NULS ir OKExChain bendradarbiavimo ekosistemoje pasiūlymas

Apie NULS

NULS yra atviro kodo, įmonės lygio, adaptyvi „blockchain“ platforma, siūlanti greitus verslo sprendimus kūrėjams. NULS, turėdamas mikroservisų, išmaniųjų sutarčių, kelių grandinių sąveikumo ir greito kūrimo grandinės kūrimą, nustato naują pramonės standartą supaprastinant „blockchain“ priėmimą..

NULS mikropaslaugų sluoksnio dizainas leidžia kūrėjams lengvai sukurti modulius bet kam. „NULS“ siūlo sklandžius, ekonomiškus ir laiko taupančius sprendimus kūrėjams, turintiems minimalią „blockchain“ patirtį.

NULS yra modulinė atvirojo kodo „blockchain“ infrastruktūra.

Jos pavyzdiniai produktai yra žemiau:

1.POCM platforma

POCM (Proof of Credit Mining) yra SCO platforma, leidžianti projektams naudoti išmaniąsias sutartis, leidžiant ir platinant projekto žetonus „blockchain“. Turite NULS? Įsitraukite į projekto mazgus ir uždirbkite jų ženklą kaip atlygį, o projektas uždirba NULS kaip atlygį. Projektai gali naudoti NULS bendro atlygio pagrindą ir padėti finansuoti plėtrą. Skirtingai nuo IEO ir ICO, suinteresuoti asmenys niekada nerizikuoja savo atstovais, o NULS niekada nepalieka savo piniginės. Uždirbkite projekto žetonų, kol jūsų įrenginys išjungtas! Kaip universali SCO platforma, POCM gali būti naudojamas leidžiant ir platinant žetonus ir turtą iš bet kurios viešosios grandinės bet kurioje „blockchain“ ekosistemoje.

2. „NULS“ grandinės dėžutė

„ChainBox“ yra „grandinės kūrimo“ sprendimas. Ji apima šešis pagrindinius modulius: knygą, sąskaitas, operacijas, blokus, sutarimą ir tinklą. „ChainBox“ pašalina būtinybę suprasti bet kokią pagrindinę „blockchain“ technologiją, įskaitant paskirstytą duomenų saugojimą, perdavimo iš taško į tašką, sutarimo mechanizmus ir šifravimo algoritmus. Užuot leidę laiką „blockchain“ architektūrai, kūrėjai gali susitelkti kurdami nepriklausomus verslo modulius, pagrįstus standartiniais ryšio protokolais, tada per kelias minutes su „ChainBox“ suformuoti visiškai naują programų grandinę..

3. Grandinių fabrikas

„Chainfactory“ leidžia jums sukurti „blockchain“, tenkinantį jūsų unikalius poreikius, turint minimalų kodavimo gebėjimą. Mūsų žingsnis po žingsnio grafinė sąsaja nurodo jūsų grandinės konfigūraciją naudojant modulių sandėlį.

Apie NervasTinklas

„Nervenetwork“ yra decentralizuotas skaitmeninio turto paslaugų tinklas ir „blockchain“ kryžminės grandinės sąveikos protokolas, pagrįstas NULS mikroserviso sistema ir sukurtas kartu su NULS ChainBox. Jo tikslas – nutraukti izoliuotos blokų grandinės vertės salą, sukurti kelių grandinių turto sąveikos tinklą ir suteikti visą reikiamą „Defi“ programos ekosistemos palaikymą. Tegul kiekvienas skaitmeninio turto turėtojas naudojasi tikrai saugiomis, nemokamomis ir skaidriomis „Defi“ programų paslaugomis.

„NerveNetwork“ yra decentralizuotas skaitmeninių išteklių paslaugų tinklas ir „blockchain“ kryžminės grandinės sąveikos protokolas, pagrįstas NULS mikroserviso sistema ir sukurtas kartu su NULS ChainBox. Jo tikslas – nutraukti izoliuotą „blockchain“ vertės salą, sukurti kelių grandinių turto sąveikos tinklą ir suteikti visą būtiną „Defi“ programos ekologijos palaikymą. Tegul kiekvienas skaitmeninio turto turėtojas naudojasi tikru „Defi“ programų paslaugų saugumu, laisve ir skaidrumu. Naudojant „Nerve“ grandinės sąveikos protokolą, naudojant standartinę sąsają, reikia atlikti tik nedidelę plėtrą, o tada skirtingų struktūrų blokų grandinę galima paversti bendrų turto tipų rinkiniu, kurį galima identifikuoti naudojant kryžminius grandinės modulius. NULS ekosistema. Tokiu būdu mes galime pasiekti turto sąveiką NULS ekosistemoje ir už jos ribų bei pateikti turtingus „Defi“ scenarijus tokiems pagrindiniams skaitmeniniams ištekliams kaip BTC..

NULS pagrindinės technologijos pranašumai

Mikroserviso architektūra, moduliavimas yra kruopštesnis, sutarimo mechanizmas yra prijungiamas, moduliai veikia nepriklausomai, mažai jungiasi ir yra labai lanksti.

Bendradarbiavimo sprendimai

1.Rekomenduojama, kad „OKExChain“ imtųsi įvairių nervų nervų nervų bendradarbiavimo

1.1 Rekomenduojama, kad „OKExChain“ prisijungtų prie „Nerve“ virtualaus banko mazgo

„NerveNetwork“ projektas nori teikti paramą virtualiems banko mazgams.

„NerveNetwork“ iš viso turi 15 virtualių banko mazgų, kurie ne tik gali generuoti pajamas iš blokų, bet ir atitinka 15 kelių parašų privačių raktų valdymo teises. Ji yra atsakinga už BTC kelių parašų valdymą ir valdymą „Ethereum“ išmaniosios sutarties pasirašymo privataus rakto, tai yra paskirstyto turto valdymo valdytojas.

Virtualus banko mazgas prisiima kryžminio valdymo vaidmenį, balsuodamas dėl kai kurių grandinės pasiūlymų dėl įvairių turto klausimų, kurie iškyla tarp grandinės proceso, ir peržiūrint turto pasiūlymus naudojant 66% Bizantijos patikrinimo mechanizmą, įskaitant tuos, kurie atsiranda kelių grandinių turto perdavimas, įšaldymas, grąžinimas ir perdavimas.

1.2 Rekomenduojama, kad „Nerve“ pateiktų heterogeninį kelių grandinių sprendimą, kuris padėtų palaikyti prieigą prie pagrindinių išteklių, tokių kaip BTC, ETH, ERC20 ir NULS..

Kaip universalus kelių grandinių protokolas, „Nerve“ pasieks įvairius pagrindinius išteklius. Pirmoji „mainnet“ partija pasieks BTC, ETH, ERC20, NULS, NRC20 ir kitą grandinės turtą bei sutartinį turtą. Naudodamas ryšį su „OKExChain“, jis gali suteikti turtingą prieigą prie „OKExChain“ ir „OKExChain DEX“ turto ir dalyvauti valdant šį turtą grandinėje, kuris ne tik užtikrina turto saugumą, bet ir lanksčiai teikia „OKExChain“ paslaugas..

Nervo bloko generavimo laikas patvirtinamas per 3S. Jis priima POCBFT sutarimo mechanizmą ir neturi grįžtamųjų operacijų. Tai labai tinka kaip žaibo tinklo sprendimas ilgalaikiam patvirtintam pagrindiniam turtui.

2. NULS ir OKExChain nevienalytis tarpląstelinis ekologinis bendradarbiavimas

2.1 Rekomenduojama, kad „OKExChain“ dalyvautų prižiūrint NULS blokus generuojančius mazgus.

Tapęs virtualiu banko mazgu, baseinas turi ne tik „Nerve“ virtualaus banko atlygį, bet ir atlygį už blokų generavimą. Baseinas taip pat gali turėti akcijų NULS, Ethereum ir Bitcoin, kad gautumėte „Nerve“ kasybos produkciją.

2.2 Rekomenduojama, kad NULS išmanioji sutartis būtų DApp & „Defi“ gali palaikyti prieigą prie OKT turto

Visas „Nerve“ turtas gali būti perkeltas į NULS grandinę per NULS relės protokolą. NULS grandinės turtas gali padėti kurti ir taikyti „OKExChain“ turto sumanias sutartis. Pavyzdžiui, skaitmeninės tapatybės ir paskirstytos saugyklos „Aleph“ tinklas NULS tinkle. ir NULS pasiekė bendradarbiavimą su „Ledger“.

Be to, greitai galima pasiekti valdymo priemones ir POCM.

2.3 Rekomenduojama, kad „NULS Nabox“ piniginė teiktų paramą heterogeniškam įvairių grandinių turtui nuo OKExChain iki NULS

„NULS“ ekologinę piniginę „Nabox App“ šiuo metu naudoja daugiau nei 10000 realių naudotojų aukštais dažniais ir gali palaikyti prieigą prie OKExChain kelių grandinių išteklių ir juos saugoti..

3. Žiniasklaidos skatinimas

Būdamas „OKExChain“ ekosistemos narys, NULS suteiks bendrus išteklius, suvienys žiniasklaidą ir tradicinę visuomenės nuomonę, kad padidintų pramonės įtaką.

  • Žiniasklaida : HuoXing Finance , Jinse Finance , Beenews , Lianshijie, BightbcNews, PingCaiJin, FengLi.com, YunShi24.com, bitett.com, Zilian8.com, maiyaotop.com, beipopfinance.com, Deep Cloud Finance, CoinPlay, Munzixun.com , ir pan.
  • Ją gali reklamuoti daugiau nei 10 KOL, turinčių didelę įtaką „Weibo“, „Twitter“ ir „Youtube“
  • Savo forume jį gali reklamuoti dešimtys tūkstančių registruotų vartotojų.

Tai gali reklamuoti „WeChat Group“, „Telegram Group“, „Twitter Group“ ir kitos 100 000 ir daugiau bendruomenių visame pasaulyje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me