Populiariausios kriptovaliutos, turinčios didelį augimo potencialą 2018 m. – II dalis

Tai yra tolesnis šio sąrašo straipsnis:   

  • Populiariausios kriptovaliutos, turinčios didelį augimo potencialą 2018 m. – I dalis “

Šiandien rinkoje yra daugybė „Altcoins“, tačiau būtina žinoti, kad kai kurie iš jų turi mažai galimybių sėkmingai veikti kriptovaliutų pasaulyje. Tačiau gebėjimas investuoti į tinkamus yra tai, ko visada turėtumėte siekti. Kripto moneta, į kurią investuojate savo lėšas, gali būti kitas „didelis dalykas“ rytoj rinkoje, pavyzdžiui, „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“.

Nepaisant to, šiame straipsnyje mes norėtume išsamiai išnagrinėti penkias kriptovaliutas (nors šiuo metu ir ne tokias garsias) rinkoje, kuri turi augimo potencialą 2018 m.!

EOS

EOS yra „blockchain“ žetonas, specialiai sukurtas siekiant tapti efektyviausia kriptovaliutų pasaulio struktūra. Ši kriptinė moneta iš esmės yra panaši į „Ethereum“, tačiau ji siekia būti geresnė jos ir DAPP versija, kad būtų galima apdoroti apie 60 000 operacijų per sekundę.

„Bitcoin“ ir kai kurių kitų žinomų kriptovaliutų problema buvo ta, kad sandoriai buvo lėti ir neleido tobulinti DAPP, DAOS ir kitų kriptovaliutų funkcijų; Štai kodėl EOS buvo sukurtas.

Būtina žinoti, kad EOS gali padėti pasiekti didesnę operacijų spartą ir bet kada atlikti bet kokią operaciją nesusidūrus su užsikimšimu..

Per EOS galima padėti kurti DAPP. Be to, naudojant „EOS“, galima sukurti geresnę ekonomiką, kurioje nėra jokių mokesčių už bet kokį sandorį. Kitaip tariant, už tokias kriptines monetas, kaip „Ethereum“, reikia mokėti kiekvieną kartą, kai atliekate operaciją. Tačiau „EOS DAPP“ neapmokestins jūsų už atliktą operaciją.

Vadinasi, ši kriptinė moneta buvo sukurta siekiant pagerinti kriptovaliutos ateitį.

NEO

NEO yra naujos kartos šifravimo moneta, sukurta prieinamam decentralizuotų programų tinklui struktūrizuoti. Vienas svarbus bruožas NEO yra tai, kad jo prieigos raktas nėra dalijamas ir jis gamina GAS žetonus, kuriuos galima naudoti norint sumokėti už operacijų mokesčius, kuriuos sugeneruoja tinkle esančios programos.

Be to, ši kriptovaliuta naudoja „blockchain“ technologiją ir skaitmeninę tapatybę turto skaitmeninimui, naudodama efektyvius kontaktus. Galima sakyti, kad NEO yra skaitmeninė valiuta, kuria siekiama sukurti geresnį kūrinį ateičiai naudojant skaitmeninę tapatybę.

Vėliau, naudodama skaitmeninės tapatybės funkciją, NEO planuoja įsitikinti, kad skaitmeninės tapatybės funkcija atitinka PKI standartą (viešojo rakto infrastruktūra) X.509. Tai reiškia, kad visiems, naudojantiems šią blokų grandinę, bus suteiktas anonimiškumas, tačiau tai turi atitikti tarptautinį skaitmeninės tapatybės standartą. Nepaisant to, naudodamiesi NEO galite gauti geriausius „blockchain“ sprendimus.

DASH

Tam tikri žinomų skaitmeninių valiutų, tokių kaip Bitcoin, trūkumai paskatino kitų panašių kriptografinių monetų augimą DASH.

„Dash“ sukurta taip, kad iš viso būtų apie aštuoniolika milijonų monetų. Šiuo metu tiekimo kiekis išaugo iki 7,4 mln. Ir tikimasi, kad jis pasieks savo etapą iki 2300 m..

Tačiau šio straipsnio rašymo metu kiekvieno DASH vieneto kaina yra apie 352 USD. Be to, šios kriptovaliutos rinkos kapitalizacija yra apie 2,8 mlrd. USD.

„Dash“ palaiko decentralizuotus „P2P“ elektroninius grynuosius pinigus ir tai yra viena kriptografinė moneta, turinti šviesią ateitį.

VEN

VEN yra kriptografinė moneta, kurią valdo „HubCulture“ tinklas. Ši kriptovaliuta dabar yra plačiai pripažinta dėl to, kad ji yra patogi.

Iš tiesų, ši kriptinė moneta yra skaitmeninis turtas, kurį reikia žiūrėti 2018 m., Taip yra todėl, kad ji skirta pažangioms sutartims ir taip pat daugiausia dėmesio skiriama ICO ir DAPP.

Dar viena svari priežastis, kodėl reikia saugotis šios monetos, yra ta, kad ji šiandien modeliuojama su didelėmis finansų kompanijomis pasaulyje. partnerystė su pagrindinėmis finansų įmonėmis padidins šios kriptovaliutos vertės augimą.

Be to, VEN palaiko Kinijos vyriausybę. Mes visi žinome apie karą, kurį Kinijos vyriausybė vykdė kriptovaliutomis, tačiau VEN yra kriptografinė moneta, neturinti jokių problemų su Kinija, ir ji ten plačiai pripažinta.

DCR

kas yra panaikinta

DCR (Decred Coin) yra dar viena anoniminė kriptovaliuta, turinti hibridinę sutarimo sistemą. Šis skaitmeninis turtas yra labiau panašus į „Bitcoin“, tačiau turi tvirtą bendruomenės indėlį, kad būtų išlaikyta finansinė plėtra.

DCR naudoja kasybos sistemą, kad įsitikintų, jog niekas negali visiškai kontroliuoti sandorių be bendruomenės sutikimo..

Be to, DCR taip pat leidžia savo vartotojams dalyvauti planuose nenaudojant brangios kasybos įrangos.

Tiesą sakant, DCR buvo sukurta siekiant suderinti dalyvių ir reguliavimo institucijų poreikius. Nors DCR šiandien yra „naujokas“ rinkoje; vis dėlto jo augimo tempas stebina. Nepaisant to, ši kriptinė moneta turi potencialą, kurią ji turi augti, nes ji jau pritraukė daug investuotojų – turi būti keletas svarių priežasčių, tiesa?

Peržiūrėkite mūsų ankstesnį straipsnį „Populiariausios kriptovaliutos, turinčios didelį augimo potencialą 2018 m. – I dalis“.

Jei jums tai patiko, galbūt norėsite iš čia patikrinti kitą „Populiariausių kriptovaliutų, turinčių didelį augimo potencialą 2018 m.“ Dalį. Be to, daugumą paminėtų kriptovaliutų galima rasti Binansų mainai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me