Geriausių kriptovaliutų keitimo platformų vadovas

Šiame vadove apžvelgiamos geriausios kriptovaliutos keitimo platformos, ypatingą dėmesį skiriant fiat priimtinoms kriptovaliutų mainams.

geriausios kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimo platformos, mainų platformos, geriausių kriptovaliutos mainų platformų vadovas

Norėdami pradėti investuoti į kriptovaliutas ir žetonus, pirmiausia turite atidaryti sąskaitą kriptovaliutos biržoje. A kriptovaliutos keitimas yra tiesiog platforma, palengvinanti kriptovaliutų prekybą tarp daugelio pirkėjų ir pardavėjų. Mes pripažįstame, kad gali būti bauginanti įvertinti, kurie mainai yra geri, o kurie ne, ir šis straipsnis padės jums sužinoti apie geriausias šiuo metu rinkoje esančias kriptovaliutų keitimo platformas..

(Skaitykite daugiau: Kriptų pradedančiųjų vadovas: 5 dalykai, kuriuos turėtų žinoti naujokai, kuriuos reikia šifruoti)

Prekyba kriptovaliutomis žingsnis po žingsnio

Jei esate naujas kriptovaliutų rinkos dalyvis, pirmiausia turėtumėte rasti „fiat“ pagrindu veikiančią kriptovaliutos biržą, leidžiančią įnešti vietinius pinigus. Dėl griežtų nuostatų visose „fiat“ priimančiose biržose reikalaujama patvirtinti savo sąskaitą prieš deponuojant lėšas. Privalote užbaigti procesą „Pažink savo klientą“ (KYC) pateikdamas asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir visą kitą asmeninę informaciją.

Pirmiausia turėtumėte rasti keitimą savo šalies šalyje, kad konvertuotumėte pinigus iš savo banko sąskaitos į pagrindinę valiutą Bitcoin.

Svarbu pažymėti, kad ne visos kriptografinės biržos priima „fiat“ pinigus; kai kurie mainai leidžia įnešti monetas (dažniausiai „Bitcoin“), kad įsigytumėte kitų alternatyvių monetų. „Bitcoin“ yra populiariausia kriptografija, siūloma beveik visose kriptovaliutų biržose ir atspindi kitų monetų įsigijimo vartus. „Fiat“ priimančios biržos paprastai siūlo tik nedidelį monetų skaičių ir turi mažesnį rinkos likvidumą nei tik kriptovaliutos biržos..

Jei norite pirkti kitus altcoins ir žetonus, turite atlikti šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Atidarykite vietinę kriptovaliutos keitimo vietą savo šalyje ir patvirtinkite savo sąskaitą (pateikite asmens tapatybės patvirtinimą)

2 žingsnis: Įneškite lėšų iš savo banko sąskaitos į savo šifravimo biržos sąskaitą ir pradėkite pirkti „Bitcoin“

3 žingsnis: Atidarykite kripto mainų sąskaitą, kurioje siūlomos įvairios kitos monetos. Paprastai šiose biržose nepriimami fiat indėliai ir leidžiami tik monetų indėliai

4 žingsnis: Patvirtinę savo sąskaitą, perkelkite iš vietinių biržų įsigytą „Bitcoin“ į naują šifravimo biržą ir galėsite pradėti pirkti kitas monetas naudodami savo „Bitcoin“.

(Taip pat žiūrėkite: Prekybos kriptovaliuta pagrindų vadovas: techninės kriptografinės analizės įvadas)

Geriausios „Fiat“ priimančios kriptovaliutų biržos

Pažvelkime į kai kurias tinkamas kriptovaliutų biržas, kurias mes skirstėme pagal saugumą, reguliavimą, mokestį, mokėjimus ir pasitikėjimo lygį.

Monetų bazė

geriausios kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimo platformos, mainų platformos, geriausių kriptovaliutos mainų platformų vadovas

Daugelis patikimų investuotojų palaiko „Coinbase“ ir dėl to ja naudojasi milijonai žmonių visame pasaulyje. „Coinbase“ yra sąrašo viršuje dėl to, kad tai yra patikimiausios ir žinomiausios prekybos platformos pasaulyje.

„Coinbase“ šiuo metu yra prieinama vartotojams daugiau nei 30 šalių, taip pat yra didžiausias bitkoino brokeris. Klientai, norėdami įsigyti kriptovaliutas, turi įvairius mokėjimo būdus – per banko sąskaitą, SEPA pervedimus ir kitus mokėjimo būdus.

PASIŪLYMAI

 • Patogus būdas naujiems vartotojams pirkti
 • Didesnis likvidumas ir pirkimo limitai
 • Čia saugoma valiuta užtikrinama „Coinbase“ draudimu
 • Nemažai reputacijos ir saugumo

MINUSAI

 • Vidutiniškas klientų aptarnavimo palaikymas
 • Apmokėjimo būdai yra riboti
 • Palaikomos ribotos šalys

(Taip pat skaitykite: Kriptovaliutos vertinimo vadovas: kaip vertinti kriptovaliutą)

Cex.io

geriausios kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimo platformos, mainų platformos, geriausių kriptovaliutos mainų platformų vadovas

Antra sąraše yra „Cex.io“, teikianti platų paslaugų spektrą naudojant bitkoinus ir kitas kriptovaliutas. Mainų platforma leidžia vartotojams patogiai prekiauti „fiat“ valiuta su kriptovaliutomis ir atvirkščiai. CEX siūlo pirkti bitkoinus už nedidelį mokestį kreditinėmis kortelėmis. Klientai taip pat gali nemokamai pirkti naudodamiesi banko pavedimais.

Vartotojams, norintiems profesionaliai prekiauti, mainų platforma siūlo individualizuotas ir lengvai naudojamas prekybos informacijos suvestines ir maržos prekybą.

Pradedantiesiems CEX siūlo tarpininkavimo paslaugą, kuri jiems padės paprasčiau įsigyti bitkoinų ir kitų kriptovaliutų, kurios yra daugiau ar mažiau, palyginti su rinkos kursu. „Cex.io“ svetainė yra saugi ir intuityvi, kad kriptovaliutas būtų galima laikyti saugioje šaltoje saugykloje.

PASIŪLYMAI

 • „Bitcoins“ pirkimas kreditine kortele už mažus mokesčius
 • Padorus valiutos kursas
 • Puiki parama visame pasaulyje
 • Gerai žinoma mainų platforma

MINUSAI

 • Išsamus patikrinimo procesas, siekiant padidinti pirkimo ribas
 • Klientų palaikymas yra vidutinis
 • Kriptovaliutų įnešimas į platformą yra brangus

(Žiūrėti daugiau: Kriptovaliutų rinkos kategorija: Kriptovaliutos keitimo monetos)

„LocalBitcoins“

geriausios kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimo platformos, mainų platformos, geriausių kriptovaliutos mainų platformų vadovas

„LocalBitcoins“ yra „peer to peer“ (P2P) mainų platforma su pirkėjais ir pardavėjais, esančiais daugiau nei tūkstančiuose pasaulio miestų. „LocalBitcoins“ yra naudojamas kaip sąlyginio deponavimo sąskaita, kai pirkėjai ir pardavėjai susitaria dėl tų pačių prekybos sąlygų.

Naudodamiesi „LocalBitcoins“ galite susitikti su prekybininkais, kurie pirks ar parduos bitkoinus grynaisiais, siųs pinigus per „PayPal“ ar net perves pinigus banko skyriuje. Pardavėjams taikomas 1% komisinis mokestis, kuris nustato savo valiutų kursus.

„LocalBitcoins“ turi reitingų sistemą, kuri vertina kiekvieną prekybininką, turinčią reputacijos reitingą, ir atvirai demonstruoja savo ankstesnę veiklą.

PASIŪLYMAI

 • Vienas iš privačiausių ir saugiausių kriptovaliutų pirkimo būdų
 • Momentiniai pervedimai
 • Patogus naudoti ir paprastas naudoti pradedantiesiems
 • Įvairūs mokėjimo būdai kriptovaliutoms pirkti
 • Nereikia asmens tapatybės dokumento

MINUSAI

 • Buvo sukčių atvejų; atsargumas yra būtinas
 • Perkant grynaisiais, mokesčiai paprastai yra didesni
 • Ribota pirkimo suma
 • Valiutų kursai yra aukšti

(Skaityti daugiau: Decentralizuotų mainų vadovas: populiarių DEX palyginimas)

IŠVADA

Šiame vadove daugiausia dėmesio skiriama geriausioms „cryptocurrency“ mainams, priimantiems „fiat“, ir nors mes pripažįstame, kad yra dar šimtai kitų mainų, mūsų pasirinktoms biržoms sekėsi įvairiais veiksniais, tokiais kaip saugumas, mokesčiai ir visuomenės pasitikėjimo lygis. Vartotojams primygtinai rekomenduojama apsiginkluoti atitinkamomis kriptovaliutų ir prekybos žiniomis, atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu nereguliuojamoje kriptovaliutų rinkoje yra daug sukčių ir apgaulingų schemų..

(Jums taip pat gali būti įdomu, ar „Bitcoin“ kainos žlugimas nulems jos mirtį?)

Naudingi ištekliai jums pradėti

Jei pradedate savo kelionę į sudėtingą kriptovaliutų pasaulį, pateikite naudingų išteklių ir vadovų, kurie padės jums kelyje, sąrašą:

geriausios kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimas, kriptovaliutos keitimo platformos, mainų platformos, geriausių kriptovaliutos mainų platformų vadovas

Prekyba & Mainai

 • Kripto vadovas 101: geriausios kriptovaliutos keitimo pasirinkimas
 • „Bittrex Exchange“ vadovas: kaip prekiauti „Bittrex“
 • „Binance Exchange“ vadovas: kaip atidaryti Binance sąskaitą ir ką turėtumėte žinoti
 • „Etherdelta“ biržos vadovas: kaip prekiauti „Etherdelta“
 • Prekybos kriptovaliutomis pagrindų vadovas: techninės kriptografinės analizės įvadas
 • Prekyba kriptovaliuta: kriptovaliutų prekybos porų supratimas & Kaip tai veikia
 • Prekybos kriptografinėmis priemonėmis vadovas: 4 įprasti spąstai, kuriuos patirs kiekvienas kripto prekybininkas
 • Kriptovaliutų likvidumo vadovas: kaip įvertinti likvidumą & Prekyba gerai

Piniginės

 • Kriptovaliutų piniginių vadovas: kam jums reikalingos piniginės?
 • Kriptovaliutų piniginių vadovas: „Bitcoin“ piniginės atidarymas
 • Kriptovaliutų piniginių vadovas: „MyEtherWallet“ (MEW) atidarymas

Taip pat skaitykite: Kripto prekybos vadovas: 4 bendri trūkumai, kuriuos patirs kiekvienas kripto prekybininkas, ir pagrindai, kaip prekiauti kriptovaliutomis: įvadas į kripto techninę analizę.

Registruokitės į nemokamą kriptovaliutų internetinį seminarą dabar, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie investavimą į kriptografiją.

Gaukite mūsų išskirtinė el. knyga kuris padės jums žingsnis po žingsnio pradėti uždirbti pinigus per kriptovaliutos investicijas!

Taip pat galite prisijungti prie mūsų „Facebook“ grupės adresu Įvaldykite kriptografiją: pažangios žinios apie kriptovaliutas užduoti bet kokius klausimus apie kriptografijas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me