10 geriausių bendrovių, kurios priima „Bitcoin“ kaip mokėjimo metodą

Bitcoin yra didžiausia ir paprasčiausiai žinoma skaitmeninė valiuta. Tiesą sakant, jis perima dabartinės kriptovaliutų rinkos kontrolę. Nesuklysite sakydami, kad greičiau kriptovaliuta perims finansines operacijas visame pasaulyje. Tačiau užduoti klausimai yra du; „kuris priima Bitcoins?Arba tiesiog „kur galima naudoti bitkoinus?„Šis straipsnis yra 10 geriausių bendrovių, priimančių„ Bitcoin “, sąrašas. Sužinokite, kur galite išleisti savo brangius bitkoinus ir ką galite su jais gauti.

Įmonės, priimančios Bitcoin

Tarp daugelio iš mūsų yra neteisinga nuomonė, kad mes Bitcoin vertiname kaip prekę, nepaisant to, kad ji yra valiuta. Pagrindinė to priežastis yra ta, kad nėra daug žinių apie įvairias įmones ir įmones, kurios priima bitkoiną kaip mokėjimo metodą.

įmonės, priimančios bitkoiną

Atsakymas į šią idėją yra neteisingas, nes daugelis įmonių priima kriptovaliutą kaip teisėtą lėšų formą.

Todėl, jei esate vienas iš tų, kurie užduoda klausimą „kas ir kur“ apie bitkoiną, tada esu tikras, kad tai yra pranešimas, kurio ieškojote.

Toliau pateikiamos geriausios įmonės visame pasaulyje, kurios priima „Bitcoin“ kaip mokėjimo metodą:

1. Overstock.com

Pertekliai yra mažmeninės prekybos parduotuvė ir viena iš didžiųjų internetinių kompanijų, kuri nuo 2014 m. sausio mėnesio priima bitkoinus kaip mokėjimo metodą. Klientams leidžiama naudoti bitkoinus perkant įvairius daiktus iš namų gaminių, drabužių, kūdikių daiktų, baldų ir daugelio kitų..

Bendrovė taip pat parduoda didelius bilietų elementus mažesnėmis kainomis dėl atsargų pertekliaus. Laikui bėgant, perteklius vystėsi ir šiuo metu kartu su „Bitcoin“ priima kitas pagrindines valiutas, įskaitant „Litecoin“, „Moreno“, „Bitcoin Cash“ ir „Ethereum“..

Jei norite naudoti atsargų atsargų valiutą, paprasčiausiai pasirinkite tinkamiausią kriptografiją, kad užbaigtumėte pirkimą. Tada sistema konvertuoja jūsų valiutą į bitkoinus, kurie užbaigia pirkimą.

2. EGifteris

EGifteris yra viena iš garsiausių pasaulyje dovanų kortelių svetainės mobiliųjų programų, leidžianti vartotojams įsigyti dovanų kortelių įvairiose vietose, tokiose kaip „Sephora“, „Amazon“, „Kohl“ ir „Home Depot“..

Vėliau „EGifter“ dirba kartu su „Coinbase“ kaip „Bitcoin“ partneriu. Geriausias dalykas yra tai, kad vartotojai gali naudoti bitkoinus dovanų kortelėms tose vietose, kurios tiesiogiai nepriima bitkoinų.

3. Newegg

Tai geros naujienos dalykėlių keistuoliams! Newegg yra viena iš gausiausių programėlių mažmenininkų visame pasaulyje, kurios mokėjimo metodą priima bitkoinai.

„Newegg“ dirba su „Bitpay“ kaip skaitmeninės valiutos mokėjimo apdorojimo partneriu. Norėdami įsigyti ką nors iš „Newegg“ naudodami „Bitcoin“, tiesiog pagal mokėjimo metodus turite pasirinkti „Bitcoin“ ir atlikti tolesnius veiksmus. Svetainėje priimami bitkoinai pirkimams, pvz., Išankstiniams užsakymams, skambučių užsakymams ir prekyvietės prekėms.

4. „Microsoft“

Vėlai 2014 m. Gruodžio mėn. „Microsoft“ tapo viena iš bendrovių, priimančių bitkoinus kaip vieną iš jų priimtų mokėjimo būdų. Galite įnešti lėšų naudodami bitkoiną į „Microsoft“ paskyra, kurią galima naudoti tik perkant filmus, žaidimus ir programas „Xbox“ parduotuvėse ir „Windows“ – nieko iš „Microsoft“ internetinės parduotuvės.

Atkreipkite dėmesį, kad visi „Microsoft“ bitkoinų indėliai negrąžinami.

5. „Expedia“

Expedia.com suvienijo jėgas su „Coinbase“, kad kriptografijos mokėjimo būdą pridėtų prie didžiausios pasaulyje kelionių užsakymo agentūros internete. Todėl vartotojai nuo 2014 m. Birželio rezervuodami viešbutį naudojasi bitkoinais.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu mokėjimas bitkoinais priimamas tik užsisakius viešbučius – vis tiek bendrovė siekia jį išplėsti ir kitiems mokėjimams, pavyzdžiui, veiklai, skrydžiams ir daugeliui kitų..

6. „PayPal“

„PayPal“, kaip jūs galbūt žinote, teikia saugią internetinę platformą el. prekybos operacijoms atlikti. „PayPal“ priima bitkoiną kaip vieną iš savo mokėjimo būdų ir vykdo mokėjimo procesorius, tokius kaip „Coinbase“, „GoCoin“ ir „BitPay for BTC“..

Jų naujausia partnerystė su „Braintree“ leido milijonams vartotojų pirkti, parduoti ir pervesti savo lėšas naudojant bitkoiną. Elektroninės prekybos mokėjimų milžinė ateityje planuoja pridėti ir „Ethereum“ bei kitas kriptovaliutas.

7. „Shopify“

Per „Shopify“, galite paprasčiausiai įsteigti asmeninę internetinę parduotuvę daug labiau, nei galėtumėte, naudodamiesi kitomis platformomis, tokiomis kaip „Etsy“ ir „eBay“.

2013 m. Pradžioje „Shopify“ tapo viena iš populiariausių bendrovių, kuri priėmė bitkoiną. Kaip ir „Paypal“ šifravimo planai, ateityje jie taip pat gali leisti mokėti kitomis valiutomis.

8. Mergelės galaktika

Mergelės galaktika yra komercinė skrydžio įmonė, kurios savininkas yra Seras Ričardas Bransonas – verslininkas, kuris yra pagrindinė tokių kompanijų smegenis „Virgin Airline“ ir „Virgin Mobile“ – visos bitkoiną priimančios įmonės.

„Virgin Galactic“ priima bitkoiną kaip mokėjimo būdą, todėl jūs galite nusipirkti bilietą į kelionę į kosmosą per „Bitcoin“.

9. Indas

Indų tinklas yra interneto paslaugų ir palydovinės televizijos teikėjas, kuris pirmą kartą sumokėjo bitkoiną dar 2014 m. rugpjūčio mėn.

Indų tinklas yra viena iš didžiausių žinomų bendrovių, priėmusių bitcoiną, taip pat yra pirmasis abonentinis paslaugų teikėjas, priimantis bitcoiną.

Klientų galimybės atsiskaityti yra tiesiog mydish.com už vienkartinį mokėjimą arba internetu naudojant debeto kortelę, kreditinę kortelę ar banko sąskaitą.

10. Vikipedija

Vikipedija, kaip mes visi žinome, yra internetinė atvirojo kodo enciklopedija. Tačiau dauguma žmonių nežino, kad taip pat priima ir bitkoiną kaip mokėjimo metodą – dėka jų partnerystės su „CoinJolt“.

Apibendrinant, akivaizdu, kad daugelis geriausių kompanijų visame pasaulyje sutinka su šiuo pakeitimu – mokėjimo metodu naudojasi bitkoinu, o daugelis kitų ruošiasi įtraukti šį metodą. Anksčiau ar vėliau kiekviena internetinė įmonė savo mokėjimo priemone turės bitkoiną, kas žino?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me