13 geriausių kriptovaliutų naujienų kaupėjų

Kadangi kriptovaliutų rinka vis auga, kriptografijos investuotojai, entuziastai ir prekybininkai turi beveik realiu laiku neatsilikti nuo to, kas vyksta aplinkoje. Patikimiausias būdas tai pasiekti yra palaikyti skirtukus su kriptovaliutų naujienomis.

Bet per parą pranešama apie šimtus kriptovaliutų veiklos; iš taisyklių, aferų, investavimo galimybių, naujų kriptografinių monetų ir kt. Norėdami padėti filtruoti, pasirodė kriptovaliutų naujienų kaupėjai. Tai yra svetainės ar platformos, kuriose pateikiamos to, kas vyksta šifravimo pasaulyje, antraštės ir nuorodos į faktinius naujienų straipsnius trečiųjų šalių svetainėse..

Žemiau apžvelgsime 14 geriausių kriptovaliutų naujienų kaupėjų.

1. „CryptoPanic“

Paprasčiausiai geriausias rinkėjas, kurį radome rinkoje „CryptoPanic“. Viename ekrane lankytojai gali pamatyti naujienas iš visos kriptosferos ir sužinoti, kokia naujiena ta naujiena.

Įjungta „CryptoPanic“, skaitytojai gali rūšiuoti naujienas tokiose kategorijose kaip „bulių“ ar „kylančios“, kad pamatytų teigiamas naujienas iš monetų ir kriptografinių projektų. Vartotojai taip pat gali užsiregistruoti ir užpildyti savo aplanką, kad rūšiuotų naujienas pagal monetas, kurias „grumba“ – ar projektus, kuriuos jie domina.

„Cryptopanic“ turi daug daugiau funkcijų, įskaitant galingą paieškos juostą, funkciją apklausose ir šoninę juostą, kurioje pateikiamos visos pagrindinės monetų kainos ir judėjimas.

Mes patikriname „CryptoPanic“ kasdien suprasti, kas vyksta šioje ekosistemoje. Bet kuris rimtas kripto investuotojas turi „CryptoPanic“ žymę ir grįžta bent keletą kartų kiekvieną dieną, kad pamatytų, kas vyksta.

šifravimo panikos logotipas

2. KriptoOžė

Ši svetainė suteikia lengvą ir švarią platformą tiems, kurie siekia neatsilikti nuo to, kas vyksta kriptovaliutų ir „blockchain“ ratuose. Siekiant užtikrinti, kad vartotoją pasiektų tik kokybiškos ir patikimos naujienos, KriptoOžė yra tik geriausi leidėjai. Tarp kitų pirmaujančių kriptovaliutų / „blockchain“ naujienų svetainių yra „AMBcrypto“, „blokt“, „chepicap“, „CoinDesk“, „NewsBTC“, „Zycrypto“, „Finance Magnates“..

Platformoje nėra naujienų kanalų iš socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip „Reddit“ ar „Twitter“. Jiems tai būtų dubliavimasis, nes, jų manymu, socialinės žiniasklaidos platformos veikia kaip naujienų kaupėjai.

Be to, „CryptoGoat“ nesuteikia galimybės filtruoti naujienas, priklausomai nuo monetos, kategorijos ir pan. Naujienų šaltinių sumaišymas yra geriausias būdas padėti vartotojui susidaryti bendrą apžvalgą apie tai, kas vyksta kriptosferoje..

Kad užimdamas nešališką poziciją kaupdamas naujienas, „CryptoGoat“ nepateikia jokių rekomendacijų jokioje rodomoje naujienų svetainėje ir nepateikia savo turinio, nemokamo ar mokamo..

3. Coinna

Tai dar viena puiki kriptografinių naujienų kaupimo platforma. Jis renka naujienas iš nusistovėjusių virtualios valiutos naujienų šaltinių ir pateikia nuorodas centriniame taške. Keletas vietų, kur platforma gauna naujienų, yra „Bitsonline“, „CoinCodex“, „Finance Magnates“, be kitų geriausių leidėjų.

Norint išgelbėti skaitytoją nuo skubėjimo griebtis naujausių žinių, platforma turi juodai baltą temą. Tarp svarbiausių ” Coinna yra numatytasis „Naujienų“ skyrius, kuriame rodomos naujienos, kai jos transliuojamos. Senieji įrašai nustumiami į eilę, o nauji įrašai užima aukščiausią poziciją.

Jame taip pat yra filtrų, kurie padeda skaitytojui pasirinkti tokias temas kaip „Bitcoin“, „blockchain“, šifravimo kasybos, atskiros monetos ir kt.

Svetainėje yra skyrius, skirtas prekybai ar kitam kriptovaliutos / „blockchain“ aspektui, supakuotas vadovėlių forma. Tačiau šio skyriaus straipsniai yra iš patikimų kripto / „blockchain“ svetainių.

„Coinna“ turi tik „Coinbase“ skyrių, kuriame telpa viskas ir viskas, kas susiję su „Coinbase“ – pirmaujančia kriptografine apyvarta ir pinigine, teikiama Jungtinėse Valstijose.

Kitas žinomas šios svetainės skyrius yra tas, kuriame kaupiama informacija apie pradinius monetų pasiūlymus ir startuolius, kurie ruošia arba neseniai pristatė paslaugą ar produktą kriptografiniame pasaulyje..

4. FAWS

Tai unikalus kriptovaliutų naujienų kaupiklis. Apibendrinant tai, kas vyksta aplink kriptovaliutas, taip pat pateikiamas monetų kainos įspėjimas, portfeliai ir monetų kainų patikrinimas.

Tai daro „vieno langelio“ platformą visoms kriptovaliutoms. Be „CoinDesk“, „CoinTelegraph“ ir „Bitcoin.com“ kriptografinių svetainių, FAWS šaltinis savo naujienas iš kitų 37 populiariausių šaltinių.

Apsilankę platformoje pirmiausia sutiksite naujienų puslapį. Puslapyje galite ieškoti bet kurioje vietoje, kur norite laikyti skirtukus. Tai gali svyruoti nuo atskirų kriptovaliutų iki pranešimų spaudai. Monetų skyriuje FAW kaupia monetų kainas iš geriausių kriptovaliutų biržų, tokių kaip „Gemini“ ir „Poloniex“. Ji taip pat semiasi informacijos iš „CoinMarketCap“, pirmaujančios kriptografinių kainų kaupimo platformos.

FAWS supranta, kad portfelis apima skirtingas skaitmenines monetas, todėl jame yra portfelio skyrius, kuriame vartotojai gali atnešti visą savo turtą, o platforma pateikia jiems įvertinimą, kiek jie yra vertingi turimos skaitmeninės gerovės atžvilgiu.

5. „CoinSpectator“

Čia investuotojai ir prekybininkai kviečiami laikyti tiek kriptografinių kainų, tiek naujienų skirtukus. Platforma pateikia informaciją iš kitų tinkamų kriptovaliutų svetainių.

Dėl kriptovaliutų kainų, „CoinSpectator“ Pateikiama tik geriausių šešiolikos monetų kaina, atsižvelgiant į jų rinkos kapitalizaciją.

Be to, svetainėje pateikiama informacija apie šifravimo projektus, kurie bus pradėti įgyvendinti artimiausiu metu. Skirtingai nuo kitų naujienų kaupimo platformų, „CoinSpeaker“ siūlo naujienų srautus iš socialinės žiniasklaidos platformų, pvz., „Twiter“. Jame taip pat pateikiama informacija apie šiuo metu veikiančius ar netrukus startuosiančius ICO.

Siekdama nuolat atnaujinti jus kelyje, platforma suteikia galimybę gauti atnaujintą įvykių sąrašą tiesiai į jūsų gautuosius.

monetų žiūrovo logotipas

6. Ccowl

„Ccowl“ yra gerai parengta svetainė, padedanti skaitytojui lengvai pereiti nuo kriptografinių naujienų prie kainų ir atgal. Norėdami sužinoti naujienas, platforma gauna savo naujienas tik iš geriausios kriptografinių naujienų svetainės. Pavyzdžiui, ant Ccowl, rasite naujienų iš „CoinDesk“, „NewsBTC“, „CCN“, „Bitcoin.com“.

Svetainėje pateikiamas savas kriptovaliutų indeksas, kuris padeda apžvelgti bendrą 50 kriptovaliutų rinkos kapitalizaciją. Tačiau norint suteikti sąžiningą rezultatą, indekse nėra pagrindinės kriptovaliutos – „Bitcoin“. Tai padeda skaitytojui iš pirmo žvilgsnio neobjektyviai žinoti, kaip kriptovaliutų rinka veikia bet kuriuo metu..

Platforma turi įspėjimą apie rango pasikeitimą, kuris parodo, ar kriptovaliuta pakeitė savo rangą. Čia stebima dvidešimt penkios kriptovaliutos. Įvairių kriptovaliutų, stebimų platformoje, kainos yra iš „Kraken“, „HitBTC“, „Binance“, „Bittrex“, „Poloniex“ ir „Bitfinex“, kurios visos yra gerbiamos kriptovaliutų biržos..

Bendrai rinkos kapitalizacijai Ccowl naudoja „CoinMarketCap“, kad gautų visų išvardytų monetų pasiūlą ir padaugintų ją iš biržų siūlomų kursų..

7. Kripto moneta

Tai dar vienas gerbiamas kripto naujienų kaupiklis, gyvuojantis nuo 2014 m. Pabaigos. Svetainėje siūlomi naujiniai iš įvairių kriptovaliutų naujienų platformų. Tai taip pat tinka tiems, kurie domisi kriptovaliutų „Blockchain“ pagrindu veikiančia technologija.

Kripto moneta siūlo paieškos galimybes ir pradinių monetų pasiūlymų skyrių, šiuo metu atvirą investuotojams, taip pat naujas monetas rinkoje. Naujienų skiltyje platforma leidžia vartotojui filtruoti naudojant tokius parametrus kaip konkreti moneta, metai, mėnuo ir kt.

Skirtingai nuo kitų platformų, apie kurias kalbėjome iki šiol, „CryptoCoin“ turi specialų skyrių, skirtą su kriptografija ir „blockchain“ susijusioms el. Knygoms, taip pat atsisiuntimo parinktį.

Kad vartotojai būtų įsitraukę, jame yra skyrius „Ar žinojai?“, Kuriame pateikiami įdomūs, bet informatyvūs faktai apie kriptovaliutas. Vartotojai taip pat gali užduoti klausimus arba rasti atsakymus į savo klausimus skyriuje „Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)“.

Norėdami toliau skatinti vartotojų įsitraukimą, „CryptoCoin“ leidžia vartotojams pasiūlyti virtualią valiutą, kuri bus įtraukta į platformą.

8. „CoinLive“

Platforma puikuojasi kaip tinklapis, kai ieškoma apibendrinto realaus laiko kriptovaliutų rinkos analizės ir naujienų sąrašo. Iš savo svetainės, „CoinLive“ yra labai investuotas į ne tik virtualios valiutos naujienų teikimą. Kriptovaliutų naujienų skiltį lengva naudoti. Jame yra naujienos iš populiariausių šifravimo naujienų platformų ir ICO, kurie neseniai pradėjo veikti arba planuoja pradėti veikti artimiausioje ateityje.

Platformoje rasite vaizdo interviu ir išsamią bei profesionalią rinkos analizę ir apklausas. Platforma palankiai vertina prekybininkų įžvalgas, analizę ar tezes. Tai daroma prisijungus prie platformos minios perkėlimo judėjimo.

Taikydama tokį požiūrį, platforma siekia paskatinti kriptovaliutų įsisavinimą, pateikdama naujienas, rinkos analizę ir prekybininkų, kurie patyrė kriptografiją, patirtį. Tai darydamas asmuo, išbandantis kriptovaliutų vandenis, geriau supranta rinką.

monetų kaupiklio logotipas

9. „CoinLib“

„CoinLib“ teikia ne tik šviežias skaitmeninės valiutos naujienas, perspėjimus, diagramas, atskirų monetų duomenis ir portfelį. Visa tai gaunama ir pateikiama realiuoju laiku ir yra prieinama nemokamai.

„CoinLib“ išskiria save iš kitų kriptovaliutų naujienų kaupimo svetainių, leisdamas vartotojui sudaryti portfelį, kurį jie gali stebėti. Į portfelį taip pat gali būti įtraukta kriptovaliuta, kurios neturite, bet norėtumėte sužinoti, kaip ji veikia tarp savo kolegų.

Svetainėje pateikiama skiltis, kurioje vartotojas gali apžvelgti skirtingų kriptovaliutų užimamas gretas ir įspėjamas apie pokyčius, jei viena kriptovaliuta atlaisvina kitą iš savo pozicijos. Be to, „CoinLib“ leidžia vartotojui suaktyvinti „naktinį režimą“, kuris įjungia tamsią temą, padidindamas svetainės turinio matomumą..

Su „CoinLib“ galite pasirinkti individualią kriptovaliutą ir skautą už geriausią kainą rinkoje. Tai palengvina „Best Price Explorer“ įrankis, įterptas į svetainę.

10. Lenta

Ši svetainė gimė 2018 m. Ir siūlo kriptovaliutų naujienų ir kitų su technologijomis susijusių naujienų mišinį. „Flipboard“ laikosi unikalaus požiūrio, nes jame pateikiamos tinklalaidės, proveržiai, nuomonės, ekspertų nuomonė ir daugybė kitų su finansais susijusių naujienų.

„Flipboard“ taip pat pateikia įvairių sričių knygų rekomendacijas. Be to, su Lenta, yra išskirtinis skyrius, kuriame jūsų komandos draugai gali pasiekti ir dalytis turiniu bei veiksmais. Platforma pasiekiama tiek staliniuose, tiek mobiliuosiuose telefonuose. Tačiau norint geriau pamatyti kriptovaliutų naujienas, kurios patenka į technologijų skyrių, geriausia yra darbalaukio platformos versija.

Jei nenorite nuolat būti naujausių šifravimo naujienų platformoje, tačiau vis tiek turite būti atnaujinti, „Flipboard“ leidžia vartotojams prisiregistruoti ir kasdieniniai naujienų naujiniai pristatomi į jų gautuosius. Vietoj bendrų naujienų platforma leidžia vartotojui pasirinkti, kokio tipo naujienų jie kasdien nori pristatyti į savo pašto dėžutę.

„flipboard“ naujienų agregato šifravimo logotipas

11. Kripto naujienos

Tai dar viena puiki naujienų kaupimo platforma. Kripto naujienos daugiausia dėmesio skiriama šifravimo kasybai, pradiniam monetų siūlymui, blokų grandinei ir bendroms kriptovaliutų naujienoms. Platforma yra supakuota „Android“ programos forma. Tai reiškia, kad platforma pasiekiama tik iš „Android“ valdomų mobiliųjų įrenginių.

Tarp populiariausių kriptovaliutų naujienų šaltinių yra „Forklog“, „CoinDesk“, „Bit Media“ ir „CoinTelegraph“. Platforma kartkartėmis prideda ir kitų šaltinių.

„Crypto News“ teikia kriptovaliutų naujienas, susijusias su rinkos analize, prognozėmis ir nuomonėmis; skirtingi valiutų kursai, kuriuos siūlo pasirinktas kriptovaliutų mainų skaičius; paskirstytos knygos technologijos ateities prognozės; prekybos kriptovaliuta perspektyvos; naujausios kriptovaliutų kasybos veiklos tendencijos, taip pat naujienos apie skaitmeninės valiutos kasybą ir pradinių monetų aukų būklę.

Galite atsisiųsti „Crypto News“ „Android“ programa ir „Crypto News“ „iOS“ programa 

12. Algorija

Tai uždarys 11 geriausių kripto naujienų kaupėjų sąrašą. Tačiau nesuklyskite, kad jis yra paskutinis, nes yra prastesnis tarp naujienų kaupėjų.

Platforma buvo pastatyta 2018 m., Turint omenyje kasdienį prekybą kriptografija. „Algory“ puikuojasi kaip didžiausias iki šiol rinkoje esantis kripto naujienų rinkėjas. Be to, kad „Algory“ kaupia naujienas iš populiariausių kriptovaliutų naujienų svetainių, ji taip pat renka informaciją apie kriptografinę informaciją iš įmonių, siūlančių kriptovaliutą ir (arba) su „blockchain“ susijusius produktus ar paslaugas..

Be to, jis gauna virtualios valiutos duomenis iš „Twitter“, „Reddit“ ir kitų socialinės žiniasklaidos platformų. Tačiau šiose platformose surinkti duomenys yra analizuojami ir įtraukiami į sklaidos kanalą tik tuo atveju, jei tai turi įtakos bendriems kriptografinių kainų svyravimams.

Jo paleidimo metu praėjusių metų rugpjūtį, Algorija nurodė, kad ji pateiks šifravimo / blokų grandinės naujienas iš beveik 1000 šaltinių.

Platformoje yra filtrai, kurie padeda vartotojui pasinaudoti platforma per trumpiausią įmanomą laiką, pasiekiant tik tai, kas juos domina. Net ir turėdamas tokį daug naujienų šaltinių, platforma nepažeidžia greičio. Viena iš unikalių savybių yra tai, kad vartotojai gali sukurti specialias darbo sritis ir naujienas apie oro lašus ir užraktus užstatuose / išėmimuose..

13. „Coinjoy“

Coinjoy yra kriptovaliutų ir „blockchain“ naujienų kaupiklis, teikiantis informaciją apie rinką ir kasdienes naujienas, kurios vyksta pramonėje. Šis puslapis jau pridėjo palaikymą didžiausiose ir populiariausiose kriptovaliutų naujienų svetainėse pasaulyje, įskaitant „UseTheBitcoin“.

Svetainėje yra tamsi sąsaja, todėl mūsų akims labai patogu matyti ir sekti naujausias naujienas. Tuo pačiu metu „Coinjoy“ turi meniu su trimis skirtingomis skiltimis: „Šaltiniai“, „Naujienos“ ir „Žiniasklaida“. Šaltinių puslapyje galite pasirinkti ir panaikinti svetainių, iš kurių norite gauti naujinius ir naujienas, pasirinkimą. Jei atšauksite vienos iš šių svetainių pasirinkimą, negausite daugiau joje skelbiamos informacijos ir naujienų.

Be to, ši svetainė taip pat dalijasi tiesioginėmis virtualiųjų valiutų kainomis dešinėje ekrano pusėje. Tai leis vartotojams labai lengvai gauti naujausią informaciją apie šifravimo rinką ir tai, ar naujausios naujienos daro teigiamą, neutralų ar neigiamą poveikį Bitcoinui (BTC) ir kitoms virtualioms valiutoms.

Ateityje „Coinjoy“ galėtų pridėti naujų funkcijų ir informacijos apie šifravimo rinką, svetaines ir daugelį kitų dalykų.

Išvada

Iš mūsų diskusijos aukščiau galite patogiai atsinaujinti naujausiomis kriptovaliutų rinkos naujienomis. Tai svyruoja nuo bendrų naujienų iki konkrečios informacijos, turinčios įtakos kriptovaliutų mainams ar įmonėms ar atskiriems kriptovaliutų projektams.

Aukščiau pateiktas geriausių šifravimo naujienų kaupėjų sąrašas svyruoja nuo paprastų platformų iki sudėtingų platformų, kurios siūlo daugiau nei naujienos. Šiose platformose pateikiami tokie dalykai, kaip išradingi vaizdo interviu, kriptografinės / blokinės grandinės el. Knygos, portfelis ir geriausi kriptografijos keitimo kursai ir vadovai.

Atnaujindami naujus kaupiklius, tikrinkite, ar nėra naujinių. Mes būtinai informuosime jus apie visus puikius, kuriuos turėtumėte skaityti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me