OKExChain & FIBOS partnerystės pasiūlymas

„Fibos“ nusileidžia OKExChain ekosistemoje

Įvadas

„FIBOS“ ekosistema ir „OKExChain“ ekosistema čia paskelbė, kad bendradarbiaudami užmezgėme glaudžius bendradarbiavimo santykius.

„FIBOS“ ekosistema ir „OKExChain“ ekosistema kartu skatins decentralizuotą ekologinį bendradarbiavimą ir integraciją viešosios grandinės srityje, įskaitant techninės infrastruktūros kūrimą, pažangių technologijų tyrimus, bendruomenės valdymo tobulinimą, „blockchain“ verslo programų kūrimą, „DeFi“ scenarijų modeliavimą ir kt..

„OKExChain“ ekosistema, kaip gyvybiškai svarbi „blockchain“ pramonės dalis, sulaukė plataus dėmesio, nes jos kodas yra atviras. FIBOS bendruomenė taip pat atliko visapusišką „OKExChain“ tyrimą ir analizę. „OKExChain“ ekosistema pateikia plačią „decentralizacijos“, „bendruomenės teisių ir valdymo“ ir „DeFi“ viziją, kuri yra sinchronizuojama su FIBOS įsitikinimu – bendrystė, beribis vertės srautas ir „atrasti vertę visur“..

Šiuo tikslu FIBOS ekosistema ir OKExChain ekosistema po nuolatinių diskusijų nusprendė užmegzti glaudžią bendradarbiavimo partnerystę. FIBOS bendruomenė galėtų daug prisidėti kuriant techninę infrastruktūrą, kaupti techninę patirtį ir plėsti kūrėjų bendruomenę atviroje, įtraukioje ir decentralizuotoje aplinkoje, kurią teikia „OKExChain“ ekosistema. Šis žingsnis paskatins tiek FIBOS ekosistemos, tiek OKExChain ekosistemos augimą.

Tuo pat metu mes tikimės, kad bus naudingesnė ilgalaikis abiejų šalių bendradarbiavimas.

Kalbant apie bendras pastangas, skirtas IBC (tarpblokinių grandinių komunikacijai), turto daugybinei grandinei, decentralizuotiems mainų protokolams, „DeFi“, žiniasklaidos ištekliams ir daugeliui kitų sričių, bendradarbiavimas turi būti papildomas, abipusis ir naudingas visiems. FIBOS yra įsipareigojusi būti pagrindinėmis IBC infrastruktūros, „DeFi“ programų ir pažangių technologijų žvalgybos arterijomis. Šis bendradarbiavimas neabejotinai prisidės prie „blockchain“ pramonės plėtros.

„FIBOS“ (斐波 kinų k.) Yra viešosios grandinės projektas, kurį pradėjo „blockchain“ kūrėjai ir pramonės nariai, taip pat platforma, puoselėjanti „blockchain“ programas. FIBOS turi didžiausią „blockchain“ kūrėjų bendruomenę, kuri daugiausia dėmesio skiria verslo programoms ir pažangiausioms „blockchain“ srities technologijoms tirti. FO, kuris yra pagrindinis FIBOS blokų grandinės cirkuliacijos ženklas, taip pat FIBOS grandinės išteklių modelio dujos.

Įskaitant heterogeninį decentralizuotą IBC protokolą, DEX decentralizuoto turto mainų protokolą, FIBOS buvo paleista daug originalių „DeFi“ pagrindinių įrenginių. Daugelis pagrindinių „Ethereum“ išleistų skaitmeninių valiutų, tokių kaip ETH, USDT, DAI, taip pat buvo platinamos FIBOS, kuriai naudojami patikimi IBC protokolai. „FIBOS DEX“ yra pagrindinis decentralizuoto mainų protokolas, pasižymintis gylio ir likvidumo užtikrinimo savybėmis, naudojant kombinuotą algoritminę prekybą ir rankinį limitinį pavedimą, be KYC, palaikantį bet kokį prekybos poros sandorį tarp žetonų FIBOS.

Kaip pirmaujanti kriptovaliutų mainų platforma pasaulyje, OKEX sukūrė ir paleido „OKExChain“ ekosistemą, kuri taip pat turi pirmaujančią techninę galią. „OKExChain“ šaltinis nuo „GitHub“ yra visiškai atviras nuo 2020 m. Balandžio 16 d.

„OKExChain“ ekosistema siekia skatinti didelio masto komercinių programų, pagrįstų „blockchain“ technologija, įgyvendinimą. Tai suteikia kiekvienam dalyvaujančiam mazgui lygias teises šioje decentralizuotoje sistemoje. Vartotojai galėjo skelbti ir valdyti „dApps“ veisles, leisti savo kriptovaliutas, sukurti savo prekybos poras tarp žetonų ir laisvai keistis kriptovaliutomis „OKExChain“. Naudojant IBC infrastruktūrą, „blockchain“ vertės srautų ir programų scenarijų tarpusavio bendravimas gali būti įgyvendinamas paprastai ir efektyviai.

„OKExChain“: https://www.okex.com/okexchain

FIBOS: https://fibos.io

Partnerystės pasiūlymas

1. IBB FIBOS infrastruktūra & OKExChain

1.1 Apžvalga

Kaip nevienalytės „IBE“ infrastruktūros „OKExChain“ perdavimo grandinė, FIBOS susies „Ethereum“ ir „EOS“ išleistą turtą su „OKExChain“ ekosistema, kuri leis pasiekti vertės srautą per šias grandines..

1.2 Daugiau Išsami informacija

1.2.1 Dabartinis „OKExChain“ IBC sprendimas (pagrįstas „Cosmos“)

Įgyvendinta remiantis „Cosmos-sdk“, „OKExChain“ vadovaujasi nevienalyte „Cosmos“ pristatyta IBC strategija, kuri iš esmės yra „federalinė architektūra“. Tokią IBC formulę iš esmės įgyvendina rinkdamas balsavimą iš estafetės tikrintojų, kuris veda į daugiau pasitikėjimo klausimų. IBC sandorių tvirtinimas labai priklauso nuo tikrintojų laipsnių.

Pagal jos strategiją reikia apeiti kelią, kad būtų išvengta techninių problemų, vietoj kriptografijos inžinerijos įdiegiant bendruomenės valdymo mechanizmą. Tai kelia kitą problemą; sistemos rizika bus padidinta didėjant IBC turtui.

FIBOS mano, kad dabartinis sprendimas nėra tobulas ir saugus perspektyviai OKExChain ekosistemai, kuri sukels paslėptus pavojus būsimai viešosios grandinės ekologijos plėtrai..

Problemos:

  1. Dabartinis sprendimas sukelia turto saugumo ir sistemos stabilumo problemų.
  2. Mažas efektyvumas ir didelės išlaidos.
  3. Sudėtinga architektūra lemia blogą rizikos toleravimą.

1.2.2 FIBOS sprendimas

Daugybė tyrimų ir patikrinimų įrodo, kad yra įmanoma naudoti sintezės strategiją – viešai nevaldančiai grandinei (išskyrus Bitcoin, Ethereum, EOS ir kt.) OKExChain galėtų naudoti federalinį IBC sprendimą; „Ethereum“ ar „EOS“, „OKExChain“ galėtų naudoti FIBOS kaip patikimą perdavimo grandinę.

Šiuo metu FIBOS įgyvendinamas IBC sprendimas nepriklauso nuo jokio atskiro tikrintojo ar jokios tikrintojų grupės. Užtat užtikrina kriptografijos inžinerijos būdu IBC saugumą ir turto perdavimą per viešąsias grandines.

FIBOS schema turi paprastą ir nesudėtingą architektūrą. Šiuo metu tai yra saugiausia ir patikimiausia strategija, kalbant apie eksploatavimą, turto grandinės sąnaudas ir sandorių perdavimą. Vienintelė problema yra ta, kad tai nėra universalus protokolas ir negali būti greitai ir ekonomiškai suderinamas su kita viešąja grandine. Bet tai galima išspręsti „Cosmos“ architektūros relės grandinės sprendimu.

FIBOS jau sukūrė decentralizuotą heterogeninį IBC protokolą per FIBOS ir Ethereum. Bendradarbiaudama su „OKExChain“ ekosistema, FIBOS sukurs heterogeninę decentralizuotą IBC architektūrą su „OKExChain“ ir „EOS“ ir taps bendra „IBC“ lygiagrečia perdavimo sistema „OKExChain“, „Ethereum“ ir EOS..

Tuo pačiu metu „OKExChain“ ekosistema taip pat gali tapti blokine FIBOS grandinės gamintoja, kaip ir „HelloPool“, „EosAsia“, „Starteos“, „EOS Gravity“, „Slowmist“ ir kiti „EOS“ blokų gamintojai, būtų atsakingi už OKExChain IBC turto stebėjimą ir FIBOS kūrėjų pritraukimą bei EOS bendruomenė į OKExChain ekosistemą.

1.2.3 Juodraštis BC sprendimai Bitcoin

Ribotas kūrimo eros ir techninės „Bitcoin“ architektūros, Bitcoin IBC yra sunku arba neįmanoma. FIBOS siūlo, kad „OKExChain“ galėtų išspręsti heterogeninį decentralizuotą IBC su BTC naudodamas šiuos sprendimus:

  1. Nariai ir kitos „OKExChain“ ekosistemos institucijos galėtų išduoti įtvirtintus BTC turtus, pagrįstus „Ethereum“, naudodamiesi daugybe parašų, o tai atitinka dabartinius WBTC / HBTC / imBTC sprendimus.
  2. „OKExChain“ ekosistema galėtų naudoti kelių parašų schemą, kad padidintų IBC tikrintojų skaičių nuo 3 iki kelių, sustiprindama decentralizuotas savybes ir turto saugumą. FIBOS galėtų suteikti techninę pagalbą.

2. Ekologinio turto IBC perdavimas „OKExChain“

2.1 Vregionas

„Ethereum“ šiuo metu yra didžiausia „DeFi“ programų rinka. Ji ir toliau taps vertingiausia viešąja grandine, apimančia nemažą dalį kūrėjų, vartotojų ir turto artimiausioje ateityje. Nepaisant to, DPoS tinklų, tokių kaip FIBOS ar EOS, rinkoms dėl silpnos decentralizuotos nuosavybės reikia skubiai „stipraus“ „Ethereum“ turto.

2.2 Ssprendimai

Ekologinio turto, įskaitant USDK / OKB, perdavimas FIBOS yra paprastas ir efektyvus naudojant FIBOS decentralizuotą IBC protokolą. USDK / OKB dėl FIBOS galėtų būti naudojamas „FIBOS DEX“ ir „DeFi“ programose, taip pat galėtų būti naudojamas bendruomenės kūrėjams ir DApps.

Po oficialaus „OKExChain Mainnet“ paleidimo USDK / OKT suteiks „OKExChain / Ethereum / EOS / FIBOS“ kelių grandinių apyvartą ir leis kūrėjams priimti USDK / OKB / OKT kaip pagrindinę vertės terpę savo DApps..

3.DEX Protokolas

3.1 Coperacija Sistema

„FIBOS DEX“ yra protokoluotas sprendimas, tai yra, kaip pagrindinė infrastruktūra, yra visiškai atvira ir integruota. Vartotojams ar prekybininkams kiekvienas galėjo užbaigti bet kurios iš dviejų FIBOS žetonų prekybos poros inicijavimą, atlikti operaciją bet kuriomis prekybos poromis be KYC taisyklių. Kūrėjams taip pat paprasta ir lanksti integruoti priekinio puslapio rodymą su DEX grandinės operacijų duomenimis.

„OKExChain“ „OpenDEX“ programa ta pati idėja sutampa su „FIBOS“ DEX protokolu, kurie abu siekia sumažinti operacijų trintį ir skatinti apyvartos efektyvumą..

FIBOS taip pat galėtų pateikti „DEX“ sprendimus „OKExChain“ su standartizuotu priekinio vartotojo sąsajos ir API integravimu, prekybos mainų algoritmais ir kt..

3.2 Optimizacija

„Uniswap“ / „Bancor“ šiuo metu yra labiausiai paplitęs automatizuoto rinkos formuotojo (trumpesnis AMM) algoritmas, kuris vartotojams gali suteikti sandorių be sandorio šalių ir puikų našumą giliai ir likvidžiai keičiantis mainais..

Tačiau „Uniswap“ / „Bancor“ AMM protokolas turi operacijų paslydimo, keitimo operacijų praradimo, K linijos rodymo, skaitomumo, prastos vartotojo patirties trūkumų..

Šiuo tikslu „FIBOS DEX“ priima sintezės sprendimą, sujungdamas „Uniswap“ prekybos algoritmą su tradicinėmis pavedimų knygos operacijomis, kad DEX protokolas galėtų vienu metu aptarnauti skirtingus poreikius turinčius vartotojus ir turtą. Vykdydamas užsakymų integravimą, nespecifinę operacijų kryptį ir kitus sprendimus, DEX protokolas atsižvelgia į automatizuotą rinkos formavimą ir vartotojo patirtį, o tai gali padėti sukurti geresnę „OKExChain DEX“ protokolo formulę..

4.Produktai Publicų grandinė ir kūrėjų bendruomenė

4.1 produktai Publiška grandinė

Dėl sudėtingos viešosios grandinės ekosistemos vartotojams ir kūrėjams reikalingi atitinkami produktai ir infrastruktūros paslaugos.

Pvz., Vartotojams reikia įvairių įrankių, kad būtų galima mėgautis „blockchain“ technologija, kad būtų galima geriau naudotis, įskaitant kriptovaliutų piniginę, „blockchain explorer“, duomenų vizualizavimo įrankių rinkinius, valdymo įrankius (balsuokite už blokų gamintojus, siūlykite pasiūlymą ir kt.), Bendruomenės forumą ir pan. Kol kas kūrėjai reikalauja kūrimo dokumentacijos, integruotų SDK, kuria DApps ir starterių kursų talpyklas, kad galėtų greitai pradėti ir sumažinti mokymosi kreivę.

4.2 FIBOS sprendimas

FIBOS galėtų pateikti kriptovaliutos piniginę, „blockchain“ tyrinėtoją, duomenų vizualizavimo įrankių rinkinius, valdymo įrankius, bendruomenės forumą, kūrimo dokumentaciją, integruotus SDK, sukurti konteinerius DApps ir pirmiau minėtus starterių kursus, kad padėtų „OKExChain“ plėtoti ekosistemą..

FIBOS gali pateikti aukščiau nurodytą piniginę, „blockchain“ naršyklę, grandinės duomenų vizualizaciją, valdymo įrankius („super“ mazgų duomenys, balsavimas, pasiūlymai), bendruomenės forumus, pagrindinę plėtros dokumentų sistemą, palaikantį „OKExChain“ ekologijos SDK pagal „OKExChain“ ekologinių paskatų sistemą, „Piniginės“ ir įkišami atviri konteineriai, kūrėjų kursai ir kiti produktai, padedantys ekologinei plėtrai.

Be to, FIBOS ir EOS bendruomenės kūrėjai taip pat galėtų prisijungti prie „OKExChain“ bendruomenės ir skatinti geresnę vystymosi atmosferą..

5. Mediumas DeFi.cn

5.1 įvedimas

„DeFi.cn“ siekia platinti „DeFi“ informaciją, integruoti pramonės išteklius, suvienyti žiniasklaidos platformą ir viešai skelbti nuomonę. „DeFi.cn“ taip pat galėtų būti „OKExChain“ ekosistemos nariu ir teikti „OKExChain“ bendruomenei sukauptą mediją / turinį ir „DeFi“ išteklius, įskaitant indėlį į pramonės įtaką, daugiau pasakyti „blockchain“ pasaulyje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me