https://okex.com/okexchain

    OKEx DEX oficiālā vietne: https://okex.com/dex-test

    Saite uz testa monētu saņemšanu: https://okex.com/drawdex

    OKExChain dokumentācija: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

    OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me