Geriausi būdai užsidirbti kriptovaliutą: kaip užsidirbti Bitcoin

29 geriausi būdai užsidirbti bitkoinų internetiniame vadove pateikia geriausius patarimus, kaip pradėti gauti kriptografinį pelną 2019 m.

Contents

Kaip užsidirbti kriptovaliutą: 29 geriausi būdai užsidirbti Bitcoin

Taigi norite užsidirbti bitkoinų? Jūsų laimei, šiandien yra daugybė būdų, kaip užsidirbti kriptovaliutas. Deja, kaip sakoma Roosevelto citatoje, „nieko verta, kas yra verta, nėra lengva“.

Tai yra prasmingas vadovas, nes daugelis yra linkę galvoti, kad vienintelis būdas gauti bitkoiną yra jo pirkimas, kai iš tikrųjų galite jį uždirbti naudodamiesi įvairiais toliau apžvelgtais metodais.

Pavyzdžiui, yra būdų, kaip nemokamai užsidirbti kriptovaliutą, pavyzdžiui, pasinaudoti oro lašais, maišytuvais ar atsakyti į klausimus ir atlikti užduotis – arba populiariausias būdas yra prekiauti laiku pinigais ir užsidirbti bitino mainais už tai, kad atlikote daugybę skirtingų paslaugų. šių dienų laisvai samdomų koncertų ekonomika.

Atėjo laikas išryškinti visus geriausius būdus, kaip greitai užsidirbti kriptografiją ir gauti algą internetu. Prieš pereidami į 0 ir 1 mokymąsi, kaip įsigyti daugiau bitkoinų, greitai padėkime visiems suinteresuotiems asmenims žengti triušio skylę kuriant kriptografinius mokėjimus ir uždirbant bitino „dirbant“..

Uždirbti „Bitcoin“ vs „Fiat“ pirkimas: „Satoshis“ kaupimas

uždirbti-bitkoinų supratimą

Tiesioginis klausimas, kurį reikia pradėti, gali barškinti narvą, bet ar jūs perkate „fiat“ pinigus? Ne, tikėtina, kad jūs uždirbate ar prekiaujate.

Pirmas būdas žmonėms susieti bitkoino įsigijimą yra jo pirkimas, kai vietoj to gali būti uždirbta BTC.

Trumpai apžvelkime triušio skylę, prieš išplėsdami galimybę uždirbti bitkoinus ir gauti pelną kriptovaliuta. Nesvarbu, ar tai būtų trumpalaikiai, ar ilgalaikiai tikslai, pradedantiesiems svarbu nustoti galvoti tik apie viso bitkoino kainodarą (svyruodama maždaug / virš penkių USD valiutos kurso vertės skaitmenų). Šis kainų taškas daugeliui žmonių suteikia „tinkamo“ mąstymo, kad jie turi nusipirkti 1 BTC tiesiai (ar net mikro pirkimą), palyginti su mikro uždarbiu. Šis įtakingas supratimas gali būti gilus jūsų sėkmei ir rezultatams.

Tuo pačiu būdu, kai kasas uždirba „fiat“ (USD) už savaitinį atlyginimą, taip pat turėtume galvoti apie tai, kaip patekti į vertinamiausią pasaulyje kriptovaliutą. Turint subtilų minčių posūkį, klausimas, analizuojantis „uždirbti fiat, palyginti su fiat pirkimu“, padeda parodyti, kad yra daugiau nei vienas variantas, kai reikia gauti bitkoiną. Niekas negali nusipirkti ir atsispausdinti pinigų, jis turi būti uždirbtas per mokėjimus, pardavimą ar sandorius. Taikant tą patį principą perkant BTC ir uždirbant bitkoiną, vertėtų pakeisti visus tuos, kurie mato, kad bitkoinas yra finansų ateitis (#hodling).

Nepaprastai svarbu ir netgi optimalu suskirstyti bitkoinus į pagrindinį apskaitos vienetą „Satoshi“.

Paprasčiau tariant, tie, kurie nori užsidirbti bitino, turėtų suvokti pagrindinį bitkoino „Satoshi“ elementą.

Tai yra tai, kas iš tikrųjų išmokama, jei jūs einate kurti bitino internete naudodami bet kurį iš toliau pateiktų metodų.

Taigi iš tikrųjų: geriausia įsigyti kriptos + uždirbti bitkoinus, dar vadinamus „Satoshis“..

Taip, visas vadovas yra apie 29 geriausius būdus užsidirbti pinigų bitkoinais ir užsidirbti greitą „satoshi-buck“, bet pirmiausia…

Čia pateikiama diagrama, kurioje teigiama, kad „Satoshi“ yra lygus 0,00000001 bitkoinui, o vienam bitkoinui yra 100 milijonų satosų, iš kurių per visą BTC istoriją bus tik 2 kvadrilijonai, 100 trilijonų „Satoshis“..

uždirbti-bitkoinas-satoshis-vertės diagrama

Daugelis pirkėjų fiksuoja tik bitkoino kainą (teisingai?), Matuojamą JAV doleriais (arba BTC / USD valiutos kurso verte), tačiau tiesa yra tai, kad labai naudinga pradėti skaičiuoti bitkoiną pagal satoshi arba elementinį vienetą sąskaita BTC blokų grandinėje. Kai tik prasideda skaitmeninis trūkumas, suprantant, kad tik Bitcoin banke yra sukurtas tik 21 kvantilijonas Satoshis (du kvadrilijonai šimtas trilijonų Satoshis), laikas sukrauti satoshis yra tada, kai jų vertės didėjimo rezultatas yra reali galimybė (ypač anksčiau 2020 m. bitkoinų perpus).

Tuo pačiu metu verta paminėti, kad niekas nėra garantuotas Bitcoin naudai, nes nepastovumas ir neapibrėžtumas yra būdinga rizika. Tačiau tuo pačiu ženklu, kaip kadaise sakė pagarsėjęs Satoshi Nakamoto:

„Gali būti prasminga tik jų įsigyti, jei tik tai užklups. Jei pakankamai daug žmonių galvoja vienodai, tai tampa savęs išsipildančia pranašyste “~ Satoshi Nakamoto,„ Bitcoin “kūrėjas (-ai)

Šio užuolaidų požiūrio „sukrauti satosius“, taip pat užsidirbti IR pirkti bitkoinus, esmė yra padėti didinti informuotumą ir šviesti vartotojus, kodėl svarbu pradėti saugoti satoshis šiandien. Šioje priešakyje yra daug daugiau „triušio skylės teritorijos“, pavyzdžiui, milibitcoinas ar mikrobitcoinas, tačiau žinant, kad pagrindinis elementas yra protingas tarpinis akmuo, išmanantys vartotojai supras prieš uždirbdami kriptografijas.

Dabar galime pereiti prie pagrindų, leidžiančių nemokamai ir greitai atlikti bitkoinus, o po 29 išvardytų metodų kalbėsime apie kriptovaliutų uždirbimo trūkumus, mokesčių pasekmes ir uždaromą vaizdo įrašą..

Kaip uždirbti Bitcoin nemokamai

kaip uždirbti bitkoiną

Nuo triušio skylės iki akivaizdaus pareiškimo, norėdami užsidirbti bitino, turite sugeneruoti piniginės adresą, kad jį gautumėte, atidarydami bitino piniginę. Pradėkite nuo nemokamos piniginės ar šaldymo saugyklos, pvz., „Trezor“.

Turint tiek daug galimybių įsigyti daugiau bitkoinų, tiesiausias būdas yra paprasčiausiai nusipirkti bitkoiną biržoje, OTC / P2P brokeryje ar vietiniame bankomate. Be to, kad bitkoinas įsigyjamas visiškai pagal šiandieninį JAV dolerio kursą, populiarumo požiūriu šalia jo būtų mano, nors reikalingi techniniai įgūdžiai (nebent pasirenkate debesų kasybos paslaugų teikėją). Tačiau kūrybiškesni būdai yra trečiasis maršrutas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kaip gauti mokėjimą bitkoinų vadove, ir paprasčiausiai dirbti už kriptografiją.

Šiame sąraše neįvertinamos šios pinigų uždirbimo bitkoinais pagrįstos galimybės, nes kiekviena turi savo rizikos / atlygio profilį. Tai daugiau nei visas dabartinės būsenos pilno spektro patikrintų mikrobangų uždirbimo metodų katalogas, atliekant mikro užduotis kuriant prekės ženklą.

Nors tikslas yra nesprogdinti kieno nors kriptovaliutos burbulo apie tai, kad manoma, jog „nemokamą“ bitcoiną gauti yra lengva, 2019 m. Vis dar yra būdų, kaip nemokamai užsidirbti kriptografinių monetų internete. Čia yra žinomiausi būdai, kaip gauti pajamų iš Bitcoin, keičiantis „nemokamai „laikas šifravimo„ pinigams “:

Akivaizdu, kad šie metodai yra nuo lengvų iki kvailų. Bitcoin forume lengva pridėti parašą prie savo profilio ir, pavyzdžiui, reikalauti premijos. Sunkiau užsidirbti pinigų naudojant piramidės schemą arba didelio pelningumo investicijų planą (HYIP), nes šios sistemos yra sukurtos taip, kad nuo pat pradžių sugestų.

Toliau išsamiai aptarsime kiekvieną iš šių metodų ir tiksliai paaiškinsime, kaip šiandien galite pradėti uždirbti bitkoinus.

Oro lašai

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas

„Airdrops“ yra vieni iš geriausių būdų, kaip šiandien užsidirbti tikrą kriptografiją. Vis daugiau kompanijų kriptografiją tiesiog atiduoda nemokamai. Kartais įmonės platina žetonus visiems, pavyzdžiui, „Ethereum“ piniginėje turintiems daugiau nei 100 USD.

Kitais atvejais įmonės platina žetonus visiems užsiregistravusiems.

Įsivaizduokite tai taip: įmonės sukūrė milijonus žetonų ir nori, kad jų platforma būtų sėkminga. Jie nemokamai dalija žetonus žmonėms, nes nori, kad žmonės naudotųsi platforma.

Kriptografijos bendruomenėje kiekvieną mėnesį yra šimtai oro lašų. Didžioji dauguma šių bendrovių žlugs. Tačiau nedaugeliui pavyks. Visa tai yra nemokami pinigai, ir jūs galite tinkamai uždirbti deramą sumą, naudodamiesi oro lašais.

Patikrinkite „BitcoinTalk.org“, „Reddit“ ir kitas svetaines, kur rasite naujausius pranešimus apie oro uostus ir dovanų.

Uždirbimo potencialas: nuo nulio iki 100 USD

Kripto laisvai samdomų prekyviečių

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Rizika: Žemas
 • Uždirbimo potencialas: Neribota

Norite atlikti nedidelius darbus mainais į bitkoiną? Norite laisvai samdyti savo kelią į 1 pilną BTC? Tai tikrai galite padaryti internete. Tiesą sakant, yra keletas svetainių, siūlančių puikias laisvai samdomų darbuotojų galimybes šifravimo vartotojams, įskaitant:

Visos šios vietos veikia panašiai. Atliekate darbus mainais į bitkoiną. Kai kurie darbai yra maži. Pavyzdžiui, „Earn.com“ galite atsakyti į el. Laiškus, kad uždirbtumėte bitkoinų. „Reddit’s Jobs4Bitcoin“ svetainėje jūs reklamuojate savo paslaugas mainais į bitkoiną.

Visų šių svetainių uždirbimo galimybės yra praktiškai neribotos. Kuo daugiau dirbi, tuo daugiau uždirbi bitkoinų.

Sužinokite ir uždirbkite kriptografiją naudodami „Coinbase Earn“

 • Pastangos: Vidutinis
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas
 • Uždirbimo potencialas: 20–200 USD

„Coinbase“ neseniai pradėjo unikalią internetinę mokymo programą, kurioje galėsite sužinoti apie kriptografiją ir gauti atlyginimą.

Apsilankykite Coinbase.com/earn pradėti. Galite išklausyti kursus apie Dai, EOS ir kitas pagrindines kriptovaliutas. Sesijos pabaigoje atliekate testą. Jei atliksite testą, gausite atlyginimą.

„Coinbase“ taip pat neatiduoda centų: jie šiuo metu moka 20 USD už DAI kursus, 50 USD už EOS kursus ir 50 USD už XLM kursus, be kitų atlygių.

Kursai yra greiti, lengvi ir įtraukiantys. Žiūrite vaizdo įrašus, užpildote vieną viktoriną, išbandydami tai, ko išmokote, tada gaukite kriptografiją savo „Coinbase“ piniginėje. Tai teisėtai nemokami pinigai, kuriuos šiandien galima rasti internete.

Mikro uždarbis, mokėjimas už paspaudimus ir nedideli paslaugų darbai

 • Pastangos: Aukštas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas

Tai pigūs, lengvi, mažos rizikos būdai, kaip užsidirbti bitkoinų internete. Vienintelis laimikis? Tai nuobodu ir daug laiko užimanti, ir jūs neketinate uždirbti daug pinigų. Tačiau vis tiek labai įmanoma užsidirbti bitkoinų, atliekant mažas „mikro užduotis“ internete.

Pavyzdžiui, galite rasti „pay to click“ (PTC) svetaines. Paprastai šiose svetainėse reikia apsilankyti, spustelėti skelbimą ar mygtuką, tada mainais gauti kelis centus. Svetainė uždirba pinigus pardavinėdama skelbimus, o jūs gaunate nedidelę nuolaidą.

Kitose svetainėse gali tekti atlikti apklausas ar atlikti kitas smulkias užduotis mainais į nedidelę pinigų sumą.

Dabar čia yra blogos naujienos: neketinate uždirbti daug pinigų naudodami bet kurį iš šių metodų. Labai įmanoma uždirbti tik 0,25 USD per valandą, o tai vargu ar mokės už jūsų kompiuterio elektros energiją ir interneto naudojimą. Tačiau techniškai įmanoma užsidirbti bitkoinų internetu naudojant šiuos metodus.

Uždirbimo potencialas: nuo 0,05 iki 2 USD per valandą

Maišytuvai

 • Pastangos: Žemas iki vidutinis
 • Pajamos: Žemas iki vidutinis
 • Rizika: Žemas

Bitcoin maišytuvai kadaise buvo populiarūs ankstyvosiomis bitkoino dienomis. Jie kas 30 minučių platino dešimtis bitkoinų visiems, kurie lankėsi svetainėje (rimtai).

Šiandien bitkoinų maišytuvai nebėra dėl didelės bitino vertės, tačiau vis tiek galite rasti mažesnių, mažiau vertingų kriptovaliutų maišytuvus.

Maišytuvai veikia paprastai: jūs lankotės svetainėje. Svetainė paskirsto tam tikrą šifravimo kiekį kiekvienam tam tikram laikotarpiui.

Šiandien iš kriptografinio maišytuvo negausite daug pinigų. Tačiau mes rekomenduojame dirbti protingiau – ne sunkiau. Pasidarykite savo Bitcoin maišytuvą. Sukurkite svetainę, užpildytą reklamomis. Spustelėkite srautą į svetainę ir duokite lankytojams keletą centų iš bitkoino maišytuvo už kiekvieną apsilankymą. Jūs generuojate pajamas iš reklamos, jūsų svetainės lankytojai gauna atlyginimą, o jūs kuriate bitkoinus internete su minimaliomis pastangomis.

Uždirbimo potencialas: nuo 1 USD per valandą iki 1 000 USD per mėnesį

Parašų kampanijos ir dovanos

 • Pastangos: Žemas iki vidutinis
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas
 • Uždirbimo potencialas: 0,01–500 USD

Parašų kampanijos ir dovanos buvo labiau paplitusios ICO klestėjimo metu 2017 m. Šiandien jos yra rečiau paplitusios, bet vis dar prieinamos.

Iš esmės naujos kriptografijos įmonės jums mokės už reklamą internete. Pavyzdžiui, jei turite „BitcoinTalk.org“ forumo paskyrą, mainais už nedidelį šifravimo kiekį prie savo parašo galite pridėti įmonės pavadinimą ar atvaizdą..

Taip pat yra kitų dovanų, skirtų rasti klaidų paleidimo kode, versti įmonės informaciją į skirtingas kalbas ir atlikti kitas vertingas užduotis. Šiandien galite gauti monetų, kurios vertos tik kelių centų, tačiau jei sėkmingai bus paleista kriptografija, ateityje šios monetos gali būti vertos nemažos sumos.

Prekybos kripto

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Žemas – aukštas
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: Neribota

Žinoma, vienas akivaizdžiausių būdų užsidirbti kriptografiją internete yra prekyba ja. Galite prekiauti „fiat“ valiutomis (pvz., USD ar EUR) mainais į bitkoinus bet kurioje pagrindinėje biržoje.

Kai kurie žmonės šiandien prekiauja savo kriptografijos turtais. Kiti investuoja ilgalaikiai.

Arba galite prekiauti kriptografijos prekėmis ar paslaugomis. Vis daugiau internetinių mažmenininkų dabar priima kriptografiją mainais į produktus.

Priimti prekių ir paslaugų kriptografiją yra rizikinga. Tikriausiai turite sąskaitų, kurias turite sumokėti „fiat“ valiuta. Priimdami šifravimą, jūs pripažįstate, kad kainos gali labai svyruoti. Nesvarbu, ar prekiaujate kriptografija, ar parduodate kriptografijos prekes ir paslaugas, tai yra didelės rizikos žaidimas, kuriame turite žinoti, ką darote.

Jei vis dėlto sugebate pirkti žemai ir parduoti brangiai, tada neišvengiamai uždirbsite pinigų per kriptografinę prekybą.

„Bitcoin“ partnerių programos

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas iki vidutinis
 • Rizika: Žemas
 • Uždirbimo potencialas: 5–1 000 USD

Daugelis mainų siūlo partnerių programas. Dalijatės nuoroda su draugais. Tada jums bus mokama, kai kas nors užsiregistruos per tą nuorodą ir prekiaus.

Kai kuriose kriptografinėse biržose galite uždirbti šimtus (net tūkstančius) dolerių per mėnesį vien per filialų komisinius. Jei nukreipiate į mainus pakankamai žmonių ir šie žmonės per mėnesį vykdo kelis didelius sandorius, galite uždirbti nemažas šalutines pajamas.

Net jei jūsų nuoroda naudojasi tik keletas mažų prekybininkų, jūs vis tiek uždirbate pinigus internete. Vieni keičiasi išmokomis fiat valiutomis, kiti – kriptografijomis.

Partnerių pajamas galite gauti ne tik iš kriptografinių mainų. Internetiniai mažmenininkai siūlo, pavyzdžiui, partnerių programas, kurios gali sumokėti bitkoinais.

Lošimas

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas – aukštas
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: Nulis iki neriboto

Visada galite lošti, kad uždirbtumėte bitkoiną internete. Gali būti, kad padvigubinsite savo bitkoinų atsargas. Taip pat gali būti, kad baigsi niekuo. Tai įdomus lošimas!

Internete raskite įrodomą teisingą Bitcoin kazino, tada atlikite indėlį. Dauguma bitino kazino turi nedidelį namų pranašumą (51 proc.), Kad uždirbtų pinigų, o tai yra geresnė nauda, ​​nei rasite bet kuriame įprastame kazino. Azartinių lošimų algoritmai taip pat yra įrodomi teisingi, o tai reiškia, kad kiekvienas gali patikrinti, ar algoritmai veikia taip, kaip reklamuojama.

Kai kurie bitkoino kazino žaidimai yra juokingai pagrindiniai. Statote, ar algoritmas pagamins skaičių nuo 0 iki 100, kuris viršys ar sumažins jūsų pasirinktą skaičių. Lažybos 50 suteikia apytiksliai 50% tikimybę būti viršijamam ar mažesniam, o statant 80 ar 90 yra didesnė rizika ir didesnė nauda.

Parašykite apie Bitcoin

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Vidutinis
 • Rizika: Žemas
 • Uždirbimo potencialas: 5–60 USD per valandą

Internete yra dešimtys pagrindinių kriptovaliutų tinklaraščių ir naujienų svetainių. Jei žinote bitcoiną ir mokate gerai rašyti, tuomet tikrai galite užsidirbti pinigų, rašydami apie bitkoiną internete.

Tiesą sakant, kai kurie kripto startuoliai dabar samdo gerus bitkoinų rašytojus. Jiems reikia kompetentingų asmenų, kurie rašytų „Bitcoin“ tinklaraščio įrašus, su Bitcoin susijusius socialinės žiniasklaidos pranešimus, su Bitcoin susijusius pranešimus spaudai ir kitą bitkoino turinį.

Už kai kuriuos iš šių darbų jums bus mokama JAV doleriais. Tačiau daugelis svetainių dabar leidžia pasirinkti mokėjimą kriptovaliuta.

Parduokite su kriptografija susijusius produktus ar paslaugas

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Žemas – aukštas
 • Rizika: Vidutinis
 • Uždirbimo potencialas: 0 USD – neribotas

Jei teikiate naudingą paslaugą šifravimo bendruomenės nariams, jums gali būti mokama už kriptografiją. Prekių ir paslaugų pardavimas kripto vartotojams yra puikus būdas užsidirbti kripto internete.

Kai kurios galimos galimybės apima:

 • Kripto programinės įrangos kūrimas ir pardavimas
 • Siūlyti rinkodaros paslaugas kriptografijos įmonėms
 • Veikia kaip sąlyginio deponavimo agentas atliekant bitkoino operacijas

Pagalvokite, kokių prekių ir paslaugų reikia bitkoinų vartotojams, tada pasiūlykite tą prekę ar paslaugą.

Mano Bitcoin

 • Pastangos: Aukštas
 • Pajamos: Žemas iki vidutinis
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: 0 USD – neribotas

Senais laikais kiekvienas, turintis padorų žaidimų GPU, galėjo užsidirbti pinigų kasdamas bitkoinus ir kitas kriptovaliutas.

Šiandien viskas pasikeitė, o hobių kalnakasiams nebeįmanoma uždirbti pajamų kasant bitkoiną. Net pasidarė sunku pelningai išgauti mažesnės vertės kriptovaliutas.

Jei norite užsidirbti pinigų išgaunant bitkoiną ir kitas kriptovaliutas, turėsite pastatyti kasybos ūkį. Jums reikės kelių aukščiausios klasės kalnakasių. Jums reikės pigaus elektros šaltinio (idealiu atveju, mažiau nei 0,05 USD už kWh). Jei turite visus šiuos dalykus, galite gauti pelną arba bankrutuoti ir priversti parduoti visą savo kasybos įrangą.

Galų gale kasyba yra didelės rizikos, mažo atlygio žaidimas, geriausiai tinkantis dideliems žaidėjams. Tačiau, jei turite prieigą prie pigios elektros energijos ir galite pigiai įsigyti kasybos platformas dideliais tarifais, masto ekonomija galėtų pasitarnauti jūsų naudai, kad gautumėte pelno iš kasybos.

„Bitcoin“ skolinimas

 • Pastangos: Vidutinis
 • Pajamos: Žemas – aukštas
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: 15% per metus

Kai kurie žmonės užsidirba skolindami bitkoinus. Galite skolinti bitkoiną, pavyzdžiui, draugams ar šeimos nariams ir imti palūkanas.

Tačiau dabar kaip niekad lengviau užsidirbti skolinant bitkoiną internetu. Pavyzdžiui, galite dalyvauti P2P skolinimo rinkose internete. Kai kurios biržos netgi leidžia skolinti pinigus, kad kiti prekybininkai galėtų pasinaudoti savo prekyba.

Žinoma, skolinimas susijęs su savo rizikos dalimi. Mažos rizikos skolinimo galimybės yra su mažomis palūkanų normomis, o didelės rizikos skolinimo galimybės – su didelėmis ir didelėmis nesėkmėmis.

Skolindami pinigus internetu būkite atsargūs. Jei planuojate užsidirbti pinigų skolindami, turite įsitikinti, kad turite gerą užstatą. Priešingu atveju paskolos gavėjas turi mažai paskatų jums grąžinti pinigus.

HYIP, piramidžių schemos ir monetų dubleriai

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: Nulis iki neriboto

Didelio pajamingumo investicijų programas (HYIP), piramidžių schemas ir monetų dublerius galima rasti internete. Jie buvo ypač populiarūs per 2017 m. Kripto bumą, tačiau jie vis dar yra šalia.

Visos šios sistemos žada panašų pažadą: jos žada greitai praturtėti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įnešti pinigus, tada tikėtis geriausio.

Kaip ir visos piramidės schemos, HYIP ir monetų dubleriai pasmerkti žlugti. Tikslas nėra užsidirbti ilgalaikių pinigų: tikslas yra užsidirbti pinigų iš paskutinių žmonių, prisijungusių prie sistemos.

Neišvengiamai schema žlugs, apatinės piramidės gretos praras pinigus, o aukštesnės piramidės gretos uždirbs pelną. Jei esi viršuje, tau sekėsi puikiai. Jei esate kaip 95% piramidės, jūs praradote pinigus.

Bitcoin šakės ir kitos šifravimo šakės

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas iki vidutinis
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: Priklauso nuo naujos monetos sėkmės

Kai šifravimo bendruomenės nariai negali susitarti dėl taisyklių pakeitimų, kriptovaliuta gali suskaidyti į dvi skirtingas versijas.

Matėme, kad šakės įvyksta su „Ethereum“ (su ETH ir ETC), bitkoinais (su „BTC“ ir „BCH“) ir su „Bitcoin Cash“ (BCHABC ir BCHSV)..

Kaip tai suteikia jums nemokamą šifravimą? Na, kai atsiranda šakutė, jūs techniškai turite abi kriptovaliutos versijas. Jei 2017 m. Liepos mėn. Laikėte 10 bitkoinų, po 2017 m. Rugpjūčio 1 d. Šakutės turėtumėte 10 BCH ir 10 BTC. Negalite išleisti abiejų monetų vienu metu, bet jūs techniškai sukūrėte kriptografiją iš oro.

Šifravimo šakės taip pat gali būti puiki galimybė dėl kitų priežasčių. Kai BCH pradėjo veikti rugpjūčio 1 d., Kaina labai svyravo ir šoktelėjo nuo 100 USD paleidimo metu iki beveik 1 000 USD per kelias pirmąsias valandas. Šiuo laikotarpiu jūs galėjote nusipirkti ir parduoti šakuotą versiją už didžiulį pelną.

Prekybos robotai

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas iki vidutinis
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: 0–100%

Kiekvienam teisėtam prekybos robotui, kurį galima įsigyti šiandien, yra 99 apgaulingi prekybos robotai. Galite rasti daug apgaulingų prekybos robotų, žadančių lengvus pinigus ir garantuotą dienos pelną. Nė vienas iš jų neveikia taip, kaip reklamuojama. Mes peržiūrėjome bitkoinų prekybos robotus, tačiau net ir nurodyti asmenys nėra tikri dėl pažadų ar galimybių.

Tačiau kai kurie prekybos robotai paprastai dirba taip, kaip skelbiama. Jie naudoja algoritmus, kad sudarytų sandorius pagal dabartinę rinkos veiklą.

Geri prekybos robotų kūrėjai sukūrė robotus, remdamiesi istoriniais kriptografinės prekybos duomenimis. Šie robotai perskaito rinkos sąlygas, kad nustatytų, kada pirkti ar parduoti. Jūs suteikiate robotams teisę prekiauti jūsų vardu.

Turėdami gerą prekybos robotą, galite lengvai užsidirbti pinigų, turėdami ribotą asmeninį dalyvavimą. Tiesiog duokite botui 1000 USD ir stebėkite, kaip jis veikia. Yra tikimybė, kad jūs nieko neliksite. Taip pat yra tikimybė, kad laikui bėgant nuosekliai auginsite savo pinigus.

Prekyba dvejetainiais opcionais

 • Pastangos: Vidutinis
 • Pajamos: Žemas – aukštas
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: Nulis iki neriboto

Prekyba dvejetainiais opcionais per daugelį metų pelnė blogą reputaciją – ir dėl rimtų priežasčių. Šiandien yra daugybė sukčiaujančių dvejetainių opcionų prekybos platformų.

Jie vadinami „dvejetainiais“ variantais, nes yra tik du variantai: galite laimėti arba pralaimėti. Prekybai dvejetainiais pasirinkimais bitkoinais galite nusipirkti variantą, pavyzdžiui: „Ar per ateinančias penkias minutes bitkoino kaina bus didesnė nei 5640 USD?“ Jei teisingai atsakysi į šį klausimą, tu laimėsi.

Kaip ir prekybos robotai, taip ir dvejetainių opcionų prekybos platformos dažniausiai yra sukčiai. Pramonė yra tokia pagarsėjusi aferomis, kad Kanada uždrausta trumpalaikė dvejetainių opcionų prekyba.

Apskritai prekyba dvejetainiais pasirinkimo sandoriais labiau panaši į lošimą nei į investavimą. Tačiau jei ieškote labai rizikingo šifravimo ir bitkoino kūrimo būdo, dvejetainiai variantai tikrai yra vienas iš galimų būdų.

Ateities sandoriai

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Žemas – aukštas
 • Rizika: Aukštas
 • Uždirbimo potencialas: Neribota

Pirmoji reguliuojama bitkoinų ateities prekybos rinka pradėjo veikti 2017 m. Gruodžio mėn. Netrukus po to bitkoinų kaina išaugo iki visų laikų didžiausios vertės – 20 000 USD..

Šiandien prekyba bitkoinais ateities sandoriais vis dar yra visų tipų investuotojų galimybė. Jūs užimate ilgą ar trumpą ateities sandorio poziciją. Ilgosios pozicijos šalis sutinka ateityje nusipirkti pagrindinį turtą už konkrečią kainą, o trumpąją poziciją turinti šalis sutinka parduoti už konkrečią kainą.

Jei galite nuosekliai prognozuoti bitkoino kainą (sėkmės), galite užsidirbti pinigų naudodamiesi bitkoinų ateities sandoriais. Daugelis prekybininkų taip pat vertina tai, kad bitkoinų ateities sandoriai galimi CFTC reguliuojamose rinkose, suteikiant jiems papildomą teisėtumo sluoksnį. Sužinokite daugiau apie „Bakkt“, kad gautumėte daugiau informacijos apie bitkoinų ateities sandorius.

Paprašykite aukų arba būkite kūrybingi naudodami savo QR kodą

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas
 • Uždirbimo potencialas: Žemas

Kas taip dažnai, vienas kūrybingas žmogus pasiseka. Jie atspausdina savo bitcoin piniginės QR kodą ant iškabos ir dalyvauja viešame mitinge ar sporto žaidime. Kažkas pamato jūsų QR kodą, nusprendžia atsiųsti jums kelis pinigus ir aukos pradeda plūsti.

Prašymas aukoti gali būti efektyvus būdas užsidirbti bitkoinų internete. Kai kuriose svetainėse prašoma aukoti, pavyzdžiui, užuot rodžius reklamą.

Kitos svetainės ar paslaugų teikėjai prašo patarimo. Pavyzdžiui, jei informacija apie puslapį buvo gera, galite pakelti kelis centus. Tai skamba nedaug – kol milijonai žmonių neaplankys jūsų puslapio.

Nesvarbu, ar pradedate sutelktinio finansavimo kampaniją, ar darote kvailą QR kodo ženklą kolegijos futbolo sezonui, tikrai yra būdų, kaip užsidirbti bitkoinų internete, prašydami aukų ar rodydami savo QR kodą.

Kripto palūkanas uždirbančios taupomosios sąskaitos

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Vidutinis
 • Uždirbimo potencialas: 1–6%

Priėjome tašką, kai dabar turime kriptografines taupomąsias sąskaitas, kurios gali uždirbti palūkanas. Jie veikia panašiai kaip „fiat“ kaupiamosios valiutos sąskaitos: jūs įnešate pinigus, tada laikui bėgant uždirbate palūkanas už savo sąskaitą.

Paprastai šias sąskaitas siūlo piniginės paslaugų teikėjai. Užrakinate savo lėšas į sąskaitą, tada uždirbate nuo 1% iki 5% per metus. Susidomėjimas netgi gali būti padidintas, dar labiau padidinant grąžą.

„BlockFi“ yra vienas gerbiamų paslaugų teikėjų šioje erdvėje, siūlantis net 86% palūkanų normą per metus BTC ir ETH taupomosioms sąskaitoms. (Prisijunkite čia.)

Šiuo metu šios taupomosios sąskaitos yra rizikingos ir yra nedaug garantijų, kad jūsų pinigai yra 100% saugūs. Žinoma, kritikai tvirtins, kad tą patį galima pasakyti ir apie bankus (žinoma, jūsų banko sąskaitą saugo FDIC draudimas).

Gaukite pinigų grąžinimą su susijusiais mažmenininkais

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas
 • Uždirbimo potencialas: 0,5–9% už pirkinį

Kai kurie mažmenininkai ir prekybos paslaugos dabar grąžina kriptografiją. Rakuten (anksčiau žinomas kaip „Ebates“), pavyzdžiui, yra populiarus „Google Chrome“ plėtinys, kuris siūlo grynųjų pinigų grąžinimą klientams, kai jie perka iš tūkstančių svetainių. Plėtinys veikia „Groupon“, „Best Buy“, „Nike“ ir kitiems didiesiems mažmenininkams.

Panaši paslauga, vadinama „Lolli“, yra prieinama ir kriptografijos vartotojams. „Lolli“ leidžia jums pirkti pagrindinėse mažmeninės prekybos svetainėse, tokiose kaip CVS, „Macy’s“ ar „Sephora“, tada susigrąžinti pinigus grynaisiais. Kai kurios parduotuvės atsiskaitydami bitkoinais skatina net 9% pinigų grąžinimo. Kiti jums suteikia vienodą atlygį bitkoinais.

„Pei“ yra dar viena panaši platforma, leidžianti atrakinti grynuosius pinigus BTC, USD ar dovanų kortelėmis. Kiekvieną kartą apsipirkdami pas „Pei“ prekybininkus, grąžinate pinigus tiesiogiai į „Pei“ sąskaitą. Tarp mažmeninės prekybos partnerių yra „Chipotle“, „7-Eleven“ ir „Target“.

Pasinaudoję šiomis pinigų grąžinimo paslaugomis, galite užsidirbti bitkoinų tik apsipirkdami pas savo paprastus mažmenininkus internete.

Žaiskite žaidimus, kad uždirbtumėte Bitcoin

užsidirbti-bitkoinai-žaisti-vaizdo žaidimus

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas

Žaidimai yra neabejotinai pats smagiausias būdas užsidirbti bitkoinų. Taip, galite teisėtai žaisti žaidimus internete ir gauti užmokestį bitkoinais.

Kai kurie iš šių žaidimų veikia panašiai kaip maišytuvai, suteikiant pinigus visiems, kurie žaidžia žaidimą. Šie žaidimai buvo dažnesni (ir geriau mokami) pirmosiomis bitkoino dienomis, nors šiandien vis dar galite rasti tam tikrų maišytuvų stiliaus žaidimų (ypač skaitmeniniame kazino pasaulyje). Daugelis šių žaidimų mokės jums pinigų, kol tęsite lošimą.

Kiti žaidimai leidžia jums užsidirbti kriptografiją be jokių maišytuvų sistemų. Pavyzdžiui, jūs ūkininkaujate už retus grobius ar kolekcionuojamus daiktus, tada parduodate juos kriptografijos rinkoje. Pavyzdžiui, kai kurie kolekciniai ERC-721 žetonai gali būti nepaprastai vertingi.

Kiti žaidimai veikia kaip tradiciniai MMORPG, kur uždirbdami skaitmenines valiutas, atlikdami įvairias žaidimo užduotis. Ta žaidimo valiuta turi tikrą vertę įvairiose prekyvietėse.

Kai kurie iš populiariausių kripto uždirbimo žaidimų yra „Huntercoin“ (kur uždirbi „Huntercoin“ arba HUC žetonus už monstrų žudymą), „Steem Monsters“ (kolekcinis kortų žaidimas su turnyro laimėjimais, mokamais „Steem“) ir „Storm Play“ (mikrotaskų platforma, kur tau mokama) audroje).

Žaisti žaidimus, kad užsidirbtum kriptografiją, yra smagu, tačiau nesitikėk, kad uždirbsi daug pelno. Be to, FYI, nesupainiokite, kaip užsidirbti „CryptoKeys“, susijusius su „Call of Duty Black Ops 3“..

Paleiskite „Crypto YouTube Channel“ arba „Podcast“

užsidirbti-šifruoti-youtube kanale

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Neribota
 • Rizika: Žemas

Kriptografinės terpės, pvz., „YouTube“ kanalo ar tinklalaidės, kūrimas yra vienas geriausių būdų užsidirbti kriptografiją internete. Jei galite sukurti specialų žmonių stebėjimą, galite gauti rimtų pajamų iš kriptografijos.

„YouTube“ neleidžia turinio kūrėjams mokėti už šifravimą. Tačiau yra tūkstančiai „YouTube“ kanalų, skirtų įvairiems kripto pasaulio aspektams aptarti. Daugelis šių kanalų uždirba reklamos pajamas iš „YouTube“, tačiau taip pat gauna pajamas iš šifravimo kitais būdais, įskaitant:

Persiuntimai: „Crypto YouTubers“ gali nukreipti jus į mainus naudodami persiuntimo kodą. „YouTuber“ bus mokama kiekvieną kartą, kai kas nors į savo valiutos kodą įneša pinigų.

Partnerių pardavimas: Jūs turite tūkstančius sekėjų, besidominčių kriptovaliuta. Atsiųskite savo sekėjams filialo nuorodą į kriptografinę piniginę, el. Knygą, „Amazon“ produktą ar bet ką kitą, kas jiems gali būti įdomu. Prekybininkai jums sumokės po 5–50 proc..

QR kodo aukos: Šifravimo bendruomenė gali būti dosni, ypač jei turite gerą reputaciją, nes dažnai per „YouTube“ kanalą ar tinklalaidę pateikiate naudingos informacijos. Parodykite savo QR kodą arba pasidalykite savo viešosios piniginės adresu su savo bendruomene. Gali pasipilti aukos.

Reklamos pajamos: „YouTube“ rodo savo reklamas, tada moka turinio kūrėjams pagal peržiūrų skaičių. Tačiau kriptografijos kompanijos taip pat gali kreiptis į jus ir paprašyti būti rodomos jūsų kanale ar tinklalaidėje. Galbūt galėsite derėtis dėl šifravimo reklaminių vietų.

Kai jūsų kriptografinės terpės imperija imsis, galimybės užsidirbti kriptografiją išaugs. Kripto bumo įkarštyje kai kurie „YouTube“ naudotojai uždirbo 6 skaičius per mėnesį iš reklamos.

Sukurkite svetainę ir parduokite reklamos vietą

uždirbti-bitkoinus-kurti-svetaines-naujienas

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Neribota
 • Rizika: Žemas

Sukurkite į kriptografiją orientuotą svetainę, tada parduodate reklamos plotą kriptografijos įmonėms. Pavyzdžiui, kriptografijos paleistis, besirengianti savo ICO, gali pasiūlyti jums 1000 naujų žetonų mainais į vienos savaitės reklaminį lizdą. Kripto piniginės įmonė gali sumokėti jums bitkoinais, kad jūsų puslapyje būtų reklamjuostė.

Kai pradedate į kriptografiją orientuotą svetainę, jūsų reklamavimo galimybės neapsiriboja tik „Google AdSense“. Galite prisijungti prie kitų reklaminių tinklų arba tiesiogiai parduoti kriptografijos įmonėms. Kai sukursite svetainę su reikšmingu stebėtoju, šifravimo įmonės pradės kreiptis į jus su reklamos pasiūlymais.

Yra tūkstančiai kripto svetainių, tačiau vis dar yra daugybė nišų, kurios lieka neužpildytos kripto erdvėje. Pradėkite svetainę, orientuotą į regionines kriptografines diskusijas, pvz., Sekti naujausius bitkoino atnaujinimus Etiopijoje. Rašykite produktų apžvalgas, analizuokite kriptografines investicijas arba rašykite techninę analizę internete. Yra daugybė galimybių.

Tapk kripto įtakotoju

make-bitcoin-being-crypto-influenceris

 • Pastangos: Vidutinis
 • Pajamos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Rizika: Žemas

Kriptografijos paleidimo įmonei gali būti nepaprastai naudingas vienas „Twitter“ ar „Instagram“ įrašas iš paskyros, kurioje yra šimtai tūkstančių sekėjų..

Kripto paveikslėliai yra panašūs į įtakojančius bet kurioje kitoje erdvėje. Jei galite pritraukti reikšmingą stebėtoją internete, tada žmonės jums mokės už informacijos siuntimą savo sekėjams.

Pradėkite kurti „Instagram“, „Twitter“ ar bet kur kitur. Galbūt jūs sukursite paskyrą, skirtą kriptografiniams memams. Galbūt jūs pritaikote savo patirtį visame pasaulyje. Jei galite susikurti daug žmonių, besidominčių kriptografija, galite pasinaudoti šia seka savo naudai.

Darbas monetoms ar projektams rinkodaros / viešųjų ryšių srityje

 • Pastangos: Nuo vidutinio iki aukšto
 • Pajamos: Žemas – aukštas
 • Rizika: Vidutinis

Kripto startuoliams reikia rinkodaros ir viešųjų ryšių (PR) žmonių. Jie gali mokėti jums fiat valiuta, tačiau daugelis pradedančiųjų mokės kriptovaliuta.

Tai panašu į ankstyvąsias „Google“ ir „Apple“ dienas, kai girdite apie žmones, kuriems už grynuosius pinigus mokama akcijų opcionais. Jei jums bus sumokėta didelė suma naujo prieigos rakto ir tada tas žetonas sprogs augdamas, galite tapti labai turtingi.

Jums nereikia turėti reikšmingos rinkodaros ar ryšių su visuomene patirties, kad suteiktumėte įmonei vertę. Galite pradėti, pavyzdžiui, išversti baltraštį į savo gimtąją kalbą. Gal turite patirties socialiniuose tinkluose.

Rinkodaros ir ryšių su visuomene vaidmenys gali svyruoti nuo niūrių užduočių iki vadovų ir vadovų vaidmenų. Kreipkitės į kelias kriptografijos įmones, tada kurkite savo įgūdžius, kai tik įmanoma.

Uždirbkite palūkanų naudodami kriptografines taupomąsias sąskaitas

bitcoin-profit-on-crypto-palūkanų sąskaitos

 • Pastangos: Žemas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Vidutinis

Dabar kriptografinės taupomosios sąskaitos oficialiai yra dalykas. Galite įnešti kriptografiją į taupomąją sąskaitą, tada žiūrėkite, kaip pinigai uždirba palūkanas, o jūs sėdite ir atsipalaiduojate.

Dvi iš didžiausių ir populiariausių kriptografinių taupomųjų sąskaitų, kurias gali įsigyti, yra „BlockFi“ ir „Nexo“, nors „BlockFi“ yra vienintelė platforma, leidžianti užrakinti kriptografiją ir uždirbti palūkanas (šiuo metu jie moka nuo 7 iki 8% palūkanų per metus už kriptografijos valdas).

Pastarąjį dešimtmetį tradiciniame finansų pasaulyje palūkanų normos buvo žemos. Dauguma taupomųjų sąskaitų moka 2% palūkanas per metus ar mažiau. Tačiau kriptografiniame pasaulyje vis dar yra reikšmingų galimybių pelnyti susidomėjimą.

Pratimai uždirbti kriptografiją

daryk-kripto-pelną-mankštą-fitnesą

 • Pastangos: Žemas – aukštas
 • Pajamos: Žemas
 • Rizika: Žemas

Taip, jūs galite teisėtai naudotis uždirbti tikrą kriptovaliutą. Paskambinta mobilioji programa, skirta „iOS“ ir „Android“ „Sweatcoin“ konvertuos jūsų veiksmus į kriptovaliutą.

Ar mankštintumėtės daugiau, jei už tai mokėtumėte? Tai yra „Sweatcoin“ idėja. Įdiegiate programą mobiliesiems ir programa stebi jūsų veiksmus. Už kiekvieną jūsų atliktą 1 000 žingsnių uždirbate maždaug vieną „Sweatcoin“ (SWC).

„Sweatcoins“ negalima prekiauti jokiose biržose. Tačiau žetonai turi vertę „Sweatcoin“ ekosistemoje. Galite išleisti „Sweatcoins“ vaizdo įrašų srautams prenumeruoti, oro linijų mylioms, el. Knygoms ir net „iPhone“ telefonams, pavyzdžiui,.

OPM: Užsidirbkite Bitcoin iš kitų žmonių pinigų

užsidirbti-bitkoinas-kitos tautos-pinigai

 • Pastangos: Vidutinis
 • Pajamos: Aukšta
 • Rizika: Aukšta
 • Uždirbimo potencialas: 500–10 000 USD+

Naudojimasis kitų žmonių pinigais kriptovaliutai uždirbti yra daugiau vartų į aukščiau išvardytus būdus. Daugelis mėnulių žmonės naudojo kitų žmonių pinigus, kad praturtėtų, gaudami lėšų verslui atidaryti, investuoti ar bet kokias galimybes, kai tik gausite pinigų iš kitų. Taip pat yra persiuntimo verslo modelių, kuriuose didžiausias dėmesys skiriamas „OPM Wealth“, padedant kitiems susitvarkyti kreditą ir gauti komisinius kriptovaliutomis. Tai yra labiau diskretiškas būdas uždirbti bitkoino pelną, bet labai greitai kaupiamas dėl to, kad padeda asmenims gauti pinigų.

Kripto apmokėjimo neigiamos pusės

uždirbti-Bitcoin-rizika

Gauti užmokestį kriptografija gali pasirodyti puiki idėja. Tačiau yra tam tikrų neigiamų aspektų, kaip mokėti kriptovaliuta, įskaitant visus šiuos dalykus:

Nepastovumas: Nepastovumas yra pagrindinė problema, gaunant užmokestį kriptografija. Suma, kurią jums šiandien mokate, gali būti verta daugiau ar mažiau po mėnesio. Jei jūsų sąskaitos taip pat yra kriptografinės, tai nėra problema. Daugelio žmonių nuomos, hipotekos ir draudimo sąskaitos, žinoma, yra fiat valiuta, o ne kriptografija.

Didelės rizikos ir daug naudingų lošimų: Kai tau bus sumokėta kriptografija, tu lošsi. Tai didelės rizikos, daug atlygio reikalaujantis žaidimas. Gali būti, kad šiandien uždirbami pinigai ateityje bus verti 10 kartų daugiau. Taip pat gali būti, kad pinigai bus beverčiai.

Reguliavimo pakeitimai gali jus labai paveikti: Vyriausybės visame pasaulyje vis dar bando išsiaiškinti, kaip apmokestinti ir reguliuoti kriptovaliutas. Kai kurios vyriausybės visiškai uždraudė šifravimą. Jei jums mokama už kriptografiją, tada jūsų vyriausybė nustato griežtas kriptografijos taisykles, tada užmokestis kriptografija staiga tampa mažiau patrauklus.

Mokesčių reikalavimų keitimas: Dauguma vyriausybių reikalauja pranešti apie visus uždirbtus pinigus. Priešingu atveju jūs vengiate mokesčių. Dauguma vyriausybių šifravimo pajamas vertina kaip turto pajamas. Turite pranešti apie bet kokį kapitalo prieaugį, kurį uždirbote iš šifravimo. Žinoma, kripto mokestinė padėtis reguliariai keičiasi. Jei uždirbate didelių pajamų iš kriptografijos, tuomet daugelį metų galite kovoti su mokesčių galvos skausmu.

Kriptografija nėra plačiai priimta: Galite uždirbti didžiąją dalį pinigų kriptografijoje, tačiau tai nesvarbu, ar jūsų sąskaitos nėra kriptografinės. Pavyzdžiui, maisto prekių parduotuvės, savininkai ir bankai gali nepriimti mokėjimų už kriptografiją. Gauti užmokestį kriptografija gali būti puiku – kol nereikės apmokėti sąskaitų „fiat“ valiuta.

Atsižvelgdami į šiuos trūkumus, galbūt norėsite, kad jums nebūtų mokama už kriptografiją.

Mokesčių taikymas uždirbant kriptovaliutas: kaip mokesčiai veikia su kriptografinėmis pajamomis?

Kriptovaliutų apskaitos vadovas, kaip apskaičiuoti savo kripto prieaugį, apskaičiuoti kripto prieaugį, skaičiuoti kripto prieaugį, kripto prieaugį

Pirmiausia ir, svarbiausia, rekomenduojame pasikalbėti su buhalteriu, jei uždirbate didelių pajamų iš kriptografijos. Šiandien išvengus pajamų mokesčių, ateityje gali būti skiriamos milžiniškos baudos ir kalėjimas. Gero buhalterio samdymas gali būti geriausia investicija, kurią kada nors padarėte.

Daugelis naujokų mano, kad JAV vyriausybė nepaiso mokesčių už kriptografinius uždarbius. Tai netiesa. Jungtinių Valstijų vyriausybė nuo 2014 m. Vykdo oficialią su bitkoinais susijusią mokesčių politiką.

Jei IRS mano, kad jūs uždirbote daug pinigų pirkdami ar parduodant kriptografiją, jie eis paskui jus. Panašiai, jei IRS mano, kad jūs nepakankamai deklaruojate pajamų mokesčius (tarkime, kad jums bus mokama pusė kriptografijos ir pusė fiat), jie taip pat eis paskui jus. Mokesčių vengimas yra neteisėtas, todėl už paskutinių šešerių metų nedeklaruotas pajamas (arba kai kuriose situacijose) galite sulaukti baudų..

Mokesčių tikslais IRS visada laikė kriptovaliutą kaip turtą. Tai reiškia, kad turite sumokėti kapitalo prieaugio mokesčius už bet kokį kriptografinį pelną. Tai taip pat reiškia, kad galite išskaičiuoti pajamas naudodamiesi bet kokiais nuostoliais, kuriuos patyrėte pirkdami brangius ir parduodami žemai.

Kiek esate skolingi vyriausybei, atsižvelgiant į jūsų kriptografinius fondus? Štai du žingsniai, kuriuos reikia atlikti, kai susiduriate su kriptovaliuta ir mokesčiais.

1 žingsnis. Apskaičiuokite pelną ar nuostolius naudodami pirkimo ir pardavimo datas

Išsiaiškinkite, kiek uždirbote iš kriptovaliutos pardavimo. Ar jūs nusipirkote mažą monetą ir ją pardavėte brangiai, kad gautumėte pelną?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, padauginkite savo kriptovaliutos pardavimo kainą iš parduotos monetos sumos. Tada atimkite, kiek iš pradžių mokėjote už tą kriptografiją. Taip pat galite atimti visus mokesčius, kuriuos turėjote sumokėti, kad parduotumėte tą kriptografiją.

Skaičius, su kuriuo susiduriate, yra jūsų realizuotas pelnas ar pelnas. Jei pirkote daug ir pardavėte mažai, tai šis skaičius bus neigiamas, ir tai yra jūsų realizuotas nuostolis.

2 žingsnis. Atskirkite trumpalaikį ir ilgalaikį pelną

Tada turite nustatyti, ar jūsų pelnas buvo trumpalaikis, ar ilgalaikis. Nurodykite datą, kada įsigijote savo kriptografiją, tada pažymėkite jos pardavimo datą. Laikotarpis tarp dviejų datų vadinamas jūsų laikymo laikotarpiu. Jei kriptografiją laikėte vienerius metus ar mažiau, tai laikoma trumpalaikiu pelnu. Jei jį laikėte ilgiau nei metus, tai laikoma ilgalaikiu pelnu.

IRS skirtingai apskaičiuoja ilgalaikį ir trumpalaikį pelną.

Pavyzdžiui, trumpalaikis pelnas traktuojamas kaip įprastos pajamos, ir jis pridedamas prie to, kiek pinigų uždirbote tais metais, o tai reiškia, kad jūsų kriptografija apmokestinama pagal jūsų maržos mokesčio tarifą.

Tuo tarpu ilgalaikis pelnas apskaičiuojamas kaip kapitalo prieaugis, o tai reiškia, kad jūs mokate kapitalo prieaugio, o ne pajamų mokestį, už savo kriptografinį pelną. Ilgalaikio kapitalo prieaugio mokestis paprastai yra mažesnis nei jūsų pajamų mokestis. Jūsų ilgalaikio kapitalo prieaugio mokestis JAV yra 0%, 15% arba 20%, atsižvelgiant į jūsų apmokestinamąsias pajamas ir padavimo statusą.

Atlikę pirmiau nurodytus veiksmus, galite pridėti informaciją prie savo pajamų mokesčio ataskaitos ir sumokėti mokesčius.

Galutinis žodis

Kuruojamas geriausių būdų užsidirbti bitcoinas sąrašas turėtų atskleisti geriausius kriptovaliutų pelno kūrimo metodus tiems, kurie nori dalyvauti „blockchain“ revoliucijoje..

Nors išimtinai spekuliacinis, pasinaudojant dabartine kriptovaliutų tendencija, gali būti mokami didžiuliai dividendai, kai Bitcoin kaina gali padidėti. Taigi visas darbas ir laikas, skiriamas šiandien uždirbti bitkoinus, gali būti dauginamas iš vertės, jei turėtumėte „atsilaikyti“. Net jei realiuoju laiku grynate pinigus arba išleidžiate bitkoiną už prekes ir paslaugas, kad galėtumėte apmokėti sąskaitas, tinklo kūrimas palaikant ryšį su pramonės lyderiais, kurie siūlo darbus, mokančius kriptovaliutomis, yra kokybiškas žingsnis, atsižvelgiant į perspektyvų ateities bitkoiną.

Nuo 6000 m. Pr. M. Iki 21 000 000 m. Pr. Kr. Nuo barterinių jūros kriauklių iki banknotų išleidimo ir tauriųjų metalų rinkų įvertinimo; kaip visuomenė elgiasi su pinigų verte ir tikslais, nuo pat civilizacijos pradžios visada buvo pagrindinės sąvokos. Dabar, kai prieš dešimtmetį prasidėjo Bitcoin, #DeFi pasaulis pradėjo permąstyti pinigų principus ir kilmę.

Trumpai tariant, Bitcoin siūlo save kaip matavimo vienetą, mainų priemonę ir turto vertės kaupimą. „Bitcoin“ yra be galo dalijamas, todėl nesvarbu, kiek jų yra pamesta ar tampa netinkama, bet kokia apyvartoje esanti suma gali būti naudojama dar ilgai kaip programuojami ateities pinigai. Šis „kripto memas“ apibendrina bitino matricą:

uždirbti-kriptovaliuta-vadovas

Šiandien yra daugiau būdų užsidirbti kriptografiją internete nei bet kada anksčiau. Žinoma, nebėra jokių bitkoinų maišytuvų, išduodančių nemokamą bitkoiną. Tačiau dabar yra tūkstančiai įmonių, norinčių jums sumokėti bitkoinais už paslaugos atlikimą. Tarp visų aukščiau apžvelgtų metodų galite rasti kriptografinių kaupimo sąskaitų, lošimų platformų ir pinigų grąžinimo paslaugų. Čia yra kripto įtakotojo Andreaso Antonopouloso klipas, kaip uždirbti bitino ir pirkti bitkoino 2019 m .:

Taigi, ko jūs laukiate? Laikykitės aukščiau aprašytų metodų, kad šiandien pradėtumėte greitai gauti bitkoino pelną.

Atėjo laikas visiems prisijungti prie šifravimo vakarėlio ir pradėti nešti savo Bitcoin į šventę, uždirbant jį internetu. Prieš padidindami BTC kainą, toliau kaupkite satoshis ir gaukite pinigų bitkoinais, taigi jūsų darbo ir kriptovaliutos įnašų vertė taip pat padidėja..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me