Dešimtmečio investicijos: „Genesis Technology Blockchain Stocks“ ataskaita

dešimtmečio blokų grandinės genezės technologijos investicija

„Palm Beach“ tyrimų grupė pradėjo naują rinkodaros kampaniją savo finansiniam el. Pašto naujienlaiškiui „The Palm Beach Letter“. Rinkodaros kampanijoje aprašoma „dešimtmečio investicija“, kurią pastebėjo Teeka Tiwari.

Ataskaitoje „Dešimtmečio investicija“ „Teeka“ išvardija tris „blockchain“ technologijos įmones, kurios, tikimasi, užfiksuos „blockchain“ pramonės dalį, nes per ateinančius metus ji augs 295 000%.

Kas yra ši vadinamoji „dešimtmečio investicija“? Likus kelioms savaitėms iki liūdnai pagarsėjusio „Jetinar“ įvykio, Teeka Tiwari „Dešimtmečio investicija“ kuria šurmulį kriptovaliutų ir „blockchain“ pasaulyje dėl savo praeities pasiekimų, įrodžiusių sėkmę renkant nugalėtojus, kurie paskelbė išskirtinius laimėjimus. Skaitykite toliau, kai mes paaiškiname viską, ką reikia žinoti apie naują „Palm Beach Research Group“ ataskaitą „Dešimtmečio investicijos“.

Kas yra dešimtmečio investicija?

Palm Byčo tyrimų grupė internete paskelbė naują ataskaitą „Dešimtmečio investicija“.

Jei šiandien užsiprenumeruojate „The Palm Beach Letter“, gausite nemokamą ataskaitos kopiją, taip pat kelias kitas premijų ataskaitas, tokias kaip 5 monetos iki 5 milijonų dolerių arba kriptografinės pajamos kas ketvirtį.

Dešimtmečio investicija iš tikrųjų yra trys investicijos: ataskaitoje aprašomos trys „privalomos nuosavos akcijos“, kurių tikimasi sulaukti milžiniško pelno per ateinančius metus.

Visos trys „Dešimtmečio investicijos“ išvardytos akcijos yra susijusios su pramone, kurią „Teeka“ vadina „Genesis“. „Teeka“ tikisi, kad per ateinančius metus ši pramonė augs 295 000%:

“Išradimas, kurį šiandien dalinuosi su jumis ir kurį vadinu„ Genesis “dėl priežasties, kuri netrukus paaiškės, turėtų išaugti 32 kartus daugiau nei 5G.“

Teeka teigia, kad kai kurios didžiausios Amerikos korporacijos investavo į šią „Genesis“ technologiją. Jis apibūdina, kaip Warrenas Buffettas yra vienas didžiausių „Genesis“ rėmėjų pasaulyje ir kad „Apple“ neseniai gavo du „Genesis“ patentus..

Ataskaitoje sužinosite, kad ši paslaptinga „Genesis“ technologija yra tiesiog „blockchain“. Teeka Tiwari yra didelis bitkoinų ir „blockchain“ tikėtojas. Jis tikisi, kad ateinančiais metais technologijos labai išaugs.

Knygoje „Dešimtmečio investicija“ Teeka dalijasi savo trimis populiariausiomis „blockchain“ technologijos įmonėmis. Tikimasi, kad kiekviena įmonė per ateinančius metus užfiksuos didelę „blockchain“ rinkos dalį. Pasak „Teekos“, investicijos į šias įmones šiandien yra tarsi „Amazon“ ar „Google“ pirkimas prieš „Dot Com“ bumą.

Kodėl „Teeka“ tikisi masinio „Blockchain“ augimo?

„blockchain“ akcijų investicijos

„Blockchain“ nėra slapta technologija. Mes daugelį metų girdėjome apie „blockchain“ ir „Bitcoin“. Taigi kodėl „Teeka“ mano, kad pramonė turi daug daugiau galimybių augti?

Teeka Tiwari mano, kad „blockchain“ yra „platus ir įvairus“ naudojimas įvairiose pramonės šakose. Kai kurios konkrečios sritys, kuriose „blockchain“ gali pagerėti, yra:

 • Modernizuoti 217 trln. USD vertės nekilnojamojo turto pramonę
 • Kova su 1,7 trln. USD padirbtų prekių, parduodamų kiekvienais metais
 • Rinkimų balsavimo sistemos tobulinimas
 • Sumažinti sveikatos priežiūros išlaidas
 • Maisto tiekimo užtikrinimas

Maisto kompanijos naudoja „blockchain“, kad galėtų atsekti maistą nuo jo kilmės iki jo galutinės paskirties vietos, pavyzdžiui, padėti joms atsekti ingredientus iki pat gatavo produkto. Mažmenininkai naudoja „blockchain“, kad atskirtų tikras ir padirbtas prekes.

Teeka taip pat aprašo, kaip pagrindinės finansų industrijos yra „visoje blokų grandinėje“. Jis aprašo, kaip, pavyzdžiui, „Depository Trust Clearing Corporation“ (DTCC) tiesiog pervedė 10 trln. USD į „blockchain“.

Aišku, „Teeka“ tiki, kad „blockchain“ technologijoje yra didžiulis potencialas.

Jei šiandien užsiregistruosite į Teeka Tiwari el. Pašto naujienlaiškį „Palm Beach Letter“, gausite nemokamą „Dešimtmečio investicijų“ kopiją..

Kas yra „Palm Beach“ laiškas?

Palm Byčo laiškas yra alternatyvus finansinis naujienlaiškis, kurį išleido Palm Byčo tyrimų grupė.

Naujienlaiškis reklamuojamas internete, pateikiant didžiulius reikalavimus dėl investuotojų uždarbio galimybių. Jei norite greitai praturtėti su minimalia rizika, Palm Beach tyrimų grupė gali turėti jums reikalingų patarimų investuoti.

Palm Byčo tyrimų grupė tvirtina, kad jų modelių portfelis per pastaruosius kelerius metus pasirodė ypač gerai:

„Nuo 2011 m.„ The Palm Beach Letter “modelių portfelis pasirodė niekuo dėtas … vidutiniškai 89% per metus.“

Tiwari taip pat tvirtina, kad grąža tapo dar geresnė, nes jis perėmė portfelį 2016 m., Vidutiniškai 154% per metus.

Užsiprenumeravę „The Palm Beach Letter“, gausite prieigą prie šio modelio portfelio. Taip pat reguliariai gausite el. Pašto naujienlaiškius su naujausiomis finansinėmis konsultacijomis, rinkos pokyčiais ir akcijų patarimais.

Kas yra Teeka Tiwari?

dešimtmečio genezės technologijos investicijos

Teeka Tiwari yra finansų analitikas, šiuo metu dirbantis Palm Byčo tyrimų grupėje. Jis turi bankininkystės išsilavinimą.

Tiwari yra „The Palm Beach Letter“ redaktorius. Jis taip pat išleidžia „Palm Beach Confidential“, kuris yra el. Pašto informacinis biuletenis, skirtas kriptografijai.

Tiwari paskelbė antraštes visoje bitkoinų bendruomenėje dėl savo prognozės „nuo 5 monetų iki 5 milijonų dolerių“. Kaip matote „Dešimtmečio investicijos“ ataskaitoje, Tiwari yra didelis kriptografijos ir blokų grandinės technologijos tikėtojas.

Kas yra „Palm Beach“ laiške?

Kaip dalį naujos akcijos, jūsų „The Palm Beach Letter“ prenumerata yra su keliomis premijų ataskaitomis, įskaitant „blockchain“ ataskaitą „Dešimtmečio investicija“. Štai kas įtraukta į naują prenumeratą:

 • Vienų metų „The Palm Beach Letter“ prenumerata
 • Premijos ataskaita Nr. 1: dešimtmečio investicijos: trys privalomos atsargos, kurios paskatins „Blockchain“ 295 000% revoliuciją
 • Premijos ataskaita Nr. 2: „Blockchain“ „Moonshots“: trys šansai paversti 1000 USD į 1,6 milijoną
 • Premijos ataskaita Nr. 3: Davoso manifestas
 • Premijos ataskaita Nr. 4: privačių pasiūlymų Biblija: kaip gauti per didelę naudą iš mažų investicijų
 • Premijos ataskaita Nr. 5: kaip įsigyti klasikinių automobilių parką, kurio kaina yra vos 50 USD

Spustelėkite čia dabar, kad pamatytumėte Teekos Tiwari dešimtmečio investicijas apie „Genesis“ technologiją ir „Blockchain“ atsargas iš Palm Beach Letter ataskaitos.

Palm Beach laiško kainodara

Vienerių metų „The Palm Beach Letter“ prenumerata kainuoja 49 USD.

Jei šiandien pirksite „Palm Beach Letter“ už 49 USD, tuomet būsite automatiškai įtrauktas į automatinio atnaujinimo sistemą. Per vienus metus nuo šiandien iš jūsų kredito kortelės bus nuskaičiuota 129 USD, ir jūs toliau užsiprenumeruosite „The Palm Beach Letter“, kol atšauksite.

Palm Byčo laiškų grąžinimo politika

Visiems pirkiniams taikoma 60 dienų pinigų grąžinimo garantija. Visą grąžinimą už pirkinį galite gauti per 60 dienų.

Jei prašote grąžinti pinigus, jums vis tiek leidžiama saugoti nemokamas ataskaitas, nors nebesate užsiprenumeravę „The Palm Beach Letter“..

Galutinis žodis

Teeka Tiwari paskelbė ataskaitą „Dešimtmečio investicija“. Ataskaitoje Teeka dalijasi trimis geriausiomis „blockchain“ akcijomis. Teeka mano, kad šios atsargos per ateinančius metus žymiai augs, nes „blockchain“ toliau auga.

Norėdami gauti prieigą prie „Genesis Technology“ investicijų įžvalgų ir „Dešimtmečio investicijų“ ataskaitos, turite užsiprenumeruoti Teeka Tiwari „Palm Beach Letter“ el..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me