Kas yra amžinybė (AE) – viskas, ką reikia žinoti

Įkurta 2017 m, Amžinybė yra nauja, keičiamo dydžio kriptovaliutų platforma, kuria siekiama pagerinti kriptovaliutas apskritai sprendžiant kai kurias rimčiausias problemas: mastelio keitimą ir saugumą.

Neefektyvumo pašalinimas kriptografijos rinkoje, didėjantis išmaniųjų kontaktų ir „dapps“ mastelis, sutrupinimas ir sutarčių vykdymo perkėlimas ne grandinėje yra tik keletas dalykų, dėl kurių „Aeternity“ išsiskiria iš minios.

Išmanusis kontaktų mastelis – kaip amžinybė išsprendžia šią problemą

Vienas iš pagrindinių iššūkių, su kuriais susiduria „blockchain“ priėmimas, yra išmaniųjų sutarčių mastelis. Vis dėlto mastelio mastą galima spręsti trimis būdais: didinant pralaidumą taikant kitokį sutarimo mechanizmą, didinant pralaidumą skaldant arba perkeliant išmaniąsias sutartis ne grandinėje – srityje, kurioje Aeternity šiuo metu diegia naujoves.

Pirmuoju požiūriu, kuriuo siekiama padidinti apyvartą taikant kitokį sutarimo mechanizmą, siekiama padidinti operacijų per sekundę skaičių, kurį blokų grandinė gali apdoroti; tačiau šis metodas turi savo ribas.

Pralaidumo padidinimas skaidant yra metodas, apimantis tiek operacijų, tiek išmaniųjų sutarčių užklausų atskyrimą fragmentuose (mazgų grupėse). Šis metodas vis dar nėra idealus, nes dėl to operaciją tik iš dalies patikrina tik keli mazgai.

Trečiasis ir galutinis sprendimas sudaryti išmaniąsias sutartis yra perkelti jų vykdymą iš grandinės, o tai taip pat yra pagrindinis „Aeternity“ tikslas.

Valstybiniai kanalai – vienas pagrindinių platformos proveržių

Valstybiniai kanalai gali būti laikomi ryšio linijomis, leidžiančiomis vykdyti pažangias sutartis ne grandinėje. Tai reiškia, kad valstybinio kanalo sutartys gali būti vykdomos užtikrinant didesnį privatumą ir didesnį efektyvumą.

Sprendimas ir nesutarimai

Tik tada, kai susitariančiosios šalys pasiekia aklavietę arba atsiranda nesutarimas, išmaniosios sutarties kodą įgyvendina „blockchain“. Šio metodo dėka sutartis lieka privati ​​ir „blockchain“ gali išspręsti rezultatą veikdama kaip privati ​​išmaniųjų sutarčių administracinė sistema.

Dėl to, kad grandinėje reikia apdoroti tik galutinį atsiskaitymą, tai padidina pralaidumą.

Kurti funkcines pažangias sutartis

Atsižvelgdama į ateities planus kurti JS bibliotekas ir JSON API žiniatinklio kūrimo tikslais, „Aeternity“ šiuo metu leidžia kūrėjams kurti ir vykdyti išmaniąsias sutartis „Chalang“ kalba. Amžinybė nesusijusi su parama valstybingam programavimui, o tai reiškia, kad susitariančiosios šalys yra atsakingos už programos būklės palaikymą.

Platformos išradingas „Proof of Work“ ir „Stake Systems“ įrodymas

Kaip minėta anksčiau, „Aeternity“ taip pat siūlo unikalią valdymo sistemą, sutarimas pasiekiamas naudojant hibridinę darbo įrodymo (PoW) sistemą ir „Proof-of-Stake“ (PoS) algoritmą. Ši hibridinė „PoW“ sistema skatina kurti geresnius DRAM procesorius, tačiau taip pat atveria kelią neprilygstamos decentralizacijos link, leidžiant išmaniesiems telefonams.

Kalbant apie „Proof-of-Stake“ (PoS) sistemą, ji naudojama deleguojant balsavimą sveriant sprendimą dėl sąskaitoje esančių žetonų kiekio. Paprasčiau tariant, tai reiškia, kad kalnakasiai gali balsuoti, o vertės turėtojai gali lažintis, kad kartu priimtų sprendimus.

Naujoviški ir decentralizuojantys orakulai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – turime „Oracle“, kuris sujungia realaus pasaulio duomenis su išmaniosiomis sutartimis, iš esmės suteikiančiomis prieigą prie duomenų, esančių už blokų grandinės ribų. Ši funkcija leidžia vartotojams užduoti klausimus, tada gauti įvairius atsakymus. Kai kurie realūs to pavyzdžiai gali būti bet kurios kriptovaliutos kainos, aukso kainos ar oro bet kurioje pasaulio dalyje patikrinimas..

Vien ši funkcija tikrai pavers „Aeternity“ viena iš pirmaujančių kriptografinių platformų rinkodaros apklausų verslo aplinkoje ir galų gale net artimiausiu metu žymiai išaugs.

Individualus, atviro kodo „Aepps“ nuo pirmos dienos po „Mainnet“ paleidimo

„Aeternity“ komanda puikiai žino platformos potencialą ir nenuostabu, kad jie nori pritraukti kuo daugiau mobiliųjų ir internetinių programų kūrėjų. „Aeternity“ decentralizuotos programos, vadinamos „aepps“, bus prieinamos nuo pirmos dienos po oficialios platformos „Mainnet“ paleidimo.

AE žetonas (AE)

Šiuo metu „CoinMarketCap“ užima 28 vietą 100 populiariausių kriptovaliutų grafike, Amžinybė yra gana panašus į ETH, kai kalbama apie sistemos mokesčius. Trumpai tariant, visi sistemos mokesčiai ir sumaniosios sutartys yra atsiskaitomos Aeone, nes Aeternity žetonas dar neegzistuoja.

Galbūt verta žinoti, kad tinklo žetonus galima laikyti praktiškai bet kurioje „Ethereum“ piniginėje, palaikančioje ERC-20 žetonus. AE galite įsigyti iš Vartai.io, Binance.com, arba IDAX.mn

Gairės ir ateities planai

„Aeternity“ kūrimą pradėjo 2017 m. Pirmoje dalyje, netrukus po to pasirodė „Testnet“ paleidimas, oficialus žetonų pardavimas, palaikymo kampanija ir pagrindinių programų kūrimas. Šiuo metu „Aeternity“ atliekamas saugumo auditas, kurio „Mainnet“ paleidimas planuojamas iki metų pabaigos.

Žmonės už projekto

Amžinybė siejama su vienu didžiausių šifravimo industrijos vardų, tokių kaip Amžinybės įkūrėjo Janislavo Georgievo Malahovo, dar vadinamo „Ethereum krikštatėviu“, vardais.

Daugiau informacijos apie visus „Aeternity“ komandos narius galite rasti oficialioje platformos svetainėje.

Amžinybė – žaidimus keičianti platforma, tačiau ar verta investuoti?

Viską vertinant, „Aeternity“ yra viena novatoriškiausių ir įdomiausių kriptovaliutų platformų, įdiegta per pastaruosius metus. Čia giriama pagirtina misija tobulinti kriptografijos pramonę, ir tai daroma drąsiai perkeliant išmaniuosius kontraktus iš grandinės ir didinant mastelį dideliu skirtumu, taip pat sumažinant tuos nepatogius kainų svyravimus, kurie paprastai būna susiję su visomis kriptovaliutomis..

Kitas geriausias dalykas būsimiems kriptografijos investuotojams? Laikas pasakys.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me