Crypto.com: įsisavinkite kripto naudotojo peržiūros vadovą

Crypto.com apžvalga

Crypto.com, kuris gali turėti geriausią domeno vardą visoje kriptografijoje, teigia esanti geriausia vieta pirkti, parduoti ir atsiskaityti kriptovaliutomis. „Crypto.com“ piniginė, kurią naudoja daugiau nei 1 milijonas kriptografinių investuotojų, suteikia galimybę nusipirkti daugiau nei 50 skirtingų monetų, siūlančių nulinius mokesčius ar antkainius, leidžiančius investuotojams pirkti kriptografijas už tikrąją skaitmeninio turto kainą.

Šioje populiarios programos „Crypto.com“ apžvalgoje apžvelgsime piniginę, „Metal Visa“ pinigų grąžinimo korteles, galimybę uždirbti iki 18 proc. kripto turtui, greitųjų kripto paskolų kreditui, mokėjimo galimybėms ir investavimo pasirinkimams. Taip pat bus atlikta trumpa MCO / CRO Crypto.com žetonų analizė.

Per pastaruosius kelerius metus vartotojai iš tikrųjų gali naudoti Bitcoin, be kitų kriptovaliutų, vis didėja. Tačiau vienas iš būdų, kaip tai buvo laikoma gana statiška, buvo tai, kaip jūs investuojate.

Žinoma, visas procesas dėl tam tikros kriptografijos apimties turėtų būti laikomas investicija į save, tačiau tiems, kurie investuoja ilgam, tikrai galite padaryti daugiau nei tik saugoti?

Dabar rinkoje yra produktų, kurie suteikia šiek tiek daugiau lankstumo jūsų investicijoms. Vienas iš jų yra Celsijaus laipsnis, kurį mes jau apžvelgėme, o vienas iš kitų yra „Crypto.com“, einantis „Kriptovaliutos kiekvienoje piniginėje“ žymeklį ir turintis misiją paspartinti pasaulio perėjimą prie bitkoino ir decentralizuota skaitmeninė ekonomika. Pastarasis iš jų sukūrė ne tik dar vieną investavimo platformą, bet ir panašus į „viskas viename“ finansinį paketą (apytiksliai) tuo pačiu principu, kaip ir tokie sprendimai kaip „Glint“.

Mes šiek tiek daugiau įsigilinsime į tai, kas yra „Crypto.com“, ką ji siūlo savo vartotojams ir kaip ji iš tikrųjų stovi prieš kai kuriuos savo amžininkus rinkoje..

Apie Crypto.com

„Crypto.com“, įkurta dar 2016 m., Turi keletą įdomių bendrų taškų su tokiais kaip „Celsijaus“: jo taikymu siekiama susidoroti su žmogaus teisėmis – finansiniu suverenitetu..

crypto-com-reviewŠi koncepcija yra ta, kurią mąstė tokie mąstytojai kaip Andreas Antonopoulos. Jei centralizuotai sistemai priklauso asmeninės informacijos, tokios kaip asmens tapatybės dokumentas, taip pat finansinės ir turto informacijos, monopolis, kas jiems trukdo diktuoti, už ką ar ką galite mokėti, ar net užšaldyti jus iš jų paslaugų?

Tai yra ne tik galimybė tokiems (iš pažiūros) prieštaringai vertinamiems turtui ir asmenims, kai Milo Yiannapolos yra puolami ir demonetizuojami. Bet mes tai matome ir tiesiogiai investuodami į kriptovaliutas; kai kurie bankai neleidžia kai kuriems vartotojams net pirkti Bitcoin.

Čia ateina Crypto.com, kurio pagrindinė vertybė yra komanda, įsteigusi įmonę, siekdama suteikti vartotojams skaitmeninį, asmeninį ir finansinį suverenitetą, nes siekiama „paversti realybe savo„ kriptovaliutos kiekvienoje piniginėje “viziją. , po vieną klientą “.

Panašiai kaip Celsijaus, „Crypto.com“ platforma yra griežtai mobili programa, kuri yra tikra verslo stiprybė; suteikti vartotojams galimybę plačiai naudotis savo turtu, kad ir kur jie pasirinktų.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, vartotojas gali lengvai pasiekti programą, nes ją galima atsisiųsti „Android“ ir „iOS“, ir palyginti lengvai įsitaisyti..

Pagrindinę „Crypto dot com“ komandą sudaro generalinis direktorius Krisas Marszalekas, finansų direktorius Rafaelis Melo, technikos vadovas Gary Oras ir Bobby Bao, kaip verslo plėtros vadovas.

Crypto.com Įtraukimas

Bendradarbiavimas su finansinėmis institucijomis reiškia, kad prieš pradėdami kelionės Crypto.com pradžią turėsite atlikti reguliavimo procedūras. Deja, bendrovė aiškiai parodo, kad jos paslaugos dar nėra prieinamos JAV, tačiau šiuo metu jas teikia savo gyventojams.

Pirmiausia nustatykite savo vardą ir kontaktinę informaciją, pvz., Numerį ir el. Pašto adresą. Naudotojo patirtis suteikia greitą atsiliepimą apie tai, ką turite padaryti, ir gana lengvai sekamą KYC procesą.

Laikydamasis KYC, AML ir PSD2, „Crypto.Com“ naudoja biometrinį ID, pvz., Pirštų atspaudus ir veido atpažinimą. Taigi, kai reikia pateikti jūsų adreso ir tapatybės įrodymą, vartotojai turi padaryti tik savo tapatybės nuotraukas. Tai apima pasą, vairuotojo pažymėjimą ar net valstybinę asmens tapatybės kortelę.

Po to – programa paragins jus nufotografuoti veidą, kad būtų galima susieti su jūsų asmens tapatybės dokumentu.

Nors programa informuoja jus, kad paprastai reikia 1-3 dienų apdoroti ir patvirtinti jūsų paskyros paraišką. Iš tikrųjų tai gali būti gana greitas procesas; pavyzdžiui, man reikėjo mažiau nei kelių valandų, kol buvau patvirtinta ir kad mano paskyra būtų visiškai pasiekiama.

Viena dalis, kuriai reikia šiek tiek laiko, yra „fiat“ mokėjimų nustatymas ir šiuo metu yra tik kelios valiutos, kuriomis galite atsiskaityti. Tai apima JAV dolerį, svarą sterlingų, eurą ir Singapūro dolerį.

Norėdami atsiskaityti, turėsite atlikti tarptautinį mokėjimą į jo banką (kurio ironija yra Londone)

Kas yra „Crypto.com“ piniginės programoje?

crypto-com-wallet-app

„Pirk ir parduok 7„ fiat “ir 53 kriptovaliutas. Bet kada pasiekite, valdykite ir išleiskite savo lėšas naudodamiesi „MCO Visa Card“. “

Nors jums reikia prisijungti prie savo mokėjimo šliuzo su tarptautiniu mokėjimu, iš tikrųjų galite pradėti iš karto naudodami „Crypto.com“ piniginę. Vienas iš būdų, kaip jis skiriasi nuo piniginės / investavimo sprendimo, pvz., Celsijaus, yra tai, kad pagal nutylėjimą „neinvestuojate“ į platformą.

„Crypto.com“ piniginė iš tikrųjų yra atskiras produktas nuo kitų programų funkcijų ir leidžia jos vartotojams saugoti didelius beveik 60 skaitmeninių išteklių kiekius. Tuoj pat tereikia surinkti piniginės adresą ir jį išsiųsti. Programa taip pat teikia pranešimus, kai valiuta perkeliama į jūsų piniginę, ir jus atnaujina, kai ji galutinai patvirtinama ir patenka į jūsų sąskaitą.

Kaip ir bet kuri kriptografinė piniginė, vartotojai gali lengvai siųsti, įnešti ir atsiimti savo skaitmenines valiutas. Bet tai taip pat leidžia atlikti mokėjimus tiesiogiai bet kokia kriptovaliuta, kurią turite savo piniginėje.

Šie mokėjimai gali būti įvykdyti perkant dovanų korteles iš įvairių kavinių, technikos parduotuvių. Jame netgi įrengtas QR kodo skaitytuvas, jei dalyvaujanti įmonė nori priimti mokėjimus už kriptografiją, išvengdama brangių trečiųjų šalių poreikio..

Pasak „Crypto.com“ komandos, piniginės mokėjimų sistema iš tikrųjų bendradarbiauja su daugiau nei 120 didelių prekės ženklų ir daugiau nei 60 000 skirtingų produktų.

„Crypto.com“ kortelių apžvalga

crypto-com-cards-review

Bendradarbiaujant su „Visa“, „Crypto.com“ unikalus pardavimo taškas yra tas, kad ji turi savo novatorišką debeto kortelių asortimentą. Šiai pačiai kortelei gali būti pritvirtinta jūsų pasirinkta „fiat“ valiuta, taip pat suteikiama daugybė įvairių privalumų, priklausomai nuo to, kokį modelį pasirenkate gauti.

Panagrinėkime keletą šių skirtingų kortelių tipų ir pranašumus, kuriuos vartotojai gali gauti pasirinkę / ne kartu su savo paraiška.

Vidurnakčio mėlyna

Tai yra pagrindinė MCO debetinė kortelė ir yra patarlė bendrovei „dėžutės standartas“. Nors tai yra atvejis, jis teikia tam tikrų papildomų pranašumų, pavyzdžiui, 1 proc. Pinigų grąžinimo paskata už bet kokius pirkinius, atliktus naudojant kortelę.

Visos kortelės teikiamos bendradarbiaujant su „Visa“, o tai reiškia, kad tai iškart visame pasaulyje pripažinta kortelė kartu su įranga ir pasirengusi mokėti bekontakčiai.

Nemokami bankomatų limitai – 200 USD / 200 GBP

Tarpbankinių palūkanų mėnesio limitas – 2 000 USD

Rubino plienas (statymas)

Jei nuspręsite įsigyti kriptovaliutą (tiksliau – MCO), tada iš tikrųjų atsiranda grynoji „Mycrypto.com“ nauda.

Kartu su 2 procentų pinigų grąžinimo paskata pirkimams, taip pat dvigubų bankomatų ir tarpbankinių normų apribojimų laikymasis yra tiesioginis teigiamas dalykas:

Bankomatų ribos – 400 USD / 400 GBP

Vienas iš kitų papildomų pranašumų yra tas, kad jei pasirinksite mokėti už „Spotify“ prenumeratą naudodami „Ruby Steel“, gausite visišką nuolaidą (iki 9,99 USD per mėnesį).

Vienas iš neišpasakytų šios kortelių serijos teigiamų aspektų yra tai, kad jos pagamintos iš metalo. Užtikrinsite jums labai reikalingą ilgaamžiškumą.

„Unstaked“ sumažina pinigų grąžinimą nuo 2 iki 1 procentų ir panaikina „Spotify“ nuolaidą.

Norėdami pasinaudoti dalininkų kortelės, ypač „Ruby Steel“, teikiamais pranašumais, turite investuoti 50 MCO, kad jomis galėtumėte naudotis. 50 MCO yra lygus 138 svarams.

Tauriųjų metalų serija („Jade Green“ ir „Royal Indigo“) crypto.com kortelių apžvalgaVienas iš didžiųjų tauriųjų metalų kortelių serijos į viršų privalumų yra tai, kad šių kortelių turėtojai leidžia jums naudotis įvairiausiais oro uostų holais iš viso pasaulio..

Einant į priekį, tiek „Jade Green“, tiek „Royal Indigo“ suteikia 3 proc. Pinigų grąžinimą, taip pat 100 proc. Nuolaidas ne tik „Spotify“, bet ir „Netflix“ iki 11,99 USD vertės pirkimo vertės..

Nemokamas bankomatų limitas – 800 USD

Tarpbankinių tarifų mėnesio limitas (po to 0,5%) – 10 000 USD

Norėdami pasinaudoti „Jade Green“ arba „Royal Indigo“ teikiamais pranašumais, turėsite sukaupti 500 MCO, kuris yra lygus 1 380 svarų 3 ar daugiau mėnesių laikotarpiui..

„Icy White / Rose Gold Edition“

Pridedant kai kuriuos norimus „Tauriųjų metalų“ serijos debetinių kortelių pranašumus, tiek „Icy White“, tiek „Rose Gold“ kortelės siūlo 4 proc. Visų pinigų grąžinimą kartu su 100 proc. Nuolaidomis tiek „Netflix“, tiek „Spotify“. Šios kortelės taip pat siūlo 10 procentų grąžinamosios išmokos už visus „Expedia“ užsakymus ir mokėjimus.

Tai suteikia dar daugiau pranašumų, nes turėtojams suteikiama prieiga prie bet kokio oro uosto holų tarptautiniu mastu ne tik turėtojui, bet ir pliusui vienam.

Bankomatų ribos – 1 000 USD

Tarpbankinių tarifų mėnesio riba (po to 0,5%) – 15 000 USD

Norėdami atrakinti šias funkcijas iš „Icy White“ arba „Rose Gold“ debeto kortelių leidimo, vartotojai turi 3 ar daugiau mėnesių tinkle laikyti daugiau nei 5000 MCO. 5000 MCO yra 13 800 svarų ekvivalentas, kuris laikomas sandėlyje ir uždirba susidomėjimą.

Obsidianas Juodasis

Tai geriausias leidimas, kurį galima rasti „MyCrypto.com“, ir suteikia daugybę pranašumų, kuriuos ypač pamėgs vartotojai, ypač dažnai besilankantys..

„Obsidian Black“ kortelė suteikia visus „Icy White“ ir „Rose Gold“ pranašumus, tačiau pridėjus 10 proc. Grąžinimą už „Airbnb“ atliktus mokėjimus ir 5 proc. Grąžinimą už pirkinius.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad jums reikės įsigyti 50 000 MCO, ty 138 000 svarų. Tačiau tiems, kurie turi atsarginių pinigų ir domisi susidomėjimu, tuo pačiu turėdami prieigą prie gana įspūdingos kortelės, Obsidianas Juodas yra vienas.

Kripto dividendai – uždarbis naudojant Crypto.com

crypto-com-uždirbtiViena iš priežasčių, kodėl mes dedame tai šalia tokių produktų kaip „Celsijaus“, yra tai, kad „Crypto.Com“ leidžia jums ne tik saugoti, pirkti, parduoti ir išleisti savo skaitmeninį turtą..

Naudodamiesi „Crypto Earn“ mobiliajame piniginėje / programoje, galite pasirinkti užrakinti įvairius kriptovaliutų kiekius ir uždirbti palūkanų normas..

Ši suma priklauso nuo to, ar esate MCO dalininkas; su atskirais palūkanų lygiais, priklausomai nuo to, kiek MCO pasirenkate investuoti.

Kripto pridėjimo prie šios piniginės procesas, norint gauti palūkanų, yra gana paprastas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užspausti piktogramą „+“ uždarbio puslapyje. Po to jūs tiesiog pasirenkate pasirinktą kriptovaliutą iš tų, kurias palaiko Crypto.com.

Dabar palūkanų norma, kurią galite kaupti laikui bėgant, priklauso ir nuo pasirinkto DKP kiekio, ir nuo laiko, kurį nuspręsite jį užrakinti.

„Bitcoin“ atveju galite pasirinkti tris laikotarpius:

Lankstus: 2% metinis uždarbis (20 USD už 1000 USD akcijų paketą)

Pasirinkus lanksčią parinktį, gaunama nedidelė uždarbio suma per ilgesnį laikotarpį, palyginti su kitais metodais. Bet jei jūs užimsite aktyvesnį vaidmenį savo kripto srityje, geriau sukaupti tam tikrą kripto nei niekas.

1 mėnesio trukmė: 4% metinis uždarbis (40 USD už 1000 USD akcijų paketą)

Pasirinkus saugoti savo kriptografiją 1 mėnesį, jūsų valiuta bus laikoma depozitine, bet vis tiek jums matoma. Tai suteikia jums daug geresnę palūkanų normą ir atveria akimirką, kai praeina vienas mėnuo.

3 mėnesių terminas: 6% metinis uždarbis (60 USD už 1000 USD akciją)

Turtas laikomas tris mėnesius. Per tą laiką suma vis dar aiškiai matoma, tačiau jos negalėsite perkelti iš piniginės, kol nepraeis trys mėnesiai..

Svarbu pažymėti, kad šios palūkanų normos skiriasi priklausomai nuo jūsų turimo skaitmeninio turto rūšies. Pvz., Nesudėtinga „Bitcoin“ investicija jums uždirbs 6 proc. Per metus, o nesudėtinga „Tether“ investicija – 8 proc..

Jei pasirinksite 500 MCO akcijų paketą, šios palūkanų normos bus dar geresnės. Trijų mėnesių akcijų paketas padidėja iki 8%, o „Tether“ – iki 10%.

Nėra jokių apribojimų šifravimo, kurį galite investuoti, kiekiui, o užbaigus lanksčią 1 ar 3 mėnesių poziciją, jūsų kriptografija bus grąžinta į jūsų piniginę, kur galėsite iš naujo atidaryti poziciją.

Crypto.com – kreditas ir užstatas

kriptografinė-kreditinė-paskola

Kartu investuodami savo kriptovaliutas į dividendų pajamingumą, vartotojai gali pateikti savo kriptografiją kaip įkaito formą, kad galėtų pasiskolinti fiat. Yra minimalūs ir maksimalūs kiekiai, kuriuos turite pateikti, kad galėtumėte gauti kripto kreditą.

Minimali suma yra 100 USD skaitmeninio turto, pvz., TUSD / PAX, o didžiausia suma yra 1 mln. Vienas iš papildomų teigiamų būdų gauti kreditą per Crypto.com yra tas, kad jie yra siūlomi 12 mėnesių laikotarpiui ir suteikia daugiau lankstumo mokant palūkanų normą..

Priklausomai nuo to, ar laikote MCO platformoje, taip pat galite gauti geresnes palūkanų normas, jas sumažindami nuo vidutiniškai 12% balandžio iki 8%, jei turite 500 MCO ar daugiau.

Prieš imdami bet kokią paskolą, nepamirškite stebėti sąlygų ir sąlygų. Jie pamini privalumus, suteikiančius vartotojams greitą, pasirengusį išleisti kreditą nereikalaujant kredito patikrinimo ir negrąžinant grąžinimo termino jų oficialioje svetainėje crypto.com.

Crypto.com Invest

crypto-com-invest-portfolio-manager

Žinoma, mobiliajame telefone esanti kriptovaliutų piniginė nebūtų išsami be integruoto kriptovaliutos keitimo, kurį galėtumėte pridėti prie savo portfelio ar panaudoti dalį uždirbtos fiat valiutos. Nors Jungtinėse Valstijose dar nėra visų funkcijų ir parinkčių, jos skirtos bet kuriai rinkai ir leidžia visiškai pritaikyti jūsų asmeninius pasirinkimus..

Kai kurios naujausios funkcijos, pridėtos prie įmonių mobiliosios programėlės, yra įspėjimai apie kainą. Veikdami panašiai kaip įspėjimai apie akcijų prekybos programas, jie leidžia vartotojams sekti savo turimų investicijų rezultatus ir galimų paskolų palūkanų normas..

Viskas, ko jums reikia norint įsigyti tam tikrą kriptografiją, yra pasirinkti ją piniginės meniu, įterpti sumą ir pasirinkti, iš kurios piniginės norite mokėti: iš pridėtos kreditinės kortelės, savo šifravimo ar net susijusios „fiat“ piniginės.

Iš viso, pasak komandos, tai leidžia vartotojams būti informuotiems apie daugiau nei 200 virtualių valiutų kainų pokyčius, įskaitant galimybę kurti asmeninius kainų įspėjimus. Kartu su šiais individualiais kainų įspėjimais, jo skirtas programos „Track“ segmentas leidžia vartotojams lengvai pamatyti platesnį kriptovaliutų rinkos veikimą. Jie taip pat gali pasigirti galimybe sukurti savo šifravimo portfelį panaudojant automatizuotas kvantinės prekybos strategijas, kurias galima nustatyti per kelias minutes ir nereikalaujama jokių valdymo, įėjimo ar išėjimo mokesčių.

Priklausomai nuo to, kokia metrika esate, galite pasirinkti keletą jų – nuo didelio, mažo kapitalo iki geriausių ir blogiausių tos dienos rinkos veikėjų..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me