Kas yra „VeChain“ moneta (VET)? Viskas, ką reikia žinoti apie „Vechain“

VeChain pirmą kartą buvo įkurta 2015 m., todėl tapo viena seniausių „blockchain“ pramonės įmonių. Ši Singapūre įsikūrusi decentralizuota išmaniųjų sutarčių platforma yra orientuota į tiekimo grandinių valdymo proceso tobulinimą. Norėdami tai padaryti, komanda kuria verslo programas, kurias galima pritaikyti atsargų keblumose.

Projektas neseniai sulaukė didelio didelių investuotojų dėmesio, pateikdamas įvairius perspektyvių partnerysčių pasiūlymus. Tačiau net prieš naujausius „VeChain“ bendradarbiavimus, jų „blockchain“ programą jau naudojo kelios pramonės įmonės, tokios kaip žemės ūkis, vyndarystė ir prabangos prekės..

Be to, „VeChain“ taip pat netrukus turės prekės ženklą, dėl kurio jo pavadinimas bus pakeistas iš „VeChain“ į „VeChain Thor VET“. Šis atnaujinimas leis „VeChain“ blokų grandinei turėti panašių funkcijų kaip „Ethereum“ platformoje.

VeChaino technologijos

Platforma

„VeChain“ siūlo decentralizuotą platformą, kurioje įmonės gali lengvai bendrauti ir tarpusavyje bendrauti, nereikalaujant jokių trečiųjų šalių. „VeChain“ įmonė siekia sukurti verslo sprendimams skirtą veikimo platformą, galinčią užtikrinti iki 10 000 operacijų per sekundę.

„vechain“ platforma

Jų tikslas yra pakeisti tiekimo grandinės valdymo būdą, integruojant jį į savo „blockchain“ platformą. Bendrovė taip pat planuoja leisti dApps ir ICO ekosistemai, taip pat IoT (daiktų internetas) projektams. Visi šie pakeitimai rodo, kad „VeChain“ siekia išsivystyti į išsamią „blockchain“ platformą, skirtą įmonės sprendimams.

Platformos saugumą palaiko tinklo mazgų naudojimas. Šiuos tinklo mazgus gali valdyti įmonės ir organizacijos, tiesiogiai prisidedančios prie ekosistemos. Tinklo mazgai siūlo paslaugas, kurios apima kokybės patikrinimą ir piniginės paslaugas. Jie netgi gali būti privataus rakto valdymo paslaugų teikėjai.

Naudojimo atvejai

Naudodamas „blockchain“ technologijos ir jų patentuotų išmaniųjų lustų, tokių kaip RDA ir jutikliai, derinį, „VeChain“ suteikia gamintojams galimybę stebėti unikalių savybių produktus per visą jų gyvavimo ciklą..

Todėl įtraukdama „blockchain“ technologiją į IoT įrenginius, platforma padeda pagerinti kokybės kontrolę ir logistikos metodus, supaprastindama produkto stebėjimo procesą..

„VeChain“ pateikia efektyvų sprendimą padirbtų produktų autentiškumo nustatymo ir atpažinimo klausimais, naudojant jų sukurtas technologijas, ir gamintojui, ir vartotojui padedant patikrinti prekes skaitmeninant turtą.

Komanda

Sunny Lu yra „VeChain“ fondo generalinis direktorius ir jau tapo svarbia figūra „blockchain“ erdvėje. Prieš įkurdamas „VeChain“, jis įkūrė Kinijos interneto startuolį, kuris sukūrė „Qtum“ – labai svarbų skaitmeninį turtą kriptografinėje erdvėje. Anksčiau jis buvo „Louis Vuitton China“ Kinijos vadovas ir generalinis direktorius.

„VeChain“ komandą sudaro daugiau nei 90 darbuotojų, kurių dauguma yra kūrėjai. Vyriausiasis technologijų vadovas Gu Jianliangas turi daugiau nei 18 metų patirtį tokiose srityse kaip mobilieji įrenginiai ir daiktų internetas ir sukūrė daugiau nei 100 patentų keliose technologinėse srityse.

Kevinas Fengas yra VeChain fondo vyriausiasis operacijų vadovas. Per 12 metų Fengas aktyviai dalyvavo daugelyje technologijų projektų dirbdamas „VeChain“ partneriu PWC kaip konsultantas ir užtikrinimo patarėjas. Galiausiai yra jų finansų direktorius Jie Zhangas, turintis didelę IT patirtį, taip pat patirtį įvairiose technologinėse srityse.

Apie „VeChain Thor“

„Vechain“ paskelbė atnaujinusi savo projektą, vadinamą „VeChain Apotheosis II Part: THOR Power Forged“. Atnaujinimas turėtų įvykti 2018 m. Antrąjį ketvirtį. Šis prekės ženklo pakeitimas iš „VeChain“ į „VeChain Thor“ perims įmonę nuo tiekimo grandinės valdymo projekto iki visaverčio įmonės „dApp“ sprendimo..

Vidinėms operacijoms tinklas naudos du vietinius žetonus:

 1. VeChain žetonas (VET) (Šiuo metu žinoma kaip VEN) – kriptovaliuta, kuri bus naudojama kaip mokėjimas „VeChain“ blokų grandinės ekosistemoje.
 2. „Thor Power“ (THOR) – prieigos raktas, kuris bus naudojamas vykdant išmaniąsias sutartis ir vykdant programas THOR blokų grandinėje.

VeChain fondas

VeChain fondas yra atsakingas už tinklo sukūrimą, taip pat su technologiniais tyrimais ir plėtra. Fondas skatina ir remia partnerystę su įmonėmis ir įmonėmis, kurios nori naudoti „blockchain“ technologiją kaip paslaugą.

„VeChain“ šiuo metu bendradarbiauja su šiomis įmonėmis ir įmonėmis:

 • „Babyghost“
 • „BitOcean“
 • Kinijos vienaragis
 • Nukreiptos importuojamos prekės
 • DNV GL
 • „eGrid Consulting Co“.
 • Fanghuwang
 • „Healthcare Co Ltd“
 • Hyperledger
 • „Jiangsu Printed Electronics Co Ltd.“
 • Kuehne & Nagelis
 • „MadeForGoods“
 • „Microsoft“
 • PwC (Singapūras ir Kinija)
 • „Renault“
 • „Xiamen Innov Information Technology Co Ltd.“
 • Kinijos valstybinė tabako monopolijos administracija
 • Kinijos nacionalinė tabako korporacija

Apie „VeChain“ prieigos raktą

Platforma naudoja savo gimtąjį žetoną, žinomą kaip „VeChain“ žetonai (VET). Šie žetonai bus naudojami kaip GAS, reikalingi vykdant išmaniąsias sutartis. Be to, profesiniai mokymai taip pat bus naudojami skatinti vartotojus, nes žetonai bus suteikiami tinklo mazgams, kurie padeda ekosistemai veikti.

vechain žetonas

2018 m. Sausio mėn. „Vechain“ kaina pasiekė aukščiausią lygį, viršydama 9 USD vertę, ir padidėjo daugiau nei 4000%, nes ji pirmą kartą buvo įtraukta į biržą. ICO VEN vertė siekė tik 0,24 USD. „Vechain“ kaina pradėjo augti gruodžio mėnesį, o dabar jos kaina siekė 3,32 USD. Tikimasi, kad „Vechain“ kaina padidės po 2018 m. Antrojo ketvirčio.

Profesinio mokymo piniginės

Šiuo metu nėra piniginės, skirtos tik VET / VEN saugojimui. Bendrovė paskelbė, kad piniginė bus išleista 2018 m. Antrąjį ketvirtį. Iki tol, matydami, kad VEN yra ERC-20 žetonas, galite ją laikyti bet kurioje su „Ethereum“ suderinamoje piniginėje, tokioje kaip „MyEtherWallet“, „Mist“ ir „MetaMask“..

Kur galite įsigyti profesinio mokymo?

Nors po „Thor“ atnaujinimo „VeChain“ (VEN) perėjo prie „VET“, daugeliui biržų dar reikia atnaujinti savo sąrašą. „VeChain“ (VEN / VET) galima įsigyti „LBank“, Binansas, „Bithumb“, „Huobi“ ir daugelis kitų, kuriuos galite rasti „CoinMarketCap“ (CMC).

Žetonu galima prekiauti BTC, BCH, ETH, BNB, INR, USD, USDT, KRW, LA ir TRY. Šiuo metu VEN kaina yra 3,80 USD, o rinkos viršutinė riba yra 1 996 527 284 USD, o cirkuliuojantis tiekimas yra 526 047 017 VEN iš 873 378 637 VEN tiekimo..

Verdiktas

„VeChain“ siūlo įvairių pramonės šakų įmonėms „blockchain“ pagrįstus sprendimus dėl jų veiklos problemų. Didėjant aukšto lygio partnerių sąrašui, „VeChain“ siekia tapti labai paklausia paslauga, naudojama perdirbimui ir produktų kontrolei.

Papildoma kontaktinė informacija ir informacija:

VeChain svetainė: www.vechain.com

„VeChain“ oficialus „Twitter“: https://twitter.com/vechainofficial

„VeChain weibo“: @ 唯 链 基金会 _VeChainFoundation

„VeChain“ oficiali „wechat“ paskyra: 唯 链 „VeChainFoundation“

„VeChain Reddit“: https://www.reddit.com/r/Vechain/

„VeChain Github“: https://github.com/vechain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me