Grynųjų pinigų programa: „Square Crypto Exchange“ vartotojo peržiūros vadovas

square-cash-app apžvalga

Kaip naudotis, prekiauti ir prisiregistruoti „Square Cash App Guide“

„Square Cash App“ yra tarpusavio mokėjimų programa, kuria siekiama palengvinti pinigų siuntimą, išleidimą ir taupymą. „Cash App“ taip pat leidžia pirkti ir parduoti bitkoinus. Štai mūsų „Twitter“ generalinio direktoriaus Jacko Dorsey vadovaujama „Square Cash App“ apžvalga.

Apsvarstykime viską populiarėjančioje „Cash App“ – nuo mokesčių, kortelių naudojimo, privatumo / saugumo iki registracijos proceso.

funkcijos

 • Pirkite, parduokite ir perveskite bitkoinus be jokių papildomų mokesčių
 • Galima naudoti „iOS“ arba „Android“
 • Siųskite ir gaukite mokėjimus iš bet kurio asmens

Indėlių metodai

 • „Bitcoin“ (patikrinkite tiesioginę BTC kainą čia)
 • „Fiat“ valiutos
 • banko pervedimas

Argumentai “už”

 • Nemokama mokėjimo paslauga
 • Paprasta, aiški sąsaja ir sąranka
 • Užsisakykite nemokamą debeto kortelę, kad galėtumėte bet kur išleisti „Cash App“ lėšas

Minusai

 • Maži dienos mokėjimo limitai
 • Ne taip plačiai naudojamas kaip konkurentai, tokie kaip „Venmo“
 • Nėra tarptautinių mokėjimų

„Cash App“ įvadas

square-cash-app-buy-bitcoin

„Square’s Cash App“ yra populiari mokėjimo programa, kurią nemokamai galite įsigyti „iOS“ ir „Android“. Programa leidžia siųsti ir gauti pinigus nemokamai naudojant stebėtinai paprastą vartotojo sąsają. Bet kada galite prijungti banko sąskaitą, užsisakyti „Visa“ debeto kortelę ir išsiimti pinigus į savo banką.

„Cash App“, kuris yra naujas pavadinimas nuo perėjimo nuo „Square Cash“, taip pat palaiko bitkoiną. Galite pirkti ir parduoti bitkoinus tiesiogiai programoje. Galite nusipirkti bitkoino, tada jį parduoti, kad gautumėte pelną, ir atsiimti tą pelną į savo banko sąskaitą. Taip pat galite pervesti bitcoiną iš savo piniginės į „Cash App“, kad jį parduotumėte ar išleistumėte.

„Cash App“ neima mokesčio už daugumą įprastų operacijų, nors įmonės, mokėdamos mokės, mokės 2,75% mokestį. Asmeniniai pervedimai ir įprasti pinigų išėmimai yra nemokami. Pirkdami bitkoinus nemokėsite jokių papildomų mokesčių, nors „Square“ gali uždirbti pinigų iš plitimo.

„Cash Cash“ programa JAV gali naudotis tik 50 valstijų gyventojai (teritorijos neįtraukiamos). „Square“ neseniai pristatė „Cash App“ versiją ir Jungtinėje Karalystėje.

Yra keletas pagrindinių „Cash App“ pranašumų, palyginti su konkurencija. Ji turi lengviausią mokėjimo sąsają, kurią matysite, pavyzdžiui, pramonėje, ir bet kam – net ir nemokančiam beraščių – siųsti ir gauti pinigus per „Cash App“ yra labai paprasta. Tai taip pat viena iš nedaugelio programų, palaikančių bitkoinus. Mokesčiai yra konkurencingi su kitomis mokėjimo platformomis, nors „Cash App“ dienos limitai yra šiek tiek mažesni nei konkurentų, tokių kaip „Venmo“.

„Square“ yra San Franciske įsikūrusi mokėjimo paslaugų teikėja, kuriai vadovauja generalinis direktorius Jackas Dorsey (kuris taip pat yra „Twitter“ įkūrėjas ir generalinis direktorius). Įmonė teikia pardavimo taškų (POS) sprendimus milijonams įmonių visoje JAV ir visame pasaulyje.

Pagrindinės grynųjų pinigų programos funkcijos

mokėjimai grynaisiais pinigais, programomis, naudojimu

Pagrindinės „Cash App by Square“ savybės:

Lengviausia mokėjimo programos sąsaja: „Venmo“ ir „Google Pay“ turi lengvai naudojamą sąsają, tačiau nė viena iš jų nėra tokia gera kaip „Square Cash App“ vartotojo sąsaja. Tai niekam paprasta naudoti.

$ Kashtagai: „Cash App“ sukūrė tai, kas vadinama „$ Cashtags“. Galite siųsti pinigus kam nors, naudodamiesi jų „Cashtag“ URL, neprašydami el. Pašto adresų ar telefono numerių. Taip pat galite paviešinti savo „$ Cashtag“, leisdami kitiems atsiųsti pinigus (tarkime, už auką).

Prisijunkite prie gavėjų per „Bluetooth“: „Square Cash“ programa leidžia ieškoti vietinių mokėjimo gavėjų ir prisijungti prie jų naudojant „Bluetooth LE“.

Galima naudoti „iOS“ ir „Android“: Programą galima nemokamai atsisiųsti iš „iOS“ arba „Android“ programų parduotuvių.

Išleiskite naudodami nemokamą grynųjų pinigų kortelę „Visa“ debeto kortele: Programa leidžia jums užsisakyti „Cash Card Visa Debit“ kortelę, tada išleisti lėšas iš „Cash App“ sąskaitos bet kurioje parduotuvėje, kurioje priimama „Visa“. Tai paprastas būdas pasiekti savo sąskaitoje esančius pinigus. Kai kurie mažmenininkai taip pat siūlo įvairius „pakėlimus“ (nuolaidas) „Cash App“ vartotojams.

kvadratinė-grynųjų-kortelė

Asmeninis ar verslo naudojimas: Pirmą kartą nustatydami programą, jūsų bus paprašyta pasirinkti asmeninę ar verslo parinktį. Jei planuojate naudoti sąskaitą abiem, tada „Square“ rekomenduoja susikurti dvi skirtingas sąskaitas ir perjungti mokėjimus tarp jų.

Siųskite ir gaukite pinigus per „iMessage“ arba „Facebook Messenger“: „Cash App“ tiesiogiai integruojama su „iOS“ „iMessages“, leidžianti „Apple“ vartotojams siųsti ir gauti lėšas tiesiog siųsdama tekstą. Tą patį galite padaryti su „Facebook Messenger“.

Siųsti pinigus su „Siri“: „Cash App“ leidžia net siųsti pinigus su „Siri“. Galite paprašyti „Siri“ išsiųsti pinigus bet kam iš jūsų adresų knygos. Pavyzdžiui, galite pasakyti: „Ei, Siri, atsiųsk $ 50 tėčiui naudodamas grynuosius pinigus“.

Momentiniai arba standartiniai banko pervedimai: „Square Cash“ gali pervesti lėšas į banko sąskaitą dviem greičiais: standartiniu arba momentiniu. Standartiniai pervedimai gali užtrukti iki trijų dienų, kol pasirodys jūsų paskyroje. Momentiniai pervedimai nedelsiant pateks į jūsų banko sąskaitą.

Be mokesčių: „Cash App“ neima pinigų už įprastus pinigų pervedimus iš debeto sąskaitų. Tačiau siuntėjams taikomas 3% mokestis, jei jie naudojasi kreditine kortele. Taip pat turėsite sumokėti 1,5% mokestį, jei pasirinksite „momentinį“ fondo indėlio variantą, o ne „standartinį“.

Didesni mokesčiai verslui: „Cash App“ neapmokestina standartinių pinigų pervedimų tarp draugų. Verslo vartotojai mokės 2,75% mokestį už kiekvieną gautą mokėjimą, panašų į „PayPal“.

Prekybininko sąskaitos: Jei prisiregistruodami grynųjų pinigų programoje pasirinksite parinktį „verslas“, galėsite grąžinti pinigus. Tai yra vienintelis skirtumas tarp verslo ir asmeninės „Cash App“ paskyros.

Maži dienos mokėjimo limitai: „Square Cash App“ dienos ribos yra mažos, palyginti su daugeliu konkurentų. Per septynias dienas galite atsiųsti iki 250 USD ir gauti iki 1 000 USD per 30 dienų. Palyginimui, „Venmo“ turi 300 USD pradinę savaitės viršutinę ribą, kuri padidėja iki 3 000 USD, kai bus atliktas tolesnis patikrinimas, o „Google Pay“ – 9 999 USD limitas vienai operacijai..

Didesni mokėjimo limitai patikrinus: Užbaigus „Cash App“ patikrinimą, jūsų mokėjimo limitai padidės, nors „Square“ vis tiek turi žemesnes ribas nei konkurentai. Patvirtindami turite 2 500 USD per savaitę siuntimo limitą ir negaunate jokių apribojimų.

Standartinis patvirtinimo procesas: Norėdami patvirtinti „Cash App“ sąskaitą ir atrakinti didesnes išlaidų ribas, turėsite patvirtinti savo vardą, gimimo datą ir paskutinius keturis savo SSN skaitmenis..

Nėra socialinių tinklų funkcijų: „Venmo“ turi socialinį kanalą, kuris leidžia matyti mokėjimus, išsiųstus tarp draugų. „Cash App“ neturi jokio socialinio kanalo.

Nėra tarptautinių mokėjimų: „Cash App“ neleidžia siųsti mokėjimų tarptautiniu mastu. Kaip „American Cash App“ vartotojas, pavyzdžiui, negalite siųsti pinigų savo draugui į Vokietiją.

„Apple Watch“ palaikymas: „Square“ grynųjų programa gerai veikia su „Apple Watch“. Galite atlikti tokias paprastas užduotis kaip mokėjimų priėmimas ar atmetimas ir virtualių grynųjų grynųjų pinigų siuntimas draugams ir šeimos nariams per „Bluetooth“, pavyzdžiui, iš „Apple Watch“..

Nėra ryšio su kvadratinėmis POS mašinomis: Daugelis mažų ir vidutinių įmonių „Square“ naudoja kaip savo pardavimo vietos paslaugą. Deja, nėra galimybės susieti „Cash App“ su „Square POS“ sistema, o tai reiškia, kad negalite išleisti „Cash App“ pinigų mažmenininkams, kurie naudojasi „Square“..

Prieinama Jungtinės Karalystės versija: Nors „Cash App“ nepalaiko tarptautinių mokėjimų, „Square“ neseniai išleido „Cash App“ versiją, skirtą JK gyventojams.

Pirkite Bitcoin: 2018 m. Sausio mėn. „Square“ prie „Cash App“ pridėjo bitino palaikymą, leidžiantį vartotojams programoje pirkti ir parduoti bitkoinus. Programoje galite nusipirkti bitkoinų, laikyti juos, tada parduoti pelnui ir atsiimti pelną į savo banko sąskaitą.

grynieji pinigai-aplikacija-pirkimas-pardavimas-bitkoinas

Jokie mokesčiai perkant Bitcoin: „Cash App“ neima jokių mokesčių perkant ar parduodant bitkoinus. Tačiau programoje gali būti taikomas valiutos kursas, pagrįstas jūsų operacijos dydžiu ir skirtumu, kurį lemia nepastovumas JAV kriptografinėse biržose..

Indėlių Bitcoin: 2019 m. Birželio mėn. „Square“ pridėjo galimybę į programą įnešti bitino. Dabar galite naudoti „Cash App“ kaip piniginę, pervesdami lėšas iš esamos bitcoin piniginės į „Cash App“.

square-cash-app-user-history

„Square Cash“ programų valiutos ir poros

pinigai-programa-investuok

„Cash App“ šiuo metu palaiko tik „Bitcoin“ (BTC). Galite pirkti ir parduoti BTC už USD.

„Square Cash App“ palaikomi indėlių ir pinigų atsiėmimo būdai

„Square Cash“ programa prisijungia prie visų pagrindinių bankų, leidžianti pervesti pinigus tiesiai į ir iš savo banko. Galite pasirinkti įprastą įmoką arba pinigų atsiėmimą, kuris užtrunka iki trijų dienų, arba greitą įmoką ar pinigų atsiėmimą, kuris yra greitas ir už kurį mokamas 1,5% mokestis..

„Square Cash App“ registracijos ir prisijungimo procesas

„Cash App“ turi paprastą registracijos ir prisijungimo procesą. Programą nemokamai įdiegiate iš „Android“ arba „iOS“ programų parduotuvės. Galite nedelsdami siųsti ir gauti pinigus. Norėdami padidinti mokėjimo apribojimus, turėsite patvirtinti savo asmens tapatybės dokumentą, nurodydami vardą, gimimo datą ir paskutinius keturis savo SSN skaitmenis. Norėdami naudoti „Cash App“, turite būti 18 metų ir gyvenate vienoje iš 50 valstijų (JK gyventojams taip pat prieinamos tarptautinės programos versijos).

„Square Cash App Trading“

„Square Cash“ programa leidžia pirkti ir parduoti bitkoinus be jokio papildomo mokesčio. Jūs perkate ir parduodate bitkoinus per „Square“. Tai nėra P2P mainai.

kvadratiniai pinigai-programa-kriptografiniai mokėjimai

„Square Cash“ programos mokesčiai

„Cash App“ neima mokesčių už debeto mokėjimų siuntimą. Tačiau siuntėjams taikomas 3% mokestis už naudojimąsi kreditine kortele. Taip pat mokėsite 1,5% mokestį, jei pervesite pinigus į savo banką naudodami „instant“, o ne „standard“ parinktį. Verslo savininkai moka 2,75% mokestį už kiekvieną gautą mokėjimą:

 • Pinigų siuntimas ir gavimas: Nemokamai asmeniniam naudojimui (2,75% mokestis už verslo mokėjimų gavimą)
 • Pakėlimo mokesčiai: Nemokamas (standartiniam gryninimui) arba 1,5% (grąžinant iš karto)
 • Kreditinės kortelės mokesčiai: 3%
 • Pirk ir parduok Bitcoin: Nemokama (gali būti taikomas valiutų kursų skirtumas)

Norint sėkmingai išsiųsti mokėjimą per „Cash App“, reikia atlikti šešis veiksmus:

1) atidarykite programą 2) įveskite sumą 3) palieskite mokėti 4) įveskite $ Cashtag, telefono ir el. Pašto adresą 5) mokėjimo užrašą 6) tap pay

„Square Cash App“ saugumo problemos ir prastovos

„Cash App“ yra gerai gerbiama mokėjimo pramonėje. Jį gamina „Square“, vienas didžiausių mokėjimo paslaugų teikėjų. „Square“ svetainėje aprašoma, kaip „Cash App“ naudoja tą pačią sukčiavimo aptikimo infrastruktūrą ir saugos standartus, kuriuos naudoja verslo klientams, vykdantiems pardavimo vietos sandorius. Be to, kai jūs siunčiate pinigus per „Cash App“, informacija yra užšifruojama prieš ją siunčiant į „Square“ serverius. Kitos saugos funkcijos apima dviejų veiksnių autentifikavimą (galite pasirinkti įvesti slaptažodį prieš siųsdami bet kokį mokėjimą) ir integravimą su „Touch ID“ ir „Face ID“..

„Square Cash App“ patogumas naudoti

„Cash App“ yra lengviausia mokėjimo programa, kurią kol kas galima naudoti. Jis turi negyvą paprastą sąsają, kuriai nereikia mokymų. Atidarykite programą ir siųskite pinigus. Tai nėra daug lengviau nei šis.

„Square Cash App Trust“ ir privatumas

„Square“ yra gerai gerbiamas mokėjimo paslaugų teikėjas, o tai reiškia, kad „Cash App“ kuria vienas iš patikimiausių vardų pramonėje. Jūsų informacija užšifruojama prieš siunčiant ją į „Square“, o „Cash App“ naudoja PCI DSS („Payment Card Industry Data Security Standard“) 1 lygį, kuris yra tas pats saugumas, kurį naudoja pagrindinės kreditinės kortelės. Taip pat galite įgalinti „Face ID“ arba „Touch ID“ patvirtinimą mokėjimams atlikti.

„Square Cash App“ klientų aptarnavimas

„Square“ suteikia galimybę susisiekti su klientų palaikymo komanda per programą (palieskite savo profilį, tada slinkite žemyn ir palieskite „Cash Support“). „Cash App“ atsiliepimai apie klientų aptarnavimą yra prasti. Daugelis klientų skundžiasi gavę tokį pranešimą, o vėliau stengiasi įgalinti savo sąskaitą: „Neseniai peržiūrėję jūsų lėšų pervedimą, aptikome„ Cash App “naudojimą veiklai, pažeidžiančiai„ Square “paslaugų teikimo sąlygas. Todėl nebegalėsite naudoti „Cash App“ mokėjimams siųsti ar gauti. “ Gavus šį pranešimą gali būti sunku iš naujo įgalinti savo paskyrą.

„Square Cash App“ vartotojo vadovas: Kaip nustatyti ir naudoti „Cash Cash“ programą

„how-to-setup-cash-app“

1. Prisiregistruokite

Įdiekite „Cash App“ „iOS“ arba „Android“.

2. Patikrinimas

Programoje galite iškart siųsti ir gauti pinigus. Galite pridėti kontaktų, siųsti pinigus per „iMessage“ ar „Facebook Messenger“ arba siųsti ir gauti lėšų per „$ Cashtag“.

3. Dviejų veiksnių autentifikavimas

Nepatikrinus, „Square Cash App“ dienos mokėjimų limitai yra maži. Per septynių dienų laikotarpį galite atsiųsti iki 250 USD, o per 30 dienų – iki 1000 USD.

Norėdami padidinti ribas, turėsite užbaigti patvirtinimą pateikdami savo vardą, gimimo datą ir paskutinius keturis savo SSN skaitmenis.

4. Apmokėjimo būdas

Galite susieti banko sąskaitą su „Square Cash App“, kad galėtumėte įnešti ir išsigryninti pinigus tiesiai iš savo banko.

Taip pat galite užsisakyti nemokamą fizinę debeto kortelę, leidžiančią išleisti „Cash App“ lėšas bet kurioje „Visa“ priimančioje parduotuvėje.

5. Prekyba kriptovaliuta

Galite nusipirkti ir parduoti bitcoinus grynųjų pinigų programoje be jokių papildomų mokesčių (nors „Square“ gali uždirbti pinigų iš plitimo).

Galite nusipirkti vos 1 USD bitkoino, o BTC į programą patenka iškart. Taip pat galite perkelti BTC iš savo piniginės į „Cash App“.

6. Pasitraukimas

Savo pinigus iš „Cash App“ galite atsiimti bet kuriuo metu. Galimos dvi išsigryninimo galimybės, įskaitant nemokamus standartinius, trunkančius iki trijų dienų, grąžinimą ir greitą grąžinimą, kurie kainuoja 1,5 proc..

Galutinis žodis

cash-app-square-review

„Square Cash“ programa yra viena iš populiariausių šiandien prieinamų mokėjimo programų. Šiuo metu ji konkuruoja su „Venmo“, „Google Pay“ ir „Apple Pay“ dėl rinkos dalies.

„Cash App“ yra panaši į konkurentus daugeliu atžvilgių. Ji turi panašius mokesčius, mokėjimo limitus ir tinkamumą naudoti.

Tačiau „Cash App“ turi geriausią ir lengviausią vartotojo sąsają pramonėje. Ji taip pat turi geriausią konkurentų bitkoinų palaikymą, leidžiantį jums pirkti, parduoti, perkelti ir laikyti bitkoinus tiesiogiai iš programos. Šiandien ją galima nemokamai atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ su plačiomis bitino palaikymo galimybėmis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me