Kas yra audra (STORM)? Viskas, ką reikia žinoti

Vis daugiau ir daugiau žmonių šiandieniniame pasaulyje kreipiasi į laisvai samdomą darbą dėl daugybės priežasčių. Kai kurie negali gauti darbo, o kiti praranda darbą ir turi ką nors nuveikti, kad finansiškai išlaikytų savo šeimas.

Dauguma rinkos platformų buvo vienodai naudingos susiejant milijardus žmonių pasaulinėje laisvai samdomų darbuotojų rinkoje su darbdaviais, tačiau kilo rimtų problemų. Šios tradicinės centralizuotos laisvai samdomos platformos daugiausia uždirba sau. Jie ima iki 40% visos pardavėjo uždirbtos sumos.

Audros turgus, ilgą laiką buvęs rinkoje kaip „BitMaker“, dabar „Audros žaidimas“, siūlo kitokį ir galbūt geriausią požiūrį į laisvai samdomus darbuotojus, kurie gauna užmokestį už realią energiją, įdėtą atliekant mikro užduotis ir koncertus, apmokestinant tik 1% jų uždarbio ir siunčiant išmokas kriptovaliutomis..

Kas yra audros rinka?

„Storm Market“ yra decentralizuota „Storm Market“ dalyvių rinka, vadinama „Storm Makers“ (jie apima pardavėjus, reklamuotojus, įmones ir kt.), Bandydami gauti laisvai samdomų vertėjų paslaugų, kad galėtų atlikti skirtingų lygių ir „Storm Players“ (tai yra vartotojai, žiūrovai) paslaugas. , laisvai samdomi darbuotojai ir kt.), kurie padeda atlikti šias užduotis.

Už „Storm Makers“ užduočių vykdymą audrų žaidėjai gauna atlygį varžtai platformoje, kuriuos galima išpirkti Audros žetonai ir gali būti parduotas ar iškeistas į kitas kriptovaliutas. „Storm“ žaidėjams taip pat mokama „Ethereum“ ir „Bitcoin“ kriptovaliutomis.

Kodėl „Audros turgus“?

Jau kurį laiką laisvai samdomų vertėjų rinkoje įvyko reikšmingas perėjimas. Darbdaviai daugiau dėmesio skiria technologijoms ir automatizavimui nei tradicinis darbo grafikas, kad būtų efektyviau ir tuo pačiu sumažintos išlaidos, o institucijos galėtų samdyti programinės įrangos inžinierių iš Kanados, dizainerį iš Lenkijos ir bendruomenės vadovą iš Olandijos..

Tai buvo lūžis tiek darbdaviams, tiek darbuotojams, nes abiem šalims nebėra geografinių apribojimų, o užduočių plakatai gali kvalifikuotus darbuotojus gauti iš pasaulinio talentų fondo.

Problema ir jos sprendimas

Kadangi dabartinės centralizuotos platformos sukūrė stiprią rinką, tokių įmonių kaip „Fiverr“, „TaskRabbit“, „Upwork“, „MTurk“ tinklas yra išplitęs visame pasaulyje, tačiau dabartinės problemos finansiškai kenkia laisvai samdomiems darbuotojams. Laisvai samdomi darbuotojai netenka 40% savo darbo užmokesčio šioms platformoms, apribodami išstojimą. Visos šios problemos sukūrė pavojingą santykį tarp užduočių plakatų ir atlikėjų.

„Blockchain“ gali sukurti ilgalaikį sprendimą sukurdamas platformą, kurioje užduočių sąrašas ir įgyvendinimas atliekamas be tarpininko, o atlygiai mokami tiesiogiai laisvai samdomiems darbuotojams kaip žetonai, kuriuos galima išsigryninti į tikrus pinigus.

Kaip veikia „Storm Play“

„StormX“, kompanija už „Audros žaidimas“, prasidėjo kitokiu požiūriu į skaitmeninę rinką, perduodant turtus tarp platformos dalyvių su kriptovaliutos per an „Android Mobile“ programa.

Vartotojai gali uždirbti varžtus (taškus) trijose skiriamosiose srityse:

„Audros žaidimas“

„StormX Inc“ naudodama „Store Play“ programą, platformoje, kuri veikia „Ethereum Blockchain“, skelbiamos galimybės ir vartotojai gali atlikti užduotis, kad gautų atlygį..

Audrų parduotuvė

Platforma apdovanoja pirkėjus už tai, kad jie perka konkrečius produktus ar prašo paslaugų per turgų su premijos žetonais.

Audros koncertai

Naudodamiesi „Storm Gigs“, vartotojai gali patekti į decentralizuotą rinką, kur mikroprocesijos yra reguliariai vykdomos skirtingose ​​kategorijose, įskaitant kokybės užtikrinimo testavimą, mašininį mokymąsi ir laisvai samdomą darbą.

Šios užduotys vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį ekosistemoje. Šios užduotys įgyvendinamos naudojant išmaniąsias sutartis, kurios yra užduoties autoriaus (kūrėjo) ir užduoties atlikėjo (grotuvo) susitarimas. Šiose sutartyse pateikiama išsami informacija apie darbą, etapą ir apmokėjimo sąlygas.

„Storm Market“ tikslas yra sumažinti užduočių užduotis ir užtikrinti, kad tie, kurie vykdo šias užduotis, gautų teisingą atlygį už savo laiką.

Audros rinkos pranašumai

Platforma siekia:

 • Pašalinkite trintį tarp pirkėjų ir pardavėjų, neturinčių tarpininkų.
 • Sumažinkite operacijų kainą, palyginti su kitomis tradicinėmis mikro užduočių platformomis.
 • Ginčų sprendimo rizikos ir išlaidų pašalinimas vykdant pažangiųjų sutarčių taisykles.
 • Už mikrobangų užduočių skyrimą.
 • Suteikti galimybę tiek „Storm Players“, tiek „Storm“ žymekliams pasiekti plačią auditoriją, padėti savo verslui efektyviau ir suteikti laisvai samdomiems darbuotojams daugiau galimybių užsidirbti..

„Storm“ žetonai ir suderinamos piniginės

Audros žetonai yra oficiali kriptovaliuta „Storm Market“ platforma. „Storm Makers“ gali paskelbti užduotis platformoje naudodamas žetonus.

„Storm“ žetonus galima užsidirbti vykdant užduotis „Storm Market“ decentralizuotoje platformoje, be kita ko, žiūrint vaizdo įrašus. Jie taip pat buvo įsigyti per žetonų išpardavimą ir dabar juos galima nusipirkti / iškeisti kriptovaliutų keitimo platformose.

Žetonai yra ERC20 žetonai ir yra įgyvendinami kaip išmanieji žetonai naudojant „Bancor“ protokolą.

Būdamas ERC20 žetonas, Audros žetonas yra suderinamas su visomis ERC20 žetonų kriptovaliutų piniginėmis.

Aparatinės piniginės patinka Trezoras arba Didžioji knyga būtų puiku juos laikyti saugesniam saugumui užtikrinti.

Turintieji savo žetonus taip pat gali laikyti programinės įrangos piniginėse, pavyzdžiui „MyEtherWallet“, MetaMask, Rūkas, Paritetas, ir Pasitikėjimas Ethereum piniginės.

Kur nusipirkti „Storm“ žetonų

Audros turgus, nuo prekės ženklo keitimo buvo įtrauktas į kai kurių biržų sąrašą. Audros žetonai galima įsigyti naudojant „fiat“ ir kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoins“ ir „Ethers“.

Audros žetonas (STORM) prekiaujama šiose biržose: Binansas, „HitBTC“, Bankininkų tinklas, Moneta, Coinnest, „YoBit“, IDEX, Radaro relė, ir ForkDelta.

Jį taip pat galima įsigyti su fiat ant „YoBit“ mainai.

„Storm Token“ ICO

Žetonų išpardavimas prasidėjo 2017 m. Lapkričio 7 d. Ir baigėsi gruodžio 8 d. „StormX“ iš „Token Sale“ sugebėjo surinkti 64 321 ETH (tuo metu 32 mln. USD). Buvo paskelbta, kad viskas neparduotų žetonų sumažėtų.

1 audros žetonas buvo įkainota 0,0113 USD žetonų išpardavime.

Bendras ženklas yra 10 000 000 000 STORMAI.

Audros rinkos planas

 • 2014 m .: „BitMaker“ išleistas. Skaitmeninės reklamos programa, kuri išnaikina tradicinius rinkodaros metodus, siūlydama bitkoinus mainais į klientų įtraukimą.
 • 2017 m. Vasaris: „BitTask“ funkcija išleista. Paleidome pirmąjį pagrindinį leidimą, kad vartotojai galėtų pasirinkti daugiau kelių rūšių įtraukimo lygio patirčių.
 • 2017 m. Rugpjūčio 1 d .: Baltraštis išleistas. Išleiskite oficialų „Storm Market“ ir „STORM Token“ leidinį.
 • 2017 m. Rugpjūtis: Vyko vieša kokybės užtikrinimo sesija. Surenkite viešą Q&„A“ ir „AMA on Reddit“, kad suteiktų visuomenei galimybę sužinoti daugiau apie artėjantį minios išpardavimą.
 • 2017 m. Rugpjūčio 15 d .: Prasideda „STORM“ ženklų minios pardavimas.
 • 2017 m. Rugpjūčio 15 d .: 13:00 UTC STORM žetoną galima įsigyti viešai.
 • 2017 m. Ketvirtasis ketvirtis: STORM žetonai & „BitMaker“ turi būti integruotas. Įgalinti STORM naudojant „BitMaker“.
 • 2018 m. I ketv .: Bus paleista „BitMaker“, skirta „iOS“. Paleiskite „iOS“ skirtą „BitMaker“.
 • 2019 m. I ketv .: „Storm Market“ mobilusis klientas turi būti paleistas. Pirmoji decentralizuota „mikro užduočių“ rinka, veikianti „STORM“ žetonų pagalba.

Komanda už projekto

„StormX Inc.“, Vašingtone įsikūrusi įmonė sukūrė „Storm Market“ platformą ir jos žetoną. Prieš pakeisdama prekės ženklą platforma jau gali pasigirti 250 000 aktyvių platformos vartotojų.

Pagrindiniai bendrovės nariai yra Simonas Yu kuris yra generalinis direktorius ir vienas iš steigėjų, Seanas Zhongas CTO ir Arry Yu kaip COO.

Išvada

Su Audros turgus, bet kas, bet kur ir bet kuriame įrenginyje, gali dalyvauti pasaulinėje laisvai samdomų vertėjų rinkoje. Vartotojai gali reklamuoti savo įgūdžius pasauliniame tinkle ir užsidirbti „Storm“ žetonų, kuriuos galima parduoti realiais pinigais, atlikdami mikro užduotis.

Svarbios nuorodos

Facebook

„Twitter“

Nesantaika

Telegrama

Vidutinis

Reddit

Bitcointalk

Baltas popierius

Interneto svetainė

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me