8 geriausios kriptovaliutų piniginės jūsų monetoms

Kriptovaliutos piniginė yra labiau panaši į banko sąskaitą, kurioje saugomos jūsų monetos ar žetonai. Tai leidžia jums gauti iš žmonių, juos išsaugoti ir siųsti kitiems kaip mokėjimą arba kai bandote iškeisti į vietinę valiutą..

Kriptovaliutų piniginės tipai

Yra keturi (4) pagrindiniai kriptovaliutų piniginių tipai: Programinės įrangos piniginė, Žiniatinklio piniginė taip pat žinomas kaip Patalpinta piniginė, Aparatinės įrangos piniginė, ir galiausiai Popierinė piniginė.

Programinės įrangos piniginės

Programinės įrangos piniginės reikia atsisiųsti programinės įrangos klientus, norint sukurti ir naudoti kriptovaliutų pinigines. Tada galima įdiegti į asmenines kompiuterių sistemas (darbalaukį / nešiojamąjį kompiuterį), taip pat įdiegti į mobiliuosius įrenginius. Kompiuterių programinės įrangos klientams, pvz., „Bitcoin Core“, reikės atsisiųsti „Blockchain“, kuris yra gana reikšmingas, didesnis nei 100 GB. Tai gali atgrasyti riboto pralaidumo žmonėms arba tiems, kurių kompiuteryje yra mažai vietos. Kita vertus, programinės įrangos piniginės klientas, pvz., „MultiBit“, leis jums sukurti ir naudoti „Bitcoin“ piniginę neatsisiųsdami „Blockchain“ informacijos. „Armory“ yra dar viena „Software Wallet“ alternatyva, tačiau tai gali būti šiek tiek techniška. Šios piniginės suteikia jums pranašumą, kad galite visiškai / visiškai kontroliuoti savo monetų saugumą. Mobiliesiems įrenginiams šias pinigines gali būti daug lengviau nustatyti ir valdyti. Tokios svetainės kaip „MyCelium“, „Electrum“ ir „Copay“ siūlo puikias „Android“ ir „iOS“ įrenginiams skirtas piniginės klientes su visomis atsarginės kopijos funkcijomis. „Copay“ galima ne tik mobiliuosiuose įrenginiuose, bet ir įdiegti asmeniniame kompiuteryje. Atminkite, kad šios piniginės yra apsaugotos tik taip, kaip įrenginiai, kuriuose jas įdiegiate. Sunku, bet neįmanoma, kad piniginės informacija būtų pavogta naudojant kenkėjiškas programas.

Žiniatinklis / Patalpinta piniginė

Žiniatinklis / Patalpinta piniginė nors yra tas, kurį talpina trečiosios šalies asmuo ar organizacija ir kuris yra prieinamas internetu. Šias pinigines yra daug lengviau naudoti, tačiau vienintelė problema yra ta, kad jūs turite pasitikėti savo paslaugų teikėju, kad išlaikytumėte aukštą saugumo lygį, kad apsaugotumėte savo monetas. Sukurti internetinę piniginę savo kriptovaliutoms yra taip pat lengva, kaip prisiregistruoti prie naujos el. Pašto paskyros pas tokius paslaugų teikėjus kaip „Blockchain“ ir „Coinbase“. Be to, prie piniginės galite prisijungti naudodamiesi bet kuriuo prie interneto prijungtu įrenginiu, todėl prieiga prie kriptovaliutų negali būti paprasčiau.

Aparatinės piniginės

Aparatinės piniginės, kita vertus, yra neinternetinės piniginės, USB formos, kurias reikia prijungti prie kompiuterio įrenginio, kad būtų galima atlikti operacijas. Šios piniginės yra apsaugotos nuo kenkėjiškų kompiuterių programų, nes privatūs raktai generuojami pačiame įrenginyje, neprisijungus. Jomis taip pat lengva naudotis, ir norint jas naudoti reikia nedaug techninių žinių arba jų nereikia. Jie turi savybių, kaip juos apsaugoti slaptažodžiais, kad būtų galima kovoti su vagystėmis. Investavimas į aparatūros pinigines, tokias kaip TREZOR ar Didžiosios knygos piniginė suteikia jums daug ramybės.

Popierinės piniginės

Galiausiai, Popierinės piniginės yra tai, ką jie vadina, popieriai. Popierinės piniginės yra šiek tiek saugesnės nei naudojant programinę įrangą ir priglobtas pinigines, nes jūsų adresai fiziškai yra atspausdinti ant popieriaus. Galite visiškai laisvai atsispausdinti piniginės adresą naudodami „BitAddress“ arba „WalletGenerator“. Nors jis yra saugesnis, jis gali būti suplyšęs, mirkytas ir sugadintas daugeliu atžvilgių, nes jis yra popierius. Todėl būtina padaryti tiek daug fizinių kopijų, kad jos būtų saugios.

Įdomu: geriausia „Android“ skirta „Bitcoin“ piniginė

8 geriausios kriptovaliutų piniginės

Yra daugybė kriptovaliutų, daugiau nei tūkstantis iš jų su „Bitcoin“ yra populiariausia, o kitos vadinamos alternatyviomis kriptovaliutomis. Nors kai kurios piniginės buvo paminėtos aukščiau, tačiau žemiau pateikiamas jų kategorijų kriptovaliutų piniginių sąrašas ir kokia kriptovaliuta jie palaiko.

„Exodus“ piniginė

„exodius“ kriptovaliutos piniginės logotipas

„Exodus“ piniginė taip pat yra programinė piniginė, kurią šiuo metu galima įsigyti asmeniniams kompiuteriams. Šiuo metu „Exodus“ palaiko „Aragon“, „Augur“, BAT, „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Civic“, „Dash“, „Decred“, „District0x“, „EOS“, „Ethereum“, „ETH Classic“, „FunFair“, „Gnosis“, „Golem“, „Litecoin“, „OmiseGo“ ir „SALT“. Jame įmontuotas „ShapeShift“ įrankis, leidžiantis lengvai konvertuoti ar įsigyti kriptovaliutą su kitu, nepaliekant piniginės sąsajos..

Didžioji knyga „Nano“

Didžiosios knygos kriptovaliutos aparatinės įrangos piniginė

„Nano S“ knyga Kriptovaliutų piniginė yra aparatinė piniginė, palaikanti kelias kriptovaliutas. Ja siekiama pašalinti išpuolius įdiegiant antrą saugos sluoksnį, kuris padeda vartotojams fiziškai patvirtinti savo operacijas paspaudus įrenginio mygtukus prieš atliekant operacijas. „Ledger Nano S“ įrenginys šiuo metu palaiko šias monetas; „Ark“, „Bitcoin“, „Bitcoin Gold“, „Bcash“, „Dash“, „Digibyte“, „Dogecoin“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Expanse“, „Hcash“, „Komodo“, „Litecoin“, NEO, PIVX, „PoSW“, „Qtum“, „Ripple“, „Starts“, „Stealthcoin“, „Stellar“, „Stratis“, „Ubiq“, „Vertcoin“, Viacoinas ir Zcashas.

Įdomu: 7 svarbiausios priežastys turėti savo knygos piniginę

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ kriptovaliutų piniginė

„Guarda“ piniginė yra viena iš labiausiai pripažintų kriptovaliutų piniginių rinkoje. Šio projekto kūrėjai stengėsi pasiūlyti daugiaplatformę, daugiašifrę ir su laisvės atėmimu nesusijusią piniginę kriptografijos savininkams..

Yra kelios skaitmeninės valiutos piniginės, kurios reikalauja, kad vartotojai pateiktų privačią informaciją apie jas, o to keli vartotojai nenori daryti. „Guarda“ yra su laisvės atėmimu nesusijęs sprendimas, leidžiantis vartotojams išlikti privatiems ir rūpintis savo privatumu.

Be to, šioje piniginėje palaikoma per 40 skirtingų kriptovaliutų. Kai kurie iš jų yra „Bitcoin“ (BTC), „Litecoin“ (LTC), XRP, „Ethereum“ (ETH), „Binance Coin“ (BNB), „EOS“, „Stellar“ (XLM) ir daugelis kitų, įskaitant „ERC-20“. Tai leidžia asmenims kriptovaliutų rinkoje turėti skirtingas skaitmenines valiutas toje pačioje piniginėje. Vartotojai gali laikyti, siųsti, gauti ir keistis šiomis virtualiomis valiutomis „Guarda“ piniginėje.

Ši kriptovaliutos piniginė taip pat palaikoma daugelyje skirtingų platformų, žiniatinklyje, „Google Chrome“ plėtinyje, darbalaukyje ir mobiliajame. Tai padeda daugeliui žmonių prieiti prie saugios ir patogios naudoti piniginės pripažinta vartotojai kaip puiki piniginė. Pasak „Trustpilot“, 80% jo vartotojų manė, kad jis siūlo „puikias“ paslaugas.

Piniginė taip pat dirba su skirtingais kriptovaliutų pramonės fondais. Kaip rašoma oficialioje „Guarda“ svetainėje, kriptovaliutų biržos „Binance“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Changpengas Zhao teigė, kad „Guarda“ buvo ankstyva biržos rėmėja..

Ateityje ši kriptografinė piniginė gali palaikyti daugelį kitų skaitmeninių valiutų ir platformų.

Atominė piniginė

Atominė piniginė

Atominis yra decentralizuota kelių valiutų piniginė, palaikanti daugiau nei 500 skaitmeninių išteklių tarp pagrindinių kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“, „Litecoin“, „Monero“, „Cardano“ ir kt., Ir „hyping“ projektai, tokie kaip „Chainlink“, „Compound“, „Synthetix“, „Uniswap“ ir kiti, vienoje paprastoje patogioje sąsajoje. Įkurta 2018 m., „Atomic Wallet“ jau tapo vienu populiariausių variantų rinkoje pagal 500 000 vartotojų. Jis pasiekiamas pagrindinėse darbalaukio OS, „Android“ ir „iOS“.

Kaip decentralizuota piniginė, „Atomic“ siūlo vartotojams visišką savo duomenų privatumą ir saugumą. Privatūs raktai yra užšifruoti piniginės savininkų įrenginiuose, todėl niekas, išskyrus vartotojus, negali kontroliuoti savo lėšų. Be to, kriptografijos turėtojai gali ne tik valdyti savo portfelį, bet ir lengvai nusipirkti, laikyti akcijų paketą ir keistis skaitmeniniu turtu. Pirkti kriptografinę parinktį galima įsigyti BTC, ETH, XRP, LTC, BNB ir kitoms 15+ kriptovaliutoms, turintiems 17 vietinių „fiat“ valiutų (įskaitant USD, EUR, GDP) banko kortelę visame pasaulyje. Taip pat vartotojams siūloma nedelsiant anonimiškai pakeisti daugiau nei 60 šifravimo porų ir susigrąžinti pinigus už kiekvieną mainą, prisijungusį prie „Atomic Wallet“ lojalumo programos. Be to, galite gauti pasyvias pajamas, saugodami ATOM, XTZ, KMD, ZIL ir kitus populiarius „PoS“ turtus su 5–23 proc. Balandžiu, palaikydami tinklo decentralizavimą ir gaudami atlygį tiesiogiai iš tikrintojų..

Norėdami pradėti naudoti „Atomic“, jums nereikia susikurti paskyros ar perduoti jokių KYC ir pagrindinių piniginės funkcijų patikrų. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra išskirtinė klientų aptarnavimo tarnyba, kuri yra pasirengusi veiksmingai ir greitai reaguoti maždaug per 15–25 minutes visą parą.

Prieš pradėdami juos įsigyti, labai svarbu ištirti, kokia piniginė yra tinkamiausia kriptovaliutai, ir tikimės, kad šis vadovas jus nustatė teisingu keliu.

„Trezor“ piniginė

„Trezor“ kriptovaliutos piniginė yra panaši į „Ledger“ įrenginį. Tai taip pat aparatinė piniginė ir skirta dirbti su visomis operacinėmis sistemomis. „Trezor“ kriptovaliutos piniginė taip pat palaiko „Bitcoin“, „Litecoin“, „DASH“, „Zcash“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Expanse“, UBIQ, NEM ir kitus „ERC-20“ žetonus..

Jaxx piniginė

„Jaxx“ piniginė yra viena geriausių kriptovaliutų piniginių, palaikanti kelias valiutas. Ją sukūrė ir prižiūri gerai žinoma įmonė „Decentral“, siūlanti skaitmeninių valiutų paslaugas. „Jaxx“ šiuo metu palaiko „Ether“, „Ether Classic“, „Dash“, DAO, „Litecoin“, REP ir „Bitcoin“ kriptovaliutas. Piniginę galima atsisiųsti mobiliojo ir stalinio kompiuterio vartotojams. Galite atsisiųsti „Jaxx“, skirtą „Android“, „iPhone“, „Tablet“, „iPad“, „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Google Chrome“ naršyklės plėtiniams.

Agamos piniginė

Agamos piniginė vis dar yra kūrimo fazėje, tačiau siūlo unikalias funkcijas, leidžiančias vartotojams naudoti kelias kriptovaliutas ir pasirinkti, koks saugumas jiems yra geriausias. „Agama“ palaiko „Bitcoin“, „Bitcoin Dark“, „BitMark“, „Carboncoin“, „DigiByte“, „Dogecoin“, „Franko“, žaidimų kreditus, „Komodo“, „Litecoin“, „Unocoin“, „Zcash“ ir „Zetacoin“. „Agama“ piniginę šiuo metu galima naudoti tik darbalaukyje.

„Coinomi“ piniginė

„Coinomi“ piniginė yra mobilioji kelių valiutų kriptovaliutų piniginė, skirta „Android“ OS (netrukus pasirodys IOS versija). Jis palaiko platų kriptovaliutų turtą. „Coinomi“ palaiko „Bitcoin“, „Abncoin“, „Asiacoin“, „Auroracoin“, „Bata“, „Belacoin“, „Bitcoin Plus“, „Blackcoin“, Britcoin, Kanados „eCoin“, „Cannacoin“, moliuskus, „ClubCoin“, „Compcoin“, „Dash“, „Defcoin“, „Denarius“, „Digibyte“, „Digitalcoin“, „Dogecoin“, el. Monetas, EDRcoin, EGulden, Einsteinium, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, Feathercoin, Flashcoin, Game Credits, GCRcoin, Gridcoin, Gulden, Hempcoin, Insane, Žmonių internetas, IXCoin, Landcoin, LBRY kreditai, Linx, Litecoin, Monacoin, Myriadcoin, Namecoin, Navcoin , Neoscion, Neuro, Novacoin, NuBits, NuShares, OKCash, ParkByte, Peercoin, Pesobit, Pinkcoin, PIVX, POSW, Potcoin, Putincoin, Reddcoin, Richcoin, Rubycoin, Shadowcash, Smileycoin, Solarcoin, Stratis, Syscoin, Ultimate Secure Cash, Unobtain , „Verge“, „Vertcoin“, „Vpncoin“, „Zcash“ ir „ZCoin“ kriptovaliutos.

Vaizdo šaltinis: „CryptoTimes“

Skaityti daugiau:

  • „KeepKey“ piniginės apžvalga – galinga & universali kriptovaliutos aparatinės įrangos piniginė
  • Sendbit.io – saugus ir greitas kriptografinės bankininkystės sprendimas ir piniginė
  • Kaip naudotis „MyEtherWallet“ Pradedančiųjų vadovas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me