OKEx ķēde un OKEx DEX – revolucionāra DeFi ekosistēma

Blockchain tehnoloģija ir revolucionāra interneta infrastruktūra, un tā ir sasniegusi vēl nebijušu augstumu. Blokķēdes laikmetā centrālās bankas visā pasaulē eksperimentē ar šo tehnoloģiju, un parādās daudzi jauninājumi, piemēram, Svari. Šāda decentralizēta vienādranga tehnoloģija nav tikai tehnoloģisks progress, bet tā pārveidos pasaules ekonomiku, kā to darīja internets.

Pie OKEx mēs uzskatām, ka blokķēdes tehnoloģija kļūs par būtisku infrastruktūru un katalizatoru nākamajam cilvēka sasniegumam. Gūstot labumu no globālās decentralizācijas attīstības, mēs cenšamies pārkāpt robežas tam, kas nosaka kriptogrāfijas apmaiņu un ko tā var dot tirgū. 2019. gada aprīlī mēs paziņojām, ka mēs izstrādājam savu blokķēdi – OKExChain, lai ar savu decentralizēto lietojumprogrammu palīdzību sniegtu ieguldījumu sabiedrībā..

OKExChain Vision

OKExChain ir decentralizēta blokķēde, kas paredzēta pamats liela mēroga blokķēdes vadītiem komerciāliem lietojumiem. Mēs vēlamies izveidot decentralizētu un atvērtu publisko ķēdi, kas dod iespēju visiem iesaistītajiem mezgliem, lai lietotāji varētu brīvi atbrīvot un darbināt decentralizētas lietojumprogrammas, emitēt savas kriptovalūtas, izveidot tirdzniecības pārus un brīvi tirgoties. Iesaistītā starpķēžu tehnoloģija ir atslēga, lai sasniegtu savu misiju.

Izmantojot starpķēdes moduļus, lietotāji var koplietot blokķēdes tehnoloģijas vērtību un pielietojuma scenārijus, lietotāji un lietošanas gadījumi ir saistīti, lai panāktu ērtu un ātru ekosistēmu un pievienotās vērtības sistēmu izveidi.

OKExChain tehniskās priekšrocības

OKExChain mērķis ir ieviest jaunu brīvības līmeni tirgotājiem un lietotājiem, kuri vēlas izveidot savu decentralizētu biržu. Izstrādāts ar iekšējiem un ārējiem OKExChain vadītajiem ekosistēmas partneriem, OKExChain atbalsta vairāku ķēžu paralēla attīstība tas var ievērojami paātrināt izstrādes procesu un atbalstīt liela mēroga lietojumprogrammu palaišanu. Lai gan vienu lietojumprogrammu vienlaikus var izstrādāt vairākas puses, tas var veicināt labvēlīgu iekšēju konkurenci par produktiem, lai ieviestu regulārus atjauninājumus, tādējādi uzlabojot lietotāju pieredzi..

Datu paplašināšana ķēdē ir vēl viena unikāla OKExChain iezīme. Dati par ķēdi ir sadalīti 3 slāņos: bloku, operāciju un ārpus ķēdes dati; un tie saglabā blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības – neatgriezeniskas un bez manipulācijām. Izmantojot īpašus ķēdes aprēķina algoritmus, tiek glabāti tikai darbības dati, lai samazinātu pārsūtīto datu daudzumu, ja vienprātībai jāpanāk liels datu daudzums. Tas var efektīvi uzlabot publiskās ķēdes darbības efektivitāti, vienlaikus samazinot datu ķēdes ārpus ķēdes izmaksas.

Uzticamais un caurspīdīgais OKEx DEX

Bez OKExChain mēs palaidām OKEx DEX, atklāta, iekļaujoša un droša decentralizēta apmaiņa, kas lietotājiem ļauj labāk kontrolēt savus aktīvus un tos brīvi pārvaldīt.

Kā pirmā DeFi lietojumprogramma OKExChain, OKEx DEX mērķis ir izveidot pašpārvaldi un bez robežām finanšu decentralizētu tirdzniecības vidi, lai nodrošinātu aktīvu drošību, lai dažādi nozares dalībnieki varētu piedalīties kriptogrāfijas tirdzniecībā ar pilnīgu ķēdes pārredzamību.

Izmantojot šo lielisko rīku, lai izveidotu savu DEX uz OKExChain, lietotājiem būs pilnīga kontrole pār saviem aktīviem un viņi varēs pielāgot, kādus aktīvus un tirdzniecības pārus viņi vēlas uzskaitīt; reālā laika ikdienas norēķini par peļņu, lai nodrošinātu labāku tirdzniecības pieredzi un likviditāti; piekļuve pārskatāmiem tirdzniecības ierakstiem arī OKExChain.

Trīsstūris OKExChain-OKB-OKT

Kā OKEx ekosistēmas vietējais marķieris, OKB kopš dzimšanas ir guvis plašus panākumus, sasniedzot visu laiku augstāko līmeni USD 5.9 2020. gada februārī. Pēc savas blokķēdes palaišanas mēs tuvākajā laikā migrēsim OKB uz OKExChain mainnet paplašināt marķiera ekoloģisko pielietojumu, un mēs sadedzināsim kopumā 700 miljonus neizsniegtu OKB, izmantojot atpirkšanas un ierakstīšanas shēmu. Ar samazinātu apgrozību mēs uzskatām, ka OKB katru dienu turpinās pieaugt augstāk.

Kā viens no vietējiem OKExChain marķieriem OKB būs atvērts tirdzniecībai ar OKEx DEX un izmantos ķēdes atvērto un neuzticamo vidi, lai izveidotu savienojumu ar platformā izveidotajiem decentralizētajiem biržas un tirdzniecības pāriem. OKT, vēl viens vietējais marķieris, kas izsniegts OKExChain ģenēzes blokā un mezglu blokā, tiks 100% kartēts OKB turētājiem atbilstoši viņu īpašumiem. OKT un OKB nav atdalāmi no OKExChain, tie būs savstarpēji saistīti, lai veicinātu OKExChain ekoloģisko attīstību.

Testēšanas tīkls OKExChain

Gaidīšana ir beigusies – šodien mēs ar prieku paziņojam, ka OKExChain darbojas!

Lai optimizētu testa tīkla OKExChain kā pamata infrastruktūras darbību decentralizētajā jomā, visi lietotāji tiek aicināti izjust OKExChain iespējas. Lietotāji, kas piedalās, var saņemt arī bezmaksas OKT testnet monētas!

Kā instalēt OKExChain: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest/getting-start/install.html

OKT testnet: https://www.okex.com/dex-test

DEX adrese & vadīt: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest

Pieprasiet bezmaksas OKT: https://www.okex.com/activities/pro/drawdex

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me