STO apžvalga: kaip veikia saugos žetonų pasiūlymų vadovas

saugumo žetonas, siūlantis peržiūrą

Apsaugos prieigos raktų siūlymas arba STO įvyksta derinant IPO ir ICO kartu. Gaunate teisinę saugumo pardavimo reguliavimo sistemą, suporuotą su „blockchain“ pagrindu sukurtu skaitmeninių žetonų ICO.

„Forbes“ neseniai pasiūlė kad saugumo žetonų aukos gali būti „pinigų rinkimo ateitis“.

Kas yra STO? Kaip veikia saugos žetonų pasiūlymai? Kaip paprasti investuotojai, kaip jūs, gali dalyvauti STO rinkoje? Aprašykime saugos žetonų istoriją, reguliavimo naudą ir išvardinkime populiariausius mainus, kad paaiškintume viską, ką reikia žinoti apie STO ir kaip jie veikia kripto ekosistemoje.

Kas yra saugos žetono pasiūlymas?

sto vadovas

Apsaugos žetonų pasiūlymo apibrėžimas yra tada, kai įvyksta pardavimas, kai investuotojas keičia pinigus į monetas ar žetonus. Šios monetos ar žetonai yra vertybiniai popieriai: jie yra susieti su pagrindiniu investiciniu turtu, tokiu kaip akcijos, obligacijos, nekilnojamojo turto investiciniai fondai (REIT) ir kitas turtas.

STO yra panašus į ICO. Tiesą sakant, jie gali veikti beveik identiškai. Turėdamas tiek STO, tiek ICO, kažkas keičia pinigus į skaitmeninį ženklą.

Pagrindinis skirtumas tarp STO ir ICO, be abejo, yra parduodamas žetonas. Naudojant ICO, prieigos raktas gali būti praktiškai bet koks – nuo skaitmeninės valiutos iki naudingumo ženklo. Naudojant STO, skaitmeninis ženklas yra saugumas. Žetonas yra keičiama, apyvartinė finansinė priemonė, turinti konkrečią piniginę vertę.

Kas yra saugos žetonai? Kaip jie veikia?

kaip veikia saugos žetonų pasiūlymai

Saugos žetonai yra tam tikros rūšies saugumo turto skaitmeninis atvaizdavimas. Dažniausiai naudojami saugos ženklai:

Kapitalo rinkos: Bendrovė gali konvertuoti savo akcijas į žetonus. Žetonų turėtojai gali uždirbti dividendus arba turėti tam tikras balsavimo teises.

Akcijų fondai: Akcijų fondas gali konvertuoti savo akcijas į žetonus. Žetonų turėtojai turi teisę į dalį pelno, kurį uždirba akcijų fondas.

Prekės: Prekė gali būti padalinta į žetonus, tada siūloma STO metu.

Nekilnojamasis turtas: Nekilnojamojo turto nuosavas kapitalas galėtų būti konvertuojamas į žetonus – kaip ir tai, kaip veikia REIT.

Galiausiai saugumo žetonų pasiūlymai nekeičia pagrindinių vertybinių popierių; tai yra tie patys vertybiniai popieriai, kuriuos galite nusipirkti per įprastą investavimo platformą. Tačiau jie keičia tai, kaip įmonės ir investuotojai laikosi vertybinių popierių pardavimo.

Kur vyksta saugumo žetonų pasiūlymai?

kaip veikia sto

Apsaugos žetonais neprekiaujama įprastose kriptovaliutų biržose.

Saugumo žetonų prekyba yra reguliuojama. Teisinio saugumo žetonų prekyboje gali dalyvauti tik tam tikri žmonių tipai.

Birža turi visiškai laikytis reglamentų, kad būtų galima prekiauti teisiniu saugumu, o biržai gali prireikti investuotojų, kurie atitiktų tam tikras kvalifikacijas. Pavyzdžiui, gali tekti akredituoti investuotojus. Investuotojams gali tekti užbaigti išsamų įlaipinimo procesą, kad būtų galima patikrinti jų tapatybę ir akredituotą statusą.

Dėl visų šių priežasčių saugumo ženklų rinka vyksta reguliuojamose biržose ar specializuotose biržose.

Reguliuojamos biržos, pvz., „Coinbase“ ir „Kraken“, nurodo, pavyzdžiui, saugos žetonus, kaip ir specializuoti mainai, pvz., CEZEX.

Patikrinkite mūsų sąrašą apačioje, norėdami pamatyti didžiausius šiandien prieinamus saugos žetonų mainus.

Saugumo žetonų aukų istorija: kodėl mums reikia STO? Iš kur jie atsirado?

saugumo žetonas, siūlantis istoriją

Norėdami suprasti saugos žetonų pasiūlymus, pirmiausia turime paaiškinti pradinius monetų pasiūlymus (ICO).

2017-ieji buvo ICO metai

2017 m. Buvo kriptografijos metai, o bitkoinas tapo pagrindiniu. Tai buvo ir ICO metai. Startuoliai visame pasaulyje pradėjo rinkti pradinius monetų pasiūlymus (ICO), kad pritrauktų lėšų.

Pateikusi pradinį monetų pasiūlymą, įmonė pardavė skaitmeninę monetą mainais į fiat valiutą (pvz., USD) arba kriptovaliutą (pvz., BTC ar ETH). Investuotojai galėjo atsiųsti įmonei pinigų, o įmonė mainais atsiųsdavo monetas.

ICO buvo giriami kaip naujas naujas lėšų rinkimo metodas. ICO subalansavo konkurencijos sąlygas, leido technologijų startuoliams surinkti didelius kapitalo kiekius, nepasikliaujant nerangiu, tradiciniu rizikos kapitalo lėšų rinkimo pasauliu. Kiekvienas pasaulio gyventojas galėjo paleisti ICO, pardavinėdamas žetonus visiems besidomintiems.

ICO sprogo 2017 m. Startuoliai iki metų pabaigos per ICO surinko 5,6 mlrd. USD. ICO aktyvumas pasiekė aukščiausią lygį 2018 m. Pirmąjį ketvirtį, kai vien per pirmuosius tris metų mėnesius startuoliai surinko 6,3 mlrd. USD.

Tačiau galiausiai ICO nuvertė nuspėjamas priešas: reguliavimas.

2018 m. Vidurys: Reglamentas grąžina ICO į Žemę

Daugelyje šalių galioja griežti investavimo įstatymai, reglamentuojantys, kas gali kam parduoti investicijas. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose bet kuri akcijų pardavinėjanti įmonė privalo registruoti pardavimą Vertybinių popierių ir biržos komisijoje (SEC)..

Per 2017 m. ICO buvo pilkoje srityje. Žmonės nebuvo tikri, ar parduodamos monetos atspindi atsargas. Ar toks žetonas kaip bitkoinas iš tikrųjų buvo lyginamas su įmonės akcijomis? Ką apie Ethereum? XRP? Žetonų funkcijos ir lėšų rinkimo metodai labai skyrėsi, o investuotojai liko sumišę.

Tai nėra pirmas kartas, kai reguliavimo institucijos JAV stengiasi atskirti atsargas nuo kito turto. Po žymios Aukščiausiojo Teismo bylos 1946 m. ​​SEC pasinaudojo Howey testas nustatyti, ar turtas yra akcijos. Iš esmės Howey testas teigia, kad jei turtas veikia kaip vertybinis popierius, tai jis yra vertybinis popierius pagal įstatymą.

Nustatyta, kad kai kurioms monetoms nepavyko atlikti Howey testo. Šios bendrovės pardavinėjo vertybinius popierius prisidengdamos ICO. Kitos monetos išlaikė Howey testą.

Monetų taisyklės labai skiriasi. Pavyzdžiui, dauguma JAV reguliavimo institucijų pripažįsta, kad bitkoinas turėtų išlaikyti Howey testą be jokių problemų. Pavyzdžiui, nėra vienos organizacijos, pardavusios bitkoiną ICO, ir nė viena centralizuota organizacija nerinko pinigų parduodama bitkoinus.

„Ethereum“, parduotas „Ethereum Foundation“ įsteigtame ICO, ir „XRP“, glaudžiai susiję su privačios bendrovės „Ripple“ sėkme, ateityje gali būti vertinami kaip vertybiniai popieriai..

Dėl visos šios painiavos ICO operatoriai pradėjo drausti klientus iš JAV. Netrukus prie šios tendencijos prisijungė ir kitų šalių finansų reguliuotojai.

Šiandien vis dar yra daug ICO. Kai kurie ICO egzistuoja pilkojoje įstatymų srityje, leidžiančioje dalyvauti kai kurių šalių piliečiams, bet ne kitiems. Kiti ICO yra visiškai neteisėti, pradėti tikintis, kad SEC nesiims veiksmų. Kai kurios ICO yra visiškai legalios net JAV: parduodamos prekės praeina Howey testą ir nėra laikomos atsargomis.

Visa tai yra svarbu, nes paaiškina, iš kur atsirado saugos žetonų pasiūlymai.

Saugumo ženklų pasiūlymai atsirado todėl, kad žmonės pripažino ICO pranašumus (patogumas, prieinamumas, greitis), tačiau pripažino didesnio reguliavimo poreikį. Saugumo žetonų pasiūlymuose IPO reguliavimas derinamas su ICO patogumu, tačiau visada žinokite apie Bitcoin suktybių ir apgaulingų ICO schemų riziką..

Saugos žetono pasiūlymo privalumai

sto nauda

Per ICO klestėjimo laikotarpį nuo 2017 iki 2018 m. Žetonų emitentai pardavinėjo žetonų maišus, nesirūpindami galiojančiais vertybinių popierių įstatymais. Investuotojai, dalyvaujantys nereguliuojamame žetonų pardavime, neturėjo teisiškai saugomų teisių.

Saugos žetonų pasiūlymai yra suprojektuoti kaip reguliavimo reikalavimus atitinkanti alternatyva įprastiems žetonų pardavimams. Vertybinių popierių žetonų pardavimas suteikia investuotojams tam tikras teisiškai saugomas teises. Pavyzdžiui, vertybinių popierių ženklų turėtojams suteikiamos teisės į dividendus ar kitus iš anksto nustatytus pajamų srautus.

Emitentai taip pat naudojasi saugumo žetonų aukomis. Emitentai žino, kad jų žetonus perka akredituoti, patikrinti investuotojai. Be to, emitentai gali būti sąžiningi, kaip veikia žetonai. Emitentai gali apibūdinti konkrečią žetono ekonominę vertę, pavyzdžiui, užuot šokę aplink tai, kad žetonas yra saugumas.

Kai kurie iš didžiausių saugumo žetonų pasiūlymų pranašumų yra šie:

Teisėtai parduoti vertybinius popierius kaip žetonus: Per ICO traku 2017–2018 m. Įmonės iš tikrųjų pardavė vertybinius popierius kaip skaitmenines monetas. Monetų savininkai turėjo tam tikras teises, pavyzdžiui, dividendus ar, pavyzdžiui, balsavimo teises. Kiti ICO subtiliau vertino tai, kad jie neteisėtai pardavinėjo vertybinius popierius. Naudojant STO, nereikia šokti apie tai, kad žetonas yra saugumas.

Reguliuojama: Visi teisėti verslai turi laikytis taisyklių tose šalyse, kuriose jie užsiima verslu. Apsaugos žetonų aukos yra reguliuojamos. Jie laikosi šalies taisyklių dėl akcijų pardavimo. Pavyzdžiui, šalis, parduodanti vertybinius popierius JAV, turi laikytis SEC arba FTC nuostatų.

Venkite būsimų trūkumų grėsmės: Turėdamas ICO, kažkas gali turėti perspektyvų ženklą parduoti, tačiau investuotojai atsargūs dėl būsimų represijų grėsmės. Jei projektas skamba gerai, bet taip pat gali pažeisti SEC reglamentus, jis išmeta tamsų debesį visame projekte.

Patikimumas: Jei kas nors eitų prie jūsų gatvėje ir pasakotų apie puikias jų parduodamas akcijas, būtumėte skeptiškas. Jei prisijungiate prie reguliuojamos prekybos platformos ir pamatote naują skaidrios ir reguliuojamos įmonės saugumo žetonų pasiūlymą, tai suteikia jūsų investicijoms daugiau patikimumo.

Patogumas: ICO pakeitė tai, kaip startuoliai rinko pinigus. ICO taip pat turėjo savo trūkumų. Saugumo žetonų pardavimas sujungia ICO pranašumus be neigiamų pusių. Žetoną patogu įsigyti prisijungus prie skaitmeninės biržos.

Programuojamumas: Apsaugos žetonai gali būti ne tik skaitmeninis popieriaus lapelis su jūsų vardu ir atsargų sertifikatu. Apsaugos žetonai gali būti programuojami ir vykdomi pagal išmaniąsias sutartis.

Automatinis dividendų išmokėjimas arba balsavimo teisės: Kai kurie saugumo ženklai yra pritaikyti pagal pažangią sutartį, kad automatiškai būtų išmokėti dividendai. Išmanioji sutartis išskiria įmonės pelną į skirtingas dalis, tada kiekvienam žetono turėtojui paskirstoma tam tikra pelno dalis. Kiti saugos žetonai turi įmontuotas automatines balsavimo teises, pagrįstas pažangiomis sutartimis.

Atviras tarptautiniams investuotojams: Kai kurios vertybinių popierių rinkos yra atviros tik vietos investuotojams. Su žetonų auka kiekvienas gali pasaulyje dalyvauti žetonų išpardavime.

Mažiau manipuliavimo institucijomis: Teoriškai STO turėtų mažiau manipuliuoti institucijomis. Laisva ir atvira rinka su mažiau tarpininkų turėtų sumažinti manipuliavimą rinka. Tai pertraukia vertybinių popierių pardavimą už didelių institucijų ribų.

Daugiau likvidumo: Apsaugos žetonais prekiaujama specializuotose saugumo biržose. Investuotojai gali įsigyti vieną ar daugiau vertybinių popierių žetonų per šias biržas, suteikdami investuotojams lengvą būdą likviduoti ar koreguoti savo turimas akcijas.

Naujos suinteresuotosios šalys su naujomis taisyklėmis: STO leidžia įmonėms sukurti naują suinteresuotųjų šalių rinkinį su naujomis idėjomis apie skolą, nuosavą kapitalą, balsavimą ir įnašus. Tai pritaikomas, pritaikomas saugumas naujam finansų pasauliui.

Dėl visų šių privalumų saugumo žetonų pasiūlymai keičia finansų pagrindus.

Kada žetonas tampa saugumu?

kas yra saugumo žetonų pasiūlymas

Jei skaitmeninis ženklas veikia kaip vertybinis popierius, įstatymų akyse jis paprastai laikomas vertybiniu popieriumi.

Kaip sužinoti, ar skaitmeninis prieigos raktas veikia kaip saugumas? Na, labiausiai paplitęs būdas yra naudoti Howey testą.

Howey testas

„Howey Test“ remiasi JAV Aukščiausiojo Teismo 1946 m. Floridos Howey kompanijos vardu pavadintas citrusinių vaisių ūkis nusprendė išsinuomoti pusę savo didelio turto, kad finansuotų papildomą plėtrą. Pusė turto buvo išnuomota skirtingiems investuotojams. Tie, kurie pirko Howey žemę, neturėjo jokių žinių, įgūdžių ir įrangos, reikalingų citrusinių medžių priežiūrai ir auginimui, todėl jie tapo spekuliantais. Šie žmonės nuomą įsigijo remdamiesi prielaida, kad tai jiems uždirbs pelną „dėl kažkieno pastangų“.

„Howey“ kompanija patyrė nemalonumų, kai neįregistravo šio pardavimo Jungtinių Valstijų vertybinių popierių ir biržos komisijoje (SEC). SEC teigė, kad „Howey Company“ pardavinėjo neregistruotą vertybinį popierių, o „Howey Company“ teigė, kad tai nebuvo tikras vertybinis popierius..

Galiausiai byla pateko į Jungtinių Valstijų Aukščiausiąjį Teismą, kuris nusprendė, kad „Howey Company“ žemės pardavimas iš tikrųjų buvo vertybiniai popieriai. Investuotojai pirkdavo žemę, nes tikėjosi pelnytis iš kažkieno darbo. Taigi pardavimą reikėjo užregistruoti.

Kaip išlaikyti Howey testą

Pagal Howey sprendimą kažkas laikomas vertybiniu popieriumi, jei jis atitinka šias kvalifikacijas:

Tai pinigų investicija

Investuojama į bendrą įmonę

Tikimasi pelno iš projekto vykdytojų ar trečiosios šalies darbo

Howey testas ir kriptografija

Howey testas nuo pat pradžių vaidino svarbų vaidmenį šifravimo srityje. 2017 ir 2018 m. ICO operatoriai vis labiau atsargiai vertino Howey testo išlaikymą. Jei ICO nepavyko atlikti Howey testo, SEC gali paskelbti apie neteisėtą saugumo pardavimą. Jei ICO išlaikė Howey testą, tai buvo teisėta.

Pavyzdžiui, ICO gali reklamuoti savo simbolį kaip neturintį tikėtinos investicinės vertės. ICO gali apibūdinti prieigos raktą kaip „naudingumo“ prieigos raktą, kurį galima naudoti tik sąveikaujant su platforma. Pavyzdžiui, „Binance Coin“ (BNB) naudojama prekybos mokesčiams platformoje sumažinti.

Čia viskas tampa keblu: vis tiek tikimasi, kad naudingojo ženklo vertė didės, kai platforma taps populiaresnė. BNB vertė išaugo nuo centų iki daugiau nei 15 USD, nes tai yra naudingumo ženklas vienai didžiausių pasaulio biržų.

Koks skirtumas tarp saugumo žetonų ir tokenizuotų vertybinių popierių?

Saugos žetonai ir tokenizuoti vertybiniai popieriai

Galite nustebti sužinoję, kad skirtumas tarp saugumo žetonų ir tokenizuotų vertybinių popierių skiriasi. Juos lengva supainioti, tačiau daugelis mano, kad ateityje didžioji dalis vertingo pasaulio turto patirs tokenizaciją.

Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad saugumo žetonai yra naujai išleisti vertybiniai popieriai, pastatyti ant paskirstytos knygos, o žetonizuoti vertybiniai popieriai yra tik jau egzistuojančių finansinių produktų simboliniai atvaizdai..

Jei išleidote naują finansinį produktą, kuriame yra saugos funkcijų, tai yra saugos žetonas. Jei paėmėte esamą finansinį produktą, atskyrėte jį į 1 milijoną atskirų dalių ir pardavėte kiekvieną gabalą, tai yra simbolinis vertybinis popierius.

Nors vertybinių popierių žetonai ir žetonizuoti vertybiniai popieriai gali būti panašūs išvaizdos ir terminologijos, saugumo žetonų išleidimas neturi nieko bendro su žetonų vertybiniais popieriais.

Trumpa saugumo žetonų pasiūlymų istorija

sto istorija

Pirmąjį saugumo žetonų pasiūlymą „Blockchain Capital“ (BCAP) pradėjo 2017 m. Balandžio 10 d. Bendrovė per vieną dieną surinko 10 mln..

Nuo šio pirmojo sėkmingo STO daugiau bendrovių tyrinėjo STO pranašumus.

Kiti reikšmingi momentai STO istorijoje:

2017 m. Balandžio 10 d .: „Blockchain Capital“ užbaigia pirmąjį žinomą saugos žetonų pasiūlymą.

2017 m. Rugsėjo 22 d .: „Science Blockchain“ (SCI) užbaigia savo STO.

2018 m. Kovo 1 d .: „Spice VS“ užbaigia STO.

2018 m. Gegužės 1 d .: „Quadrant Biosciences“ užbaigia savo STO, siūlydamas pirmąjį „blockchain“ talpinamo tokenizuoto įmonės nuosavo kapitalo pardavimą.

2018 m. Rugpjūčio 1 d .: „Aspen Coin“ siūlo STO, pažymint pirmąjį tokenizuoto nekilnojamojo turto nuosavybės pardavimą (pvz., Simbolinę REIT versiją).

2018 m. Gruodžio 1 d .: „Columbia“ centras siūlo savo STO, pažymėdamas antrąjį tokenizuotą REIT išpardavimą.

2019 m. Sausio 10 d .: „Sharespost“ pradeda savo STO, kuri yra pirmoji skaitmeninių vertybinių popierių prekyba, kurią vykdo ATS ir tarpininkas-prekybininkas, kuriame ATS saugojo skaitmeninius vertybinius popierius..

2019 m. Sausio 24 d .: „tZERO“: atsidaro specialus saugos žetonų, siūlančių mainus, vadinamas „tZERO“.

Saugos žetonų mainai: Pilnas STO mainų sąrašas

saugos žetonų pasiūlymų sąrašas

Šiandien investuotojai gali pirkti ar parduoti apsaugos žetonus įvairiose STO biržose. Ačiū mūsų draugams žetonas. saugumas, čia yra visas šiandien galimų STO biržų sąrašas:

Archax: „Archax“ yra nauja, reguliuojama institucinė birža prekybai turtu užtikrintais žetonais. Londone vykusią biržą įkūrė tradicinio finansų pasaulio ekspertai.

ATLANTAS: ATLANT naudoja decentralizuotą „blockchain“ platformą, kad palengvintų tokenizuotą nuosavybę ir pasaulines P2P nuomas, kad sutrikdytų nekilnojamojo turto erdvę.

Bankininkas: „Bancor Protocol“ yra išmaniųjų žetonų kūrimo standartas. „Bancor“ taip pat yra decentralizuotas likvidumo tinklas, turintis apsaugos žetonus ir kitą skaitmeninį turtą.

BANKEX: BANKEX yra „fintech“ kompanija, kuri pateikia saugos žetonų sąrašą.

Binansas: „Binance“ yra viena didžiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. Biržoje pateikiami tam tikri saugos ženklai.

Juodas mėnulis: „Blackmoon“ yra automatizuota prekybos platforma, kurioje išvardyti tam tikri saugos ženklai.

Kanados vertybinių popierių birža: 2004 m. Registruota vertybinių popierių birža, TPP dabar naudoja „blockchain“ technologiją, kad optimizuotų ir patvirtintų operacijas, įskaitant saugumo žetonų operacijas..

CEZEX: CEZEX siūlo trijų tipų saugos žetonus, įskaitant išvestines finansines priemones, kriptovaliutas ir saugos žetonus.

Monetų bazė: San Franciske įsikūrusi „Coinbase“ yra vienas žinomiausių vardų kriptografijos pramonėje. Biržoje pateikiami tam tikri saugos ženklai.

Gibraltaro vertybinių popierių birža: Gibraltaro vertybinių popierių birža (GSX) yra licencijuota Finansinių paslaugų komisijos ir siūlo prekybą saugumo ženklais.

Huobi: Singapūre įsikūręs „Huobi“ ne tik pateikia saugos žetonus, bet ir Honkongo biržoje (HKEx) turi užpakalinį sąrašą, aptarnaudamas klientus visoje Azijoje ir visame pasaulyje.

ICHX: „ICHX“ siūlo saugos žetonus reguliuojamoje, skaidrioje ir efektyvioje ekosistemoje, vadinamoje „iSTOX“ platforma.

„KoreConX“: „KoreConX“ siūlo „KoreProtocol“ už tokenizuotus vertybinius popierius, leidžiančius įmonėms lengvai parduoti vertybinius popierius įvairiose jurisdikcijose.

Kraken: „Kraken“ yra gerai reguliuojama bitino birža, pradėta kurti 2011 m. Biržoje išvardyti tam tikri saugumo ženklai.

LXDX: „LXDX“ sukurtas profesionaliems investuotojams. Nariai gauna prieigą prie infrastruktūros, kuri sujungia algoritminio išmaniojo maršruto ir „dark pool“ prekybos pranašumus.

Maltos vertybinių popierių birža: Maltos vertybinių popierių birža veikia 25 metus, tačiau dabar siūlo saugumo žetonus laikydamasi Maltos šalies nuostatų.

NYSTX: Niujorko saugumo žetonų birža yra pasaulio lyderis saugumo žetonų rinkoje ir tvirtina, kad valdo pažangiausią, saugiausią ir greičiausią pasaulyje žetonų mainus..

„OKEx“: Kripto mainų milžinė „OKEx“ siūlo saugumo žetonų pardavimą labai sklandžioje aplinkoje.

„OpenFinance“ tinklas: „OpenFinance“ tinklas yra reguliuojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip alternatyvaus skaitmeninio turto, pvz., Saugos žetonų, prekybos platforma.

Paladis: „Palladium“ naudoja „blockchain“, kad vartotojams suteiktų paprastą, vieningą šifravimo ir bankininkystės patirtį. Vartotojai taip pat gali įsigyti saugos žetonų.

Poloniex: Šifravimo birža „Poloniex“ parduoda saugumo žetonus reguliuojamoje, skystoje aplinkoje.

SIX skaitmeninė birža: „SIX“ skaitmeninė birža leidžia identifikuoti esamus vertybinius popierius, tada leidžia vartotojams prekiauti šiais suskaitmenintais vertybiniais popieriais ir saugumo žetonais.

Templum: „Templum“ yra reguliuojamas mainų būdas kapitalo pritraukimui.

Žetonų rinka: „TokenMarket“ yra „blockchain“ pagrindu sukurta platforma, leidžianti pradedantiesiems palengvinti žetonų pardavimą.

tZERO: „tZERO“ buvo įkurtas siekiant pašalinti Volstritą ir jo neefektyvumą iš kapitalo pritraukimo proceso.

„VRBex“: „VRBex“ yra birža, kurioje investuotojai gali prekiauti kriptovaliuta arba investuoti į kriptografinius išteklius, pavyzdžiui, saugumo žetonus.

STO paleidimo paslaugos

Paleisti STO gali būti sudėtinga. Laimei, atsirado bendrovių, kurios padėtų žmonėms vykdyti saugias ir reguliuojamas STO.

Keletas didžiausių vardų STO paslaugų erdvėje, teikiančioje įtraukią infrastruktūrą, yra šie:

  • „Polymath“ (POLY)
  • uostas
  • Pakeiskite vertybiniais popieriais
  • Spiečius

Visos šios įmonės padeda įmonėms, turinčioms STO šifravimo žetonų, kalbant apie reguliavimo pagalbą, procesus, monetų išleidimą ir kitus susijusius klausimus..

Ar gali kas nors dalyvauti STO?

kaip investuoti į saugumo žetonų sto

JAV STO gali dalyvauti tik akredituoti investuotojai. JAV įstatymai apibrėžia akredituotą investuotoją kaip asmenį, kurio grynoji vertė viršija 1 milijoną JAV dolerių ir per pastaruosius dvejus metus uždirbo daugiau nei 200 000 USD.

Už JAV ribų netaikoma akredituoto investuotojo taisyklė, o tai reiškia, kad kiekvienas gali dalyvauti daugumoje STO.

Tačiau kai kurios šalys taiko konkretesnius STO apribojimus, kai jie tampa vis populiaresni, o kai kurios valstybės ar subregionai gali turėti papildomus STO reglamentus. Prieš dalyvaudami STO, rekomenduojame patikrinti vietinės jurisdikcijos taisykles.

Galutinis žodis

2017-ieji buvo pradinio monetų aukojimo (ICO) metai. Ar 2020 m. Gali būti saugos žetonų pasiūlymo metai?

Dabar, kai visi šifravimo rinkinio investuotojai žino, kad „blockchain“ išleisti saugumo žetonai gali suteikti teisę į nuosavas akcijas arba teisę pasidalinti pelnu (ar nuosavybe) įmonėse, ateinančiais mėnesiais bus labai svarbu atidžiai stebėti STO rinką ir metų, nes mažėja reguliavimo kliūtys ir atsiranda teisinių kliūčių.

STO turi daug privalumų, ir tikrai įmanoma, kad ateityje pamatysime kai kurias didžiausias pasaulio įmones. Peržiūrėję šį saugos žetonų pasiūlymo vadovą; apimančias geriausias saugumo prekybos mainų platformas, kaip pradėti savo tokenizuotą saugumo pasiūlymą ir visus dabartinius STO šifravimo monetų sąrašus, įsitikinkite, kad laikotės lūkesčių ir gaukite naujausią informaciją apie visus dalykus, kurie gali vykti ateityje finansinių lėšų „blockchain“ pasaulyje saugumo žetonų pasiūlymai (STO).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me