OKExChain & FIBOS partnerības priekšlikums

Fibos piezemējas OKExChain ekosistēmā

Ievads

FIBOS ekosistēma un OKExChain ekosistēma šeit paziņoja, ka mēs esam savstarpēji sadarbojušies, lai nodibinātu dziļas sadarbības attiecības.

Gan FIBOS ekosistēma, gan OKExChain ekosistēma kopīgi veicinās decentralizētu ekoloģisko sadarbību un integrāciju publiskās ķēdes jomā, ieskaitot tehniskās infrastruktūras izveidi, progresīvu tehnoloģiju izpēti, kopienas pārvaldības uzlabošanu, blokķēdes biznesa lietojumprogrammu izstrādi, DeFi scenāriju modelēšanu utt..

Kā būtiska bloku ķēdes nozares sastāvdaļa, OKExChain ekosistēma ir piesaistījusi plašu uzmanību, jo tā kods ir atvērts. FIBOS kopiena veica arī pilna mēroga OKExChain izmeklēšanu un analīzi. OKExChain ekosistēma izstrādā plašu redzējumu par “decentralizāciju”, “kopienas tiesībām un pārvaldību” un “DeFi”, kas ir sinhronizācija ar FIBOS pārliecību – koplietošana, berzes vērtības plūsma un “atklāt vērtību visur”..

Šim nolūkam FIBOS ekosistēma un OKExChain ekosistēma pēc ilgstošām diskusijām ir nolēmušas nodibināt dziļu sadarbības partnerību. FIBOS kopiena varētu sniegt lielu ieguldījumu, lai izveidotu tehnisko infrastruktūru, uzkrātu tehnisko pieredzi un paplašinātu izstrādātāju kopienu atvērtā, iekļaujošā un decentralizētā vidē, ko nodrošina OKExChain ekosistēma. Šis solis veicinās gan FIBOS ekosistēmas, gan OKExChain ekosistēmas izaugsmi.

Tajā pašā laikā mēs arī ceram uz lielāku ieguvumu no abu pušu ilgtermiņa sadarbības.

Kas attiecas uz kopējiem centieniem, kas ieguldīti IBC (starpbloku ķēdes komunikācija), aktīvu daudzķēžu apritē, decentralizētās apmaiņas protokolos, DeFi, plašsaziņas līdzekļu resursos un daudzās citās jomās, sadarbībai jābūt savstarpēji papildinošai, savstarpējai un daudzpusīgai. FIBOS ir apņēmusies būt par galveno IBC infrastruktūras artēriju, DeFi lietojumprogrammām un progresīvu tehnoloģiju izpēti. Šī sadarbība noteikti veicinās blokķēdes nozares attīstību.

FIBOS (斐波 ķīniešu valodā) ir publiskas ķēdes projekts, kuru uzsāka blockchain izstrādātāji un nozares pārstāvji, kā arī platforma, kas kultivē blockchain lietojumprogrammas. FIBOS ir lielākā blokķēdes izstrādātāju kopiena, kas koncentrējas uz biznesa lietojumprogrammām un progresīvu tehnoloģiju izpēti blokķēdes zonā. FO, kas ir būtisks FIBOS blokķēdes apgrozības marķieris, arī FIBOS ķēdes resursu modeļa gāze.

Ieskaitot heterogēnu decentralizētu IBC protokolu, DEX decentralizētu aktīvu apmaiņas protokolu, FIBOS ir palaistas daudzas oriģinālas DeFi pamata iespējas. Daudzas Ethereum emitētās digitālās valūtas, piemēram, ETH, USDT, DAI, ir izplatītas arī FIBOS, kas gūst labumu no spēcīgajiem IBC protokoliem. FIBOS DEX ir decentralizētas apmaiņas pamatprotokols ar dziļuma un likviditātes nodrošināšanas īpašībām ar kombinētu algoritmisku tirdzniecību un manuālu limita rīkojumu, bez KYC, kas atbalsta jebkuru tirdzniecības pāra darījumu starp žetoniem FIBOS.

Kā pasaules vadošā kriptovalūtas apmaiņas platforma OKEX ir izstrādājusi un palaidusi OKExChain ekosistēmu, kurai ir arī nozares vadošais tehniskais spēks. OKExChain avots pilnībā atvērts vietnē GitHub kopš 2020. gada 16. aprīļa.

OKExChain ekosistēmas mērķis ir veicināt plaša mēroga komerciālu lietojumprogrammu ieviešanu, pamatojoties uz blokķēdes tehnoloģiju. Tas piešķir visiem iesaistītajiem mezgliem vienādas tiesības visā šajā decentralizētajā sistēmā. Lietotāji varēja publicēt un palaist dApps šķirnes, emitēt savas kriptovalūtas, izveidot savus tirdzniecības pārus starp marķieriem un brīvi apmainīties ar kriptovalūtām vietnē OKExChain. Izmantojot IBC infrastruktūru, vērtību plūsmas un lietojumprogrammu scenāriju savstarpēju saziņu var īstenot vienkārši un efektīvi.

OKExChain: https://www.okex.com/okexchain

FIBOS: https://fibos.io

Partnerības priekšlikums

1. FIBOS IBC infrastruktūra & OKExChain

1.1 Pārskats

Kā heterogēnas IBC infrastruktūras OKExChain pārraides ķēde, FIBOS saistīs Ethereum un EOS emitēto aktīvu ar OKExChain ekosistēmu, kas ļauj veikt vērtību plūsmu caur šīm ķēdēm.

1.2 Vairāk Sīkāka informācija

1.2.1 Pašreizējais IBE risinājums OKExChain (balstīts uz Cosmos)

Īstenojot, pamatojoties uz Cosmos-sdk, OKExChain seko neviendabīgajai IBC stratēģijai, ko piedāvā Cosmos un kas pamatā ir veidota kā “federāla arhitektūra”. Šādu IBC formulu būtībā ievieš balsošanas savākšana no stafetes ķēdes verificētājiem, kas noved pie vairāk uzticības jautājumu. IBC darījumu apstiprināšana lielā mērā ir atkarīga no verificētāju pakāpēm.

Tās stratēģija prasa apvedceļu, lai izvairītos no tehniskām problēmām, kriptogrāfijas inženierijas vietā ieviešot kopienas pārvaldības mehānismu. Tas rada nākamo problēmu; sistēmas risks tiks palielināts ar pieaugošo IBC aktīvu.

FIBOS uzskata, ka pašreizējais risinājums nav ideāls un drošs daudzsološajai OKExChain ekosistēmai, kas radīs slēptas briesmas publiskās ķēdes ekoloģijas attīstībai nākotnē.

Problēmas:

  1. Pašreizējais risinājums rada problēmas aktīvu drošībā un sistēmas stabilitātē.
  2. Zema efektivitāte un augstas izmaksas.
  3. Sarežģīta arhitektūra noved pie sliktas riska tolerances.

1.2.2. FIBOS risinājums

Daudzi izmeklējumi un pārbaudes pierāda, ka ir iespējams izmantot kodolsintēzes stratēģiju – dominējošai publiskajai ķēdei (izņemot Bitcoin, Ethereum, EOS utt.) OKExChain varētu izmantot federālo IBC risinājumu; Ethereum vai EOS, OKExChain varētu izmantot FIBOS kā uzticamu releju ķēdi.

IBC risinājums, ko pašlaik īsteno FIBOS, nepaļaujas ne uz vienu atsevišķu verificētāju vai verificētāju grupu. Tā vietā tas nodrošina IBC drošību un aktīvu pārsūtīšanu caur publiskām ķēdēm, izmantojot kriptogrāfijas inženieriju.

FIBOS shēmai ir vienkārša un vienkārša arhitektūra. Pašlaik tā ir visdrošākā un izturīgākā stratēģija attiecībā uz darbību, aktīvu starpķēžu izmaksām un starpķēžu darījumu pārraidi. Vienīgā problēma ir tā, ka tas nav universāls protokols un to nevar ātri un rentabli savietot ar citu publisko ķēdi. Bet to var atrisināt ar Cosmos arhitektūras releju ķēdes risinājumu.

FIBOS jau ir izveidojis decentralizētu neviendabīgu IBC protokolu, izmantojot FIBOS un Ethereum. Pēc sadarbības ar OKExChain ekosistēmu, FIBOS izstrādās neviendabīgu decentralizētu IBC arhitektūru ar OKExChain un EOS un kļūs par vispārēju IBC paralēlo relu ķēdi OKExChain, Ethereum un EOS.

Tajā pašā laikā OKExChain ekosistēma var kļūt arī par FIBOS ķēdes bloku ražotāju, tāpat kā HelloPool, EosAsia, Starteos, EOS Gravity, Slowmist un citi EOS bloku ražotāji būtu atbildīgi par OKExChain IBC aktīvistu liecinieku novērošanu un FIBOS izstrādātāju piesaisti un EOS kopiena OKExChain ekosistēmai.

1.2.3 Melnraksts EsBC risinājumi Bitcoin

Ierobežots ar Bitcoin izveides laikmetu un tehnisko arhitektūru, Bitcoin IBC ir grūti vai neiespējami. FIBOS ierosina, ka OKExChain varētu atrisināt neviendabīgo decentralizēto IBC ar BTC, izmantojot šādus risinājumus:

  1. Locekļi un citas OKExChain ekosistēmas institūcijas, izmantojot vairākus parakstus, varētu emitēt noenkurotus BTC aktīvus, pamatojoties uz Ethereum, kas atbilst pašreizējiem WBTC / HBTC / imBTC risinājumiem.
  2. OKExChain ekosistēma varētu izmantot vairāku parakstu shēmu, lai palielinātu IBC verificētāju skaitu no 3 uz vairākiem, uzlabojot decentralizētos īpašumus un aktīvu drošību. FIBOS varētu sniegt tehnisko atbalstu.

2. Eko aktīvu IBC nodošana OKExChain

2.1 Value

Pašlaik Ethereum ir lielākais DeFi lietojumprogrammu tirgus. Tā arī turpmāk kļūs par vērtīgāko publisko ķēdi, kas tuvākajā nākotnē apvienos ievērojamu daudzumu izstrādātāju, lietotāju un aktīvu. Neskatoties uz to, tādiem DPoS ķēžu tirgiem kā FIBOS vai EOS – vāja decentralizētā īpašuma dēļ – Ethereum steidzami nepieciešami “spēcīgi” aktīvi.

2.2 Sizlaides

Ekoloģisko aktīvu, tostarp USDK / OKB, pārsūtīšana uz FIBOS ir vienkārša un efektīva, izmantojot FIBOS decentralizēto IBC protokolu. USDK / OKB uz FIBOS varētu izmantot FIBOS DEX un DeFi lietojumprogrammās, kā arī to varētu izmantot kopienas izstrādātāji un DApps.

Pēc oficiālās OKExChain Mainnet palaišanas tas nodrošinās USDK / OKT ar OKExChain / Ethereum / EOS / FIBOS vairāku ķēžu tirāžu un ļaus izstrādātājiem pieņemt USDK / OKB / OKT kā pamata vērtības nesēju savos DApps.

3.DEX Protokols

3.1 Coperācija Sistēma

FIBOS DEX ir protokolēts risinājums, tas ir, kā fundamentāla infrastruktūra ir pilnībā atvērts un integrējams. Lietotājiem vai tirgotājiem ikviens varēja pabeigt jebkura no FIBOS divu žetonu tirdzniecības pāra uzsākšanu, veikt darījumu ar visiem tirdzniecības pāriem bez KYC noteikumiem. Izstrādātājiem vienkārša un elastīga ir arī priekšējās lapas displeja integrēšana ar DEX ķēdes darījumu datiem.

OKExChain OpenDEX programmai ir tāda pati ideja kā FIBOS DEX protokolam, kuru abu mērķis ir samazināt darījumu berzi un veicināt aprites efektivitāti.

FIBOS varētu arī nodrošināt DEX risinājumus OKExChain ar standartizētu front-end UI un API integrāciju, biržas tirdzniecības algoritmiem utt.

3.2 Optimizācija

Uniswap / Bancor pašlaik ir visplašāk izmantotais automatizētā tirgus veidotāja (röv. AMM) algoritms, kas lietotājiem var nodrošināt darījumus bez darījumu partneriem un izcilu sniegumu apmaiņas dziļumā un likviditātē..

Tomēr Uniswap / Bancor AMM protokolā ir defekti darījumu slīdēšanā, zaudējumi apmaiņas darījumos, K līnijas displejs, lasāmība, slikta lietotāja pieredze.

Šim nolūkam FIBOS DEX pieņem kodolsintēzes risinājumu, apvienojot Uniswap tirdzniecības algoritmu ar tradicionālajiem pasūtījumu grāmatas darījumiem, lai DEX protokols varētu vienlaikus apkalpot lietotājus un aktīvus ar dažādām vajadzībām. Izmantojot pasūtījumu integrāciju, nespecifisku darījumu virzienu un citus risinājumus, DEX protokols ņem vērā automatizētu tirgus veidošanu un lietotāju pieredzi, kas varētu sekmēt labāku OKExChain DEX protokola formulu.

4.Produkti no Public ķēde un izstrādātāju kopiena

4.1 Produkti no Pubiskā ķēde

Izsmalcinātai publiskās ķēdes ekosistēmai lietotājiem un izstrādātājiem ir nepieciešami atbilstoši produkti un infrastruktūras pakalpojumi.

Piemēram, lietotājiem ir nepieciešami dažādi rīki, lai baudītu blokķēdes tehnoloģiju, lai iegūtu labāku pieredzi, tostarp kriptovalūtas maks, blokķēdes pētnieks, datu vizualizācijas rīku komplekti, pārvaldības rīki (balsojiet par bloku ražotājiem, ierosiniet priekšlikumu utt.), Kopienas forums un tā tālāk. Pa to laiku izstrādātājiem ir nepieciešama izstrādes dokumentācija, integrēti SDK, jāizstrādā konteineri DApps un starta kursiem, lai ātri sāktu un samazinātu mācīšanās līkni.

4.2 FIBOS risinājums

FIBOS varētu nodrošināt kriptonauda maku, blockchain explorer, datu vizualizācijas rīku komplektus, pārvaldības rīkus, kopienas forumu, izstrādes dokumentāciju, integrētus SDK, izstrādāt konteinerus DApps un iepriekšminētos starta kursus, lai palīdzētu OKExChain ar ekosistēmas attīstību.

FIBOS var nodrošināt iepriekšminēto seifu, blokķēdes pārlūku, ķēdes datu vizualizāciju, pārvaldības rīkus (super mezglu dati, balsošana, priekšlikumi), kopienas forumus, pamata izstrādes dokumentu sistēmu, atbalstot SDK OKExChain ekoloģijai saskaņā ar OKExChain ekoloģisko stimulu sistēmu, Maki un iespraužami atvērtie konteineri, izstrādātāju kursi un citi produkti, kas palīdz ekoloģiskai attīstībai.

Turklāt gan FIBOS, gan EOS kopienas izstrādātāji varētu pievienoties OKExChain kopienai un veicināt labāku attīstības atmosfēru.

5. Medijs no DeFi.cn

5.1 Esievads

DeFi.cn mērķis ir izplatīt DeFi informāciju, integrēt nozares resursus, apvienot mediju platformu un publicēt sabiedrības viedokli. DeFi.cn varētu kalpot arī kā OKExChain ekosistēmas dalībnieks un nodrošināt apkopotus plašsaziņas līdzekļus / saturu un DeFi resursus OKExChain kopienai, ieskaitot ieguldījumu nozares ietekmē, sniegt lielāku vārdu bloku ķēdes pasaulē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me