Populiariausi kriptovaliutos veiksniai: 236 geriausi ekspertai 2020 m

Populiariausių kriptovaliutą įtakojančių asmenų sąrašas

Contents

Kas yra kas iš kriptografinio pasaulio: 200 ir daugiau įtakingiausių žmonių, esančių Bitcoin ir Blockchain, sąrašas

Geriausių bitkoinų ekosistemoje esančių 236 kriptovaliutų įtakotojų sąrašas yra iki šiol žinomiausių asmenybių, esančių „blockchain“ eroje, rinkinys. Populiariausių žmonių kriptografinių įžymybių žemėje katalogas buvo sukurtas taip, kad sujungtų visus gerbiamus ekspertus, kūrėjus, investuotojus, viešai neatskleistus žinovus ir žinovus, kurie padės jums patobulinti savo bičiulio profilį pagrindiniuose socialinės žiniasklaidos tinkluose..

Kaip dauguma mūsų skaitytojų tikriausiai gerai žino, nuo 2009 m. Bitcoin pradžios iki 2013 m. Kriptografinės revoliucijos „blockchain“ sukilimas audravo finansų pasaulį. Nėra žvilgsnio atgal.

Decentralizuota skaitmeninė ekonomika, naudojant paskirstytos knygos technologiją, sukuria nuostabią naują turto klasę su daugybe virtualių valiutų, tokių kaip „Bitcoin“ (kainų prognozės), „Ethereum“ (kainų prognozės) ir kitos aukščiausio rango kriptografinės monetos, kurios dabar taps namų vardais. Kita didelė kriptovaliutų eros priešakyje esanti siena, kurią peržengs, yra vartotojų informuotumas ir įsisavinimas.

Žmonės visame pasaulyje atsibunda, kad suprastų didžiulį šių naujų valiutų potencialą. Besiformuojanti „blockchain“ technologija pakeitė e. Finansų kraštovaizdį daugiau nei vienu būdu, o atsirandanti „programuojamų pinigų“ banga, atrodo, yra neišvengiama. Kai sujungsite šias dvi futuristines ateities perspektyvų finansų fazių jėgas, smagu pradėti suprasti, kas yra atsakingas, patikimas ir vertas žinių apie Bitcoin valdomą ekonomiką.

Pažvelkime į kai kuriuos judesius ir purtykles, žinomus kaip kriptografijos kūrėjai, kurie sukaupė nemažą auditoriją ir stebėjo, ypač liūdnai pagarsėjusiame „crypto twitter“.

Populiariausi kriptovaliutos ir „Blockchain“ veiksniai 2020 m

kriptobullai-meškos

Paveikslėlis: Galyna Andrushko

„Bitcoin“ pradėjo naują perspektyvą optimizuoti pinigų suverenumą žmonėms, o po dešimtmečio egzistavimo, kuris buvo sukurtas jau daugiau nei 10 metų, šie įtakingieji yra vieni iš populiariausių dominančių žmonių, kurie įgijo didžiausią patikimumą ir autentiškumą..

Tarp jų ankstyvo priėmimo, produktų kūrimo, įmonės pasiekimų, įžvalgų apie investicijas, prekybos patarimų, vartotojų švietimo žiniasklaidos ir bendrų minčių lyderystės įnašų; Šis „blockchain“ orientuotų didelio poveikio kokybės klausimų, reikalingų laiku pristatyti įtaką darančiųjų, sąrašas yra vis didėjantis alfa, kas yra kas iš kriptografijos, visuma. Nuo „Bitcoin Jesus“ iki „Crypto Crusader“ – šis jaučių, meškų ir neapykantos nekenčiančių asmenų derinys. Šis „blockchain“ entuazistų ir advokatų sąrašas buvo kruopščiai kuruojamas naudojant daugybę socialinių signalų ir rodiklių.

Neturėdami jokių problemų, išskirkime karščiausius kriptografijos kūrėjus, kuriuos galite rasti ir stebėti.

Didžiausi šifravimo veiksniai: populiariausi žmonės, kuriuos reikia stebėti socialinėje žiniasklaidoje

Changpengas Zhao

Zhao tikriausiai yra geriau žinomas visame pasaulyje kaip CZ. Jis yra „Binance“, vienos didžiausių ir patikimiausių pasaulyje kripto biržų, sumanytojas. CZ anksčiau dirbo kaip „OKCoin“ CTO ir taip pat dirbo „Blockchain.info“ programinės įrangos kūrėju. Be to, tenka paminėti, kad CZ jau daugelį metų užsiima kriptografijos sektoriumi ir netgi buvo rodoma „Forbes“ sąraše turtingiausių žmonių, susijusių su kriptografijos pramone.

Vitalikas Buterinas

Per pastaruosius 4-5 metus „Vitalik“ tapo neatsiejama pasaulinio kriptografijos peizažo dalimi. Šiuo atžvilgiu reikia paminėti, kad jis yra „Ethereum“ kūrėjas ir „ETH“ – „blockchain“ platformos, kuri suteikia nepriklausomiems kūrėjams pagrindą kurti savo „DApps“, autorius. Be to, šių metų pradžioje Buterinas paskelbė, kad dabar daugiau dėmesio skirs tam, kad ICO būtų saugesni plačiajai visuomenei..

Brianas Armstrongas

Panašiai kaip CZ, Armstrongas yra vienas didžiausių vardų šiandieniniame kriptografijos pasaulyje. Jis yra ne tik „Coinbase“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, bet ir ieškomas kriptografijos ekspertas, dažnai kviečiamas kalbėti konferencijose visame pasaulyje. Armstrongas savo interviu metu dažnai minėjo, kad jo svajonė yra paversti „Coinbase“ kriptografijos platforma „viskas viename“, kur klientai (tiek kasdieniai, tiek instituciniai) gali paspausti mygtuką įvairiais produktais ir paslaugomis..

Michaelas Novogratzas

Prieš atidarydamas savo kriptografinę investicinę įmonę „Galaxy Digital“, „Novogratz“ dirbo „Fortress Investment Group“ rizikos draudimo fondų valdytoju. Jis teigia, kad daugiau nei 20% jo dabartinio investicijų portfelio sudaro kriptografija. Maža to, pasaulinė investuotojų bendruomenė Michaelą taip pat vertina kaip daugiametį šifravimo bulių (kurio prognozės, galime pridurti, kelis kartus buvo neteisingos).

Winklevoss Dvyniai

Tyleris ir Cameronas Winklevossas yra pagrindiniai „Winklevoss Capital“ savininkai, taip pat pagrindinės skaitmeninio turto mainų „Dvyniai“ įkūrėjai. Be to, taip pat verta nepamiršti, kad Taileris yra pirmasis pasaulyje milijardierius Bitcoin.

Bradas Garlinghouse’as

„Ripple“ – vieno didžiausių pasaulyje kriptografinių mokėjimų procesoriaus – įkūrėjas Bradas Garlinghouse yra nepaprastai populiarus vardas visame kripto krašte. Bradas anksčiau dirbo failų dalijimosi tarnybos „Hightail“ generaliniu direktoriumi, taip pat yra aktyvus angelų investuotojas – jo investicinės įmonės iki šiol finansavo šiek tiek daugiau nei 40 startuolių.

Roger Ver

Kitas įprastas vardas, apie kurį tikrai būtų girdėję dauguma šifravimo investuotojų, Rogeris jau kurį laiką buvo „Bitcoin“ advokatas ir buvo vienas iš pirmųjų didelių vardų investuotojų, kuris pradėjo dėti pinigus įvairioms su kriptografija susijusioms įmonėms. Šiuo metu jis eina generalinio direktoriaus Bitcoin.com pareigas ir taip pat yra laikomas vienu iš svarbiausių „Bitcoin Cash“, kietojo originalaus „Bitcoin“ protokolo šakių, šalininkų..

Barry Silbert

Silbertas yra „Digital Currency Group“ įkūrėjas – kriptografijos įmonė, kuri tarnauja kaip inkubatorius / investicinis fondas įvairiems klientams, veikiantiems šioje erdvėje. Jei to nepakaktų, jis taip pat yra „Grayscale Investments“, investicinės įmonės, kuri per pastaruosius porą metų įgijo daug pagrindinės finansinės traukos, generalinis direktorius..

Jihanas Wu

Vieną pagrindinių „Bitmain“ įkūrėjų Jihaną Wu daugelis laiko kriptografijos kasybos krikštatėviu. Manoma, kad jo grynoji vertė yra didesnė nei 2 milijardai dolerių ir yra daugelio visame pasaulyje vykstančių kriptografinių konferencijų pagrindinis dalykas. Galiausiai jame taip pat paminėta, kad Jihanas turi ekonomikos diplomą Pekino universitete.

Adamas Atgal

Visame pasaulyje žinomas kriptografas Adamas Backas tikriausiai geriausiai žinomas dėl savo darbo su hashcash – „PoW“ sistema, sukurta padėti el. Pašto paslaugų operatoriams lengvai ir be rūpesčių filtruoti šlamštą. Dabar „Backstream“ yra „Blockstream“ – su kriptografija susijęs paleisties vadovas, orientuotas į šoninių grandinių ir kitų panašių naujų programų kūrimą..

Ketlina Breitman

Nors daugelis žmonių gali nežinoti, kas yra Ketlina, ji jau kurį laiką veikia pasauliniame šifravimo lauke. Pradedantiesiems ji yra decentralizuoto valdymo platformos „Tezos“ įkūrėja, taip pat pagrindinė „Tezos“ fondo (organizacijos, kuri siekia skatinti blokų grandinės supratimą ir šifravimo švietimą visame pasaulyje) narė..

Pieter Wuille

Pieteris Wuille’as tyliai surinko sau kultą dėl savo plėtros darbo BTC ekosistemoje. Dabartinis jo dėmesio taškas yra „Bitcoin Core“ – viena iš daugelio sunkiausių pasaulio flagmano kriptografinio turto šakių. Maža to, Wuille’as labai prisidėjo prie to, kad SegWit buvo įtrauktas į BTC protokolą. Jis taip pat yra kripto paleidimo „Blockstream“ įkūrėjas.

Juozapas Lubinas

„Ethereum“ įkūrėjas Joe Lubinas tikriausiai yra labiau žinomas dėl savo darbo su „ConSensys“ – įmone, kuri orientuojasi į įvairių naujų „blockchain“ projektų kūrimą. Be to, Lubinas jau porą metų yra aktyvus angelų investuotojas šioje erdvėje.

Nickas Szabo

Garsus informatikas / skaitmeninio saugumo ekspertas Nickas Szabo prisidėjo prie visoje pasaulyje vykstančios kriptografinės technologijos revoliucijos – visų pirma dėl savo didelio darbo su išmaniosiomis sutartimis. Be to, mažai žinomas faktas apie Szabo yra tas, kad jis buvo vienas iš pirmųjų „Bit Gold“ investuotojų – „Bitcoin“ pirmtako, kuris buvo išleistas prieš tūkstantmečio pradžią..

Brendanas Bulmeris

Brendanas Bulmeris šiuo metu vykdo „Block.one“ – įmonės, atsakingos už EOS pirminės decentralizuotos knygos sistemos sukūrimą, operacijas. Be to, HK įsikūręs verslininkas sugebėjo surinkti daugiau nei 4 milijardus JAV dolerių EOS ICO, taip pat pagrindinei įmonės kūrėjų bendruomenei.

Charlie Lee

Charlie Lee yra buvęs „Coinbase“ darbuotojas, kuris bene geriausiai žinomas dėl to, kad yra populiaraus šifravimo projekto „Litecoin“ smegenys, kuris pagal bendrą rinkos kapitalizaciją šiuo metu yra vienas iš 10 geriausių pasaulyje kriptografinio turto. Maždaug per pastaruosius metus Lee visas savo pastangas sutelkė į LTC įsisavinimo skatinimą visame pasaulyje.

Peteris Smithas

Smithas yra vienas iš „Blockchain“ – vienos plačiausiai pasaulyje naudojamų kriptografinių piniginių – įkūrėjų. Praėjus keliems mėnesiams, jis pradėjo kitą įmonę „Blockchain Principal Strategies“ – institucinę platformą, skirtą padėti investuotojams įgyti daugiau su nebiržinėmis kriptografinėmis priemonėmis.

Jeffery Liu Xun

LIU Xun (Jeffery) yra kripto verslininkas, šiuo metu vykdantis įmonę „XanPool“ – „fiat gateway“, veikiančią Honkonge (Kinijos paleidimo data bus paskelbta netrukus). „XanPool“ leidžia grynaisiais ir kriptografinėmis operacijomis atlikti visiškai sklandžiai ir greitai. Be to, Liu Xunas taip pat yra dviejų kitų žymių startuolių įkūrėjas:

„Antler“: pasaulinis paleidimo generatorius ir ankstyvos stadijos VC, kuris kuria kitą didelę technologijų bangą.

„Xarbon“: su tvarumo technologijomis susijusi NVO, kuri per įvairius projektus padėjo sumažinti daugiau nei 200 milijonų tonų anglies dioksido.

Aleksejus Ermakovas

Ermaovas yra „Aximetria“ generalinis direktorius ir įkūrėjas – Šveicarijos lygio, VQF reguliuojama į kriptografiją orientuota mobiliųjų finansų paslauga, skirta kasdieniams ir instituciniams investuotojams. Be to, jis taip pat yra „Pay Reverse“, baltos etiketės pinigų grąžinimo paslaugos, leidžiančios vartotojams greitai sukurti papildomą pajamų gavimo srautą, įkūrėjas..

„Sky Guo“

„Guo“ yra „Cypherium“, į įmonę orientuotos „blockchain“ platformos, kuriai teikiama pirmenybė tiek mastelio mastas, tiek decentralizavimas, generalinis direktorius. Guo įgijo kompiuterių bakalauro laipsnį Pepperdine universitete, taip pat yra kvalifikuotas keliose nišinėse techninėse srityse, susijusiose su programavimu ir „blockchain“ technologija..

Avinas Vangas

Avinas yra vienas iš „Bibox“, skaitmeninio turto mainų, kuris naudoja kai kurias naujausias technologijas, susijusias su didžiųjų duomenų analitika ir intelektualiuoju intelektu patobulintais algoritmais, įkūrėjams optimizuoti sandorius ir sandorius. Taip pat verta paminėti, kad per metus nuo bendro „Bibox“ įkūrimo Wangas sugebėjo nukreipti savo mainus į „CoinMarketCap“ dešimtuką. Maža to, šiuo metu „Bibox“ dienos dienos apyvarta viršija 200 milijonų dolerių.

Manish Kataria

„Kataria“ yra daugelio biržų prekybos terminalo „Quadency“ įkūrėja. Jo patirtis apima finansų, technologijų, skaitmeninio verslo ir inovacijų strategiją įmonių konsultavimo erdvėje. Maža to, Manishas taip pat praleido daug laiko dirbdamas F500 klientams, taip pat žvelgdamas į makroekonomines tendencijas, norėdamas suformuoti savo įmonės verslo planus..

Gabriele Musella

Gabriele yra „Coinrule“ įkūrėja ir generalinė direktorė – išmani padėjėja, sukurta išskirtinai kriptovaliutų prekybininkams. Turėdamas daugiau nei 15 metų patirtį tokiose srityse kaip FINTECH, „Telco“, „Science“, „Banking“, jis sugebėjo sklandžiai atlikti įvairius inovacijų valdymo vaidmenis 5 šalyse (Suomijoje, JK, JAV, Vengrijoje, Italijoje), dirbdamas UBS. Bankas, „Nokia“, NHS, „Vodafone“, „IBM“, „WPP“, „Lloyds Bank“ ir kt. Galiausiai jis yra „Google Launchpad“, „StartupBootCamp“ ir „Virgin Startups“ mentorius.

Steve’as vyskupas

Steve’as Bishopas – „Justbookitnow.com“, „Flame Concepts“ įkūrėjas ir ROCCR.COM įkūrėjas – yra „Blockchain“ kūrimo priešakyje bilietų industrijoje, pažymėdamas eilutę „Ticketing with Integrity“ Steve’as jau daugiau nei 7 metus teikia specialius bilietų pardavimo sprendimus tokiems klientams kaip „The Prince’s Trust“ ir „Mclaren“.

Zoltanas Tersanszky

Zoltanas yra tinklų profesionalas, šiuo metu dirbantis „Blockben“ – aukštųjų technologijų įmonėje, kuri yra įsipareigojusi sukurti naujas „blockchain“ platformas, kurios gali padėti atgaivinti pasaulinį skaitmeninį kraštovaizdį. Būdamas IT ir elektronikos techniku, Zoltanas greitai suprato „blockchain“ technologijos potencialą ir todėl jau kurį laiką dalyvavo šioje erdvėje.

Daktaras Michaelas Yuanas

„Yuan“ yra naujos decentralizuotos rinkos, vadinamos „OpenBay“, įkūrėjas, taip pat „Second State“, pasaulinio išmaniųjų sutartimis pagrįstų verslo sprendimų tiekėjo, vadovas. Jis taip pat yra pagrindinis 5 programinės įrangos inžinerijos knygų, kurias išleido pagrindiniai žiniasklaidos namai, tokie kaip Addison-Wesley, Prentice-Hall, O’Reilly Associates, autorius..

Galiausiai reikia pažymėti, kad juanis yra susijęs ir su keletu kitų sėkmingų įmonių. Jie įtraukia:

„Cybermiles“: viešoji „blockchain“ sistema, sukurta specialiai su elektronine komercija susijusioms operacijoms.

„Ringful LLC“: „Ringful“ yra medicininė informacinė sistema, sukurta padėti vartotojams sutaupyti sveikatos priežiūros išlaidų ir gauti geresnį gydymą naudojant naujas prevencines galimybes (kurias galima valdyti per savo išmaniųjų telefonų įrenginius).

Kyle’as Asmanas

Asmanas yra verslo konsultavimo įmonės „BX3 Capital“ įkūrėjas, padedantis įmonėms įsitvirtinti kylančiuose sektoriuose, tokiuose kaip „blockchain“ ir kriptovaliuta. Anksčiau jis užėmė investicinės bankininkystės ir reguliavimo konsultavimo pareigas keliose prestižinėse finansų firmose, įskaitant „Goldman Sachs“, „Duff and Phelps“ ir „Ryan LLC“ (pasaulinė mokesčių įmonė). Jei to nepakaks, Asmanas taip pat buvo „Snapchat“ rizikos kapitalo investuotojas, taip pat keli kiti sėkmingi startuoliai.

Danielis P. Simonas

Danielis yra rašytojas, verslininkas ir finansinių komunikacijų ekspertas, kuris nuo pat pradžių buvo pasaulinės fin-tech revoliucijos dalis. Anksčiau jis konsultavo keletą didžiausių prekės ženklų šioje srityje, įskaitant „Morgan Stanley“, „Bloomberg“ ir „Goldman Sachs“. Per pastaruosius porą metų Simonas daugiausia dėmesio skyrė skaitmeniniams finansams, todėl jis tapo integruotos komunikacijos įmonės „Vested“ generaliniu direktoriumi ir įkūrėju..

Jei viso to nepakako, Simonas taip pat dirbo kaip „Forbes“, „Market Media“ ir „CoinTelegraph“ nuolatinis apžvalgininkas ir netgi pasirodė tokiose programose kaip „Cheddar“, „FinTech TV“, „Asset TV“ ir „BrightTALK“ „Focus on Fintech“ serijos..

Salvadoras Casquero Algarra

Algarvė yra pirmoji pasaulyje finansinė platforma, kuri yra vientisa ir sujungusi praėjusių metų finansines struktūras (sukurtas naudojant FIAT valiutas) su kriptovaliutomis..

Edith Muthoni

Edith yra profesionali investicijų rašytoja, akcijų prekybininkė ir asmeninių finansų trenerė. Šiuo metu ji dirba vyriausiuoju redaktoriumi „LearnBonds.com“, asmeninių investicijų svetainėje / bendruomenėje, kurioje kiekvieną mėnesį yra daugiau nei 100 000 skaitytojų.

Christophe de Courson

Chrisas yra „Olymp Capital“, pirmojo Europoje turto valdymo fondo, skirto blokų grandinei ir kriptografijai, generalinis direktorius. Jis taip pat yra „Agentic Group“ – pasaulinio narystės pagrindu veikiančio „Blockchain“ ir „Digital Currency“ įmonių konsorciumo, dirbančio ne N.Amerikoje, Azijoje ir Europoje, vykdantysis direktorius..

Dmitrijus Berenzonas

Berenzonas yra „Zenith Ventures“, daugiastrateginio rizikos fondo, skirto blokų grandinei ir kriptovaliutai, tyrimų partneris. Anksčiau jis buvo susijęs su daugeliu kitų su „blockchain“ / kriptografija susijusių projektų, įskaitant:

 • Monetų fondas
 • Daugiakampis
 • „Blockchain“ Berklyje

Vaibhavas Kadikaras

Vaibhavas Khadikaras yra verslininkas (kilęs iš Indijos), kuris turbūt geriausiai žinomas kaip įkūrėjas & Decentralizuotos prognozavimo rinkos platformos „CloseCross“ generalinis direktorius. Tačiau jis taip pat buvo susijęs su kitomis sėkmingomis įmonėmis, pavyzdžiui:

 • „Blockchain“ varymas (vienas iš įkūrėjų ir mentorius)
 • „Syngenta“ (strateginės partnerystės vadovė)

Sukhi Jutla

„Jutla“ yra pranešėja, minčių lyderė ir kvalifikuota „IBM Blockchain“ kūrėja, laimėjusi keletą prestižinių apdovanojimų, įskaitant:

 • Azijos moteris pasiekimų
 • Metų verslininkė moteris
 • Anksčiau „The Financial Times“ ir „Google“ ji buvo įtraukta į 100 geriausių Europos skaitmeninių pionierių sąrašų, taip pat yra parašiusi tris knygas (viena iš jų yra bestselerė Nr. 1). Jie įtraukia:
 • Pabėk iš kajutės: meskite darbą, kurio nekenti, sukurk savo gyvenimą
 • Autoriai ir „The Blockchain“
 • „FinTech“ knyga

Danielis Ameduri

Danielis Ameduri yra „Future Money Trends“ įkūrėjas ir knygos „Nesutaupyk pensijai: tūkstantmečio finansinės laisvės vadovas“ autorius. Jo FMT naujienlaiškis turi apie 150 000 abonentų ir yra laikomas gana autoritetingu žurnalu, kai kalbama apie kriptografines investicijas. Anksčiau jis buvo pakviestas būti kelių žinomų žiniasklaidos priemonių, įskaitant: „The Wall Street Journal“, „ABC World News Tonight“ ir „Russia Today TV“, svečiu bendradarbiu. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jo „YouTube“ kanalas (kuris atsirado 2007 m.) Šiuo metu turi daugiau nei trylika milijonų peržiūrų.

Marcas Bhargava

Marcas yra „Tagomi“ prezidentas – pirmaujantis skaitmeninio turto pagrindinis tarpininkavimas, kuris yra integruotas su 9 skirtingomis kriptografinėmis biržomis ir keliais skirtingais ne biržos biurais JAV ir užsienyje. Jis yra Harvardo verslo mokyklos absolventas ir anksčiau dirbo tokiose įmonėse kaip „Brainchild Holdings“ ir „AirBnB“..

Seanas Keefe’as

Seanas Keefe yra „Straight Up Capital“, pirmaujančio kriptografinio investicinio fondo, investuojančio į decentralizuotas technologijas, „blockchain“ protokolus, vadovaujantis partneris., & skaitmeninis ir kriptografinis turtas. Jis vadovauja įmonei būdamas visų kripto ekspertas ir aistringai informuoja kitus apie šią pramonę. Be to, Seano pagrindas yra būti technologiniu startuoliu, o jo susidomėjimas ir dėmesys pirmiausia siejamas su rizikos kapitalizmu. Jį kaip kviestinį pranešėją / bendradarbį pristatė daugybė žinomų žiniasklaidos priemonių, įskaitant „Yahoo Finance“, „KYW Newsradio“ ir NBC 10.

Benas Samocha

Benas yra „CryptoJungle“ – vienos iš pirmaujančių Izraelio žiniasklaidos platformų, susijusių su visais kripto / blokų grandinės, įkūrėjas ir generalinis direktorius. Be to, Samocha taip pat yra ne pelno siekiančios organizacijos „Blockchain B7“, kuri siekia pagerinti informuotumą apie „Bitcoin“ ir kriptovaliutas visoje Izraelyje, įkūrėja..

Craigas Russo

Russo yra „Peer“ – Bostone įsikūrusio startuolio, kuris yra už kelių žinomų skaitmeninių leidinių, įskaitant „Sludgefeed“, įkūrėjas. Be to, jis taip pat yra gerai gerbiamas analitikas / investuotojas, kurio įžvalgas galima reguliariai rasti daugybėje žiniasklaidos priemonių, įskaitant „Cointelegraph“, „Bitcoinexchangeguide“ ir kt..

Juanas Benetas

Benetas yra geriausiai žinomas kaip „Protocol Labs“ – firmos, atsakingos už tokių naujovių kaip IPFS („hypermedia“ protokolas) ir „Filecoin“ (šifru valdomas failų saugojimo tinklas), įkūrėjas ir generalinis direktorius. Be to, Juanas taip pat buvo susijęs su daugeliu startuolių, veikiančių įvairiose srityse, tokiose kaip mobilieji žaidimai ir dalijimasis žiniomis.

Pavelas Durovas

Praėjusiais metais „Telegram“ rekordinį ICO užimantis žmogus Pavelas Durovas pasaulinėje šifravimo bendruomenėje yra žinomas kaip serijinis verslininkas, kuris praeityje buvo susijęs su keliais sėkmingais startuoliais, įskaitant „VKontakte“..

Yuzo Kano

Ilgiausiai Kano dirbo „Goldman Sachs“ vadovu, kol galiausiai nusprendė eiti solo ir įkurti savo kriptografinę biržą „bitFlyer“. Per pastaruosius porą metų jo veikla išaugo ir tapo ketvirta pagal dydį skaitmeninės valiutos pasaulyje (pagal metinę apyvartą).

Laura Shin

Shinas yra vyresnysis „Forbes“ redaktorius, plačiai įsigilinęs į tokias technologijas kaip „blockchain“ ir „crypto“. Be to, ji taip pat rengia vieną populiariausių pasaulyje su kriptografija susijusių tinklalaidžių pavadinimą „Unchained“..

Kathryn Haun

Be to, kad ji yra Andreessen Horowitz vyriausioji partnerė, Kathryn taip pat yra „Coinbase“ direktorė, kur ji padeda kriptografijos įmonei atlikti jų auditą visiškai laikantis reikalavimų. Be to, prieš tapdama kriptografijos sektoriaus dalimi, Haun dirbo federaliniu prokuroru JAV Teisingumo departamente..

Craigas Wrightas

Daktaras Wrightas yra Australijos mokslininkas, kuris yra viena iš „Bitcoin SV“, kietos BTC šakutės, kuri atsirado prieš porą metų, varomųjų jėgų. Jis garsėja garsumu, įžūlumu ir netgi pateikė ieškinius žmonėms, kurie suabejojo ​​jo pagrindinio ieškinio teisingumu – t. Y. Jis iš tikrųjų yra Satoshi Nakamoto (slapyvardis „Bitcoin“ kūrėjas).

Brandonas Chezas

Nors pats Chezas gali būti ne taip gerai žinomas, jo šiuo metu vadovaujama įmonė – „Coinmarketcap“ – tikriausiai yra viena iš labiausiai pasaulyje naudojamų svetainių kriptografinių kainų (taip pat kitų duomenų, susijusių su daugiau nei tūkstančiu kriptovaliutų) stebėjimui. Esant dabartinei situacijai, CMC yra geriausias pasaulyje visos su šifravimu susijusios informacijos šaltinis – tiek, kad žinoma, kad svetainė tam tikrais laikotarpiais, kai vyrauja impulsai / meškiukai, daro gana didelę įtaką rinkai..

Elizabeth Stark

Elizabeth Stark jau ilgą laiką yra susijusi su kriptografijos sektoriumi. Tačiau būtent jos, kaip „Lightning Labs“ įkūrėjos ir vadovės, vaidmuo paskatino ją į pasaulinį dėmesį atkreipti keletą metų atgal. Be to, 2019 m. Pradžioje Starkas tapo Monetų centro – mokslinių tyrimų organizacijos, užsiimančios nešališkos vyriausybės politikos (ypač decentralizuotų technologijų), bendradarbiu.

Charlesas Hoskinsonas

Charlesas mėgsta save apibūdinti kaip serijinį verslininką, technologijų novatorių ir trijų gerai gerbiamų kripto startuolių – būtent IOHK, „Invictus Innovations“ ir „Ethereum“ – įkūrėją. Jei to nepakaks, Hoskinsonas taip pat yra vienas iš pagrindinių Cardano (ADA), trečiosios kartos kriptovaliutos, atsiradusios visai neseniai, žaidėjų..

Olaf Carlson-Wee

Carlson-Wee yra savadarbis milijardierius, prieš kelerius metus įkūręs „Polychain Capital“. Tiems mūsų skaitytojams, kurie gali nežinoti, kas yra „Polychain“, tai panašu į kriptografinį rizikos draudimo fondą, kuris valdo tūkstančių klientų turtą. Anksčiau „Olaf“ taip pat dirbo „Coinbase“ produktų vadybininku.

Mike’as Kayamori

Kayamori yra žmogus, kuris šiuo metu eina „Liquid“ – pirmosios pasaulyje kriptografinės prekybos platformos, kurią visiškai reguliuoja Japonijos FSA, generalinį direktorių. Per pastarąjį dešimtmetį Mike’as turėjo keletą „C“ lygio portfelių tokiose įmonėse kaip „Softbank“, „Gungho Asia“ ir „Bharti Group“..

Johnas McAfee

Vienas iš labiausiai atpažįstamų vardų skaitmeninio privatumo ir saugumo srityje, John McAfee yra kompiuterių technologijų pavyzdys. Tačiau maždaug per pastarąjį dešimtmetį jis visas savo pastangas sutelkė pirmiausia į kriptografijos sektorių – šiuo metu jis yra įmonės kriptografijos paleidimo „Luxcore“ generalinis direktorius..

Jedas McCalebas

Jedas McCalebas yra gerai žinomas skaitmeninės valiutos šalininkas, padėjęs kartu įkurti „Žvaigždę“. Be to, per metus iki darbo su XLM Jedas buvo „Ripple“ CTO. Tačiau jis tikriausiai geriausiai žinomas kaip „Mt Gox“ – mainų, kuris 2014 m. Garsiai tapo didžiulio įsilaužimo skandalo auka, kūrėjas. Galiausiai jame taip pat paminėta, kad Jedas yra „eDonkey“, novatoriško P2P dalijimosi failais, kūrėjas. tinklo.

Danas Moreheadas

Moreheadas yra vieno pelningiausių kriptinių rizikos draudimo fondų „Pantera Capita“ generalinis direktorius. Šiuo metu jis taip pat dirba „Bitstamp“ – vienos didžiausių šiandien egzistuojančių šifravimo prekybos platformų (pagal bendrą tx kiekį) – pirmininku..

Nejc Kodrič

Nejcas yra žmogus, atsakingas už vienos patikimiausių pasaulyje kriptovaliutų biržų – „Bitstamp“ – sukūrimą. Jis šioje erdvėje dalyvavo jau beveik dešimtmetį ir buvo vienas iš pirmųjų kriptografijos technologijų naudotojų, gana daug investavęs į „Bitcoin“.

Dominik Schiener

Schiener yra italų verslininkas, kuris geriausiai žinomas kaip IOTA – naujos kartos „blockchain“ ekosistemos, sukurtos veikti visiškai nepasitikint, įkūrėjas. Be to, jis taip pat yra IOTA fondo pirmininkas.

Bryanas vyskupas

Technikos kūrėjas Bryanas Bishopas garsėja savo darbu su „Bitcoin Core“. Anksčiau jis dirbo su daugeliu pagrindinių atnaujinimų, susijusių su BTC, kurie padėjo pavyzdinę valiutą padaryti efektyvesnę, saugesnę ir skaidresnę.

Jesse Powell

Kriptovaliutų mainų „Kraken“ įkūrėjas Jesse’as Powellas šioje erdvėje buvo aktyvus nuo pat pradžių. Anksčiau jis vykdė internetinių žaidimų paleidimo operacijas, taip pat keletą kitų sėkmingų verslininkų.

Arianna Simpson

Kriptografinio rizikos draudimo fondo „Autonomous Partners“ (AP) įkūrėja ir MD Arianna Simpson iki šiol sugebėjo surinkti daugiau nei 10 mln. USD iš kelių investuotojų, tokių kaip „Coinbase“ ir „Union Square Ventures“. Be darbo AP, Simpson taip pat pataria kai kuriems kitiems su skaitmenine valiuta / „blockchain“ susijusiems startuoliams.

Bartas Stephensas

Bartas geriausiai žinomas kaip rizikos kapitalo fondo „Blockchain Capital“ steigėjas. Tačiau daugelis žmonių apie jį gali nežinoti, kad jis taip pat yra savo paties šeimos fondo „Stephens Investment Management“ (įmonės, užsiimančios įvairiomis investavimo strategijomis, kurios peržengia kriptografijos sritį), vadovas..

Marcas Andreessenas

Marcas yra investuotojas, mitinių proporcijų verslininkas. Pradedantiesiems jis nuo pat jo įkūrimo buvo kripto pasaulio krašte ir per metus sukūrė keletą sėkmingų įmonių, įskaitant „16z Crypto“ – 300 mln. USD vertės kapitalo fondą, kuris visų pirma susijęs su naujų kriptografinių blokų grandinės projektų kūrimu..

Danas Larimeris

Daną galima geriausiai apibūdinti kaip serijinį šifravimo verslininką, nes jis dalyvauja tiek daug altcoin projektų. Pavyzdžiui, šiuo metu jis yra „Block.one“, įmonės, prižiūrinčios EOS protokolo kūrimą, CTO. Be to, jis taip pat yra žmogus, palaikantis DPOS – naują PoS konsensuso algoritmą.

Tricia Martinez

Kaip „Wala“ – finansinių paslaugų programėlės, siekiančios padidinti kriptografijos naudojimą visame pasaulyje, ypač besivystančiose rinkose, generalinė direktorė, Tricia sugebėjo išgarsėti. Be darbo „Wala“, Martinez taip pat yra „Wala“ fondo operacijų vairas.

Arthuras Hayesas

Artheras Hayesas yra gerai žinoma kripto asmenybė, kuri taip pat yra vienos didžiausių ir patikimiausių skaitmeninių valiutų biržų „BitMex“ įkūrėja ir generalinė direktorė. Prieš dirbdamas ten, Hayesas buvo susijęs su bankų sektoriumi (daugiausia su „Citigroup“).

Bobis Lee

Bobby yra BTC fondo valdybos narys ir yra viena iš labiausiai matomų Kinijos kripto asmenybių. Šiuo atžvilgiu taip pat paminėta, kad jis yra BTCC (anksčiau BTC China) – vienos didžiausių kriptografinės prekybos platformų Azijoje – įkūrėjas..

Valerijus Vavilovas

Vavilovas yra „Bifury“, vieno didžiausių Europos kasybos operatorių, vadovas. Be to, ji taip pat yra glaudžiai susijusi su „Bitfury Group“ programinės ir aparatinės įrangos kūrimo pastangomis.

Adomas Liudvinas

Adamas Ludwigas yra geriausiai žinomas kaip „blockchain“ paleidimo „Interstellar“ – bendrovės, kurios pagrindinis tikslas yra spartinti dApp plėtrą žvaigždžių ekosistemoje, generalinis direktorius..

Čarlis Šremas

Shremas yra „CryptoIQ“ (kripto patariamoji įmonė) vadovas, taip pat vienas iš „Bitcoin Foundation“ įkūrėjų. Jei to nepakako, jis taip pat šiuo metu vadovauja „Jaxx“ – skaitmeninės turto piniginės bendrovės – plėtrai.

Žvaigždė Xu

Xu yra vienos didžiausių pasaulyje kriptovaliutų mainų platformų „OKEx“ vadovas. Tačiau per pastaruosius porą mėnesių jis paskelbė keletą įspūdingų pranešimų – vienas iš jų buvo jo planas išleisti stabilią monetą, kurios vertė bus susieta su Kinijos juaniu..

Michaelas Arringtonas

„TechCruch“ įkūrėjas per pastaruosius 5-6 metus tapo neatsiejama pasaulinės kriptografinės ekosistemos dalimi. Be to, kad valdo minėtą žiniasklaidos priemonę, Michaelas taip pat vadovauja savo paties investiciniam fondui, vadinamam „Arrington XRP Capital“, kuris investuoja į įvairius „blockchain“ startuolius. Galiausiai, jame paminėta, kad praėjusių metų interviu Arringtonas atskleidė, kad daugiau nei 50% viso jo turto buvo skirta daugybei skirtingų kriptovaliutų..

Karinis jūrų laivynas

Nors „Naval“ dalyvavimas neapsiriboja vien tik kriptografijos pasauliu, gerai gerbiamas technikos mąstytojas dalyvavo daugelyje kriptografijos startuolių (arba kaip patarėjas, arba kaip investuotojas). Pavyzdžiui, sukūręs „AngelList“ beveik prieš dešimtmetį, „Ravikant“ įkūrė „CoinList“ – įmonę, kurios tikslas – teikti ICO ir konsultavimo paslaugas verslininkams ir investuotojams..

Justinas Sunas

Kitas populiarus vardas kriptografijos pasaulyje – Justinas Sunas yra geriausiai žinomas kaip TRON (vieno iš didžiausių pasaulyje skaitmeninio turto vertinant pagal bendrą rinkos kapitalizaciją) įkūrėjas ir generalinis direktorius. Prieš įkurdama TRON, Sun praleido nemažai metų dirbdama „Ripple“ kaip vyriausiasis bendrovės atstovas Kinijoje.

„Blythe Masters“

Blythe yra dabartinis „fintech“ startuolio, vadinamo „Digital Asset Holdings“, generalinis direktorius. Bendrovė visų pirma užsiima paskirstytos knygos technologijos, kurią gali naudoti pasaulinės finansų industrijos nariai, kūrimu. Anksčiau meistrai dirbo daugelyje įsteigtų bankų įstaigų, įskaitant JP Morgan Chase.

Erikas Voorheesas

Vorheesas yra „Shapeshift“ – decentralizuoto „Zug“ pagrindu veikiančio mainų, leidžiančio vartotojams palengvinti beveik momentinius kriptografinius mainus, kūrėjas. Be to, jis taip pat yra pagrindinė varomoji jėga keliems kitiems žinomiems startuoliams, tokiems kaip „Coinapult“ ir „SatoshiDice“..

Don Tapscott

Donas yra žinomas pasaulinės kripto ekosistemos narys dėl savo beprotiško darbo, kuris apima kelių knygų (įskaitant bestselerį „The Blockchain Revolution“) autorių, taip pat yra viešas pranešėjas įvairiose konferencijose visame pasaulyje. Be to, jis taip pat yra „Blockchain Research Institute“ įkūrėjas, kurio tikslas – padėti būsimiems startuoliams kuo paprasčiau naršyti augančią „blockchain“ rinką..

Apolo Antonas Ohno

Olimpinio aukso medalininkas Antonas Ohno neseniai įsiveržė į kriptografijos pasaulį sukurdamas skaitmeninę prekybos platformą „HybridBlock“. Jei viskas vyks pagal planą, Ohno ir jo komanda per savo platformos būsimą ICO siekia surinkti iš viso 50 mln. USD..

Vinny Lingham

Vinny reputacija pasaulinėje kriptografijos rinkoje per pastaruosius porą metų toliau augo. Sveiki, investuotojas / verslininkas įkūrė „Civic“ – „blockchain“ pagrindu veikiančią tapatybės valdymo sistemą. Negana to, jis taip pat yra žmogus, atsakingas už ne pelno organizacijos „SiliconCape“, siekiančios pritraukti startuolius ir technologijų investicijas į Pietų Afriką, sukūrimą..

Anthony ‘Pomp’ Pompliano

Pompas yra vienas žymiausių kripto propaguotojų pasaulyje. Jis yra ne tik su kriptografija / „blockchain“ susijusios investicinės įmonės „Morgan Creek Digital Assets“ įkūrėjas, bet ir vienas populiariausių pasaulyje tinklalaidžių (susijusių su skaitmeninėmis valiutomis) pavadinimu ‘Off the Chain’. Be to, praėjus keleriems metams, Anthony įkūrė savo individualią rizikos investicijų įmonę „Full Tilt Capital“.

Jimmy Song

„Song“ yra BTC šalininkas, kūrėjas ir investuotojas, įsikūręs Ostine, Teksase. Šiuo metu jis veda vieną iš populiariausių „blockchain“ mokymo kursų pasaulyje, taip pat dirba kaip viešasis pranešėjas, kurio dažnai prašoma surengti įvairius kriptografinius susirinkimus visame pasaulyje..

Ari Paul

Ari Paulas yra „BlockTower Capital“ – investicinės įmonės, naudojančios profesionalias kriptografinės prekybos ir portfelio valdymo paslaugas, valdytojas. Prieš pradėdamas dirbti skaitmeninės valiutos sektoriuje, jis dirbo Čikagos universiteto rizikos draudimo fondo portfelio valdytoju.

Riccardo Spagni

Riccardo Spagni yra pagrindinės „Monero“ kūrėjų komandos dalis ir yra atsakingas už sklandų kriptografinės platformos valdymą. Jis yra kvalifikuotas informatikas ir jau daugelį metų yra aktyvus pasaulinės šifravimo bendruomenės narys. Anksčiau jis davė keletą pagrindinių pranešimų įvairiose kriptografijos konferencijose visame pasaulyje.

Jonas Matonis

Matonis yra vienas iš pagrindinių „Bitcoin Foundation“ steigėjų – organizacijos, kuri nuo pat savo veiklos pradžios siekia didinti informuotumą apie BTC. Anksčiau jis dirbo „Globitex“ – institucinio lygio kriptografinių mainų, įsikūrusio ne Lietuvoje, direktoriumi.

Vladas Zamfiras

Vladas Zamfiras yra gerai gerbiamas „blockchain“ tyrinėtojas / kūrėjas, šiuo metu susijęs su „Ethereum“ fondu. Dabartiniu metu jis dirba su kai kuriais mastelio klausimais, turinčiais įtakos ETH ekosistemai. Šiuo atžvilgiu Vladas neseniai šių metų pradžioje vykusiame hakatone pristatė savo naujos šukavimo technologijos koncepciją.

Da Hongfei

Hongfei yra gerai gerbiamas Azijos kripto bendruomenės narys dėl savo darbo su NEO, viena didžiausių kriptovaliutų pasaulyje pagal bendrą rinkos kapitalizaciją. Be to, Da taip pat yra „OnChain“, su „blockchain“ susijusios įmonės, kuri savo klientams teikia įvairias konsultavimo paslaugas, generalinis direktorius..

Mickas Hagenas

Mickas yra pagrindinis „Mainframe“, „blockchain“ pagrindu veikiančio ryšio tinklo, kuris siekia sumažinti cenzūros poveikį, kurį įvedė įvairios vyriausybės organizacijos visame pasaulyje, pagrindas. Negana to, jis taip pat yra žinomas investuotojas angelas, kuris praeityje investavo į daugybę sėkmingų įmonių, tokių kaip „MyCrypto“..

Jeremy Allaire

„Circle“ generalinį direktorių daugelis laiko kriptografiniu pavyzdžiu, ypač P2P mokėjimų rinkoje. Tačiau prieš tapdamas pagrindiniu blokų grandinės pasauliu, Allaire buvo žinomas kaip serijinis verslininkas, kuris investavo / įkūrė keletą sėkmingų įmonių, įskaitant „Brightcove“ – internetinę vaizdo transliacijos platformą..

Tuuras Demeesteris

Demeesteris yra „Adamant Capital“ – skaitmeninio valiutos fondo, kuris yra susijęs su „Bitcoin“ ir kitomis žymiomis kriptomis, tokiomis kaip ETH, XRP, įkūrėjas ir dabartinis vadovas. Jis taip pat yra žinomas ekonomistas, kurio darbai reguliariai skelbiami daugybėje žiniasklaidos priemonių visame pasaulyje.

Timas Draperis

Būdamas vienu garsiausių pasaulio rizikos kapitalistų, Draperis nebuvo toks, kuris liktų per toli nuo pelningo kriptografijos pasaulio. Pavyzdžiui, 2014 m. JAV vyriausybės aukcione jis įsigijo milžinišką 30 000 BTC.

Galiausiai, žinoma, kad Draperis pateikia tikslius BTC kainų prognozes, kurios yra gerai ištirtos ir pagrįstos patikimais statistiniais duomenimis.

Connie Gallippi

Connie Gallippi yra „BitGive“ smegenys, kurios, kaip rodo pavadinimas, yra pirmoji pasaulyje pripažinta „Bitcoin“ ne pelno organizacija.

Ryanas Selkis

„Messari“ generalinio direktoriaus, atviro kodo duomenų šaltinio, reikalingo visoms šifravimo reikmėms, Ryanas yra aistringas šifravimo entuziastas, kuris praeityje taip pat dirbo kaip „CoinDesk“ (vienos didžiausių pasaulyje kriptografinės žiniasklaidos priemonių) MD..

Linda Xie

Xie geriausiai žinoma kaip MD ir kriptografinio rizikos draudimo fondo, vadinamo „Capital“, įkūrėja. Jos veikla buvo labai sėkminga nuo pat jos įkūrimo ir sugebėjo surinkti puikų 20 mln. USD finansavimą iš daugelio žinomų institucinių ir privačių investuotojų. Prieš darbą su „Scalar“ Linda dirbo „Coinbase“, taip pat kai kuriose pagrindinėse bankų įstaigose.

Jamesas Radeckis

Jamesas Radecki yra „Cumberland“, vienos didžiausių BTC prekybos stalų pagal bendrą apimtį, verslo plėtros vadovas. Be to, verta atkreipti dėmesį į tai, kad Radecki anksčiau daugiau nei dvidešimt metų dirbo MD („Goldman Sachs“)..

Markas Yusko

Kartu su Anthony Pompliano Markas yra vienas iš „Morgan Creek Capital“ įkūrėjų. Jis yra gerai žinomas dėl kruopščių kainų prognozių ir yra daugelio televizijos programų, susijusių su kriptografine / blokine grandine, pagrindas.

Jill Carlson

Jill yra „Juno“ įkūrėja ir vyriausioji konsultantė – šifravimo patariamoji įmonė, kuri pirmiausia užsiima naujais ir ateinančiais „blockchain“ startuoliais. Anksčiau ji dirbo „Chain“ stratege, taip pat daugelį metų dirbo kredito prekybininke „Goldman Sachs“..

„Tone Vays“

Anksčiau Vaysas buvo JPMorgan Chase vyresnysis viceprezidentas. Tačiau nuo savo išvykimo didžiąją laiko dalį jis praleido spręsdamas kriptovaliutas. Dabar „Vays“ yra laikomas vienu iš svarbiausių ekspertų šioje erdvėje – tai rodo faktas, kad jo „YouTube“ tinklalaidė „CryptoScam“ turi daugiau nei 75 tūkst. Prenumeratorių..

Kris Marszalek

Krisas geriausiai žinomas kaip „Crypto.com“ įkūrėjas ir generalinis direktorius – įmonė, kurios tikslas – padėti žmonėms kuo sklandžiau pereiti nuo „fiat“ prie skaitmeninių valiutų..

Jeffas Wilcke’as

Nors Wilcke’o vardas gali būti ne taip gerai žinomas kaip kai kurie jo amžininkai, jo gyvenimo aprašymas gali konkuruoti su geriausiais žaidime. Pradžiai jis yra „Ethereum“ ir Amsterdamo „Grid Games“ įkūrėjas. Be viso to, Jeffas taip pat žinomas kaip gana vaisingas kūrėjas, kurio įžvalgas vertina pasaulinė kriptografijos bendruomenė apskritai.

Zooko Wilcox-O’Hearn

„Wilcox-O’Hearn“ yra saugumo ekspertas, kuris jau kurį laiką veikia pasaulio skaitmeninėje erdvėje. Tačiau jis tikriausiai geriausiai žinomas kaip „zCash“ – į privatumą orientuotos kriptovaliutos – generalinis direktorius. Be to, „Zooko“ taip pat yra „Tahoe-Least-Authority File File Store“ – decentralizuoto saugojimo technologija, kurią vis dar naudoja daugelis firmų visame pasaulyje..

Adamas Draperis

„Draper“ yra „Boost VC“ MD – rizikos kapitalo įmonės, veikiančios pirmiausia kriptografijos sektoriuje. Jis taip pat yra kito projekto, vadinamo „Boost Incubator“, vadovas, kuris siekia padėti mažoms verslo įmonėms išplėsti savo veiklą ir kuo paprasčiau įsitvirtinti masinėje rinkoje..

Steponas Pairas

„Pair“ yra vieno didžiausių pasaulyje BTC mokėjimo procesorių „BitPay“ įkūrėjas / generalinis direktorius. Žvelgdami iš patirties, nustatėme, kad jis anksčiau dirbo daugelyje kompanijų, tokių kaip IBM. Maža to, jis ilgą laiką buvo laikomas programinės įrangos kūrimo ekspertu ir yra reguliariai kviečiamas kalbėti daugelyje kriptografinių konferencijų visame pasaulyje..

Matthew Tanas

Matthew Tanas yra žmogus, atsakingas už dviejų garsių kriptografinės analizės platformų – būtent „Etherscan“ ir „Blockscan“ – sukūrimą. Prieš prisijungdamas prie kriptografijos pramonės, Tanas daugiau nei 20 metų dirbo pasaulinės technologijų bendruomenės nariu.

Tušaras Džainas

„Multicoin Capital Managing Partner“ jau beveik dešimtmetį veikia kriptografijos sektoriuje. Tiems, kurie to gali nežinoti, Tusharas aktyviai dirba kurdamas naujas rizikos kapitalo strategijas, kurios padėtų užlieti rinką daugiau likvidumo. Galiausiai, prieš prisijungdamas prie „Multicoin Capital“, Jainas buvo skaitmeninės sveikatos priežiūros įmonės „ePatientFinder“ kūrėjas..

Luisas Ivánas Cuende

Cuende yra vienas iš Aragono sumanytojų – „Ethereum“ valdomas „blockchain“ bendradarbiavimo projektas. Maža to, jis taip pat yra aktyvus patarėjas, padėjęs kuruoti kelias sėkmingas „blockchain“ įmones visame pasaulyje..

Mike’as Belshe’as

„Belshe“ visame pasaulyje žinoma kaip puikus programavimo specialistas, padėjęs sukurti institucinio lygio kriptografinių investicijų paslaugą „Bitgo“. Maža to, Mike’as taip pat buvo HTTP 2.0 išradėjas ir įkūrė „Lookout“.

Joshas Fraseris

Joshas yra vienas iš pagrindinių „Origin“ įkūrėjų – vienas pirmųjų pasaulio projektų, sukurtų padėti sukurti decentralizuotas dalijimosi ekonomikos rinkas. Be to, jis taip pat yra prekybininkas veteranas, kuris reguliariai kviečiamas kalbėti kriptografijos konferencijose visame pasaulyje.

Marco Strengas

Marco Strengas yra „Genesis Mining“ vadovas – įmonė, šiuo metu turinti daugiau nei du milijonus klientų. Jis taip pat yra gerai žinomas kalbėtojas, kuris yra reguliariai kviečiamas į įvairius susibūrimus, kad aptartų „Blockchain Tech“ skirtingus naudojimo atvejus ir jo ateities potencialą..

Pjeras Rochardas

Pierre’as yra visame pasaulyje žinomas programinės įrangos inžinierius, taip pat Niujorke įsikūrusios kriptografijos konsultavimo įmonės „Bitcoin Advisory“ generalinis direktorius. Be to, jis taip pat yra Satoshi Nakamoto instituto įkūrėjas.

Mattas Corallo

Mattas Carello yra geriausiai žinomas kaip „Bitcoin“ kūrėjas, dirbęs prie kelių populiarių „Chaincode Labs“ projektų – kriptografijos inkubatoriaus, kuris buvo įkurtas siekiant paskatinti su BTC susijusių technologijų plėtrą visame pasaulyje..

Lon Wong

„ProximaX“ generalinis direktorius yra gerai žinomas kripto gynėjas, šiuo metu dirbantis patarėju daugeliui žinomų startuolių, įskaitant „Huobe“, „Liven“ ir kt. Jei to nepakaks, Wongas taip pat yra NEM.io fondo – organizacijos, kuri yra Šiuo metu stengiasi greitai sukurti keletą NEM projektų.

Matthew kalbėjo

Matthew yra AION smegenys – „blockchain“ platforma, kuria siekiama išspręsti daugelį mastelio problemų, kurios šiuo metu kankina kriptografinį pasaulį..

Andreas M. Antonopoulos

Andreasas visame pasaulyje yra žinomas kaip sėkmingas kripto verslininkas, autorius („Mastering Bitcoin“) ir garsiakalbis. Jis jau daugelį metų yra pagrindinis pasaulinio šifravimo peizažas ir netgi yra vienas iš populiariausių tinklalaidžių, susijusių su šia erdve, pavadinimu „Pakalbėkime Bitcoin“..

Micah Winkelspecht

Micah geriausiai žinomas kaip „Gem“ – firmos, padėjusios sukurti vieną iš pirmųjų pasaulyje daugiasigių kriptovaliutų piniginių, generalinis direktorius..

Erikas Larchevêque

Būdamas „Ledger“ generaliniu direktoriumi Erikas padėjo įvesti naują saugumo ir privatumo erą pasaulinėje kriptovaliutų ekosistemoje. Be to, jis taip pat yra gerai žinomas kaip „la Maison du Bitcoin“ įkūrėjas / kūrėjas, įmonė, sukurta išskirtinai tik prancūzų kripto verslininkams.

Ran Neuner

Pietų Afrikoje gimęs „Ran“ yra viena žinomiausių kripto asmenybių šiandien pasaulyje. Tai visų pirma lemia jo CNBC šou „CryptoTrader TV“, kuris kiekvieną savaitę pritraukia gana didelę auditoriją. Be to, Neuneris taip pat yra žinomos kripto investicijų grupės „Onchain Capital“ žmogus.

„Meltem Demirors“

„Demirors“ yra gerai gerbiamas kriptografijos analitikas / investuotojas, kuris taip pat yra „CoinShares“ strategijos vadovas. Be to, jame taip pat paminėta, kad ji laikoma autoritetu visuose „blockchain“ dalykuose – tai pabrėžia faktas, kad šiuo metu ji dėsto kursą šia tema Oksforde, taip pat MIT „Media Lab“.

Danas Wasylukas

Visuomenės šifravimo bendruomenei geriau žinomas kaip „Blockchain Dan“, Wasyluk yra bendrovės „Blockchain Foundry“, padedančios kurti „blockchain“ pagrindu sukurtas programinės įrangos programas, įkūrėjas ir generalinis direktorius. Be to, jis taip pat yra vienas pagrindinių darbuotojų, susijusių su „Syscoin“ – tariamai viena greičiausių pasaulyje žetonų kūrimo platformų.

Gintaras Baldetas

Gintaras Baldetas yra buvęs „JPMorgan“ „blockchain“ iniciatyvų vadovas. Nuo savo pasitraukimo ji sukūrė savo „blockchain“ startuolį „Clovyr“, kuris siekia padėti kriptografijos entuziastams sklandžiausiai ir sklandžiau naršyti „Dapps“ rinkoje..

Ričardas Širdis

Ričardas Širdis turbūt geriausiai žinomas dėl savo darbo su „BitcoinHEX“. Tačiau tai, ko žmonės gali nežinoti, yra ir verslininkas, investuotojas, parašęs keletą knygų, susijusių su kriptografijos technologijomis.

Eminas Günas Sireris

Profesorius Sireris yra „blockchain“ entuziastas, taip pat „Cornell“ dėstytojas. Jis galbūt geriausiai žinomas kaip IC3, projekto, kuris siekia padėti išplėsti blokų grandinės naudojimą įvairiose pagrindinėse mokslo ir technologijos srityse, direktorius..

Jamesonas Loppas

Šiuo metu Jamesonas yra „Casa“, paskirstyto rakto ir mazgo paleidimo, valdytojas. Jis taip pat yra svetainės „Statoshi.info“, teikiančios išsamią „Bitcoin“ mazgų analizę ir statistiką realiuoju laiku, kūrėjas..

Tiffany Hayden

Tiffany yra geriausiai žinoma dėl savo darbo su „Ripple“. Tačiau ji taip pat yra nepriklausoma konsultantė, padėjusi daugeliui mažų laiko su „blockchain“ susijusių įmonių pakilti šiame konkurenciniame rinkos sektoriuje. Jei to nepakaks, Haydenas taip pat yra „Edge“, „blockchain“ saugumo įstaigos, bendruomenės vadovas.

Mai Fujimoto

Mai yra Japonijos šifravimo ekspertė, kuri gerbėjams geriau žinoma kaip „Mis Bitcoin“. Ji taip pat yra įmonės „Grecone Investment Group“, užsiimančios pramonės investicijų įsigijimu iš viso pasaulio, generalinė direktorė.

Caitlin Long

Caitlin yra buvusi Volstryto honcho, kuri pasitraukė iš savo pelningos pozicijos, norėdama tapti visu etatu investuojančia kriptografija. Ji yra išmaniųjų sutarčių platformos „Symbiont“ (įmonė, kuria siekiama pašalinti daugelį šiuo metu šioje srityje egzistuojančių veiklos problemų) įkūrėja..

Carlas Bennettsas

Karlas yra vienas iš pagrindinių „Status“ darbuotojų – „Ethereum“ pagrindu veikiantis mobilusis klientas, kuris yra atvirojo šaltinio pobūdžio. Negana to, jis taip pat dalyvavo daugelyje kitų šifravimo projektų ir yra reguliariai kviečiamas kalbėti visoje Azijoje vykstančiose kriptografijos konferencijose..

Julianas Zawistowskis

„Golem Factory“ generalinis direktorius garsėja savo pastangomis, taip pat siekiu padėti sukurti pirmąjį pasaulyje decentralizuotą superkompiuterį.

Carolyn Reckhow

Šiuo metu Carolyn vykdo operacijas bendrovėje, vadinamoje „Casa“ – „dApp“ paleistyje, kuri kuria visiškai naują kriptografinio rakto platformą. Anksčiau ji dirbo „Consensys“ vadovu.

Catherine Coley

Coley yra geriausiai žinoma dėl savo „Ripple“ vadovo, atsakingo už XRP institucinį likvidumą, vaidmens. Ji jau daugiau nei 10 metų veikia pasaulinėje finansų arenoje ir yra žinoma kaip daugybės klausimų, susijusių su kriptografijos / blokų grandinės technologija, ekspertė..

Elizabeth McCauley

McCauley yra laisvai samdomas rinkodaros konsultantas, praeityje padėjęs daugeliui įsitvirtinusių klientų. Dabartiniu metu ji dirba „Crypto Media Hub“ ir „Biterra Capital“, vykdydama savo verslo planus ir būsimas veiklos strategijas..

Preethi Kasireddy

Preethi buvo ilgametė „Goldman Sachs“ darbuotoja, kol ji persikėlė į kriptografijos pramonę ir įkūrė savo startuolį pavadinimu „TruStory“. Tiems mūsų skaitytojams, kurie galbūt nežino, jos minėta įmonė jau sugebėjo surinkti puikų 3 mln. USD finansavimą iki šiol.

Shermanas Lee

Shermanas mėgsta save vadinti serijiniu verslininku, kurio pagrindinis interesas yra kurti decentralizuotas technologijas. Šiuo atžvilgiu tenka paminėti, kad Lee yra „Raven Protocol“, decentralizuoto giluminio mokymo platformos, įkūrėjas. Jei to nepakaks, jis taip pat yra susijęs su daugeliu kitų sėkmingų projektų, įskaitant Honkonge veikiantį rizikos kapitalo fondą „Zeroth.ai“..

Thomas Lee

Tomas Lee yra daugiametis šifravimo bulius, kuris geriausiai žinomas dėl savo krašto kainų prognozių (daugelis jų išsipildė). Be to, jis taip pat yra „FundStrat“, rinkos strategijos / tyrimų firmos įkūrėjas, taip pat gerbiamas analitikas, kuris dažnai kviečiamas išsakyti savo nuomonę / nuomonę apie įvairias į finansus orientuotas televizijos programas..

Maiklas Terpinas

Maiklas Terpinas, ko gero, yra geriausiai žinomas dėl savo vaidmens kaip „BitAngels“ pirmininkas, pirmasis planetos skaitmeninių valiutų startuolių tinklas. Šiuo metu jo įmonė turi daugiau nei šešis šimtus narių ir galėjo įsigyti didelių investicijų iš daugiau nei 25 su kriptografija susijusių įmonių. Bėgant metams Michaelo reputacija nepaprastai išaugo, ir dabar jis laikomas vienu svarbiausių BTC ekspertų pasaulyje, ką pabrėžia faktas, kad jis buvo pakviestas kaip kviestinis pranešėjas daugelyje prestižinių renginių, tokių kaip: kaip:

 • „Satoshi“ apskritasis stalas
 • Pietūs į pietvakarius (SXSW)
 • TEDx Holivudas.

Spenseris Bogartas

Spencerio įgaliojimai padaro jį vienu geriausiai atpažįstamų vardų kriptografijos pasaulyje. Jis yra ne tik „Blockchain Capital“ generalinis partneris, bet ir anksčiau dirbo profesionaliu BTC analitiku, taip pat „Needham“ viceprezidentu. & Co Jei to nepakaktų, Bogartas taip pat padėjo daugeliui atskirų investuotojų ir bendrovių kurti naujus su kriptografija susijusius protokolus..

Chrisas Burniske

„Burniske“ yra „Placeholder“ įkūrėjas – NY įsikūrusi įmonė, užsiimanti tik kriptovaliutomis ir kitu panašiu skaitmeniniu turtu. Prieš darbą įmonėje Chrisas padėjo įkurti „ARK Investment Management“ naujos kartos interneto strategijos sparną, vieną pirmųjų su BTC susijusių viešųjų fondų valdymo subjektų planetoje..

Joshas Rageris

Joshas yra geriausiai žinomas dėl tikslių prognozių, kurios jam pelnė reputaciją, kad šiandien yra vienas iš protingiausių kriptografinių priemonių prekybininkų rinkoje. Be nepriklausomo analitiko darbo, Joshas taip pat yra „Blockroots.com“ įkūrėjas ir kelių kitų žinomų firmų patarėjas, įskaitant:

 • Lygis „Invest“
 • Stiklo mazgas

Gavinas Andresenas

Andresenas pirmiausia žinomas kaip programinės įrangos kūrėjas, kuris pradiniame kūrimo etape buvo labai susijęs su bitkoinais. Ne tik tai, bet ir paminėta, kad dar 2010 m. Satoshi Nakamoto įvardijo Andreseną kaip pagrindinį BTCs referencinių diegimo klientų programinės įrangos kūrėją po to, kai pirmasis paliko projektą visam laikui. Galiausiai 2012 m. Gavinas įkūrė „Bitcoin Foundation“, siekdamas paremti BTC naudojimą ir priėmimą visame pasaulyje.

Satoshi Nakamoto

Kaip dauguma mūsų skaitytojų tikriausiai gerai žino, Satoshi Nakamoto yra tapatybė, kurią perėmė slapyvardis „Bitcoin“ kūrėjas. Jis ne tik sukūrė pagrindinę skaitmeninės valiutos informacinį dokumentą, bet ir panaudojo pradinį jos orientacinį įgyvendinimą. Be to, Nakamoto taip pat įskaitomas kaip pirmosios pasaulyje „blockchain“ duomenų bazės iniciatorius ir pirmasis asmuo pasaulyje, išsprendęs dvigubo išlaidų klausimą (kuris šiaip yra gana paplitęs su kitomis šiandien rinkoje prieinamomis mokėjimo galimybėmis). Jei ir kada ponas, ponia ar jie, kaip Satoshi Nakamoto, atskleidžia įrodymus ir išeina iš nakties šešėlių, nėra abejonės, kad #Satoshi bus pagrindinis įtakotojas, kai tik ateis tas laikas..

Hal Finney

„Finney“ yra žinomas kūrėjas, kuris anksčiau buvo susijęs su „PGP Corporation“. Jis taip pat yra žinomas vaizdo žaidimų mėgėjas, padėjęs sugalvoti daugybę populiarių konsolinių žaidimų pavadinimų. Tačiau pastaruoju metu Finney tapo nepaprastai populiari figūra tarp pasaulinės altcoin bendruomenės – dėl savo didelio dalyvavimo įvairiuose kriptografijos projektuose. Galiausiai pažymima, kad Halas buvo pirmasis asmuo, gavęs BTC mokėjimą iš „Satoshi Nakamoto“. Taip pat buvo gandai, kad Dorianas ‘Satoshi’ Nakamoto gyveno vos už 1,6 mylios, arba keli namai toje pačioje gatvėje ir apylinkėse nuo vėlyvojo didžiojo Hal Finney.

Prestonas Byrne’as

„Preston“ yra advokatas, kurio specializacija yra daugybė su „blockchain“ / kriptografija susijusių klausimų. Tačiau jis tikriausiai geriausiai žinomas dėl to, kad yra „Monax“ – pirmojo pasaulyje „blockchain“, kuriam suteikta leidimų, įkūrėja ir vadovė. Tiems mūsų skaitytojams, kurie gali nežinoti, nuo pat jos įkūrimo „Monax“ pagrindinė sistema buvo naudojama kuriant „Hyperledger Burrow“ leidimą turinčią „Ethereum“ blokų grandinę

BanginisPanda

„WhalePanda“ yra nepriklausomas kriptografijos analitikas, „Twitter“ tinkle stebintis daugiau nei 220 tūkst. Nors jo tapatybė ir toliau išlieka paslaptimi, jis tapo pasaulinio šifravimo naujienų ciklo pagrindiniu elementu (pirmiausia dėl savo, kaip investuotojo angelo ir „Bitcoin“ maksimalisto, vaidmens).

Alexas Sunnarborgas

„Sunnarborg“ yra kripto rizikos draudimo fondo, vadinamo „Tetras Capital“, steigėjas. Anksčiau jis tarnavo kaip „Coindesk“ tyrimų analitikas – kur jis padėjo parengti kelias ataskaitas, susijusias su „blockchain tech“. Negana to, Aleksas taip pat aktyviai dalyvavo kuriant tokias svetaines kaip „ICO Tracker and Markets Center“ ir kitus viešuosius projektus, tokius kaip „Construct“ ir „Consensus 2017“..

„CryptoCobain“

„CryptoCobain“ yra „Twitter“ pagrįstas šifravimo ekspertas, kurio kainų prognozės ne kartą pasitvirtino. Negana to, jis taip pat buvo vienas iš pirmųjų nepriklausomų analitikų, pradėjusių teikti savo įžvalgas internete. Dėl to jis sugebėjo sukaupti daugiau nei 200 tūkst. Sekėjų įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose..

Peteris Brandtas

Peteris yra gerai gerbiamas prekybininkas, jau beveik 40 metų labai aktyvus pasaulio finansų sektoriuje. Jis taip pat yra bestselerio knygos – „Profesionalaus prekybininko dienoraštis“ – autorius. Ir nors Brandtas tiki blokų grandinės ir šifravimo galia, jis neseniai buvo cituojamas sakant, kad „per artimiausius 5–6 metus 99% visų altokinų bus pamiršti“.

Willy Woo

Willy Woo yra kriptografijos ekspertas, turintis daugiau nei 15 metų patirtį pasaulinėje „fintech“ rinkoje. Iš pradžių jis yra kilęs iš Naujosios Zelandijos, tačiau per pastarąjį dešimtmetį (ar panašiai) laikėsi gana klajoklio gyvenimo būdo. Woo anksčiau dirbo angelų investuotoju ir taip pat buvo prekybininkas per liūdnai pagarsėjusią 2008 m. Rinkos katastrofą. Pagal savo svetainę jis dabar skiria didžiąją laiko dalį, atlikdamas duomenimis pagrįstus tyrimus įvairioms kriptovaliutų rinkoms..

Brockas Pierce’as

Brockas Pierce’as yra buvęs vaikas aktorius, kuris tapo labiau žinomas dėl savo pastaruoju metu su VR susijusių verslininkų pastangų. Be to, jis taip pat turi didžiulę istoriją, kai įkūrė, patarė ar investavo į įvairias trikdomas verslo įmones (tokias kaip Ethereum, Mastercoin). Galiausiai, pagal internete prieinamus duomenis, Brockas sėkmingai surinko daugiau nei 5 mlrd. USD (iki šiol) už įvairias įmones, kurioms jis padėjo sukurti.

Jackas Dorsey

Jackas Dorsey jau tapo gana įprastu vardu, visų pirma todėl, kad jis yra vienos garsiausių pasaulyje socialinės žiniasklaidos platformų „Twitter“ savininkas ir įkūrėjas. Tačiau kai kurie žmonės apie jį gali nežinoti, kad jis taip pat yra įsitvirtinęs programuotojas, padėjęs sukurti vieną didžiausių pasaulyje mobiliųjų mokėjimų programėlę „Square“. Galiausiai, dar 2008 m., Dorsey vardas buvo įtrauktas į MIT technologijų apžvalgą TR35 kaip vienas iš 35 geriausių novatorių pasaulyje iki 35 metų amžiaus..

Elonas Muskas

Elonas Muskas yra Afrikoje gimęs milijardierius, kuris geriausiai žinomas kaip „Tesla“ įkūrėjas. Jis taip pat gana ilgą laiką buvo susijęs su kriptografijos pramone ir anksčiau užfiksavo, kad palaiko „Bitcoin“ idėją ir jos pažadą, nors pats kriptovaliutos neturi. Maža to, Muskas taip pat yra pagrindinis „Ethereum“ šalininkas ir praeityje kelis kartus demonstravo savo paramą pagrindiniam turtui.

Alexas Tapscottas

„Tapscott“ yra gerai žinomas pranešėjas, investuotojas ir patarėjas, kuris jau beveik dešimtmetį yra susijęs su „blockchain“ / kriptografijos pramone. Šiuo metu jo pagrindinis dėmesys skiriamas besivystančių technologijų kūrimui, taip pat padėti pradedantiesiems sėkmingai veikti šiandien augančioje skaitmeninėje rinkoje. Alexas šiuo metu eina „NextBlock Global“ generalinio direktoriaus pareigas ir netgi yra bestselerio knygos „Blockchain Revolution“ autorius..

Trace Mayer

Trace mėgsta save apibūdinti kaip „piniginio suvereniteto čempioną“, kuris savo asmeniniams tikslams pasiekti nori naudoti įvairias nesmurtines kriptografines priemones. Be to, jis taip pat yra verslininkas, investuotojas ir pinigų mokslininkas, kurio analizė gerbiama visame pasaulyje.

Max Keizer

Max Keizer yra amerikiečių transliuotojas, kuris geriausiai žinomas kaip „Keizer Report“ – finansų programos, kurią šiuo metu transliuoja RT tinklas, vedėjas. Jis yra didelis šifravimo technologijų šalininkas ir savo laidoje dažnai kvietė įvairius skaitmeninės valiutos ekspertus / advokatus atskleisti tradicinio bankų ir finansų sektoriaus silpnybes..

Jen Bukauew

Jen Buakaew (geriau žinomas internete kaip „Crypto Jen“) yra labai gerbiamas kripto ekspertas / analitikas, žinomas dėl savo puikių finansinių įžvalgų apie įvairius skaitmeninius išteklius. Neseniai Jenas tapo „blockchain“ pagrįstos sveikatos priežiūros platformos „Solve“ nariu. Pasirūpinkite patarėju ir ambasadoriumi (visų pirma Azijos ir visos Ramiojo vandenyno regione).

Davidas Marcusas

Davidas Marcusas yra amerikiečių verslininkas, anksčiau dirbęs „Paypal“ vadovu. Dabartiniu metu jis yra „Facebook“ viceprezidentas pranešimų produktų klausimais. Maža to, dar 2017 m. Gruodžio mėn. Marcusas buvo paskirtas pagrindiniu „Coinbase“ direktorių tarybos nariu.

Markas Zuckerbergas

Zuckerbergas yra bene vienas atpažįstamiausių veidų šiandien planetoje – visų pirma jo dėka jis yra socialinės žiniasklaidos behemoto „Facebook“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. Maža to, jis taip pat yra kriptovaliutų entuziastas, kuris neseniai paskelbė apie savo įsitraukimą į skaitmeninio turto pasaulį teigdamas, kad FB netrukus pateiks savo stabilų monetų pasiūlymą (vadinamą Svarstyklėmis), kad tarptautinių mokėjimų procesas būtų racionalesnis ir be rūpesčių savo klientams.

Ianas Balina

Ianas Balina yra gerai žinomas „blockchain“ / kripto investuotojas, praeityje pataręs daugeliui ICO įmonių. Balinos straipsniai ir įžvalgos pasirodė daugelyje įvairių gerbiamų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip:

 • „Wall Street Journal“
 • „Forbes“
 • CNBC

Galiausiai, Ianas yra įkūrėjas & „100X Advisors“ generalinis partneris

Dougas Polkas

Polkas turbūt geriausiai žinomas visame pasaulyje dėl savo pokerio išnaudojimo. Manoma, kad 2017 m. Rugsėjo mėn. Jo bendras tiesioginis turnyro uždarbis siekė 9 400 000 JAV dolerių. Tačiau per pastaruosius porą metų jo kriptovaliutų tinklalaidė taip pat pradėjo daug pritraukti, daugiausia todėl, kad ji apima daug turinio, susijusio su skaitmeninio turto rinkos technine puse (taip pat kai kuriais atvejais) didžiausių pramonės vardų, skirtų išsamiems interviu.)

Fredas Wilsonas

Fredas Wilsonas yra rizikos kapitalas, kuris geriausiai žinomas kaip „Union Square Ventures“ įkūrėjas. Jis yra kripto advokatas, kuris praeityje palaikė įvairias skaitmenines valiutas, taip pat jų pagrindinę technologinę sistemą – „blockchain“. Tačiau netolimoje praeityje Wilsonas gyrė bitcoiną (tikriausiai dėl to, kaip atrodo, kad rinka formuojasi) Ethereum ir Svarstyklės..

Lukas Martinas

Martin yra žinomas daugelyje kriptografinių ratų (visame pasaulyje) kaip produktyvus prekybininkas ir ekspertas altcoin analitikas. Be to, jis taip pat yra „Coin Chat“, informacinio „YouTube“ serialo, vedančio platų temų, susijusių su BTC ir jos skaitmeniniais atitikmenimis, vedėjas. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – Martinas taip pat yra dabartinis kriptografinės analizės ir švietimo svetainės „VentureCoinist“ vadovas (ir įkūrėjas), teikiantis savo abonentams daugybę nišinių įžvalgų, susijusių su įvairiais skaitmeniniais pasiūlymais..

Peteris Toddas

Toddas yra gerai žinomas bitkoinų kūrėjas ir pritaikytas kriptografijos konsultantas, kurio paslaugų labai ieško keli su „blockchain“ susiję startuoliai visame pasaulyje. Šiuo metu jis „Twitter“ siūlo platų finansinių patarimų asortimentą ir turi beveik 150 tūkst. Sekėjų socialinės žiniasklaidos platformoje.

Planas₿

PlanB, kuris taip pat naudojasi savo „Twitter“ rankenos pavadinimu „@ 100trillionUSD“, yra nepriklausomas kriptografijos analitikas, kuris jau daugiau nei dvejus metus teikia ištikimų sekėjų ištirtus patarimus. Jo prognozės pagrįstos daugybe specializuotų analitinių duomenų modelių, taip pat diagramų modeliais.

Joshas Olszewiczas

Joshas Olszewiczas yra prekybininkas kriptografija, kuris teigia esąs visiškai savamokslis. Jo kelionė su „Bitcoin“ prasidėjo beveik prieš šešerius metus, kai jis susidūrė su milžiniškomis kriptovaliutų teikiamomis finansinėmis galimybėmis. Nuo tada Joshas sužinojo apie keletą techninių sričių, susijusių su šia augančia erdve, ir netgi tapo vienu iš svarbiausių „Ichimoku“ debesų technologijos ekspertų pasaulyje..

Balaji Srinivasanas

Balaji S. Srinivasanas yra daugiausia angelas investuotojas ir verslininkas, anksčiau dirbęs Coinbase CTO, taip pat Andreessen Horowitz generaliniu partneriu. Kai kurios kitos žinomos verslo įmonės, su kuriomis jis buvo susijęs anksčiau, yra:

 • com – įkūrėjas (vėliau įmonę įsigijo „Coinbase“)
 • „Counsyl“ – įkūrėjas (įsigijo „Myriad“)
 • Teleportas (vėliau nusipirko „Topia“)
 • Monetų centras

Samsonas Mow

Samsonas Mowas yra technologijų gigantas, šiuo metu dirbantis „Pixelmatic“ generaliniu direktoriumi ir „Blockstream“ CSO. Tiems mūsų skaitytojams, kurie gali nežinoti, kas yra „Blockstream“, iš esmės tai yra įmonė, užsiimanti tik naujų „blockchain“ technologijų, taip pat unikalių kriptografijos / paskirstytų sistemų kūrimu..

Josephas Youngas

Youngas yra finansų / technologijų žurnalas, įsikūręs Honkonge. Jo darbas, susijęs su kriptovaliutomis, „blockchain tech“, buvo paskelbtas daugelyje gerbiamų žiniasklaidos priemonių, įskaitant „Forbes“, „Cointelegraph“, „Cryptoslate“. Be to, Džozefas taip pat dirbo tyrėju įvairiose rizikos kapitalo įmonėse, taip pat kaip laisvai samdomas dizaineris daugybėje startuolių, esančių Korėjoje ir Filipinuose..

Fredas Ehrsamas

Fredas Ehrsamas yra vienos iš pirmaujančių pasaulyje kriptovaliutų biržų „Coinbase“ įkūrėjas. Tačiau prieš dirbdamas „Coinbase“ Ehrsamas dirbo prekybininku keliose tradicinėse finansų įstaigose, įskaitant „Goldman Sachs“. Anksčiau jis pademonstravo savo paramą daugeliui šifravimo projektų, įskaitant „Ethereum“ – valiutą, kuri, jo įsitikinimu, turi geresnį finansinį pakilimą nei „Bitcoin“. Galiausiai 2017 m. Fredas paskelbė apie savo pasitraukimą iš „Coinbase“, po kurio jis sukūrė įvairias kitas su kriptografija susijusias programas, platformas ir kitas „blockchain“ sistemas.

Michaelas Arringtonas

Michaelas Arringtonas yra amerikiečių verslininkas, kuris, ko gero, labiausiai žinomas kaip „TechCrunch“ įkūrėjas ir buvęs redaktorius – tinklalapis, skirtas įvairiausioms naujienoms, susijusioms su Silicio slėnio startuolių bendruomene, pristatyti. Be to, Arringtonas yra nuolatinis daugelio gerbiamų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip „Wired“ ir „Forbes“, bendradarbis ir praeityje buvo balsuojamas kaip vienas įtakingiausių žmonių internete. Kai kurios kitos sėkmingos jo verslo įmonės yra:

 • „CrunchBase“
 • „Arrington XRP Capital“

„CryptoCred“

„CryptoCred“ yra nepriklausomas „Twitter“ analitikas, technikos prekybininkas ir pedagogas, sugebėjęs sukaupti daugybę stebėtojų internete. Visas jo turinys yra prieinamas nemokamai ir vienu mygtuko paspaudimu jį galima atsisiųsti iš kelių laikmenų platformų.

Alistair Milne

Milne yra verslininkas tikrąja to žodžio prasme, kaip pabrėžia faktas, kad savo pirmąją įmonę jis įkūrė būdamas vos 17 metų. 1996 m. Jis jau dirbo keliose žinomose įmonėse, tokiose kaip AOL, ir netrukus po to, kai baigė mokslus iš UMIST Milne pardavė savo „Junction Web“ verslą „Stream Group Plc“. Nuo tada „Alistair“ įkūrė arba dalyvavo daugelyje sėkmingų verslo įmonių.

Jeffas Garzikas

Jeffą Garziką geriausiai galima apibūdinti kaip ateitininką, verslininką ir programinės įrangos inžinierių, kuris praeityje dirbo su keliais novatoriškais projektais (pvz., „Bitcoin Core“). Jis taip pat yra „Bloq Inc“ generalinis direktorius ir „SpaceChain“ įkūrėjas. Dėl didžiulio Jeffo darbo jo indėlį galima pamatyti beveik visuose šiandien veikiančiuose „Android“, „Linux“ įrenginiuose.

DonAlt

DonAlt apibūdina save kaip mokytoją, kuris mėgsta padėti žmonėms tokiais klausimais kaip kriptografinė prekyba ir investicijos. Jis žinomas dėl savo nesąmoningų patarimų, taip pat dėl ​​griežtos nepaaukštinimo politikos visose savo socialinės žiniasklaidos platformose. Spaudos metu „DonAlt“ „Twitter“ tinkle turi daugiau nei 121 tūkst.

Neeraj K. Agrawal

Neeraj K. Agrawal yra JAV įsikūręs kriptografijos verslininkas, šiuo metu dirbantis Monetų centro komunikacijos direktoriumi. Agrawalas baigė mokslus Sirakūzų universitete, kur dvigubai studijavo politikos studijas ir politikos mokslus.

Kripto „Loomdart“

„Crypto Loomdart“ yra kriptografijos analitikas, kuris nuo 2014 m. Vidurio aktyviai rengia tinkamas, gerai ištirtas investicijas / prekybą. Dėl savo nuostabių analitinių įgūdžių jis sugebėjo „Twitter“ tinkle surinkti beveik 100 tūkst. Sekėjų.

Aš esu Nomadas

Nors apie „Aš esu Nomadas“ nėra daug žinoma, kaip rašoma neseniai jo išleistame tviteryje, jis pagal savo profesiją teigia esąs dizaineris ir inžinierius. „Twitter“ jis turi daugiau nei 56 tūkst.

Bruce’as Fentonas

Bruce’as yra aistringas kriptovaliutų šalininkas, kurio įžvalgos ir straipsniai pasirodė daugybėje gerai gerbiamų žiniasklaidos leidinių visame pasaulyje (pavyzdžiui, „Coindesk“). Be to, jį taip pat apklausė CNBC ir „Wall Street Journal“ dėl jo nuomonės apie BTC / „blockchain“. Kai kurios kitos jo sėkmingos įmonės yra:

 • „Atlantic Financial“
 • „Chainstone Labs“
 • „Satoshi“ apskritasis stalas

Erikas Lombrozo

Erikas mėgsta save apibūdinti kaip „laisvamanį, tiesos ieškotoją, kriptofilosofą, bitkoinų minimalistą ir diskordijiečių kunigą“. Jis yra vienas iš įkūrėjų & Generalinis direktorius Ciphrex – įmonė, teikianti klientams įmonės lygio programinę įrangą, kurios specializacija yra CTP (kriptografinių operacijų apdorojimas). Be to, Ericas taip pat yra garsus „BTC Core“ kūrėjas ir anksčiau dirbo keliose sėkmingose ​​įmonėse, įskaitant:

 • „CoinSurge“
 • „RingCoin“

Peteris McCormackas

Peteris McCormackas yra itin žinomas vardas pasaulinėje šifravimo scenoje dėl savo populiaraus tinklalaidės „What Bitcoin did“. Spektaklis rodomas du kartus per savaitę ir apima daugybę naujienų, susijusių su šia augančia erdve. Maža to, dėl vis populiarėjančio pasirodymo McCormackas sugebėjo apklausti daugelį įsitvirtinusių pramonės darbuotojų, tokių kaip Markas Karpelesas, Jamesonas Loppas, Trace’as Mayeris ir kt. Galiausiai jame taip pat minima, kad praėjusiais metais McCormackas buvo paduotas į teismą daktaro Craigo Wrighto, kai jis teigė, kad pirmasis nebuvo Satoshi Nakamoto ir kad jis panaudojo klastą kaip priemonę, kad padidintų viešumą..

Alexas Krügeris

Aleksas yra gerbiamas ekonomistas ir kriptografijos prekybininkas, kurio įžvalgos per daugelį metų padėjo daugeliui investuotojų. Kolumbijos universiteto alūnas taip pat žinomas dėl savo nuodugnios analizės, susijusios su įvairiomis pasaulinėmis rinkomis, ir stengėsi įveikti spragą, kuri šiuo metu egzistuoja tarp kriptografinės rinkos ir makrofinansų sektoriaus. Spaudos metu „Krüger“ „Twitter“ tinkle turi daugiau nei 43 tūkst.

Danas Hedlas

Per pastaruosius porą metų Hedl populiarumas kripto pramonėje palaipsniui didėjo. Nors Danas yra geriausiai žinomas kaip „Krakenfx“ „Blockchain Development“ direktorius, Danas anksčiau buvo susijęs su keliomis kitomis sėkmingomis įmonėmis, tokiomis kaip:

 • „InterchangeHQ“
 • „Uber“,
 • „ZeroBlock“

Teeka Tiwari

Kaip ir jis, ar jį myli, ponas Bigas T yra vienas žinomiausių per pastaruosius dvejus trejus metus veikiančių kripto formuotojų. Teeka Tiwari, kaip vienas iš vienintelių mokymo pedagogų ir rinkos analitikų, siūlančių prisijungti ir sekti programas, pavyzdžiui, „Palm Beach Confidential“ ir „Crypto Income Quarterly“, yra žinomas kaip „Crypto Oracle“.

Davidas Chaumas

Chaumas yra plačiai gerbiamas amerikiečių kompiuterių mokslininkas ir kriptografas. Jo darbas su privatumo išsaugojimo technologijomis, ypač su elektroninėmis pinigų sistemomis, lėmė, kad jis buvo plačiai pripažintas skaitmeninių pinigų išradėju. Šiuo metu Deividas dirba su daugeliu projektų per dvi savo kriptografijos įmones:

Elixxir: „Elixxir“ gali būti laikoma operacijų platforma, veikiančia „full-stack blockchain“ sistemoje, kurioje naudojami su metaduomenų apsauga susiję protokolai.

Praxxis: Projektas naudoja „Elixxir“ privatumo apsaugą, kad vartotojams suteiktų labai saugią skaitmeninę valiutą, kurią palaiko kvantams atspari blokinė grandinė..

Maxas Kordekas

Maxas yra „Blockchain“ programų platformos, kuri buvo sukurta padėti pradedantiesiems kūrėjams kurti naujas „blockchain“ programas naudojant „JavaScript“, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų..

Daktaras Benas Goertzelas

Nors Benas nėra išpaikintas ir nešifruotas vaikinas, jo darbą su „SingularityNET“ (įmone, kurios vadovu jis taip pat yra) religiškai seka didžiulė dalis pasaulinės šifravimo bendruomenės. Tiems, kurie iš mūsų skaitytojų nežino, kas yra „SingularityNET“, tai galima laikyti viso rinkinio dirbtinio intelekto sprendimu, kurį palaiko naujas decentralizuotas protokolas. Be to, projektas taip pat leidžia jo vartotojams kurti, dalintis ir gauti pajamų iš asmeninių dirbtinio intelekto paslaugų, paspaudus mygtuką (tai taip pat masto)..

Xinxi Wang

„Xinxi“ tikriausiai geriausiai žinomas dėl to, kad yra „Litecoin“ fondo įkūrėjas ir direktorius. Tačiau jis taip pat yra glaudžiai susijęs su populiariąja kriptovaliutų birža „Coinnut“, taip pat anksčiau dirbo su investicine įmone „BoostVC“. Galiausiai jame taip pat paminėta, kad Wangas turi daktaro laipsnį. Singapūro nacionalinio universiteto kompiuterių mokslų srityje.

Nicholas Mertenas

Mertenas yra „DataDash“ įkūrėjas, kuris šiuo metu skelbiamas kaip didžiausias „YouTube“ kanalas, skirtas tik naujienų, susijusių su kriptovaliutos domenu, pristatymui..

Justinas Čau

Justinas yra pasaulinis Cumberlando verslo plėtros vadovas – DRW atšaka, suteikianti individualiems investuotojams ir jau įsteigtoms institucijoms supaprastintą prieigą prie daugybės unikalių galimybių kriptografinio turto erdvėje. Kaip nurodoma bendrovės interneto svetainėje, „Cumberland“ naudoja efektyvų sandorio šalies įtraukimo procesą, kuris naudoja daugybę skirtingų fizinių, elektroninių ir procedūrinių apsaugos priemonių, kad klientų duomenys būtų saugūs ir saugūs..

Matthew Roszakas

Mattas yra „Bloq“, „blockchain“ pagrindu veikiančios įmonės, kuri siekia saugiai ir saugiai skaitmeninti realaus pasaulio turtą, pirmininkas ir vienas iš įkūrėjų. Be to, „Roszak“ taip pat yra tiesiogiai susijęs su daugeliu kitų sėkmingų projektų, įskaitant:

 • „Tally Capital“
 • Čikagos „Blockchain“
 • Skaitmeninė kamera
 • „BitGive“

Taileris Wu

Wu yra „BlueHelix“ (BHEX) – vienos didžiausių pasaulyje „Defi“ paslaugų ir technologijų firmų – generalinis direktorius. Tiems, kurie galbūt nežino, „Tyler“ įmonė teikia vartotojams daugybę unikalių pasiūlymų, įskaitant:

 • „Bluehelix Exchange“
 • Bluehelix Debesis
 • „Bluehelix“ grandinė

Roger Lim

Rogeris yra vienas iš „NGC Ventures“, profesionalių investavimo platformų, įkūrėjų partnerių, kurį įkūrė daugybė žmonių, susijusių su NEO taryba, taip pat kiti rinkos senbuviai. Esant dabartinei situacijai, NGC šiandien laikoma vienu geriausiai veikiančių šifravimo fondų šioje erdvėje.

Larry Cermak

Maždaug per pastaruosius metus Cermako vardas tapo labai populiarus visame pasaulyje esančiuose kriptografiniuose sluoksniuose. Šiuo metu jis yra „The Block“ tyrimų ir analizės direktorius – vienas iš pirmaujančių pasaulio žiniasklaidos leidinių.

Justinas Wu

Wu yra „CoinState“ – augimo rinkodaros įkūrėjas & Ryšių su visuomene agentūra, užsiimanti tik daugybe skirtingų „fintech“ ir „blockchain“ firmų visame pasaulyje. Be to, per pastaruosius 4-5 metus Justinas taip pat buvo glaudžiai susijęs su daugiau nei 15 žetonų ir „Dapps“.

Jamesas Wo

Jamesas yra vaisingas verslininkas, kuris tikriausiai geriausiai žinomas kaip „Digital Finance Group“ įkūrėjas ir generalinis direktorius – įmonė, užsiimanti tik skaitmeniniu turtu, „blockchain“ technologija ir daugybe kitų su kriptografija susijusių investavimo būdų. Be to, Wo taip pat yra glaudžiai susijęs su daugeliu kitų aukšto rango įmonių, tokių kaip:

 • ETC laboratorijos (įkūrėjas)
 • ETC šerdis (įkūrėjas)

Matthew Tanas

Tanas yra „Etherscan“, skaitmeninės platformos, teikiančios vartotojams vienodą prieigą prie daugybės „Blockchain“ duomenų, susijusių su „Ethereum“ projektu, generalinis direktorius ir įkūrėjas..

Sang Lee

Sangas yra apdovanojimų pelniusio „blockchain“ sprendimų tiekėjo „Konstellation“ generalinis direktorius, kuriuo pasinaudojo nemažai įmonių visame pasaulio finansų sektoriuje. Jis taip pat yra investicinės platformos „DarcMatter“ vadovas, skirtas žmonėms, norintiems pasinaudoti alternatyvių investicijų priemonėmis.

Aleksas Mašinskis

Alexas yra vaisingas kūrėjas, padėjęs rasti daugybę projektų, įskaitant „Celsius Network“ – platformą, leidžiančią vartotojams uždirbti, skolintis, & mokėti pinigus naudojant skaidrų „blockchain“ tinklą be jokių finansinių tarpininkų. Kai kurie kiti Mashinsky sukurti projektai yra „Transit Wireless“ ir „Arbinet“. Jei to nepakako, jis taip pat yra VOIP – metodo, kuris paprastai naudojamas balso ryšiui interneto protokolo tinklais, išradėjas,

Anson Zeall

„Zeall“ yra „CoinPip“, įmonės, kuri leidžia vartotojams sklandžiai siųsti lėšas pardavėjams, tiekėjams, partneriams, naudojantiems „blockchain“ technologiją, žmogus..

Emma Cui

Emma yra „LongHash Ventures“ – pirmojo pasaulyje pasaulinio blokų grandinės inkubatoriaus, kuriam aktyviai pritaria Singapūro vyriausybė, generalinė direktorė. Be to, „Cui“ taip pat aktyviai dalyvauja kriptografinių investicijų erdvėje.

Eddy Travia

„Travia“ yra vaisinga „blockchain“ investuotoja ir „Coinsilium“ – rizikos didinimo akseleratoriaus, kuris padėjo vystytis daugeliui ankstyvos stadijos „blockchain“ kompanijų, generalinis direktorius. Be to, Eddy taip pat tarnavo kaip pagrindinis investuotojas keliems kitiems nustatytiems kriptografijos projektams, įskaitant:

 • RSK
 • „Factom“
 • „Blox.io“
 • Indorse

Shaun Djie

Shaunas yra „Digix“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, taip pat „Kenetic Capital“ regioninis partneris. Pagrindine prasme „Digix“ gali būti laikoma platforma, padedančia skaitmeninti aukso luitus, kad juos būtų galima padalyti ir perkelti į blokų grandinę.

Erikas Benzas

Benzas yra kriptovaliutų mainų platformos „Changelly“ generalinis direktorius, suteikiantis vartotojams greitą ir saugų būdą iškart pirkti / parduoti daugiau nei 150 skaitmeninių valiutų (įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“ ir kt.)..

Mai Fujimoto

Savo sekėjams taip pat žinoma kaip „Miss Bitcoin“, Fujimoto yra „Gracone“ generalinė direktorė ir Bitcoin aukojimo svetainės „Kizuna“ įkūrėja..

Dmitrijus Budorinas

Budorinas yra gerai žinomas visame pasaulyje dėl savo įžvalgų, susijusių su įvairiais kriptovaliutų mainais. Jis taip pat yra dviejų įsteigtų projektų, įskaitant:

Hakenas: Projektas yra bendruomenės nukreiptos pastangos, kuriomis siekiama sustiprinti daugybę kibernetinio saugumo klausimų, kurie šiuo metu veikia pasaulinę „blockchain“ ekosistemą..

CER (kripto mainų rangai): Platforma suteikia vartotojams subalansuotą reitingą iš 50 geriausių pasaulyje šifravimo biržų.

Saulėta Lu

Sunny yra „VeChain“ – viešojo „blockchain“ projekto, kuris gauna ekonominę vertę iš įvairių veiklų, kurias palengvina jos nariai (dauguma jų yra nukreipti į realaus pasaulio ekonomikos problemų sprendimą), įkūrėjas ir generalinis direktorius.

Daryl Hok

„Hok“ – įmonės „CertiKOrg“ vykdantysis viceprezidentas ir generalinis direktorius, padedantis „blockchain“ projektams tapti saugesniu naudojant oficialų patikrinimą. Be to, verta pabrėžti, kad Daryl yra baigęs Jeilio universitetą (ekonomikos ir psichologijos specialybę)..

Aleksas Melichovas

Alexas yra „Equilibrium“, daugelio grandinių sistemos, kurią gali naudoti daugybė turtu užtikrintų stabilių monetų ir „DeFi“ produktų, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų..

George’as Zarya

George’as yra Maltoje veikiančios kriptovaliutų biržos „Bequant“, siūlančios savo klientams aukšto lygio saugumą, likvidumą ir ryšį, generalinis direktorius. Be to, Zarya taip pat yra nuolatinė pranešėja daugelyje su „blockchain“ susijusių konferencijų visame pasaulyje.

Peteris Toddas

Peteris Toddas – kūrėjas, turbūt geriausiai žinomas dėl savo darbo su „Bitcoin Core“ projektu. Šiuo atžvilgiu reikia paminėti, kad jis yra nuolatinis valiutos šaltinio kodo kūrėjas ir bėgant metams tapo labai gerbiamu pasaulinės šifravimo bendruomenės nariu. Be to, Toddas taip pat yra taikomosios kriptografijos konsultantas ir technologijų pranešėjas, kuris yra reguliariai kviečiamas pasidalinti savo įžvalgomis įvairiose konferencijose visame pasaulyje..

Jaredas Tate’as

Jaredas Tate’as yra gerai žinomas vardas, kalbant apie kriptografijos ir „blockchain“ technologijas. Šiuo metu jis eina „DigiPay LLC“ prezidento pareigas, taip pat yra „Digibyte“ – atviro kodo, tarpusavio decentralizuoto mokėjimo tinklo, kuris sukurtas siekiant supaprastinti didelės apimties tarpvalstybines pinigų operacijas ir be rūpesčių bendram gyvenimui, įkūrėjas. vyras. Šiuo klausimu reikia pažymėti, kad „Digibyte“ dizainas yra gana panašus į „Bitcoin“ dizainą (t. Y. Jo sistema yra vieša ir visiškai decentralizuota).

Fredas Ehrsamas

Fredas yra buvęs „Goldmann Sachs“ darbuotojas, kuris paliko pelningą poziciją įmonėje, norėdamas įsteigti „Coinbase“, vieną populiariausių pasaulyje kriptografinės prekybos platformų. Be to, jis taip pat yra baigęs informatikos mokslus Duke’o universitete, kuris anksčiau buvo susijęs su daugeliu sėkmingų su „blockchain“ susijusių projektų, tokių kaip „Paradigm“ – privati ​​grupė, užsiimanti tik rinkos tyrimais ir investicijų tendencijų analize, susijusia su kripto rinka.

Chrisas Dixonas

Chrisas geriausiai žinomas kaip pagrindinis partneris Andreessen Horowitz. Vykdydamas savo pareigas, jis dirbo pagrindiniu investuotoju daugelyje kriptografijos startuolių, kurie visame pasaulyje darė ženklą. Maža to, Chrisas taip pat buvo dviejų pagrindinių startuolių – „SiteAdvisor“ ir „Hunch“ – įkūrėjų / generalinių direktorių, kuriems per pastaruosius kelerius metus pasaulinis finansų sektorius skyrė daug dėmesio..

Neeraj K Agarwal

Neeraj yra kripto entuziastas, kuris jau kurį laiką užsiima skaitmeninės valiutos domenu. Dabartiniu metu jis tvarko verslo ir komunikacijos (biz-com) dalykus „Coincenter“ – populiarioje kripto politikos idėjų grupėje.

Marco Santori

Marco šiuo metu dirba „Blockchain“ – „viskas viename“ šifravimo įmonės, kuri siekia sujungti verslus visame pasaulyje, naudodama daugybę unikalių pasiūlymų, tokių kaip įmonės vietinė skaitmeninė valiuta, prezidentu ir vyriausiuoju teisininku (CLO). BTC tyrinėtojas ir kt. Pastaruoju metu teisinis Santori sugebėjimas jam suteikė „Skaitmeninių valiutų teisininkų dekano“ titulą. Anksčiau jis buvo susijęs su advokatų kontora „Cooley LLP“, kur daugiausia dėmesio skyrė klausimams, susijusiems su skaitmeninės valiutos rinka..

Benas Davenportas

Tikriausiai Benas yra geriausiai žinomas dėl to, kad yra „Beluga“ – skaitmeninės platformos, kuri buvo parduota socialinės žiniasklaidos milžinei FB, įkūrėja ir CTO, dar 2011 m. Be to, Davenportas taip pat anksčiau dirbo daugelyje tarptautinių kompanijų (įskaitant „Google“ ir „Microsoft“) kaip inžinierius..

Galiausiai, šiuo metu Benas yra rizikos partneris „Blockchain Capital“, įmonėje, per kurią jis galėjo investuoti į daugelį sėkmingų su kriptografija susijusių projektų, tokių kaip „Xapo“, „BitPay“, „Kraken“, „LedgerX“, „Zcash“, „Lightning Labs“ ir kt..

Kyle’as Torpey

Kyle’as mėgsta save apibūdinti kaip etatinį laisvai samdomą žurnalistą, kurio pagrindinė interesų sritis yra „Bitcoin“ ir „blockchain tech“. Nuo 2014 m. Dirbęs solo žurnalu, Kyle’o straipsniai buvo paskelbti daugelyje gerai gerbiamų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip „Forbes“, „BitcoinMAgazine“, „NASDAQ“, „Business Insider“ (B. I.) ir kt..

Aaronas van Wirdumas

Aaronas yra technologijų entuziastas, kuris nuo dešimtmečio pradžios dalyvavo kriptografijos scenoje. Šiuo metu jis dirba vyriausiuoju technikos redaktoriumi „Bitcoin Magazine“, gerai gerbiamoje žiniasklaidos priemonėje, kurioje pirmiausia nagrinėjamos naujienos, susijusios su skaitmenine valiuta ir „alt-asset“ domenu.

Peteris Van Valkenburghas

Peteris dirba Monetų centre – gerai žinomoje kripto politikos idėjų grupėje, kuri veikia jau kurį laiką. Jis taip pat yra 2013 m. „Google“ politikos bendradarbis, reguliariai rašantis apie „teisės teoriją“, kuria siekiama mokyti žmones įvairiomis temomis, susijusiomis su savireguliacija, savivalda ir kaip tinklo technologijos gali būti naudojamos siekiant padidinti bendrą įprastų teisinių platformų efektyvumą..

Nicas Carteris

Nicas yra žinomas kripto rinkos analitikas, kurio reputacija per pastaruosius porą metų nuolat augo. Jis taip pat yra kompanijos „Castle Island Ventures“, investavusios į daugybę populiarių kriptografijos startuolių, partneris.

Matthew Greenas

Matthew tikriausiai geriausiai žinomas dėl savo darbo, susijusio su saugumo technologijomis / kriptografija, ir šiuo metu dirba kompiuterių mokslo docentu Johns Hopkins universitete. Žalios didžiulės žinių ir bendros patirties žinios leido jam dirbti įvairiuose augančiuose domenuose, įskaitant privatumo patobulintas informacijos saugojimo sistemas, elipsinės kreivės kriptografines sistemas ir anoniminius skaitmeninius išteklius..

Andrew Milleris

Andrew yra gerai gerbiamas tyrėjas, kurio darbas pirmiausia susijęs su decentralizuotais sutarimo mechanizmais, taip pat su naujomis „blockchain“ platformomis. Šiuo metu jis yra Ilinojaus universiteto docentas, kur dėsto populiarius kursus, susijusius su kompiuterių inžinerija ir mokslu. Negana to, jis taip pat yra „Cornell Uni“ ir „UC Berkeley“ asocijuotasis direktorius už įvairias iniciatyvas, susijusias su kriptovaliutomis ir sumaniomis sutartimis. Galiausiai, Milleris yra susijęs su daugeliu populiarių skaitmeninės valiutos projektų, tokių kaip „Zcash“, „Tezos“ ir „ChainLink“..

Jerry Brito

Džeris yra populiari asmenybė kripto ir blokų grandinės pasaulyje. Tačiau tikriausiai jis geriausiai žinomas kaip „Coincenter“ – populiarios skaitmeninių paslaugų platformos, kuri siekia apsaugoti atvirus blokų grandinės tinklus ir novatorių teises jais naudotis, vykdantysis direktorius..

Wences Casares

Casaresas yra Argentinos technologijų specialistas, kurio pagrindinė sritis yra Bitcoin ir kriptografijos technologijos. Jis taip pat yra pagrindinis skaitmeninių valiutų (daugiausia „Bitcoin“) šalininkas ir yra įsitikinęs, kad pavyzdinis skaitmeninis turtas vieną dieną galės tarnauti kaip vieninga universali terpė visoms internetinėms pinigų operacijoms. Cesaresas šiuo metu yra „XAPO“ – skaitmeninių technologijų firmos, kurios pagrindinis pasiūlymas yra „BTC“ piniginė, iš anksto sukomplektuota su Bitcoin pagrindu sukurta debeto kortele, generalinis direktorius..

Bramas Cohenas

Cohenas yra visame pasaulyje žinomas skaitmeninis programuotojas, kuris geriausiai žinomas kaip „BitTorrent“ gimtojo „peer-to-peer“ (P2P) protokolo kūrėjas ir autorius. Negana to, jis taip pat yra „CodeCon“ – P2P įsilaužėlių suvažiavimo, kuris vyksta San Francisko įlankos rajone, įkūrėjas, taip pat „Codeville“ – paskirstytos peržiūros valdymo sistemos, kurios nebėra operacija.

Alexas Morcosas

Aleksas yra plačiai laikomas vienu iš ankstyviausių automatizuotos prekybos sektoriaus pradininkų – iš dalies dėka jo darbo su „Hudson River Trading“ – įmone, kuria siekiama, kad rinkos prekyba būtų efektyvesnė ir racionalesnė vidutiniam investuotojui. Nuo dešimtmečio pradžios jis pirmiausia sprendė „Bitcoin“ ir su juo susijusius šifravimo pasiūlymus. 2014 m. „Morcos“ įkūrė „Chaincode“ – platformą, kuri pirmiausia sukurta inžinieriams, kad padėtų jiems sukurti savo „Bitcoin“ programavimo rinkinius..

Neha Narula

Ponia Narula šiuo metu yra MIT skaitmeninės valiutos iniciatyvos, kuri užsiima tik kriptovaliutomis ir kitomis su „blockchain“ susijusiomis technologijomis, direktorė. Be to, jame taip pat minima, kad Narula turi daktaro laipsnį. ir praeityje daug dirbo su keičiamo dydžio paskirstytosiomis sistemomis ir duomenų bazėmis.

Gavinas Woodas

Gavinas Woodas yra anglų kompiuterių specialistas, kuris yra „Ethereum“ įkūrėjas ir buvęs CTO. Dar 2014 m. Jis pateikė pagrindinę „Solidity“ idėją – itin gerai žinomą programavimo kalbą, kurią šiandien programuotojai naudoja kurdami naujas išmaniąsias sutartis. Be to, Woodas taip pat yra „Parity Technologies“ įkūrėjas, pirmininkas ir CTO, taip pat „Polkadot“ programos autorius..

Leighas Cuenas

Leighas yra gerai gerbiamas technologijų rašytojas, šiuo metu dirbantis „Coindesk“, viename iš pirmaujančių pasaulyje kriptografinės žiniasklaidos leidinių namų. Be to, jos darbas taip pat buvo paskelbtas daugelyje kitų žinomų prekybos vietų, tokių kaip „Newsweek Japan“, „International Business Times“ ir „Racked“..

Ryanas Shea

Ryanas yra labai gerbiamas šifravimo ekspertas, kurio kompetencijos sritis apima daugybę įvairių sričių, tokių kaip informatika, mechaninė inžinerija ir „blockchain“ technologija. Jis taip pat yra „Blockstack“ – decentralizuoto skaičiavimo tinklo ir „Dapp“ ekosistemos, kuria siekiama padėti vartotojams visiškai kontroliuoti savo asmens duomenis (pvz., Identifikavimo dokumentus), įkūrėjas..

Brianas Hoffmanas

Brianas Hoffmanas yra geriausiai žinomas kaip OB1, įmonės, kuri visų pirma užsiima programinės įrangos sprendimų kūrimu „OpenBazaar“ – decentralizuotoje P2P rinkoje, leidžianti vartotojams palengvinti pinigų mainus naudojant „Bitcoin“, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų. Anksčiau Brianas dirbo daugelyje „Fortune 500“ kompanijų, taip pat vyriausybinėse agentūrose, tokiose kaip JAV gynybos departamentas.

Christopheris Allenas

Allenas yra gerai žinomas verslininkas ir technologas, kurio specializacija apima skaitmeninį saugumą, privatumą ir pasitikėjimą. Jis yra plačiai pripažintas vienu iš interneto kriptografijos pradininkų ir yra „TLS Security Standard“ bendraautorius..

Nicolas Cary

Cary mėgsta save apibūdinti kaip serijinį verslininką, šifravimo entuziastą ir bendrą technologą. Jis turi keletą laipsnių įvairiose nišose, susijusiose su verslo ir lyderystės pasauliu, taip pat yra BCSD („Blockchain Commission for Sustainable Development“) komisijos valdybos įkūrėjas..

Sergio Demianas Lerneris

Sergio yra Argentinos kriptografijos ekspertas, turintis daugiau nei šešiolika tūkstančių sekėjų „Twitter“. Šiuo metu jis dirba laisvai samdomu kriptovaliutų saugumo konsultantu ir yra gerai žinomas dėl savo įžvalgų apie įvairias su „blockchain“ susijusias technologijas.

Patrickas Murckas

Patrickas pirmiausia yra teisininkas, nagrinėjantis bylas, susijusias su kriptovaliutomis ir „blockchain“ technologija. Anksčiau jis buvo susijęs su daugeliu skaitmenine valiuta pagrįstų projektų. Pavyzdžiui, jis yra vienas iš „Bitcoin Foundation“ įkūrėjų, kur jis dirbo organizacijos generaliniu patarėju ir vykdomuoju direktoriumi. Maža to, Murckas taip pat yra „BitGive Foundation“, ne pelno siekiančios įmonės, kuri siekia palengvinti labdaros aukas visame pasaulyje, naudodama „Bitcoin“, valdybos narė..

Olegas Andreevas

Olegas yra plačiai žinomas kripto kūrėjas, kuris praeityje buvo susijęs su daugeliu populiarių projektų. Pavyzdžiui, jis yra „ZkVM“ – „blockchain“ virtualios mašinos su apgaubtu turtu ir ZK išmaniųjų sutarčių – „Gitbox“, „CoreBitcoin“ ir „BTCRuby“ – autorius. Jei to nepakako, jis taip pat yra „Dalek Bulletproofs“ atstovas.

Alanas Silbertas

Alanas yra vienas populiariausių vardų šifravimo technologijų pasaulyje. Šiuo metu jis dalyvauja kuriant įvairias naujas reguliuojamas kriptovaliutų ir saugumo žetonų platformas įmonei INXLimited. Be to, jis taip pat yra pagrindinis Bitcoin evangelistas, praeityje dirbęs įvairiose bankų korporacijose. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jis taip pat yra „BitPremier“ – platformos, kuria siekiama išmokyti atsitiktinius šifravimo entuziastus apie tai, kaip pirkti, įsigyti ir saugoti įvairias skaitmenines valiutas, įkūrėjai ir kūrėjai..

Jonas Schnelli

Jonas yra labai gerbiamas šifravimo kūrėjas, kuris jau ilgą laiką užsiima „Bitcoin Core“ projektu. Be to, jis taip pat yra „Digital Bitbox“ įkūrėjas ir aktyviai kuria „Bitcoin“ biblioteką, vadinamą „libbtc“, kuria gali naudotis tokios operacinės sistemos kaip „Linux“, „iOS“, „Mac OS X“ ir kt..

Paulius Sztorcas

Paulius yra nepriklausomas tyrėjas, kuris geriausiai žinomas dėl savo darbo, susijusio su Bitcoin. Tačiau jis taip pat yra „Tierion“ tyrimų direktorius, taip pat vienas iš pagrindinių „Drivechain“ jėgų – skaitmeninis protokolas, kuris siekia, kad kelios blokų grandinės taptų suderinamos su viena kriptografine ekosistema..

Nassimas Nicholas Talebas

Nassimas yra Libano ir Amerikos technologijų verslininkas, statistikas, buvęs prekybininkas ir rizikos analitikas. Jo darbas, nors ir neapsiribojantis vien tik kriptografijos pasauliu, yra gerai gerbiamas šioje erdvėje, nes jis nagrinėja daugybę klausimų, susijusių su atsitiktinumu, tikimybe ir netikrumu.

Lukas Dašjras

Lukas visame kripto peizaže yra geriau žinomas kaip „Luke-Jr“. Jis yra „BTC Core“ kūrėjas, taip pat „Eligius“ kasybos baseino įkūrėjas. Negana to, jame taip pat paminėta, kad iki šiol Dasjras įgyvendino daugiau nei 200 įnašų į centrinę „Bitcoin Core“ sistemą ir netgi turi savo „GITHub“ skyrių „BIP“ („Bitcoin Improvement Pasiūlymai“)..

Natanielis Popperis

Popperis yra San Franciske įsikūręs žurnalistas, kurio pagrindinė sritis yra finansai, „fintech“ ir skaitmeninės technologijos. Anksčiau jis dirbo daugelyje žinomų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip „New York Times“, ir netgi yra parašęs geriausiai parduodamą knygą „Skaitmeninis auksas: Bitcoinas ir vidinė netinkamų ir milijonierių istorija“.

Labiausiai žinomų kripto įtakojančių asmenų sąrašų atnaujinimai

bitkoinų įtakos turėtojai

Yra dar daug ką pasakyti ir tęsti, susijusį su visais šiais svarbiausiais kriptovaliutos įtakotojais. Tuo pačiu įkvėpimu verta paminėti, kad šifravimo rinka taip pat išgyveno ilgą meškos pagreitį, kai praėjusiais metais BTC kaina nukrito nuo visų laikų didžiausios beveik 20 000 USD iki mažos 3 000 USD vertės (tai tik per vienerius metus) ). Tai yra tada, kai daugelis iš šių „blockchain“ lyderių pasirodė, kai einant tapo sunku, jie tapo didesni (ir garsesni). Bet tiesiog draugiškas priminimas, šie populiarūs įtakojantys bitkoinai nėra dievai. Tikimybė, kad kas nors turės puikų šansą turintį krištolo rutulį, yra nedidelis, nes jis naudojasi bet kokiais pagrindiniais patarimais dėl investicijų ar įtakos nuomonėms..

Visi šie svarbūs bitkoinų kūrėjai daro novatorišką darbą kriptoversijoje ir pasirodė kaip tikri pradininkai, inžinieriai ir bus prisiminti kaip regėtojai tarp savo bendraamžių. Yra daug daugiau pasakyti apie kiekvieną aukščiau išvardytą žmogų. Tačiau pasinaudokite proga pasimokyti iš šių asmenų, bet taip pat žinokite, kad jie taip pat yra žmonės, ir pasakykite tai, ką jie sako, tviteryje rašykite tai, ką jie teisingai ar neteisingai. Būkite protingi šifravimo tinkle, pradėkite nuo žinomų kripto įtakotojų ir išsiplėskite savo tinklą iš ten. Nesvarbu, kokia jūsų moneta, projektas ar simpatijos, mes nuolat papildysime sąrašą, kai naujos „įžymybės“ ir populiarūs žmonės bus pripažinti ir išgirsti visame pasaulyje. Vieną dieną šis „blockchain“ įtakos turėtojų sąrašas išaugs nuo 236 iki 1 000, nes pasaulis ir toliau priima bitkoinus ir kriptografijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me