Vadovas: kaip įsigyti „VeChain“ už „Binance“

VeChain projektas yra „blockchain“ platforma, sukurta tiekimo grandinės procesams įgalinti. „VeChain“ leidžia vartotojams patikrinti ir patvirtinti produkto kokybę ir tikrumą, naudojant apsaugotą nuo klastojimo platinimo knygos technologiją..

Technologija gali sekti kiekvieną detalę apie gaminį iš medžiagų, iš kurių jis buvo pagamintas, šaltinio, visą produkto aptarnavimo laiką, jei dalis kada nors buvo pakeista, iš esmės įrašoma visa informacija, kurią ji gali rasti apie tiekimo grandinės judėjimą konkretaus produkto.

Vykdydami įmonės siūlomą turto skaitmeninimo procesą, jie planuoja sukurti saugią tiekimo grandinės valdymo platformą. „VeChain“ gamintojai gali priskirti produktus su unikaliais numeriais, kurie išskiria kiekvieną „blockchain“ produktą. Tai bus produktų stebėsena partneriams, gamintojams ir vartotojams, norint stebėti „blockchain“ registruotų produktų judėjimą.

Tinklo mazgai palaiko platformos saugumą. Tada šiuos mazgus kontroliuoja platformoje esančios įmonės ir korporacijos. Platforma taip pat naudoja savo gimtąjį žetoną, vadinamą „VeChain“ žetonai. Šie žetonai tarnauja kaip išmaniųjų sutarčių vykdymo naudotojų GAS. Žetonai taip pat yra paskatos tinklo mazgams, kurios padeda palengvinti veiklą ekosistemoje.

„VeChain“ komanda yra atsakinga už tinklo kūrimą, taip pat už technologinį ir mokslinį projekto aspektą. Laikui bėgant jie bendradarbiavo su dideliais prekių ženklais, kurie gali būti suinteresuoti naudoti „blockchain“ technologiją kaip paslaugą.

Piniginės, skirtos „VeChain“ žetonams laikyti

„VeChain“ žetonai yra suderinami su ERC-20 žetonais, todėl juos galima naudoti su bet kuria „Ethereum“ pinigine, palaikančia „ERC-20“ žetonus..

Populiariausias, kurį galite naudoti, yra „MyEtherWallet“. MetaMask taip pat yra geras.

Kitos alternatyvos yra „Eidoo“, Ethereum Mist DApp, Paritetas, tada Trezoras ir Didžiosios knygos piniginės tiems, kurie gali sau leisti nusipirkti aparatinę piniginę savo „VeChain“ žetonams ir kitoms kriptovaliutoms laikyti.

Kaip nusipirkti „VeChain“ žetonus

Pirmas žingsnis: atidarykite „Binance“ sąskaitą

Norėdami naudoti Binansų birža, reikia turėti registruotą sąskaitą. Tai galite padaryti apsilankę oficialioje „Binance Exchange“ svetainėje.

 • Norėdami sukurti paskyrą, spustelėkite „REGISTRUOTIS“Nuorodą viršutiniame dešiniajame puslapio kampe.
 • Užpildykite registracijos formą su reikiama informacija ir pateikite.
 • Laiškas išsiunčiamas el. Pašto adresu, kurį nurodėte registruodamiesi, spustelėkite jį ir patvirtinkite savo sąskaitą naudodami „Binance“.
Antras žingsnis: Siųskite eterius į savo „Binance“ sąskaitą
 • Prisijunkite prie savo paskyros Binansas, spustelėkite nuorodą „Lėšos“, tada puslapio viršuje – „Indėlių atsiėmimai“.
 • Pasirinkite mygtuką „Įnešti“, esantį priešais ETH turtą puslapyje. Jei „Ethereum“ nematyti, galite pasinaudoti paieškos įrankiu puslapio viršuje.
 • Spustelėkite nuorodą „Įnešti“ ir bus sukurtas piniginės adresas, kad galėtumėte perkelti savo eterio žetonus į „Binance Exchange“.
 • Nukopijuokite sugeneruotą adresą ir išsiųskite keletą monetų į savo „Binance“ sąskaitą iš savo išorinių piniginių, kuriose laikote eterius.
 • Palaukite keletą minučių ir jūsų monetos turėtų būti įskaitytos į „Binance“.
Trečias žingsnis: įsigykite VEN „Binance Exchange“

Dabar, kai jūsų „Ethereum“ buvo sėkmingai pridėtas, galite spustelėti nuorodą „Lėšos“, tada – „Indėlių atsiėmimai“. Tiesiai prieš monetą, kurią pervedėte, visas likutis turėtų atspindėti pervestos „Ethereum“ vertę.

 • Spustelėkite „Exchange“ šalia „Binance“ logotipo, tada pasirinkite „Basic“ parinktį.
 • „Exchange“ puslapyje ieškokite viršutiniame dešiniajame kampe, kur rasite prekybos istorijos skyrių „rinkos poros“.
 • Ieškokite rinkos poros, kuria norite pasikeisti. Tokiu atveju suraskite VEN / ETH porą ir spustelėkite.
 • Puslapis įkelia VEN / ETH porų rinką, o jūs esate pasirengę iškeisti savo monetas į VEN.
 • Po diagrama raskite skyrių Pirkti VEN.
 • Pirmame laukelyje nurodoma perkamos VEN vertė ETH.
 • Antrasis langelis skirtas įvesti VEN žetonų, kuriuos norite iškeisti į jūsų finansuojamą eterį, skaičių.
 • Bendrasis langelis rodo, kiek Ether kainuoja sandoris.
 • Spustelėkite mygtuką Pirkti VEN.
 • Per kelias minutes VEN, kurią apsikeitėte, turėtumėte įskaityti į savo VEN piniginę „Binance“ platformoje..

Dabar jūsų VEN žetonus galima išsiųsti į piniginę ne biržoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me