Iš naujo apibrėžiama „OKExChain Borderless“ ekosistema

Netrukus po to, kai išleidome labai laukiamą viešąjį „blockchain“ „OKExChain“, jis pagaliau tapo atviro kodo, o jo kodas buvo įkeltas į „Github“ 2020 m. Balandžio 16 d.?

Kelių grandinių technologija: „OKExChain“ ekosistemos raktas

„OKExChain“ sukurtas remiantis originaliomis technologijomis ir koncepcijomis, tokiomis kaip kelių grandinių technologija ir „OpenDEX“ viso mazgo „peer-to-peer blockchain“ tinklo veikla. Tapęs atviro kodo „OKExChain“ galės savo mazgams suteikti efektyvią, nemokamą ir beribę viešosios grandinės ekosistemą..

„OKExChain“ architektūra yra sukurta „Cosmos SDK“ viršuje ir priima „Tendermint“ tinklo ir bendro sutarimo kodą. „OKExChain“ išsiskiria gebėjimu įgalinti vientisą kelių ekosistemų integraciją. Siekiant patenkinti unikalius decentralizuotų mainų (DEX) poreikius, paremtus „OKExChain“, „OKExChain“ valdymo ir rinkimų moduliai buvo pertvarkyti, kad būtų palaikoma įvairi verslo logika..

Kalbant apie technologijų pasirinkimą, atskiras „OKExChain“ valdymas po kelių grandinių ir greitas patvirtinimas, pagrįstas DPoS sutarimu, padeda suvokti vertės ir duomenų perdavimą tarp kelių izomerinių grandinių. "kelių grandinių priemonių rinkinys" Šiuo metu „OKExChain“ teikia įvairius kryžminius protokolus, kurie veiksmingai nutraukia grandinių uždarymą ir išsidėstymą. Pavyzdžiui, šiuo metu „OKExChain“ suprato ryšį su „Cosmos“ ekosistema per IBC relės protokolą. Ateityje ji taip pat įgyvendins įvairių grandinių sprendimus su pagrindinėmis viešosiomis grandinėmis, tokiomis kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, naudodama įvairesnes grandinės priemones.

Dar svarbiau tai, kad „OKExChain“ kryžminio ryšio protokolas realizavo tiesiogines operacijas ir informacijos perdavimą įvairiose grandinėse, išlaikydamas nepakitusią jų nepriklausomybę. Tai ne tik panaikina kliūtis tarp blokų grandinių ir palaiko visos grandinės ekosistemos išsamumą, bet ir užtikrina, kad dalyvaujančios institucijos ir asmenys galėtų vykdyti jų taikymą.

Remiantis šia specialia kryžminio tinklo idėja, susikūrė „OKExChain“ trys unikalios ir išskirtinės techninės savybės:

  1. Sukurtas kaip pagrindinis „OKEx“ pasaulinės ekosistemos projekto galvosūkis, „OKExChain“ išpjauna pagrindinę „blockchain“ architektūrą, kad galėtų optimizuoti skirtingus finansinio taikymo scenarijus;
  2. Naudojant „Cosmos“ IBC protokolą, kiekviena svarbi programa, sukurta naudojant „OKExChain“, gali turėti savo išskirtinę blokų grandinę, išlaikydama sąveikumą;
  3. Dėl daugiasluoksnio duomenų dizaino „OKExChain“ sumažina „blockchain“ duomenų kainą ir pagerina efektyvumą, taip palaikydamas didelio masto programų leidybą.

Tikrai decentralizuota blokų grandinė

„OKExChain“ praktikuoja didelį atvirumą ir visišką decentralizavimą, suteikdamas visiems dalyvaujantiems mazgams vienodą statusą ir teises. Kiekvienas dalyvaujantis asmuo gali netrukdomai išnaudoti visas savo galimybes, skelbti ir vykdyti įvairias decentralizuotas programas.

Skirtingai nuo "pasiūlymų sistema" tradicinių viešųjų tinklų, kai kiekvienam mazgų veiksmui reikia pateikti pasiūlymą valdytojui, „OKExChain“ pažeidžia šią taisyklę priimdama "„OpenDEX“" koncepcija.

Pirma, bet kuris vartotojas gali sukurti savo decentralizuotą prekybos platformą „OKExChain“ ir visiškai nuspręsti, kurias kriptovaliutas ir prekybos poras įtraukti į sąrašą..

Antra, kai mazgų bėgikai nori sukurti decentralizuotas programas arba DEX arba įtraukti prekybos poras į „OKExChain“, pateikti pasiūlymo nereikia.. Visi „DEX“, pagrįsti „OKExChain“, veikia blokų grandinės „peer-to-peer“ tinkle, todėl tai yra tikra leidimų neturinti ekosistema.

Tai, kad dauguma DEX, sukurtų tradicinėse viešosiose grandinėse, paprastai veikia centralizuotuose serveriuose, ne tik nukrypsta nuo „blockchain“ decentralizavimo pobūdžio, bet ir kelia mazgams saugomą turtą, kuriam gresia didelė saugumo rizika. Pirmoji pramonės šaka „OKExChain“ pasiekė, kad visi DEX galėtų veikti „peer-to-peer blockchain“ tinkle, kuris neabejotinai turi didžiulį revoliucinį poveikį pramonei..

Visiškai įgyvendinti "„OpenDEX“", „OKExChain“ taip pat pirmiausia pasiūlė „ "DEX operatorius" (paveikslėlyje panašus mazgas).

Jei DEX turi tik vieną operatorių, viešosios grandinės ekologija neabejotinai uždaryta ir jos plėtra bus labai ribota. Jei norite sukurti atvirą DEX ekosistemą, viešosios grandinės operatoriai negali atlikti visų DEX operacijų. Operatoriaus pristatymas yra iššūkis ir naujovė kuriant viešąją grandinę. „OKExChain“ leido visiems DEX operatoriams sąžiningai ir išplėtotai naudoti „OKExChain“ išteklius..

Ekologinė partnerystė "Komercinių tinklų aljansas “

Remdamasis kelių grandinių technologijų dizainu, „OKExChain“ siekia skatinti papildomų programų ekologinį įgyvendinimą ir buvo verslo aljanso idėjos pradininkas. Bus skatinamas plataus masto „blockchain“ technologijos taikymas. Šiuo metu baigtas pirmasis ekologinio partnerio kūrimo etapas, apimantis 5 pagrindines ekologinio bendradarbiavimo kryptis, įskaitant viešąją grandinę, piniginę, tyrinėtoją, kasybos baseiną ir vertybinius popierius.

Kalbant apie viešuosius tinklus, „OKExChain“ pradėjo išsamią integraciją tarp grandinių technologijos, kūrėjų bendruomenės, BTC kryžminio aljanso ir kitose srityse. Tarp jų iš viso 10 visame pasaulyje žinomų viešųjų tinklų ir institucijų, įskaitant „Bytom“, „Certic“, „Conflux“ ir „Ontology“, pateko į „OKExChain“ ekosistemą.

Piniginės erdvėje ekologiniai partneriai palaikys OKB ir OKT saugojimą, OKT žemėlapių sudarymo funkcijas, balsavimą už mazgus, „OKExChain“ pasiūlymą, DEX ir kt. Iš viso su „OKExChain“ susikibo 5 įmonės. Kalbant apie „blockchain explorer“, partneriai rems blokų aukščio, operacijų ir kitų duomenų, „OKExChain“ supernode (agento) duomenų, „OKExChain“ pasiūlymo funkcijos ir prekybos duomenų rodymą „OKExChain“ openDEX..

O kasyba su baseinais? Šiuo metu trys ekologiniai partneriai tampa „OKExChain“ supernodais ir pateiks susijusių produktų. Be to, yra keletas gerai žinomų saugumo institucijų, įsikūrusių „OKExChain“ ekologinių partnerių sąraše.

Sekite „OKEx“:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me