Geriausios kriptovaliutų tinklalaidės: 2020 m. Populiariausios su „Bitcoin“ ir „Blockchain“ susijusios laidos + kaip pradėti savo

Contents

40 geriausių žinomiausių šifruotų tinklalaidžių sąrašas, kurį verta peržiūrėti

Kaip daugelis mūsų skaitytojų jau gali žinoti, rugsėjo 30-oji visame pasaulyje švenčiama kaip Tarptautinė tinklalaidžių diena. Taigi, norėdami paminėti įvykį, mes čia, „MasterTheCrypto“, nusprendėme sudaryti geriausių, labiausiai aptarinėjamų su kriptovaliuta susijusių tinklalaidžių sąrašą, kuris vis dar yra apyvartoje. Kaip specialią premiją, kai tikrinate didžiausią bitkoinų tinklalaidžių sąrašą, mes taip pat įtraukėme „2 dalies“ vadovą, kaip pradėti savo kriptovaliutos tinklalaidę, jei jus domina.

Joje paminėta, kad šis sąrašas yra subjektyvus, todėl, jei sąraše trūksta kai kurių mėgstamų vardų, prašome nuoširdžiai atsiprašyti. Tai sakant, pereikime tiesiai į reikalo esmę ir peržiūrėkime 40 populiariausių kripto tinklalaidžių laidų, kurias galite klausytis ir iš kurių mokytis. Po į Bitcoin orientuotų tinklalaidžių sąrašo rasite vartotojo vadovą, kaip pradėti savo kriptovaliutų tinklalaidę, kai atsiras nauja decentralizuoto blokų grandinės finansų era..

Ne grandinėje

Anthony Pompliano – vienas didžiausių ir populiariausių vardų kriptografijos pasaulyje – tai priimančiosios programa „Off the Chain“, tinklalaidė, kurioje gilinamasi į problemas, susijusias su skaitmeninėmis valiutomis. Pompas, kaip jį meiliai vadina pasaulinė šifravimo bendruomenė, yra žinoma, kad jis pateikia puikų turinį, tuo pačiu nevengdamas rimtų diskusijų su įvairiais pramonės darbuotojais. Galiausiai dėl didžiulio pagrindinio kreditavimo (Pompas yra „Morgan Creek Digital“ įkūrėjas) jis galėjo apklausti daugybę garsių asmenybių, įskaitant Peterį Schiffą, Eriką Vorheesą (be kitų).

Stephan Livera Podcast

Stephan Livera yra gerai gerbiamas analitikas, turintis tvirtą pagrindą finansų, apskaitos ir bankininkystės srityse. Dėl savo praeities darbo su keletu nusistovėjusių ūkio subjektų, žinoma, kad Liverpė savo sekėjams teikia pažangiausias įžvalgas, kurios padėjo priimti pagrįstus piniginius sprendimus. Esant dabartinei padėčiai, jis rengia savo paties mokomąjį šifravimo tinklalaidę, kurioje nagrinėjami daugelis techninių aspektų, susijusių su „Bitcoin“ ir jo skaitmeniniais atitikmenimis. Galiausiai jame taip pat paminėta, kad per pastaruosius metus Liverpė savo laidoje apklausė keletą garsių asmenybių, įskaitant Jackas Dorsey ir Adamas Beckas.

Nepasakotos istorijos

BTC fondo įkūrėjas Charlie Shremas su kriptografija susijęs nuo pat jos įkūrimo. Šiuo atžvilgiu jo podcast’as – „Nepasakotos istorijos“ tapo gana gerai žinomas šioje erdvėje ir sugebėjo pritraukti keletą žinomų svečių, tokių kaip:

Erikas Voorheesas – „ShapeShift“ kūrėjas

Tyleris ir Cameronas Winklevossai – populiarios kriptovaliutų mainų „Dvyniai“ įkūrėjai.

Charlie Lee – „Litecoin“ įkūrėjas

Nors „Crypto Campfire Podcast“ laikosi ramaus požiūrio į kai kuriuos šiuo metu kripto pasaulį kamuojančius klausimus, „Shrem“ laidoje daugiau dėmesio skiriama įvairių su šia pramone susijusių lyderių asmeninėms istorijoms..

Neprijungtas ir nepatvirtintas

Laura Shin pradėjo „Unchhained“ tinklalaidę dar 2016 m. – tuo metu, kai buvo tik keletas laidų, kuriose diskutuota su kriptografija susijusiais klausimais. Shin pasirodymas išsiskiria gebėjimu subalansuotai kalbėtis su savo svečiais, tuo pačiu užduodant jiems teisingus klausimus. Be to, jame taip pat paminėta, kad Laura anksčiau dirbo vyresniąja „Forbes“ redaktore ir buvo viena iš pirmųjų žurnalistų, nuodugniai nušvietusi su kripto / blokų grandine susijusias technologijas. Galiausiai, Nepatvirtintas, Tai yra naujausias Lauros žiniasklaidos pasiūlymas, skirtas daugybei naujienų, susijusių su BTC pasauliu, taip pat pateikiamos daugelio su šia erdve susijusių savininkų įžvalgos.

„Bitcoin Knowledge Podcast“

Trace Mayeris keletą metų atgal pradėjo „Bitcoin Knowledge Podcast“ kaip būdą padėti savo sekėjams kuo paprasčiau maksimaliai padidinti su kriptografija susijusią grąžą. Tiems iš mūsų skaitytojų, kurie gali nežinoti, kas yra Mayeris, jis yra vienas iš ankstyviausių „Bitcoin“ šalininkų ir taip pat vienas pirmųjų didelių vardų asmenų, investavusių į tokius projektus kaip: Kraken ir Šarvojimo salė. Jei to nepakako, jis taip pat padėjo surengti pirmąją „Bitcoin“ konferenciją dar 2013 m.

Kalbėdamas apie savo podcast’ą, Mayeris sugebėjo pritraukti daug žinomų pramonės darbuotojų pasidalinti mintimis su juo. Kai kurie jo svečiai įtraukė Caitlin Long, Saifedeanas Ammousas, ir Jamesonas Loppas.

„Crypto Street Podcast“

Kitas populiarus šifravimo tinklalaidė, kuri, atrodo, pastaraisiais mėnesiais įgijo daug traukos, yra „Crypto Street Podcast“. Ją rengia kriptografijos verslininkai Deilas, Banginis, ir Princas, ir yra sukonstruotas taip, kad spręstų daugybę klausimų, susijusių su:

 • Turto valdymas
 • Ateities valiutos vertinimas
 • Rinkos sąlygos

„Crypto Campfire Podcast“

Šiuo metu viena populiariausių su skaitmenine valiuta susijusių laidų internete – „Crypto Campfire Podcast“ jaučiasi neformaliai. Ją talpina skaitmeninės valiutos entuziastai Mičas ir Prefesorius ir nagrinėja daugybę su kriptografijos pramone susijusių temų, įskaitant visuotinį pritaikymą, mastelio keitimą, techninę analizę (visa tai atliekant naudojant lengvai suprantamą kalbą, kurią gali suprasti jūsų vidutinis investuotojas į kriptografiją).

„Nugget’s News Crypto Podcast“

Alexas Saundersas, kuris yra „Nugget“ naujienos, jau ilgą laiką vykdo savo šifravimo tinklalaidę. Jo pagrindinis ketinimas parodoje yra padėti pristatyti „altcoin“ entuziastus su dėmesio vertais interviu, kurie gali jiems padėti:

 • Vertinant rinkos psichologiją
 • Vertinti rinkos nuotaikas

Maža to, Saundersas taip pat žino, kad sprendžia daugybę pagrindinių klausimų, šiuo metu supančių šią erdvę, kad padėtų jo klausytojams kurti savo žinių bazę ir kuo paprasčiau naršyti šioje srityje.

Kripto verslininkai

„Crypto Entrepreneurs Podcast“ rengia populiarus skaitmeninės valiutos gynėjas Charlesas ETH. Jis yra žinomas dėl savo aštrių analitinių įgūdžių, kurie naudoja įvairiausius statistinius duomenis ir techninę informaciją. Galiausiai Charlesas per daugelį metų apklausė nemažai garsių technologijų asmenybių, dėl kurių jo pasirodymas (daugelio) buvo laikomas vienu geriausių šioje erdvėje.

Ką padarė Bitcoin

Peteris McCormackas yra įprastas vardas, kalbant apie visus kriptografinius dalykus – tai pabrėžia faktas, kad šiuo metu jis „Twitter“ turi daugiau nei 72 tūkst. Kaip „What Bitcoin Did“ vedėjas, Peteris galėjo apklausti kelis žmones, tokius kaip Pete Rizzo, Peterį Toddą ir Erilą Voorheesą, dėl daugybės klausimų, susijusių su „Bitcoin“, mastelio keitimu, altcoinais ir kt..

„Bitcoin Podcast“ tinklas

Tiems, kurie nėra susipažinę su „Bitcoin Podcast“ tinklas (BPN), tai iš esmės yra nepriklausoma žiniasklaidos organizacija, kuri buvo įkurta prieš kelerius metus, kad skleistų supratimą apie skaitmenines valiutas. Iki šiol tinklas buvo atsisiųstas daugiau nei 1 milijonu kartų ir (per metus) galėjo paįvairinti įtraukdamas įvairius ilgos formos pokalbius tinklalaidžių forma..

Įvairios laidos, kurios šiuo metu platinamos BPN, sugebėjo pritraukti keletą pirmaujančių pasaulio technologijų asmenybių ir mąstytojų.

Bitcoin necenzūruotas

„Bitcoin Uncensored“ tinklalaidė atsirado dar 2015 m., Kai šifravimo entuziastai Chrisas DeRose’as ir Joshua Unsethas nusprendė sukurti šou, kuriame būtų išspręsta daugybė pagrindinių BTC ir su juo susijusių amžininkų problemų. Nors tinklalaidė dabar neveikia, daugelis ankstesnių jos epizodų vis dar yra prieinami internete ir gali būti labai naudingi žmonėms, norintiems pažinti skaitmeninių valiutų pasaulį.

„Tim Ferriss“ paroda

Nors „Tim Ferriss“ parodoje nėra išimtinai kalbama apie kriptografiją, ji reguliariai apima daugybę temų, susijusių su šia erdve. Pavyzdžiui, per neseniai atliktą tinklalaidės pakartojimą Ferrissas apklausė Nicką Szabo (vieną iš labiausiai atpažįstamų vardų skaitmeninių valiutų pasaulyje), kur jis kalbėjo su daugybe problemų, šiuo metu kankinančių kriptografinių mokėjimų rinką ir „Bitcoin“. Panašiai epizodas su technologijų verslininku Navalu Ravikantu taip pat nagrinėjo daugybę klausimų, susijusių su „Bitcoin“.

Paprasčiau tariant, serija skirta tiems asmenims, kurie nori iš naujo tyrinėti kriptografijos sritį.

„Blogo šifravimo“ tinklalaidė

Priešingai nei gali reikšti jo pavadinimas, „Bad Crypto Podcast“ yra laida, kuri siekia demistifikuoti painų BTC, „blockchain“, „altcoins“ ir kt. Pasaulį. Programą veda kriptografijos ekspertai Travisas Wrightas ir Joelis Commas, kurie turi humoristinį, tačiau glaustą būdas paaiškinti savo klausytojams sudėtingas su kriptografija susijusias sąvokas.

Epicentras

Veda kriptografijos verslininkai Fabianas Crainas, Sebastienas Couture’as ir Meheris Royas, Epicentras yra savaitinis tinklalaidė, kurios tikslas – suteikti altcoin entuziastams daugybę išsamių diskusijų dėl tokių dalykų:

 • Būsimi / esami „blockchain“ projektai
 • Naujausi su kriptografija susiję pokyčiai, idėjos ir kt.

Maža to, per pastaruosius porą metų šou sugebėjo sukaupti nemažai stebėtojų – dėl to vieni ryškiausių šios erdvės protų pasirodė kaip svečiai šou.

Investuok kaip ir geriausias

Kaip rodo pavadinimas, „Invest Like the Best“ yra tinklalaidė, kuria siekiama padėti investuotojams maksimaliai padidinti jų grąžą. Tačiau parodos sritis neapsiriboja kriptografija ir apima tradicinių finansų sritį. Jį organizuoja Patrickas O’Shaughnessy ir jis apima keletą svarbių temų, susijusių su „blockchain“ technologija, skaitmeninės valiutos investicijomis, „Bitcoin“ ir kt..

Blokuoti nulį

Blokuoti nulį yra Kevino Rose’o – amerikiečių verslininko, kuris taip pat yra atsakingas už kelių kitų įsteigtų įmonių, tokių kaip „Digg“, „Powner“ ir „Revision3“, idėjos. Neseniai interviu Rose teigė, kad priežastis, kodėl jis pradėjo minėtą tinklalaidę, yra padėti pradedantiesiems kriptografijos entuziastams sužinoti apie „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“ ir kitas decentralizuotas technologijas..

„Bitcoin Podcast“

Kaip atrodo, rodo pavadinimas, „Bitcoin Podcast“ nagrinėja įvairiausias temas, susijusias su kriptografijos pasauliu. Nuo pat savo įkūrimo šou sugebėjo sulaukti plačiai paplitusių stebėtojų, todėl šiandien ji tapo vienu patikimiausių informacijos šaltinių, susijusių su BTC / kriptografija internete..

Be to, jame taip pat pažymima, kad tinklalaidę tvarko daugelis aukštos kvalifikacijos asmenų – daugelis iš jų turi PHD ir yra kvalifikuoti matematikai. Iki šiol internete buvo rodoma kiek daugiau nei 140 epizodų.

Pakalbėkime apie Bitcoin!

Andreas Antonopolous vadovaujama „Pakalbėkime Bitcoin“ tinklalaidė per pastaruosius porą metų tapo gana populiari. Tai daugiausia dėl to, kad Andreaso reputacija skaitmeninio turto sektoriuje išaugo dėl jo įvairovės knygos, tinklaraščiai, žiniasklaidos pasirodymai. Iki šiol jis gavo milžinišką sumą 2 milijonai dolerių Bitcoin aukomis BTC bendruomenės nariai išreiškė savo dėkingumą už jo nesuvoktus patarimus.

Pakalbėkime apie Bitcoiną! „Podcast“ veikia jau daugiau nei 6 metus.

Nuo pat jos įkūrimo buvo daugiau nei 340 laidos epizodų, kurie pateko į internetą.

Tinklalaidėje pateikiama daugybė temų, susijusių su skaitmeninėmis valiutomis.

„a16z Podcast“

Tiems mūsų skaitytojams, kurie gali nežinoti, ką iš tikrųjų reiškia „a16z“, tai iš esmės yra Silicio slėnyje įsikūrusios rizikos kapitalo įmonės „Andreessen Horowitz“ vardai. Tinklalaidėje nagrinėjamos kelios nišinės detalės, susijusios su skaitmeninių technologijų pasauliu, kultūros tendencijomis ir kt. Galiausiai, dėl nuostabios sėkmės per pastaruosius porą metų, vedėjai sugebėjo virvę su daugeliu žinomų žaidėjų, tokių kaip: Alexas Rampellas, Kodėl reikia šifravimo žetonų, Chrisas Dixonas ir Fredas Ehrsamas nuodugniems interviu.

Bitkoinai ir padažas

Bitkoinai ir padažas „Podcast“ yra viena seniausių su BTC susijusių laidų, egzistuojančių šiandien ir buvo transliuojama nuo 2014 m. (tuo metu, kai „Mt Gox“ vis dar veikė). Ją veda Johnas Barrettas, kuris anksčiau dirbo daugybėje įdomių sričių, tokių kaip:

 • Žiniasklaida ir komunikacija.
 • Radijo transliacijos.
 • Muzikos gamyba.

Galiausiai, pagrindinis „Bitcoins and Gravy“ tikslas yra padėti investuotojams lengvai suvokti sudėtingas technologijų sąvokas.

Monetų pokalbis

Palyginus su daugeliu skaitmeninių analogų, „Coin Talk“ vis dar yra gana jauna tinklalaidė. Parodos esmė – padėti informuoti plačiąją visuomenę apie finansinį „Bitcoin“ potencialą, taip pat atskleisti daugybę aferų, kurios, atrodo, jau beveik dešimtmetį kankina šią rinką..

Laidą veda:

 • Aaronas Lammeris
 • Kaspijos kangas

Iš viso yra 12 apie 1 valandos trukmės epizodų, kuriuos galima rasti internete.

„Boost VC Podcast“

„Boost VC Podcast“ yra Adomo Draperio šeimininkas ir nagrinėja daugybę unikalių dalykų, tokių kaip bitkoinas, virtuali realybė, dirbtinis intelektas, robotika, dronai ir kosmosas. Tačiau, kaip atrodo iš pavadinimo, pagrindinis parodos tikslas yra padėti investuotojams patekti į rizikos kapitalo galvą.

Galiausiai reikia pažymėti, kad tinklalaidės paleidimo laikas yra tik 30 minučių, o tai reiškia, kad ji sprendžia tik aktualiausias problemas, turinčias įtakos kriptografiniam pasauliui šiandien.

Trečiasis internetas

Arthuras Fallsas, nepriklausomas „blockchain“ analitikas / šifravimo ekspertas, pradėjo „Trečiojo žiniatinklio“ tinklalaidę dar 2013 m. Laida yra „Let’s Talk Bitcoin“ dalis! tinkle ir jame pateikiama įvairiausių naujienų, nuomonių, analizių ir ekspertų interviu iš viso pasaulio.

Monetų meistriškumas

Monetų meistriškumas yra idėja Carteris Thomasas, kuris praeityje gilinosi į kelias temas, tokias kaip kriptografija, manipuliavimas rinka ir kt. Savo žodžiais tariant, jis nori padėti visiems, kurie galbūt nori užsidirbti, investuodami į skaitmeninį turtą, pvz., „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Ripple“ , Monero ir dar daugiau. Be to, kaip pasakoja Thomas, jo pasirodymas pirmiausia skirtas kriptografijos entuziastams, kurie jau turi darbinių žinių apie tai, kas „blockchain“ ir jo turimas piniginis potencialas.

Kripto pusbroliai

Nepaisant keisto laidos pavadinimo, jos vedėjai Gary Lelandas ir Tony Cecala tapo gana populiarūs tarp kriptografijos entuziastų visame pasaulyje. Paprasčiau pasakius, Kripto pusbroliai yra laida, kurios tikslas – atskleisti investuotojus iš įvairių šalių, susijusių su skaitmeniniu turtu, pavyzdžiui:

 • Prekybos strategijos
 • Kripto nuosavybė
 • Rinkos / nuotaikos analizė ir kt.

Kas grindžia mano pavaras

kas-sumala-mano-pavaros-kriptografija-podcast'as

„What Grinds My Gears“ (WTMG) yra dar vienas populiarus tinklalaidė, kuria siekiama aprėpti visus pagrindinius įvykius, vykstančius kriptografinių / skaitmeninių finansų pasaulyje. Vykdo „Meltem Demirors“ ir Jill Carlson, laida gyvuoja jau gana seniai. Per daugelį metų WTMG sukaupė daugybę pagrindinių traukos jėgų, ypač todėl, kad kiekvieną savaitę pagrindiniai kompiuteriai aptaria tam tikras pagrindines su skaitmeniniu turtu susijusias temas, naudodami platų objektyvų rinkinį, kuriame yra tokie domenai:

 • Pasauliniai finansai
 • Politika
 • Kultūra

Galiausiai, naudodamiesi savo podcast’u, Meltemas ir Jillas reguliariai gilinasi į kriptografijos ateitį ir nagrinėja rinkos sąlygas, kurios labiausiai veikia šį augantį sektorių. Keletas populiariausių epizodų, kurie gali padėti naujesniems klausytojams patekti į „Ką grindžia mano įrankius“ – Neapsaugota kapitalizmo orgija ir Dervotas & Pririštas.

Žmonės iš Bitcoin

BITCOINŲ HUMOS

„Humans of Bitcoin“ podcast’as pastaruoju metu sulaukia daug dėmesio, nes jis apima daugelio žmonių, kurių gyvenimus labai paveikė bitkoinas, „blockchain“ ir apskritai šifravimo technologija, istorijas. Laidą pristato Cady Voge, o nauji epizodai rodomi kiekvieną antradienį. Turinio požiūriu, „Humans of Bitcoin“ transliacija savo klausytojams pateikia interviu iš daugybės svečių, kurie dalijasi patirtimi, kaip kriptografija labai pakeitė jų gyvenimą. Pašnekovai yra nuo skaitmeninių aktyvistų iki verslininkų verslininkų, pabėgėlių.

Pasakos iš kriptos

Pasakos - iš kriptos

„Tales from the Crypt“ yra daugybė su kriptografija susijusio turinio, pavyzdžiui, interviu ir įvairių aktualių istorijų, šiuo metu vykstančių visame skaitmeninių finansų pasaulyje. Ją veda „Geriausio kripto naujienlaiškio“ vyriausiasis redaktorius Marty Bentas, kuris reguliariai susėda su keliais aukšto lygio asmenimis, tokiais kaip Pierre Rochard, Santiago Siri, kad aptartų platų temų, susijusių su Bitcoin (kaip taip pat su juo susijusius kripto atitikmenis).

Tiems mūsų skaitytojams, kurie nori ištirti šį tinklalaidę, geriausia pradėti nuo „Tales from the Crypt Ep1: The History of Bitcoin Pt“. 1.

Flippeningas

THE-FLIPPENING-PODCAST

„Flippening“ tinklalaidė labiau skirta žmonėms, kurie jau gerai išmano įvairius su kriptografija susijusius reikalus ir yra skirti daugiausia investuotojams, naudojantiems kriptovaliutas. Laidą veda Molis Kolinsas (gerai gerbiamas analitikas), kuris su savo klausytojais reguliariai aptaria daugybę kriptoekonominių teorijų, taip pat investavimo strategijas. Maža to, jis taip pat reguliariai dalijasi keliomis aktualiomis istorijomis, susijusiomis su visame pasaulyje vykstančiais finansiniais sutrikimais „blockchain“ dėka..

Remiantis techniniu POV, „Flippening“ transliacijoje daug detalių nagrinėjami daugelis nišos objektų, įskaitant:

 • Kripto kasetės
 • „Blockchain“
 • Altcoins
 • paskirstytos knygos technologija.

Keletas epizodų, kuriuos mūsų skaitytojai gali peržiūrėti, kad geriau suprastų, kas yra „Flippening“:

 • BTC (vietoj USD) kaupimo strategijos su Tuur Demeester iš Adamant Capital
 • „Cryptoasset Markets“ ekonomika su profesoriumi Stephenu McKeonu

Grandininės reakcijos tinklalaidė

GRANDINĖS REAKCIJA-PODCAST

„Grandinės reakcijos“ transliaciją rengia Tomas Shaughnessy „Delphi Digital“ ir apima daugybę klausimų, šiuo metu turinčių įtakos kriptografijos investuotojams visame pasaulyje. Be to, Tomas taip pat apklausė keletą pagrindinių žmonių, susijusių su šia sritimi, pvz., „ConsenSys“ Joe Lubiną ir „Vision Hill“ Škotijos armiją..

Tam tikros temos, kurias praeityje aptarė „Grandinės reakcijos“ tinklalaidė:

Neapsaugotas tinklalaidė

NEMOKAMAS PODCASTAS

Buvo sukurtas „Unhashed“, kurio vienintelis tikslas buvo išskaidyti kai kurias naujausias su Bitcoin susijusias naujienas. Negana to, parodoje taip pat pateikiami kai kurie naujausi pokyčiai, susiję su šia sritimi (taip pat ir visiems suprantama ir su ja susieta). Kai kurie kiti pagrindiniai tinklalaidės aspektai yra šie:

 • Parodoje pateikiama puiki diskusijų, susijusių su kriptovaliutomis ir „blockchain“, pusiausvyra, naudojant mokomąjį ir humoristinį turinį.
 • Neskaldyti neria giliai į nišą temų, tokių kaip – Kaip efektyviai yra aparatinės piniginės? Kurios kriptografijos biržos yra patikimiausios ir kurios kelia didžiausią grėsmę šiandien besiformuojančiai BTC ekosistemai? Ar tokios valiutos, kaip „Litecoin“, padeda ar trukdo ilgalaikiam bitkoino vystymuisi?

Keletas epizodų, kuriuos verta patikrinti dėl šios puikios laidos, yra šie:

Kaušelis

THE-SCOOP-PODCAST

Scoop šeimininkas yra Frankas Chaparro iš Blokuoti ir joje pateikiama įžvalgiausia medžiaga, susijusi su kriptografijos technologija, kurią šiandien galima rasti internete. Be to, Frankas taip pat reguliariai apklausia kelis žinomus asmenis, susijusius su Volstrytu, „Fortune 500“ ir kriptografine ekosistema apskritai. Kai kurie iš jų yra Markas Yusko, „Morgan Creek Capital Management“ generalinis direktorius ir CIO, Stephenas Palley, „Anderson Kill“ partneris ir Emilie Choi, „Coinbase“ verslo ir duomenų skyriaus viceprezidentas.

„IBM Blockchain Pulse“

„IBM-BLOCKCHAIN-PULSE“

IBM „Blockchain Pulse“ tinklalaidę prižiūri žinomas technologijų entuziastas Mattas Hooperis, kuris reguliariai kalba su keletu didžiausių ir labiausiai gerbiamų „blockchain“ (pvz., Adamo Guntherio ir Drummondo Reedo) technologijos šalininkų visame pasaulyje. Kaip dalį parodos, Hooperis taip pat bendradarbiauja su nepriklausomais tyrėjais, novatoriais, bandydamas ištirti daugybę naujų būdų, kaip „blockchain“ veikia įvairius tradicinius rinkos sektorius, tokius kaip pramogos, pasauliniai mokėjimai, tiekimo grandinės efektyvumas..

Žmonės, norintys patekti į tinklalaidę, šie epizodai turėtų suteikti klausytojams puikų kelią sužinoti, kas yra šou:

Žetonų dienraštis

DALIS

„Token Daily“ rengia Soona Amhaz kuris reguliariai kviečia įvairius pasaulinės šifravimo pramonės narius aptarti daugybę klausimų, susijusių su šia augančia rinka. Dalyvaudama savo laidoje, Soona sprendžia įvairius dalykus, pradedant tikėtinomis pramonės tendencijomis ir būsimais rinkos projektais, ir baigiant viskuo, ką jos svečiai gali galvoti pokalbio metu. Kai kurie iš daugelio garsių asmenų, pasirodžiusių „Token Daily“ tinklalaidėje, yra šie:

Didžioji knyga

LEDGER-CAST

Kitas populiarus šifravimo tematikos šou, kuris per pastaruosius metus buvo labai populiarus, yra „Ledger Cast“. Ji sprendžia beveik visas naujienas, kurios gali būti susijusios su kriptovaliuta ir „blockchain“ ekosistema, ir netgi pateikia keletą nišos segmentų, susijusių su:

 • Prekyba
 • Pokalbiai su nusistovėjusiais kriptografijos darbuotojais
 • Techninė ir prekybos analizė
 • Pagrindų analizė

Laidą veda „Ledger Status“ ir „CarpeNoctom“ – du gerai gerbiami nepriklausomi analitikai, kurie jau kurį laiką yra susiję su šia sritimi..

„Messari“ besąlygiškos nuomonės

MESSARIS-NETINKAMOS NUOMONĖS

„Messari“ generalinis direktorius Ryanas Selkis rengia neprivalomų nuomonių tinklalaidę – laidą, kurioje pateikiami keli atviri, greito tempo interviu su kieno pasauliu (įskaitant įvairius verslininkus ir investuotojus, susijusius su šiuo domenu). Savo podcast’o metu „Messari“ apklausė tokius žmones:

Pagrindo sluoksnis

PAGRINDINIS Sluoksnis

Bazinį sluoksnį talpina Davidas Nage’as ir gausu su kriptografija susijusio turinio, kuris gaunamas iš įvairių „blockchain“ startuolių ir firmų steigėjų. Pagrindinė laidos prielaida yra padėti supaprastinti sudėtingus projektus kuo paprasčiau, paprasčiau dekonstruojant jų pagrindines technologijas. Vykdydamas programą „Nage“ galėjo apklausti tokius pramonės perukus kaip Zaki Manianas („SkuChain“, „Cosmos“, „Tendermint“), Diogo Monica (Įkūrėjas, Anchorage) ir Aleksandras Skidanovas (Šalia).

„Blockchain Insider“

BLOKAVIMO INSIDERIS

„Blockchain Insider“ yra kripto entuziastų idėja Simonas Tayloras ir Colinas Plattas. Laida skirta reklamuoti BTC, „blockchain“ ir paskirstytos knygos technologiją (DLT) lengvai suprantamu ir susietu būdu. Dėl to, kad Simonas ir Colinas nuodugniai analizavo visus kriptografinius dalykus, pastaruoju metu jų tinklalaidės populiarėja.

Kai kurie iš anksčiau „Blockchain Insider“ pasirodžiusių svečių turi tokius didelius vardus turinčius žaidėjus kaip Charlesas Hoskinsonas – „Cardano“ įkūrėjas ir Gintaras Baldetas – „Clovyr“ generalinis direktorius.

„Blockchain“ 2025 m

„BLOCKCHAIN-2025“

„Blockchain 2025“ yra į ateitį orientuota technologinė transliacija, tirianti „blockchain“ poveikį įvairiose pramonės srityse, tokiose kaip pramogos, menas, muzika ir net internetinė reklama. Be to, parodoje taip pat atidžiai nagrinėjami daugybė perspektyvių „blockchain“ projektų, kurie šiuo metu yra kuriami ir gali visiškai atnaujinti, kaip mes žiūrime į daugelį rinkos sektorių.

Galiausiai podcast’ą veda Mattas Aaronas ir Blake’as Moore’as – du asmenys, jau beveik dešimtmetį glaudžiai susiję su šia erdve. Kai kurie „Blockchain 2025“ epizodai, kuriuos turėtų patikrinti kiekvienas naujas klausytojas, yra šie:

Kaip paleisti šifruotą tinklalaidę [vartotojo vadovas]

kaip pradėti šifravimo tinklalaidę

Kripto tinklalaidės sujungia dvi karščiausias pastarųjų kelerių metų tendencijas: kriptovaliutą ir tinklalaidę. Bet kaip pradėti savo šifravimo tinklalaidę? Kaip galite pritraukti auditoriją, susikurti sekėjus ir sukurti su kriptografija susijusį turinį, kurio žmonės nori klausytis?

Šiandien mes atsakome į tuos klausimus ir paaiškiname viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip pradėti šifravimo tinklalaidę.

„Crypto Podcast“ paleidimo privalumai ir trūkumai

Kaip ir bet kuris sprendimas gyvenime, pradedant šifravimo tinklalaidę gausu privalumų ir trūkumų. Štai keletas pranašumų ir trūkumų, kai paleidžiate savo su kriptovaliuta susijusį tinklalaidę.

Argumentai “už”

Tapk įtakotoju: Kai paleidžiate gerą tinklalaidę, turite galią daryti įtaką šifravimo bendruomenei. Jei nuolat kuriate intelektualų turinį, klausytojams bus svarbūs jūsų žodžiai. Turėsite sūpuoklę, įtaką, įtaką ar dar ką nors, ką norite tai pavadinti.

Prisidėkite prie šifravimo: Dauguma tinklalaidžių yra mokomieji. Jie moko jus apie naujausias naujienas. Jie informuoja bendruomenę apie naujausius įvykius. Pradėdami tinklalaidę prisidedate prie kriptografijos pasaulio.

Uždirbkite pajamų iš reklamos: Galų gale šiandien gausiausiai parduodamos tinklalaidės uždirba didžiules pajamas iš reklamos. Šifravimo paleidimas gali paprašyti reklamuotis jūsų tinklalaidėje mainais už, pavyzdžiui, išankstinio IPO žetonus. Kriptografinės žiniasklaidos svetainės galėtų mokėti už reklamą. Kriptografija yra kelių milijardų dolerių pramonė, ir visi šie reklaminiai pinigai turi kažkur nukeliauti.

Minusai

Tai jau perpildyta: Jūs ne pirmas žmogus, sugalvojęs pradėti šifravimo tinklalaidę. Tiesą sakant, jūs nesate net 1 000-asis žmogus, sugalvojęs pradėti šifravimo tinklalaidę. Šiandien internete yra šimtai šifruotų tinklalaidžių. Keletas išsiskyrė iš minios, tačiau dauguma ir toliau merdi nežinomybėje.

Kripta yra sudėtinga: Daugelis žmonių nėra kvalifikuoti išsamiai kalbėti apie kriptovaliutą ar „blockchain“ technologijas. Jei esate nepatyręs ar neišmanėlis, jūsų tinklalaidė bus ignoruojama.

1 žingsnis) Raskite savo šifravimo tinklalaidės nišą

Čia jau yra bendrosios šifravimo tinklalaidės. Yra daugybė žmonių, kurie gali kompetentingai kalbėti bendruose šifravimo tinklalaidėse. Šie tinklalaidės jau yra nemažai stebimi. Gali būti sunku konkuruoti su šiais kripto milžinais.

Tačiau vis dar yra daug vietos šifravimo tinklalaidėms konkrečiose nišose.

Identifikuokite nišą kriptografinėje erdvėje, kurią nepakankamai aptarnauja tradicinė žiniasklaida. Kai kurios galimos nišos apima:

Monetoms skirtos tinklalaidės: Kalbėkite apie visas su konkrečia moneta susijusias naujienas. Arba aptarkite panašių kriptovaliutų krepšelį ar konkrečią kriptovaliutų kategoriją. Kalbėkime, pavyzdžiui, apie ERC20 žetonus arba visus prieinamus žetonus, skirtus decentralizuotoms programų platformoms.

Regionui ar šaliai būdingos šifravimo tinklalaidės: Kokios naujausios žinios apie kriptovaliutą Etiopijoje? Galite pasišaipyti, bet Etiopija yra daugiau nei 100 milijonų žmonių tauta. Kai kurios didžiausios potencialios kriptografijos augimo sritys yra besivystančiose rinkose, įskaitant tradicinių bankų nepakankamai aptarnaujamus regionus. Pradėkite tinklalaidę, orientuotą į regionines šifravimo temas, ir galėsite greitai sukurti sekantį, kuris tik didės, kai gausės kripto priėmimas.

Interviu ekspertai: Galbūt daug ko nežinote apie kriptografiją, bet vis tiek galite apklausti žmones, kurie tikrai daug žino apie kriptografiją. Kreipkitės į ekspertus trumpiems 5 minučių interviu. Paklauskite jų minties apie naujausias kriptografijos pasaulio naujienas ir įvykius.

Išskirtinės prieigos tinklalaidės: Ar jūs gyvenate Silicio slėnyje ar Zuge (Kripto slėnyje), Šveicarijoje? Jei taip, galite turėti išskirtinę prieigą asmenims ir įmonėms, prie kurių gali prisijungti nedaugelis kitų žmonių. Jus supa vieni ryškiausių kripto protų. Pasinaudokite tuo, pradėdami tinklalaidę, pabrėždami išskirtinę prieigą.

Konkrečios technologijos tinklalaidė: Ar turite informatikos laipsnį? Ar esate kvalifikuotas „Solidity“ srityje? Ar žinote daugiau apie „blockchain“ nei 90% pasaulio? Jei taip, tada galite paleisti tinklalaidę, orientuotą į konkrečioms technologijoms skirtas temas. Aptarkite, pvz., Naujausius „Solidity“ ir sumanaus sutarčių programavimo atnaujinimus. Arba patikrinkite, kaip veikia skirtingos „blockchain“ ir paskirstytos knygos technologijos.

Lankstykite savo unikalų išsilavinimą ar išsilavinimą: Ar turite MBA? Naudokite savo MBA įgūdžius, kad išanalizuotumėte kriptografinių bendrovių verslo pagrindus. Ar turite ekonomikos mokslų daktaro laipsnį? Kalbėkite apie tai, kaip kriptografija sutrikdys pasaulio ekonomiką. Ar sėkmingai išėjote iš kelių startuolių? Paleiskite tinklalaidę, kurioje paaiškinti tolesni veiksmai, reikalingi šifravimo įmonių steigėjams. Nustatykite savo unikalius įgūdžius, tada pritaikykite juos kriptografijai.

Visų pirma, jūsų tinklalaidės tikslas yra padaryk sau naudingą tam tikros rūšies auditorijai. Kartais tai apima susitelkimą į konkrečią temą. Kitais atvejais tai susiję su bendromis naujienų temomis, pasitelkiant jūsų žinias.

2 žingsnis) Apibūdinkite „Podcast“ seriją

Jūs radote savo nišą. Jūs nusprendėte paleisti tinklalaidę. Kitas žingsnis – sukurti epizodo planą.

Kaip vyks jūsų tinklalaidė? Apie ką kalbėsite kiekvieną kartą? Ar tik jūs pats kalbėsite į mikrofoną? Apklausite kitus žmones? Kaip pereisite tarp segmentų?

Žinoma, kai kuriems žmonėms nereikia kontūro: jie gali tiesiog atsisėsti prieš mikrofoną, paspausti įrašą ir pradėti dalytis naudinga informacija.

Tačiau daugumai žmonių aiški ir nuosekli struktūra padės jūsų tinklalaidei išlikti kelyje.

Sukūrę pagrindinį formatą, galite pradėti įsitraukti į podcasting’ą. Toliau kalbėsime apie tai, ko jums reikia ir kaip įrašyti savo pirmąjį šifravimo tinklalaidę.

3 žingsnis) Gaukite įrankius, kurių reikia norint įrašyti šifruotą tinklalaidę

Atėjo laikas apsipirkti. Kai kurie dalykai, kurių jums reikės prieš įrašant pirmąjį šifravimo tinklalaidę, yra šie:

 • Geros kokybės USB mikrofonas
 • Tinklalaidžių programa arba tinklalaidžių programinė įranga (pvz., „Squadcast“)
 • Redaguoti programinę įrangą (Hindenbergas yra ypač populiarus, nors „Alitu“, „Audacity“, „Spreaker“ ir „Garageband“ yra ir kitos geros galimybės)

Laimei jums, tinkamu laiku įvedate podcasting’ą. Pastaraisiais metais įvyko tinklalaidžių programinės įrangos ir programų sprogimas. Galite rasti daugybę nemokamų ir aukščiausios kokybės tinklalaidžių programinės įrangos parinkčių, skirtų mobiliesiems ir staliniams kompiuteriams nustatyti.

4 žingsnis) „Podcast“ rinkodara kriptosferoje

Taigi jūs sukūrėte puikų tinklalaidę. Dabar reikia, kad žmonės jo klausytų.

Kriptosfera yra didžiulė. Savo podcast’ą galite reklamuoti bet kur – nuo „YouTube“ iki telegramos, „Twitter“ ir dar daugiau.

Kai kurios iš galimų rinkodaros strategijų, kaip dalytis savo tinklalaidėmis su pasauliu, yra šios:

Pradėkite svetainę: Pirma, turėtumėte užtikrinti, kad žmonės galėtų rasti jūsų tinklalaidę internete. Pradėkite internetinę svetainę, skirtą jūsų tinklalaidei. Naudokite SEO, kad užtikrintumėte, jog jūsų svetainė priskiriama tokiems raktiniams žodžiams kaip „[jūsų tinklalaidė]“. Kai kas nors pamato jūsų tinklalaidę socialiniuose tinkluose, jis gali ją „Google“ surasti ir rasti jūsų svetainę.

„Twitter“ rinkodara: Parduokite savo tinklalaidę pasauliui per „Twitter“. Naudokite populiarias žymas su grotelėmis, kad savo tinklalaidę padėtumėte tūkstančiams žiūrovų.

Paprašykite „Celebrity Shares“: Ar savo tinklalaidėje kalbėjotės su žymiu kriptografijos bendruomenės nariu? Yra didelė tikimybė, kad tas asmuo retweetuos arba bendrins jūsų tinklalaidės epizodą.

Rinka konkrečioms monetų bendrijoms: Kai kurioms monetų bendruomenėms nepakankamai tiekiamos tradicinės tinklalaidės. Lengva rasti tinklalaides, kuriose kalbama, pavyzdžiui, apie bitkoiną, tačiau gali būti sunkiau rasti tinklalaides, kuriose kalbama apie „Tezos“ (XTZ), „Chainlink“ (LINK) ir „Cosmos“ (ATOM), nepaisant to, kad šios kriptovaliutos yra vienos didžiausių pasaulis. Šios bendruomenės ištroškusios žiniasklaidos dėmesio – todėl skirkite joms.

Telegrama: Bendrinkite savo tinklalaidę per telegramą. Yra daugybė telegramų bendruomenių, skirtų konkretiems projektams ar kriptovaliutoms. Taip pat yra ir platesnių kriptografijos telegramų bendruomenių.

Rašyti svečių žinutes: Jei galite kompetentingai kalbėti unikalia tema, apsvarstykite galimybę rašyti svečių įrašus. Parašykite svečio įrašą, orientuotą į jums žinomą temą, tada stumkite skaitytojus link savo tinklalaidės.

5 žingsnis) Nustatykite galimus rėmėjus ir reklamavimo galimybes

Kai pateiksite savo tinklalaidės turinį ir pritraukite stebėtojų, galbūt norėsite parduoti savo auditoriją, kad gautumėte pajamų iš reklamos.

Uždarbis iš reklamos nėra godus; tai taip pat apie lėšų, reikalingų išplėsti savo tinklalaidę, gavimą.

Pajamos iš reklamos gali būti apmokamos, pavyzdžiui, už kelionę į šifravimo konferenciją. Tai gali padengti skraidymo į Kiniją išlaidas apklausti pagrindinį kriptografijos vadovą.

Didėjant jūsų tinklalaidės auditorijai, jūsų labui rūpi rasti rėmėjų ir reklamos partnerių. Kai kurie tinklalaidės naudoja tokius skelbimų tinklus kaip „Midroll“ ar „Advertisecast“, kad lengvai rastų rėmėjų.

Arba kai kurie tinklalaidės uždirba pinigus per „Patreon“. Klausytojai moka, ką gali, kad gautų prieigą prie jūsų tinklalaidės.

Populiariausi 5 dažniausiai atsisiunčiami šifravimo tinklalaidės

Pastaraisiais metais populiarėja tam tikros šifravimo tinklalaidės. Šiandien populiariausi 5 populiariausi šifravimo tinklalaidės internete:

Nesujungtas: Buvusios „Forbes“ žurnalistės Lauros Shin vedama „Unchained“ yra viena žinomiausių šiandien prieinamų „crypto“ ir „blockchain“ tinklalaidžių. Podcast’e pateikiami išsamūs interviu su svarbiausiais asmenimis kosmose. Ankstesni svečiai yra „Binance“ generalinis direktorius Changpengas Zhao, „Monero“ vadovas Riccardo Spagni ir bitkoinų kūrėjas Jimmy’as Songas, be kitų pagrindinių vardų. Tai orientuota į technologijas, todėl gali būti bauginanti „blockchain“ naujokus, tačiau vis tiek prieinama visų lygių patirtį turintiems vartotojams.

Ne grandinėje: Anthony Pompliano „Off the Chain“ yra dar vienas gerai žinomas podcast’as. Pompas leidžia kripto verslininkams kalbėti apie viską, ko jie nori, įskaitant šešėlių taktiką, kurią naudoja konkurentai.

Nepatvirtintas: Nepatvirtintą taip pat kuria Laura Shin, tačiau tai veikia kitaip. Nors „Unchained“ pateikia naujausias naujienas ir įvykius, „Unconfirmed“ giliai neria į šviesiausius kriptosferos protus.

Magiški šifravimo draugai: Jei norite išgirsti kai kuriuos didžiausius bitkoinų gerbėjus kalbant apie tai, kodėl bitkoinas yra geriausia kriptovaliuta pasaulyje, „Magical Crypto Friends“ yra viena iš galimybių. Tinklalaidę veda „Monero“ lyderis Riccardo Spagni, „Litecoin“ kūrėjas Charlie Lee, „Blockstream CSO Samson Mow“ ir „WhalePanda“ (kuris ir toliau lieka anonimu). Serijos išleidžiamos kas mėnesį. Keturi ekspertai kalba apie tokius klausimus kaip reguliavimas ir decentralizacija. Jie taip pat nustato iššūkius, su kuriais susidurs bitkoinas ateinančiais metais, ir tai, kaip jis praeityje įveikė iššūkius.

„Bitcoin Podcast“ tinklas: „Bitcoin Podcast Network“ yra žiniasklaidos subjektų rinkinys, kuris prasidėjo nuo „The Bitcoin Podcast“. Šiandien šią podcast’ą sudaro aukšto lygio verslo vadovai, daktarai ir matematikai. Iki šiol paskelbta daugiau nei 150 epizodų, daugelis jų yra ilgesnės nei 100 minučių.

Labiausiai klausėsi garbingų paminėjimų

 • Didžioji knyga
 • „Crypto Street Podcast“
 • Monetų pokalbis
 • Monetų meistriškumas

Geriausias kripto tinklalaidžių vadovas: galutinis žodis

kripto tinklalaidžių apžvalgos tyrimai

„The Crypto“ meistras didžiuodamasis išryškina svarbiausias į kriptovaliutas orientuotas tinklalaides, rodydamas visiems besidomintiems patarimus, kaip pradėti savo bitkoinų pasirodymą. Analizė, įžvalgos ir patirtis, pasidalinta podcasting’u, yra labai svarbi Bitcoin ekosistemai, nes ji atveria dialogą, skleidžia skirtingas idėjas, mintis ir nuomones, kurios visos padeda prisidėti prie bendruomenės ir kriptovaliutų judėjimo apskritai.

Jei esate užsidegęs kriptografija, turite unikalių žinių apie konkrečią temą ar esate tiesiog įdomus klausytis, tada tinklalaidės pradžia gali būti jums tinkamiausias pasirinkimas.

Norėdami paleisti savo šifravimo tinklalaidę, naudokite aukščiau pateiktą vadovą. Per kelis mėnesius galite būti vienas iš penkių dažniausiai atsisiunčiamų šifravimo tinklalaidžių. Pažvelkite į 40 populiariausių aukščiau esančių kriptovaliutų tinklalaidžių ir pabandykite modeliuoti, ką jie daro ir kaip veikia, nes jie yra populiariausi, sėkmingiausi tinklalaidės klausytis ir sužinoti apie kriptovaliutas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me