Kas yra „Nucleus Vision“ (NCASH)? Viskas, ką reikia žinoti

Branduolio vizija, žinomas kaip „nCash“ buvo pradėta 2014 m Branduolio vizija platforma yra palengvinti apsipirkimą naudojant kliento įrašus, kad būtų galima priimti tikslius sprendimus dėl produkto pasirinkimo naudojant daiktų internetą (IoT) nenaudojant „WiFi“ ar „Bluetooth“.

Šiuo metu šią technologiją naudoja dešimt mažmeninės prekybos parduotuvių Indijoje, be to, jas palaiko atitinkamos kriptovaliutų ir prekių mažmeninės prekybos įmonės..

Timas Draperis, kuris yra vienas iš ankstyviausių Branduolio vizija projektą ir taip pat bendradarbiauti su panašiomis įmonėmis „Skype“ ir „Hotmail“, jis planuoja dar kartą revoliuciją technologijų pramonėje įgyvendindamas „Nucleus Vision“ projektą.

Kuo ypatinga „Branduolinė vizija“?

Kasdien buvo paleista daug ir daugybė technologijų, ir daug sunkiau nei bet kada anksčiau pasakyti, į ką reikėtų investuoti. Nepaisant to, visada iškyla problema, kurią išsprendžia kiekvienas puikus projektas.

Dėl Branduolio vizija, tai linkusi visiškai pakeisti tai, kaip prekybininkai bendrauja su klientais / klientais fizinėse parduotuvėse naudodamiesi Daiktų internetas technologija.

Platforma taip pat įgyvendina daug greitesnį ir greitesnį finansinių operacijų atlikimo būdą, kad šiuolaikinė patirtis su „nCash“ prieigos raktas.

Kaip tai veikia

Procesas paaiškintas 5 paprastais žingsniais:

 • ION jutiklio įtaisas įrengtas mažmenininko prekybos vietoje.
 • Klientai identifikuojami per jutiklį, esantį 200 metrų atstumu nuo išleidimo angos, kurioje įrengtas prietaisas.
 • Saugus orbitos sluoksnis apsaugo duomenis, perduodamus tarp ION jutiklio ir kliento įrenginio.
 • Gavusi patvirtinimą, kliento informacija realiuoju laiku yra dalijamasi su prekybos vieta.
 • Klientai kaip rekomendacijas gauna rekomendacinius pasiūlymus ir nuolaidas.

Su „Nucleus Vision“ platforma, parduotuvių savininkai gali nustatyti vadinamąjį TONAS jų parduotuvėse. Tai gana unikalus įrenginys. Jis sugeba nustatyti asmenis, naudojančius unikalius telefono signalus, kai jie artėja, 200 metrų atstumu nuo prietaiso, nereikia „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ar veido atpažinimo..

Pirkėjams apsiperkant duomenys apie jų apsipirkimo patirtį pateikiami ir įrašomi į pasaulinę ekosistemą, vadinamą NEURONAS. ION prietaisų surinkti duomenys yra renkami ir gali būti parduoti trečiosioms šalims konkrečiais tikslais platformoje. Kalbant apie privatumą, kiekvienas klientas pasirenka, ar dalytis savo informacija, ar ne, kurį tęsdamas kasos procesą – jei nori, gali likti anonimas. Šios platformos pranašumas klientams yra tas, kad jie gauna atlygį „nCash“ žetonais už pasidalijimą savo apsipirkimo patirtimi. Kai klientas pasiekia 200 metrų atstumą iki parduotuvės, vartotojai yra atjungiami, nes įrenginys geografiškai neseka žmonių.

Skirtingai nuo daugelio kitų „blockchain“ išradimų, skirtų mažmeninių produktų pramonei, Branduolio vizija Projektas jau turi funkcinį produktą ir šiuo metu jau naudojamas 10-yje mažmeninės prekybos parduotuvių. Komanda nori skatinti viešumą ir tikisi, kad 250 jų įrenginių bus dislokuoti daugiau parduotuvių, o antrojo ketvirčio pabaigoje informacija bus surinkta iš daugiau nei 250 tūkst. Pirkėjų. Iki metų pabaigos visame pasaulyje mažmeninės prekybos parduotuvėse siekiama turėti 5000 aktyvių ION prietaisų.

Kaip prietaisas bendrauja su klientais

 • Parduotuvės ION jutiklio įrenginys atpažįsta klientus iš anksto nustatytame diapazone.
 • Jutiklis priskiria kliento ID „Nucleus“ ekosistemai.
 • Yra išsiųstas tekstas; tai taip pat gali būti pranešimas išmaniųjų telefonų vartotojams su „nCash“ pasiūlymu dėl jų duomenų patvirtinimo.
 • Patvirtinus klientus, jų „nCash“ paskyroje įskaitomi iš anksto nustatyti žetonai. Savo ruožtu „nCash“ galima perkelti į bet kokią su ERC20 suderinamą piniginę.
 • „Nucleus Vision“ saugiai perkelia klientų asmeninius ir apsipirkimo duomenis į blokų grandinę.
 • Tada platforma naudojasi perduotais duomenimis, norėdama nustatyti susijusius įvykius ateityje.
 • Jei parduotuvėje nėra išankstinio kliento įrašo, parduotuvės savininkai gali paprašyti pateikti daugiau duomenų apie tinklą, suteikdami mažmenininkams privilegiją peržiūrėti anksčiau kitose parduotuvėse įsigytus pirkinius..
 • Galiausiai parduotuvių savininkai turi galimybę pasiūlyti „nCash“ klientams pakartotiniams apsilankymams jų parduotuvėje.

ICO atšaukimas

„Nucleus Vision“ komanda atšaukė pradinį monetų siūlymą „nCash“ kaip buvo numatyta anksčiau. Taip nutiko dėl kainos Ethereum žetonai tuo metu. Norėdami būti skaidrūs, jie pašaukė ICO ir sumažėjo bendruomenės narių.

Nors tai buvo sąžiningas sprendimas, jį tikriausiai buvo lengva priimti. „Nucleus Vision“ iš ankstyvųjų investuotojų jau buvo surinkusi daugiau nei 40 milijonų dolerių, tai buvo iki viešojo išankstinio pardavimo.

Kur ir kaip nusipirkti „nCash“ žetonus

„nCash“ ką tik buvo įtrauktas į biržų sąrašą ir nuo pat įtraukimo į ją buvo gana gerai.

Rašymo metu „nCash“ galima įsigyti tik dviejose kriptovaliutų keitimo platformose; Binansas ir IDEX.

Vienintelė prieinama priemonė, leidžianti paslėpti kai kuriuos „nCash“ žetonus, neskaitant to, kad lankotės parduotuvėse, jau naudojančiose šią technologiją arba kai kurias „nCash“ prieigos raktas pateikė orlaivis yra keistis kai kuriais bitkoinai, eteriai, arba „binance“ žetonus („Binance“ mainų platformoje).

Yra keletas platformų, kurios leistų įsigyti „nCash“ monetas. Viena iš jų yra „Huobi Global“ per dvi skirtingas prekybos poras, įskaitant NCASH / BTC ir NCASH / ETH. Šios dvi prekybos poros sudaro daugiau kaip 54% visos šio skaitmeninio turto prekybos apimties. 

„Binance“ taip pat turi tris skirtingas „nCash“ prekybos poras, įskaitant NCASH / ETH, NCASH / BTC ir NCASH / BNB. Šios trys prekybos poros sudaro 23% visos šios kriptovaliutos prekybos apimties. „Binance“, „Huobi Global“ ir „MXC“ sudaro beveik 99% visos šios skaitmeninės valiutos prekybos apimties, nepaisant to, kad rinkoje yra daugiau nei 20 prekybos porų ir skirtingos ją palaikančios biržos.. 

Binance yra viena iš labiausiai pripažintų kriptovaliutų platformų, skirtų prekybininkams kriptovaliuta. Apskritai „Binance“ pasižymi dideliu likvidumu ne tik dėl pagrindinių virtualių valiutų, kuriomis prekiaujama rinkoje, bet ir dėl altcoinų. Nepaisant to, „nCash“ sudaro 0,01% visos „Binance“ prekybos apimties. 

Norėdami įsigyti „nCash“ per „Binance“, vartotojai turės siųsti „ETH“, „BTC“ ar „BNB“ į „Binance“ per kitą mainų centrą. Tai yra kažkaip nepatogu daugeliui vartotojų, nes tam reikia, kad asmenys turėtų registruotas paskyras kitose platformose. Tačiau kriptovaliutų birža „Binance“ įdiegė naują sistemą, leidžiančią vartotojams pirkti ar parduoti skaitmeninį turtą naudojant kreditinę kortelę. Nors įtraukiamos ne visos virtualios valiutos, vartotojai gali tiesiog nusipirkti BTC, ETH ar BNB ir iškeisti jas į „nCash“, kai tik lėšos įskaitomos į jų sąskaitas.. 

Kaip minėta anksčiau, kuo didesnis likvidumas mainų platformoje, tuo geriau tvarkytis su altcoinais. Įsigijus „nCash“, geriausia padaryti šias lėšas ne kriptovaliutos biržoje. 

Jei norite sužinoti, kaip prekiauti kai kuriais eteriais už „nCash“, perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip įsigyti „nCash“ „Binance Exchange“.

„NCash“ žetonas ir jo suderinamos piniginės

NCASH yra ERC-20 žetonas kuris tarnauja kaip oficialus ženklas „Nucleus Vision“ „blockchain“ kaip paskata klientams ir priemonė įsigyti vertingos informacijos apie ekosistemą.

NCASH yra ERC-20 prieigos raktas, suderinamas su visomis su ERC-20 žetonu suderinamomis piniginėmis.

Jei turite atsarginių papildomų pinigų, naudokite aparatines pinigines, tokias kaip Trezoras arba Didžioji knyga būtų geresnis variantas.

Kriptovaliutų mainai visada leido vartotojams saugoti savo skaitmeninį turtą. Nors tai yra kažkas teigiamo tiems, kurie naudojasi įprastais sandoriais rinkoje, kriptovaliutas laikyti biržose nėra saugu. Kodėl? Dėl dviejų pagrindinių priežasčių. 

Pirmoji priežastis, kodėl negalima laikyti kriptovaliutų biržoje, yra susijusi su tuo, kad jas dažniausiai įsilaužia ir užpuola kenkėjiškos šalys. Jei ataka bus veiksminga, tai galiausiai gali baigtis milijonų dolerių skaitmeninio vartotojų turto praradimu. Tai nutiko praeityje su Mt. „Gox“, „Coincheck“ ar net „Binance“, kurie po įsilaužimo šių metų pradžioje prarado 7000 BTC. 

Antra priežastis, kodėl vartotojai neturėtų pasitikėti mainais, yra ta, kad šios platformos dažniausiai saugo jūsų turtą. Tai reiškia, kad nesate tikrasis šių virtualių valiutų savininkas. Jei neturite savo privačių raktų, nesate tikrasis savo skaitmeninio turto savininkas. Iš tiesų, šifravimo platforma gali tiesiog įšaldyti jūsų lėšas ir jūs niekada jų nebepamatysite, jei manys, kad nesilaikėte sąlygų ir sąlygų. 

Šios dvi priežastys galioja ir „nCash“. Tai yra, geriausias būdas laikyti „nCash“ yra kriptovaliutos piniginėje, iš kurios jūs turite asmeninius raktus, o tai reiškia nuosavybę. Vienas iš geriausių „nCash“ saugojimo būdų yra „MyEtherWallet“, kuri yra su ERC-20 suderinama piniginė.. 

Per „MyEtherWallet“ turėsite savo asmeninius raktus ir tai leis jums visiškai kontroliuoti savo lėšas. Be to, jūsų „nCash“ nepavyks pavogti iš mainų. Nors „MyEtherWallet“ nėra pati saugiausia piniginė rinkoje, tai akivaizdžiai padėtų sumažinti virtualių valiutų laikymo riziką. 

Jei norite patobulinti saugumą, galite naudoti aparatinę piniginę, tokią kaip „Trezor“ ar „Ledger Nano S.“. Nors tai yra mokamos kriptovaliutos piniginės, jos užtikrina geriausią saugumą kriptografijos rinkoje.. 

Jei norite sužinoti daugiau apie šias dvi pinigines, galite perskaityti mūsų vadovą apie „Trezor“ ir „Ledger Nano S“. 

Kitos parinktys programinės įrangos piniginės tai suteikia jums visišką kontrolę savo žetonus „MyEtherWallet“, MetaMask, Rūkas, Paritetas, ir Pasitikėjimas ERC-20 „Ethereum“ piniginės.

Komanda už branduolio vizijos

Branduolio vizija vadovauja generalinis direktorius ir steigėjas, Abhishekas Pitti, yra baigęs Harvardo verslo mokyklą. Taip pat yra ir kitų gyvybiškai svarbių komandos narių Avinashas Pitti, kas yra CTO, Bryanas Lemsteris, pagrindinis „Blockchain“ kūrėjas ir Brooksas Atwoodas, kūrybos direktorius.

Jie taip pat turi didelių investuotojų, kurie remia projektą Timas Draperis, Daršanas Patelis, ir Sriram Viswanathan.

Projektą remia ir technologijų kompanijos „Intel“, „Alfa tinklai“, Radisys, ir „Vodafone“.

Išvada

Su Branduolio vizija Bekontaktės daiktų internetinės identifikavimo sistemos pagrindu mažmenininkai gali geriau aptarnauti savo klientus ir gauti informacijos, susijusios su klientų poreikiais. „Branduolys“ panaikina atotrūkį tarp internetinio ir neprisijungusio mažmeninės prekybos pasaulio, tuo pačiu pasinaudodamas „Ethereums“ blokų grandinės technologija.

Tai yra pirmasis prietaisas, įdiegtas realioje pasaulio rinkoje, ir žmonės už jo, tikri, kad tai pakeis mažmeninės prekybos pramonę ir taip pat bus žadintuvas kitiems tokiems projektams.

Nepaisant to, kadangi 2018 m. Buvo labai stipri kriptovaliutų lokių rinka, kūrėjams ir entuziastams bus labai svarbu toliau dirbti su projektu ir jį išlaikyti. Situacija tikrai gali būti sunki, tačiau projektai, kurie tęsia darbą ir plėtoja savo idėjas, ateityje galų gale išaugs. 

Šiuo metu ši virtuali valiuta yra artima 340-ajai pozicijai kriptovaliutų rinkoje pagal rinkos viršutinę ribą. Su kūrėjų komanda, mokančia teikti paslaugas, tikslas būtų pereiti virš 300 ir likti arti 200 skaitmeninių išteklių. Kritimas žemiau dabartinio lygio gali būti katastrofiškas šio projekto ir kriptovaliutos ateičiai. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me