Vadovas: Kaip nusipirkti „EOS“ žetonus „Binance“

Įvadas

EOS „blockchain“ platforma skirta decentralizuotoms programoms, panašioms į „Ethereum“ tinklą, kurti. Tai palengvina programų kūrimo tinkle procesą, suteikdama programų kūrėjams paslaugas ir funkcijas, kurias jie gali naudoti. EOS potencialas 2018 m. Yra didesnis nei bet kuri kita kriptovaliuta.

„EOS“ gali tapti vienu didžiausių ir labiausiai pripažintų šifravimo tinklų pramonėje.

„EOS“ platformą pradėjo Danas Larrimeris, kuris yra „Steem“ ir „BitShares“ kūrėjas 2017 m. Ja siekiama suburti geriausias įvairių pažangių sutarčių technologijų savybes. Tai yra „Bitcoin“ saugumas ir „Ethereum“ skaičiavimo galia vienoje platformoje. Nustatyta, kad platformoje bus keičiamos decentralizuotos programos, skirtos naudoti kasdien.

EOS komanda numato sukurti „blockchain“ decentralizuotą programų platformą, kuri būtų saugi ir lengvai pritaikoma tūkstančiams operacijų kas sekundę.

EOS žetonai yra ERC-20 žetonai, kurie platinami „Ethereum“ tinkle. Šiame vadove mes išmokysime, kaip pirkti EOS iš „Binance Exchange“.

Tuo pačiu metu EOS yra vienas pažangiausių ir revoliucingiausių tinklų erdvėje, nes jis turi unikalų būdą spręsti decentralizuotų sistemų valdymo iššūkius. Jei norite sužinoti daugiau apie EOS, galite tai padaryti vadove, kurį parašėme apie tai, kas yra EOS.

Geriausia „EOS“ žetonų piniginė

Dėl to, kad EOS yra virtuali valiuta, labai svarbu, kad investuotojai galėtų turėti saugią piniginę EOS saugoti. Tarp geriausių piniginių yra „Infinito EOS“ piniginė, „imToken“ piniginė, „Ledger Nano S“ piniginė ir daugelis kitų, tokių kaip „Exodus“ piniginė arba „Scatter EOS“ piniginė. 

Jei norite sužinoti, kaip saugiai laikyti savo EOS, galite perskaityti mūsų vadovą apie geriausias „EOS“ pinigines rinkoje.

Kaip pirkti

Viena iš geriausių vietų kriptovaliutoms įsigyti / pasikeisti yra Binansų birža Platforma. Tai tikriausiai populiariausias iš visų mainų ir taip pat turi lengvai naudojamą sąsają.

Kad galėtumėte prekiauti savo monetomis / žetonais „Binance Exchange“, turite būti registruoti platformoje. Patvirtinus savo sąskaitą, taip pat panaikinami kai kurie apribojimai, kuriuos iš pradžių nustatė platformos administratoriai, tačiau jei jūsų mainai yra vidutinio masto, reikia atlikti tik būtiną registraciją, t. Y. Patvirtinti jūsų registraciją naudojant nuorodą, atsiųstą el. Pašto adresu, kuriame esate užsiregistravę. tiesiog puikiai.

„Binance“ yra viena populiariausių ir pripažintų platformų kriptovaliutų rinkoje. Birža tapo labai žinoma dėl daugybės paslaugų, kurias ji siūlo vartotojams iš viso pasaulio, įvairovės. 

Platforma siūlo ne tik galimybę pirkti ir parduoti skaitmeninį turtą, bet ir siūlo IEO paleidimo paslaugas, „blockchain“ tinklą, decentralizuotą biržą „Binance DEX“ ir daugelį kitų paslaugų, įskaitant fondą, kuris renka aukas žmonėms, kuriems to reikia.. 

Jei klausiate savęs, kaip įsigyti „EOS“ naudojant „Binance“, leiskite man pasakyti, kad esate teisingoje vietoje. Vos atlikdami kelis veiksmus galėsite greitai ir saugiai įsigyti reikiamą skaitmeninį turtą.  

Remiantis „CoinMarketCap“ pateiktais duomenimis, „Binance“ užregistravo 853 mln. USD prekybos apimtį per pastarąsias 24 valandas. Tai leido platformai būti 9-ąja pagal vartotojų apyvartą. 

Keitimasis leidžia pirkti ar parduoti EOS su „Binance Coin“ (BNB), „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH), „Paxos Standard“ (PAX), „TrueUSD“ (TUSD), USD monetomis (USDC) ir „Tether“ (USDT).. 

Sukurkite paskyrą užpildydami formą „Binance“ registracijos puslapyje.

 • Registracija yra paprasta; jums reikia įvesti tik galiojantį el. pašto adresą ir saugų slaptažodį, kurį žmonėms sunku atspėti. Tai galite padaryti spustelėdami čia.
 • Sugeneruotas laiškas bus išsiųstas jums patvirtinti, kad užsiregistravote platformoje. Prisijunkite prie savo pašto ir suaktyvinkite savo sąskaitą. Tai patvirtina jūsų registraciją ir prasideda jūsų EOS žetonų įsigijimo procesas.

Siųskite dalį „Ethereum“ ar jo dalių į „Binance“ platformą.

 • Dabar, kai esate prisijungę prie platformos, turite į platformą nusiųsti keletą kriptovaliutų. Norėdami tai padaryti, spustelėkite FONDAI ir tada puslapio viršuje esančias nuorodas IŠDĖLĖTI IŠLAIKYTI.
 • Kai puslapis bus įkeltas, rasite „Ethereum“. Puslapyje esantis paieškos laukelis padeda greitai rasti monetą, kurią norite įnešti.
 • Spustelėkite mygtuką „ĮGALINTI“ priešais „Bitcoin“ ir palaukite, kol bus sugeneruotas „Ethereum“ piniginės adresas. Šiuo adresu norite siųsti savo eterio žetonus; atsiųsta vertė „Binance“ turėtų pasirodyti ne vėliau kaip po poros minučių.
Dabar „Binance Exchange“ galite pakeisti savo eterius į EOS žetonus.
 • Spustelėkite nuorodą KEISTI šalia „Binance“ logotipo, tada pasirinkite pasirodžiusią parinktį Pagrindinė nuoroda.
 • Viršutiniame dešiniajame biržos puslapio kampe pateikiamos poros, kuriomis prekiaujama biržoje.
 • Raskite EOS / ETH pora, spustelėkite ir palaukite, kol diagrama bus įkelta.
 • Poros diagramos skyriuje Pirkti pirmas laukas rodo ETH, kurią mokate už EOS, vertę.
 • Antrame lauke galite įvesti norimą įsigyti EOS kiekį.
 • Naudokite mygtukus 25%, 50%, 75% ir 100%, kad nurodytumėte savo įneštų lėšų skaičių, kurį norite naudoti operacijai. 100% naudoja visas jūsų įneštas lėšas.
 • Paskutiniame lauke nurodomas eterių skaičius, kurį mokate už operaciją.
 • Norėdami pasikeisti, spustelėkite mygtuką PIRKTI EOS.

„Binance“ taip pat pridėjo naują parinktį, leidžiančią vartotojams įsigyti skirtingą skaitmeninį turtą naudojant kreditinę kortelę. Tai paprasčiausias ir greičiausias būdas įsigyti virtualią valiutą, o ne siųsti lėšas iš kitos biržos. Tai taip pat yra vienas saugiausių būdų tai padaryti, nes nereikia atidaryti sąskaitų kitose biržose, pirkti ten skaitmeninio turto ir siųsti juos į „Binance“ platformą. 

Savo „EOS“ žetonus turėtumėte turėti per minutę ar dvi atitinkamoje „Binance“ biržos piniginėje.

Vartotojai visada turėtų saugoti savo skaitmeninį turtą saugiose piniginėse, o ne palikti lėšas kriptovaliutų biržose, kurias dažniausiai nukreipia įsilaužėliai ir užpuolikai. Norėdami išsiimti savo lėšas, turėsite pereiti prie pagrindinio ekrano mygtuko „atsiimti“. 

Po jo turėsite pristatyti informaciją apie turimą piniginę, ypač apie „EOS“. Kai užpildysite prašomą informaciją, galėsite atsiimti savo lėšas. 

Rašant šį straipsnį, EOS yra 8-as pagal dydį skaitmeninis turtas rinkoje, kurio rinkos vertė yra 3,91 mlrd. USD. Kiekvieną EOS monetą galima įsigyti už 4,22 USD už monetą. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me