Įdomiausi 5 stebimi „Airdrops“ – viskas, ką reikia žinoti norint dalyvauti

Kriptovaliutų aerodromas yra tada, kai „blockchain“ platforma, remdamasi tam tikrais kriterijais, savo bendruomenei platina nemokamas kriptovaliutos monetas ar platformos žetonus..

Norėdami dalyvauti šiuose kriptovaliutos oro lašeliuose, dažnai reikalaujama, kad blokiniame tinkle, kurį platforma valdo savo paskirtoje piniginėje, laikytumėte visą ar dalį faktinių žetonų ar žetonų..

Dažniausiai tokiu būdu dovanojami aviacijos lašai; konkrečiu laiku, kuris bus paskelbtas, projektas padarys momentinės nuotraukos apie „blockchain“ būseną, kuri atskleidžia sąskaitas ir jų likučius tuo metu. Po to žetonų savininkams suteikiama tam tikras kiekis monetų / žetonų, kaip skelbiama. Šie oro lašai yra paskirstomi keliose blokinėse grandinėse, tačiau „Ethereum“ ir „Ethereum“ blokų grandinės projektai yra žinomi dėl to, kad gauna oro lašus..

Čia yra oro lašai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ateinančiais 2018 m. Mėnesiais.

Callisto Airdrop

„Callisto“ projektas yra „blockchain“ technologija, veikianti „Ethereum Classic“ protokolas. Tai pristato šaltą statymą, kuris apdovanoja CLO žetonų turėtojus savo blokinėje grandinėje.

Netrukus pradedant „Callisto“ projektą, „Ethereum Classic“ likučiai 5500000 bloke gaus tą patį kiekį CLO žetonų už kiekvieną laikomą „Ethereum Classic“ (ETC) monetą. Tai reiškia, kad „Ethereum Classic“ turėtojai gauna po 1 „Callisto“ (CLO) žetoną už kiekvieną ETC žetoną, kurį turi savo sąskaitose.

Mes neturime informacijos apie tai, kada vyks šis oro tėkmės taškas, tačiau jūs galite stebėti pažangą per „Ethereum Classic Block Explorer“ žinoti, kada „blockchain“ aukštis pasiekia 5500000. Remiantis kai kuriais skaičiavimais, blokas bus mano per 2018 m. kovo 5 d.

Bangos Airdrop

Bangos platforma yra atvirojo kodo „blockchain“ platforma, kurią sukūrė ir valdo „Waves Platform AG“. Platforma leidžia vartotojams paleisti savo pasirinktus kriptovaliutos žetonus.

Waves platforma taip pat paskelbė kad „Waves Community Token“ (WCT) turėtojų piniginės adresams bus skirta oro erdvė. Šis orlaivis numatomas 2018 m. Vasario 22 d.

Norėdami gauti orlaivį, WCT turėtojai turi laikytis šių gairių:

  • Turite sugeneruoti bangų piniginę su raidėmis B, C ir H. Tai gali būti bet kokia tvarka.
  • Sukūrę piniginę turėtumėte perkelti savo įsigytus „Waves“ žetonus ten.
  • BCH (Bitcoin Cash) monetų paskirstymas bus pagrįstas jų WCT akcijomis.
  • Jei atskiruose adresuose yra B, C ir H raidės, tokia tvarka bus sumokėta dviguba išmoka. Tinkami yra ir seni adresai su nurodytomis raidėmis teisinga tvarka.

Monetų kūrėjas „Airdrop“

Monetų kūrėjas yra decentralizuota laisvai samdomų darbuotojų darbo rinka, sukurta Ethereum tinklas. Tai leidžia laisvai samdomiems darbuotojams reklamuoti savo įgūdžius klientams visame pasaulyje, taip pat leidžia klientams susitikti su žmogumi, kuris gali efektyviai ir už gerą kainą teikti norimas paslaugas..

„Coinlancer“ pakvietė naujus ir esamus žetonų turėtojus dalyvauti aerodrome, kuris prasideda 2018 m. Sausio 24 d. – 2018 m. Balandžio 30 d..

Dalyviai, įsigiję „Coinlancer“ žetonus iki vasario 21 d. Ir laikantys juos iki balandžio 30 d., Gali pretenduoti į „Coinlancer Airdrop 1“ premiją. Tie, kurie jau yra turėtojai, taip pat gali laisvai nusipirkti daugiau ir laikyti per nurodytą laikotarpį, kad gautų premiją.

Žetonų platinimas prasidės 2018 m. Gegužės 1 d. Ir tęsis iki 2018 m. Gegužės 15 d. Iš viso 3 mln. Monetų kūrėjų žetonai (CL) bus paskirstyti tarp tiems, kurie gali naudotis aviacijos lašu, nes jie gauna dalį žetonų, kuriuos jie turėjo per kampanijos laikotarpį.

„EOS Airdrop“

EOS yra „blockchain“ platforma, leidžianti kurti decentralizuotas programas (DAPPS), kurios funkcija yra panaši į „Ethereum“. Tai teikia paslaugų ir funkcijų rinkinį, kuriuo naudojasi decentralizuotos programos.

Everipedija, kita vertus, yra pirmoji decentralizuota enciklopedijos platforma EOS blokų grandinėje. Jie paskelbė apie savo žetonų būsimą vietą EOS turėtojams.

Konkrečios informacijos apie aerodromą nepateikta, tačiau gerai žinoti, kad EOS aerodromas netrukus pasirodys jo turėtojams. Pagal „CoinMarketCal“, aerodromas vyks vasario 28 d. ar dar anksčiau.

Ontologijos aerodromas

Ontologija (ONT) yra „blockchain“ ir paskirstytasis knygos tinklas, apjungiantis tapatybės patikrinimą, keitimąsi duomenimis, bendradarbiavimą su duomenimis, procedūrų protokolus, bendruomenes, atestaciją ir kitus konkrečios pramonės šakos modulius..

Jie paskelbė, kad NEO žetonų turėtojams bus paskirstyta 20 milijonų ONT žetonų. Orlaivio momentinė nuotrauka bus padaryta 2018 m. Kovo 1 d., Kad sužinotumėte, kas yra tinkamas šiam oro lašui.

Kiekvienam NEO laikant, 0,2 ONT žetonas būtų nukreiptas į paskirtas pinigines. 0,1 ONT yra prieinamas iškart, o kitas 0,1 ONT būtų išleistas vėliau.

Dabar jūs turite reikalingos informacijos apie kai kuriuos būsimus nemokamus žetonus, kuriuos galite laikyti ilgą laiką arba išparduoti už tikrus pinigus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me