OKEx jaunina OKExChain Testnet uz V0.11.0

Viss, kas jums jāzina par jaunāko OKExChain testnet jauninājumu

Plānots, ka OKExChain jauninās savu testnet uz V0.11.0 bloka augstumā 9460000, kas notiks laikā no 7:00 rītā UTC līdz 10:00 rītā UTC 2020. gada 26. augustā.

OKExChain testnet jaunās iespējas

Pēc jaunināšanas OKExChain testnet atkārtosies līdz V0.11.0, un okexchain-id kļūs okexchain-testnet1.

Jaunākais jauninājums atbalsta OpenDEX-Desktop v0.0.2 un ievieš push paziņojumus vietējiem mezgliem. Izmantojot datu analīzes moduli, lietotāji var saņemt paziņojumus par tirgus jaunumiem, tehniskās analīzes rādītājiem (piemēram, K-line) un darījumu ierakstiem. Modulis ļauj darbvirsmas lietotājiem piekļūt jaunākajai tirgus informācijai, nepaļaujoties uz centralizētiem serveriem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par OKExChain v0.11.0 un OpenDEX attīstību, lūdzu, skatiet OKExChain jūlija mēneša pārskatu.

Kas ir OpenDEX?

OpenDEX ir OKExChain pirmais decentralizētais finanšu pieteikums. Ar redzējumu ļaut ikvienam izveidot savu decentralizētu apmaiņu, OpenDEX mērķis ir izveidot DEX ekosistēmu bez centralizētiem serveriem.

Starp kriptovalūtas biržām ir divi darbības modeļi:

  • Citātu virzīts modelis
  • Pasūtījumu saskaņošanas modelis

Ar cenu kotētu modeli ir labāka likviditāte. Tomēr nav cenu noteikšanas mehānisma, un tirgus veidotājiem jāuzņemas vienpusēja tirgus riski.

Vienpusējs tirgus attiecas uz situācijām, kurās tirgus veidotāji tikai norāda aktīva solīto vai pieprasīto cenu. Lai mazinātu vienpusēja tirgus riskus, tirgus veidotāji iekasē lielāku starpību starp pirkšanas un pārdošanas cenām. Tirgus veidošanas modeļa piemērs ir gadījums, kad bankas sniedz valūtas maiņas pakalpojumus.

Savukārt pasūtījumu saskaņošanas modelis atvieglo cenu noteikšanas mehānismus, jo tas parāda visus pircēju un pārdevēju pasūtījumus pasūtījumu grāmatā. Tomēr nav garantiju, ka šie parādītie rīkojumi tiks izpildīti. Tātad vienpusēja tirgus gadījumā pasūtījumi, visticamāk, tiks saskaņoti un izpildīti saskaņā ar pasūtījumu saskaņošanas modeli.

Kriptovalūtas biržas pieņem pasūtījumu saskaņošanas modeļus un izmanto pasūtījumu grāmatas, lai uzskaitītu visus pieejamos pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus. No otras puses, projekta komanda pati darbojas kā tirgus veidotāji, lai nodrošinātu viņu žetonu likviditāti un uzlabotu lietotāju tirdzniecības pieredzi.

Kaut arī dažas decentralizētas biržas mēģināja ieviest pasūtījumu saskaņošanas modeli savos tirdzniecības uzņēmumos, lietotāju pieņemšana ir ierobežota divu iemeslu dēļ:

  1. DEX ir jāuzlabo gan mērogojamība, gan drošība, lai pieņemtu pasūtījumu saskaņošanas modeli. Lai to izdarītu, daži DEX, kas izveidoti uz Ethereum, pieņem 2. slāņa mērogojamības risinājumus.
  2. Rīkojumu saskaņošanas modelis prasa, lai tirgus veidotājs nodrošina likviditāti un mazina cenu svārstīguma riskus tirgotājiem. Automatizēti tirgus veidotāji, piemēram, Uniswap, ir piemēri tam, kā palielināt pasūtījumu saskaņošanu starp DEX.

OpenDEX, kas balstīts uz OKExChain, mērķis ir uzlabot DEX mērogojamību un drošību. The "DEX operators" tiek izmantots, lai stimulētu projekta komandu nodrošināt likviditāti saviem tirdzniecības pāriem un mazināt cenu svārstīguma risku tirgotājiem.

OKExChain pieņem starpplanētu failu sistēmu un Ethereum nosaukumu pakalpojumu, lai virzītos uz decentralizāciju. Turklāt OKExChain nodrošina OpenDEX darbvirsmas versiju un lietotāja saskarni, lai palīdzētu projektu komandām un lietotājiem tirgoties ar OpenDEX. Šie rīki palīdz projekta komandām izvietot savus DEX, kā arī izdot un pārvaldīt tirdzniecības žetonus, nepaļaujoties uz centralizētām pusēm..

Kādi ir OKExChain validatora pienākumi?

Validētājus var sodīt, ja jauninot vienprātības mezglu, viņi dublē parakstus. Pirms vienprātības mezgla jaunināšanas aktivizēšanas validatoriem jāpārbauda savas programmatūras versijas un ģenēzes faila jaucējkrāsa..

Ja validatori tīkla jaunināšanas aktivizēšanas laikā ir atklājuši kļūdas, ieteicams kļūdas novērst tikai pēc tīkla jaunināšanas aktivizēšanas. Ja tīkla darbība ir apturēta un izmantotais ģenēzes fails atšķiras no tā, ko gaidījāt, lūdzu, lūdziet padomu no galvenā izstrādātāja mūsu vietnē Telegrammu kopiena pirms autentifikatora atiestatīšanas.

Pirms testnet v0.10.10 eksportēšanas ieteicams pārbaudītājam veikt pilnīgu testnet statusa momentuzņēmumu. Momentuzņēmumus var uzņemt, izveidojot rezerves failu okexchaincli un okexchain direktorijām.

Ja tīkla jaunināšana neizdodas, pārbaudītājiem ir jāatjauno OKExChain testnet statuss uz v0.10.10, momentuzņēmumiem uzņemot jaunāko stāvokli pirms jaunināšanas. Pēc OKExChain testnet statusa atjaunošanas validatori var atkal aktivizēt savu vienprātības mezglu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, ievērojiet OKExChain Wiki publicētās tīkla jaunināšanas vadlīnijas šeit.

Kā maki, bloķētas pārlūkprogrammas un citi pakalpojumu sniedzēji var atbalstīt tīkla jaunināšanu?

Lietotājiem lietotnē var būt īslaicīgs pakalpojumu pārtraukums. Pārtraukuma ilgums ir atkarīgs no izmantotās lietojumprogrammas. Lai nodrošinātu stabilu lietotāja pieredzi, pakalpojumu sniedzējiem būtu jāpieņem atbilstošas ​​darbības procedūras un jāapzinās iespējamie pikšķerēšanas uzbrukumi.

Lūdzu, skatiet OKExChain oficiālos kanālus, kas uzskaitīti zemāk, lai iegūtu atjauninātu un precīzu informāciju.

OKExChain GitHub: https://github.com/okex/okexchain

OKExChain emuārs: https://www.okex.com/academy/en/category/okexchain-en/ecology-construction-en

OKExChain telegrammu grupa: https://t.me/okexchaintech

Ja jums ir kādas šaubas par tīkla jaunināšanas darbībām un informācijas ticamību, pirms kādu darbību veikšanas, lūdzu, gaidiet OKExChain oficiālo kanālu norādījumus. Lūdzu, nesniedziet savas 12 ciparu paroles nevienam administratoram, vietnei vai neoficiālai programmatūrai.

Par OKExChain

OKExChain tehniskā kopiena: https://t.me/okexchaintech

OKExChain oficiālais tīmeklis: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

Pretenzija par TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP (OKExChain uzlabošanas priekšlikums): https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me