5 geriausios monetų įrodymo monetos – II dalis

Jei neskaitėte šio vadovo I dalies, siūlome ją pažvelgti čia.

Šiame vadove supažindinsime jus su kitomis penkiomis „Statue of Stake“ monetomis, kurios, mūsų manymu, sudaro sąrašą.

Kaip jau buvo analizuota anksčiau, skirtingai nei darbo sistemos įrodymas, kad kalnakasiai gauna atlygį spręsdami matematines problemas, siekdami patvirtinti sandorius, „Įrodymas“ yra visiškai kitoks. Žmogus, sukūręs naują bloką, nustatomas tam tikru būdu, ir tai priklauso nuo jo turimų žetonų kiekio, kuris dar vadinamas statymu.

Kad ir kokią monetą norėtumėte pakloti, svarbu gauti tos kriptovaliutos pagrindinę piniginę. Šiame straipsnyje pateiktos nuorodos nurodo tinkamą šaltinį.

Negaišdami daugiau laiko, einame tiesiai į kitas geriausias mūsų rekomenduojamas monetų įrodymo monetas.

PIVX (PIVX)

PIVX – „Private Instant Verified Transaction“ (X) yra privatumo valdoma decentralizuota, atvirojo kodo kriptovaliuta. Anksčiau „Darknet“ (DNET) pavadintą projektą 2016 m. Sausio 31 d. Pradėjo du DASH bendruomenės nariai. Kortelės įrodymas – tai „DASH“ („Digital Cash“) šakutė..

Komanda siekia sukurti virtualią valiutą, kuria būtų galima lengvai apsikeisti / išleisti saugiai kasdieniame gyvenime. PIVX, skirtingai nei kitos kriptovaliutos, neturi viso tiekimo rinkinio, todėl jis yra panašus į fiat valiutą. Kasmet bus išgaunama 2,6 milijono PIVX žetonų, kol veikia tinklas.

Kaip užsidėti PIVX kriptovaliutas

Kad galėtumėte pakloti savo PIVX kriptovaliutas, turite atsisiųsti oficialią PIVX komandos piniginę. Paspauskite čia atsisiųsti piniginę.

Dabar, kai atsisiuntėte ir įdiegėte, palaukite, kol piniginė bus sinchronizuota su naujausiu bloku.

Siųskite kai kurias PIVX kriptovaliutas, kuo daugiau žetonų turite, tuo didesnis atlygis.

Norėdami įjungti klojimą, spustelėkite nustatymų meniu ir atrakinkite piniginės parinktį. Įveskite piniginės slaptafrazę ir pažymėkite laukelį prieš laukelį „Tik anonimizavimui ir laikymui“. Spustelėkite mygtuką Gerai, palaukite keletą minučių ir pamatysite, kad jūsų piniginės lango apačioje žalia spalva užsidega.

Norint naudoti PIVX žetonus, reikia visam laikui palikti kompiuterį.

PIVX, kaip ir kitos „PoS“ monetos, apdovanoja jus už tai, kad kriptovaliutą laikote ilgą laiką. Investuotojai gauna maždaug 4,8% investicijų grąžą kasmet už PIVX laikymą. PIVX statymo skaičiuoklė padeda sužinoti, kiek gaunate už savo biudžetą.

Pupelių pinigai (BITB)

„Bean Cash“ yra nauja kriptovaliuta, sukurta vartotojams pasiūlyti žaibo greičio operacijas ir labai keičiamą platformą. Tai „PoS“ algoritmas labai panašus į „PoW“ algoritmą. Teigiama, kad kriptovaliuta pirmoji įdiegė 20 MB bloką, kuris iš pradžių buvo pasiūlytas išspręsti „Bitcoin“ mastelio iššūkius.

Kaip statyti „Bean Cash“ (BITB) kriptovaliutas

Pirmiausia turite atsisiųsti „Bean Cash“ piniginę čia, įdiekite ir leiskite jam sinchronizuoti su „blockchain“. Kitas žingsnis būtų jūsų piniginės užšifravimas. Norėdami tai padaryti, spustelėkite „Nustatymai“, tada parinktį „Šifruoti saugyklą“. Turėtumėte paraginti pasirinkti slaptafrazę. Baigus langą užsidaro.

Dar kartą atidarykite piniginę, eikite į „Nustatymai“ ir šį kartą spustelėkite parinktį „Atrakinti saugyklą“. Įveskite savo slaptafrazę, įsitikinkite, kad pažymėta „Tik stake“, ir spustelėkite mygtuką „Gerai“.

Dabar galite tęsti savo piniginės finansavimą siųsdami iš biržos, kurią įsigijote tas BITB monetas. Atkreipkite dėmesį, kad užtrunka 6 val., Kol jūsų finansuojami žetonai subręsta, o ne tada jūs pradėsite gauti statinius atlygius.

„Bean Cash“ daiginimas yra viena iš pelningiausių investicijų. Norint veiksmingai užsidirbti ko nors verta, rekomenduojama investuoti bent 100 000 PUPIŲ. Jūs gausite 4000 BEAN mėnesio atlygį, kurio vertė šiuo metu yra 22,15 USD. Tai nereiškia, kad negalite nieko mažiau investuoti, kad žinotumėte, ką gausite pagal savo investicijas, naudokitės Dygstantis skaičiuoklė.

Linda (LINDA)

„Linda“, vienetinė anoniminė kryptinga valiuta, siūlanti 70 proc. „PoS“ atlygio su kitais nuostabiais uždarbio potencialais. Įgyvendindama pagrindinius mazgus, Linda užtikrina, kad operacijos yra itin greitos ir saugios. Ji taip pat siūlo kelių piniginių, šifruotų pranešimų ir slaptų adresų visišką anonimiškumą.

Kaip pastatyti Lindos (LINDA) kriptovaliutas

Kaip ir kiekviena kita moneta, gaukite oficialią „Linda“ piniginę čia ir įdiekite.

Leiskite jai sinchronizuotis, į piniginę atsiųskite keletą „Linda“ (LINDA) monetų.

Jis praeina brandos stadiją, o kai tai bus padaryta, ji automatiškai reguliariai ims monetas po to, kai bus išmokėtos monetų premijos..

Po kelių valandų pradėsite gauti savo atlygį. Tai taip paprasta.

Naudodamiesi „Linda Coin“, jūs beveik padvigubinate savo investicijas kasmet. Jūs gaunate 99% investicijų grąžą iš „Linda“ žetonų, laikomų jūsų piniginėje, tai reiškia, kad jūs gaunate papildomą 99 „Linda“ monetų už kiekvieną turimą 100 žetonų skaičių.

Decred (DCR)

Teigiama, kad ši moneta yra panaši į Bitcoin, daugiau dėmesio skiriant atvirai vyriausybei, bendruomenės indėliui ir tvariam finansavimui bei plėtrai. Jis sujungia „PoW“ ir „PoS“ algoritmus, užtikrindamas, kad grupė negalėtų dominuoti ar keisti „Decred“ be kitų bendruomenės narių indėlio.

Kaip sudėti išspaustas (DCR) kriptovaliutas

Kad galėtumėte montuoti „Decredition“ monetas, turite atsisiųsti „Decredition“ arba „Paymetheus Decred“ piniginę čia, atsižvelgiant į jūsų operacinę sistemą. Įdiekite piniginę ir sugeneruokite sau adresą laukdami, kol „blockchain“ sinchronizuos savo naujausią bloką. Šiuo metu galite pradėti finansuoti savo „Decred“ piniginę.

Dabar norėdami prisijungti turite rasti „Stakepool“, čia yra sąrašas, iš kurio galima rinktis. Prisiregistruokite bet kuriame baseine ir nukopijuokite savo API raktą.

Dabar, kai viską nustatėte, eikite į savo piniginę ir perjunkite skirtuką į „Bilietų pirkimas“. Pasirinkite registruotą telkinį ir įklijuokite ten nukopijuotą API. Turėtumėte pamatyti a bilieto kaina rodomas šioje vietoje.

Pirkimo bilietų skiltyje pasirinkite norimų įsigyti bilietų skaičių ir spustelėkite „Pirkti“. Ir tai viskas, ką reikia padaryti.

Su „Decred“ investuotojai perka bilietus, o kiekvieno bilieto kaina koreguojama po kelių blokų. Norėdami sužinoti, kiek kainavo bilieto pirkimas ir kiek kiekvieno bilieto IG, paspauskite čia.

Neblio (NEBL)

Neblio, atvirojo kodo „blockchain“ platformos sprendimas įmonėms. Kūrėjai kuria programas „blockchain“ platformoje naudodami „RESTful“ API rinkinį.

„Neblio“ (NEBL) žetonai, gimę „Neblio“ platformoje, yra tarpvalstybinių sandorių sudarymo terpė, kaip ir ETH „Ethereum“ tinklui, o GAS – „NEO“ platformai..

Kaip sudaryti Neblio (NEBL) kriptovaliutas

Norėdami tęsti, spustelėkite bet kurią iš oficialios svetainės darbalaukio piniginių spustelėdami šią nuorodą. Paleiskite ir įdiekite atsisiųstą piniginę.

Dabar, kai atsisiuntėte, pirmiausia reikia užšifruoti savo piniginę. Tai galite padaryti suradę meniu „Nustatymai“ ir „Šifruoti piniginę“.

Kitam procesui reikės atrakinti užšifruotą piniginę. Įveskite savo slaptafrazę, patikrinkite, ar pažymėta parinktis „Tik stake“, tada spustelėkite mygtuką Gerai.

Galite pradėti finansuoti savo piniginę naudodamiesi kai kuriais „Neblio“ žetonais iš biržos ar bet kur, kur jų turėjote.

Kasmet gausite šiek tiek daugiau nei 10% NEBL žetonų iš savo investicijų. Tai reiškia, kad jei metų pradžioje būtumėte investavę 1000 NEBL žetonų, tai 365 dienų laikotarpio pabaigoje turėtumėte sukaupę 1105,17 NEBL žetonų. Čia yra NEBL skaičiuoklė kuri suteikia jums tikslią jūsų faktinių investicijų IG.

Atkreipkite dėmesį, kad laužymas gali būti neprasidėjęs kitas 24 valandas, todėl turite būti kantrūs. Jūs turėtumėte pradėti gauti premijas, kai tik viskas bus nustatyta.

Išvada

Labai svarbu gauti reikiamą piniginę iš reikiamo šaltinio. Nenorite įdiegti sukčiavimo programos, suteikdami svarbios informacijos, jei ji jums tinka.

Naudodami „Proof-of-Stake“, jūs tampate dalimi tų, kurie dalijasi pelnu iš sandorių, patvirtinamų „blockchain“, be minų, kurie galėtų užimti daug energijos ir sudėtingų aparatūros įrenginių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me