Celsijaus tinklas: įsisavinkite šifravimo vartotojo peržiūros vadovą

Celsijaus tinklas

Celsijaus tinklas yra kriptovaliutų skolinimo ir bitkoinų palūkanų platforma, ketinanti padėti „atsiimti save“. 2,2 mlrd. USD paskolų organizacija, turėdama daugiau nei 49 000 aktyvių piniginių ir 300 mln. USD valdomo turto, nusipelno atnaujintos 2019 m. Apžvalgos Celsijaus, norėdama sužinoti, ar turėtumėte gauti paskolą grynaisiais ar pradėti uždirbti palūkanas už savo kriptografiją kaip įkaitą.

Investicinio pasaulio decentralizavimas naudojant Celsijaus tinklą

„Celsius Network“ ir „Bitcoin.com“, žinomi kaip du milžiniški vardai „blockchain“ ir kriptovaliutų pasaulyje, paskelbė apie visiškai naują partnerystę, sudarydami vieną didžiausių dviejų „blockchain“ / „crypto“ įmonių susijungimų..

Nors taip yra, nebent esate vienas iš tų žmonių, kurie nuolat neatsilieka nuo to, kas vyksta pramonėje. Toks vardas, kaip „Celsijaus tinklas“, jums nereikš daug, nors turėtumėte visiškai apsvarstyti galimybę sužinoti daugiau.

Tai viena iš nedaugelio ten esančių paslaugų, kurios prasidėjo nuo aiškaus noro apversti finansinius sprendimus ant galvos; tarnauja, anot jų, tokiu būdu, kuris geriausiai atitinka jos naudotojų ir Celsijaus kriptografijos savininkų interesus.

Ir tai mus įtraukia į mūsų diskusijos esmę.

Finansai – teisingesni ir geresni – pradedant Celsijaus tinklu

Nors „Celsius“ tinklas iš tikrųjų egzistavo tik porą metų – jis buvo įkurtas dar 2017 m., Norėjo padaryti kriptovaliutų rinkai ir jos vartotojams tai, ką investuotojams padarė ankstyvieji ateities ir maržinės prekybos / skolinimo etapai..

Įkurta Londone, kurią dabar valdo generalinis direktorius (Alexas Mashinsky), generalinis direktorius (S. Daniel Leon), CMO (Keithas Baumworldas) ir CTO (Nuke’as Goldsteinas), Celsius naudojo Ethereum ir jo ERC20 žetoną, norėdamas sukurti savo unikalų „blockchain“ ir kriptografija.

Tai tikslas? Išstumti dažniausiai naudojamus ateities rinkų ir maržų prekybos sprendimus, leidžiant jiems veikti patikimiau, decentralizuotai; taip sukuriant teisingesnę sistemą, kuri būtų naudinga tiems, kurie nori skolinti savo valiutą potencialiems skolininkams ir investuotojams.

Pradinė koncepcija buvo pristatyta 2017 m., Komanda paskelbė, kad bus sukurta speciali „Celsius“ ICO, kad platforma išeitų iš žemės ir taptų tarpžemyniniu finansiniu sprendimu..

Taigi, kaip sekėsi šiam lėšų rinkimui? Savo išvadą 2018 m. Kovo mėn. Celsijaus sugebėjo sėkmingai surinkti daugiau nei 50 mln.

Įprastinio investavimo problema

Pokalbio su „LiveWire Markets“ metu Donaldas Amstadas iš investicinės bendrovės „Aberdeen Standard Investments“ aptarė, kokių iššūkių investuotojai patiria dabartinėje finansinėje situacijoje..

Kalbant apie platesnį kontekstą, „Amstad“ pabrėžia, kad dėl didesnių palūkanų normų ir infliacijos investicijų rinka tampa aktyvesnė ir atitinkamai didesnė metinė investicijų grąža. Tai galite pamatyti praėjusių metų vyriausybės, įmonių ir bankų obligacijose.

Tačiau dabartinis finansinis klimatas lemia mažesnes palūkanų normas, mažesnę infliaciją ir dėl to: metinis pajamingumas tampa nelaimingas. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra finansinių reikalų būklė, kuri užsitęsia dėl ECB, Anglijos banko ir JAV federalinių atsargų finansų politikos, reiškia, kad investuotojai netrukus negali tikėtis įspūdingos grąžos..

Tai yra kažkas, ką „Celsijaus“ komanda užbaigė įsteigdama dar 2017 m. Pasak vieno iš „Medium“ pranešimų, žemos infliacijos ir palūkanų klimatą imituoja bankai, kalbėdami apie tuos, kurie nori investuoti per banko obligacijas..

Šiems bankams tai yra tai, kad jie teikia palyginti menkas palūkanų normas investuotojams, tuo pačiu pasinaudodami dividendų grąža. Tai sukuria visiškai nesąžiningą ir visiškai nekonkurencingą rinką tiems, kurie nori užsidirbti pinigų.

Įveskite Celsijaus, šifravimo tinklą, sukurtą padėti uždirbti, skolintis ir mokėti už blokų grandinę.

Celsijaus tinklas – kaip jis veikia

Celsijaus tinklo-kriptografinės paskolos skaičiuoklė

Nėra prasmės tai vadinti decentralizuotu obligacijų ar investicijų rinkos priėmimu.

Vartotojai ar besidomintys platforma gali padaryti ne tik HODL savo kriptovaliutas; jie iš tikrųjų gali perkelti savo kriptovaliutas iš savo skaitmeninės ar kietosios piniginės į unikalų kripto adresą „Celsius“ platformoje, kad gautų palūkanų už jūsų kriptografiją ir akimirksniu skolintųsi už ją be jokių mokesčių.

Iš viso yra 18 skirtingų šifravimo išteklių ir stabilių monetų, kuriuos vartotojai gali pasirinkti išlieti į platformą.

Kiekvienas iš šių kriptų / „StableCoins“ turi susietą tipišką balandį, kuris turi tendenciją kas savaitę svyruoti dėl kelių priežasčių:

Pirmasis yra šių monetų tiekimas; skaičiui didėjant ar mažėjant, šis balandis bus toks pat.

Kitas yra pagrįstas tuo, kaip tiksliai nuspręsite gauti savo palūkanas, o tie, kurie nusprendžia mokėti platformos savajame žetone (CEL), uždirba daugiau nei tie, kurie pasirenka kitą nominalą.

Kartu su šiuo kriptografinio turto sąrašu – artimiausiu metu bendrovė ketina pritraukti prie tinklo.

Tai apima kitas „tikrąsias“ valiutas, įskaitant Australijos (AUD), Honkongo (HKD), Kanados (CAD) ir Jungtinės Karalystės (GBP) valiutas, taip pat „dažniausiai“ žinomas kriptografijas, tokias kaip TRON (TRX), EOS ir Algorlandas.

celsius-tinklas-piniginė

Kaip jums pradėti?

Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti, yra sukurti paskyrą, kuri atliekama naudojant programą mobiliesiems arba naršyklę. Jei naudosite programą, turėsite sukurti 4 skaitmenų PIN kodą, kuris suteiks jums daug lengvesnę prieigą prie platformos.

Atlikę registracijos procesą, galėsite perkelti skaitmeninius išteklius į atsitiktinai sugeneruotą šifravimo adresą, susietą su kriptografu, kurį norite perkelti..

Visada nepamirškite, kad jūsų sukurtas adresas Celsijaus atitinka kriptografiją, kurią norite siųsti.

Apskritai šis kriptografinio turto perkėlimo procesas gali užtrukti maždaug 15–30 minučių. Taip pat galite pasirinkti, kokį palūkanų mokėjimą norite gauti, tuo pačiu nelaikydami tik vieno metodo.

Pvz., Jei norite gauti palūkanų pajamas, mokamas tiesiai į jūsų „Bitcoin“ sumą, galite pasirinkti mokėti „Bitcoin“, bet gauti mažesnę palūkanų normą.

celsius-network-my-cel-crypto-interest

Arba galite nuspręsti sumokėti CEL žetonais; atrakinti didesnę palūkanų normą kartu su daugybe kitų unikalių privilegijų.

Tai apima patobulintą palūkanų procentą, taip pat geresnes kitų platformoje teikiamų paslaugų kainas.

celsijaus - uždirbk-kriptografinį susidomėjimą

Taigi kiek skiriasi šis sprendimas? Paimkime, pavyzdžiui, stablecoiną, pavyzdžiui, „Tether“. Jei turėtumėte įnešti apie 1 000 USD į skaitmeninę piniginę ir pridėti ją prie turimo turto.

Pirmas pasirinkimas yra mokėti už tą patį skaitmeninį turtą, kurį investuojate. Šiuo atveju USDT, kuris padėtų padidinti jūsų metinę grąžą, tačiau reiškia, kad turėsite mažesnę įprastą balandį; šiuo metu 8,10 proc. Užtikrinti jums 81 USD per metus.

Tačiau, jei jums būtų mokama CEL, šis tipiškas balandis padidėtų iki 8,91%. Įvertinę šios procentinės dalies pokyčių įtaką, uždirbtumėte 89,1 USD per metus, o tai padidėtų tik tuo atveju, jei nuspręsite pridėti dar daugiau.

Nors tai skamba gana nežymiai, palyginti su kitų rūšių investicijomis, kurias galėtumėte atlikti.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tai yra pasyvios pajamos, kurių jūs kitaip nedirbtumėte, jei jas laikytumėte kietoje piniginėje..

Be to, galite nuspręsti pridėti daugiau šifravimo prie šių / šių piniginių per bet kokį laikotarpį; tuo daugiau (kripto) tuo linksmiau!

Mano nuomone, tai yra gana nepakankamai giriama. Daugiausia todėl, kad jei nusprendėte savo pinigus įsidėti į pajamų ar augimo obligacijas, jūs negalite taip laisvai pridėti ar pašalinti pinigų; viskas, ką galite padaryti, tai palaukti, kol jis subręs. Čia yra „Celsijaus“ generalinio direktoriaus Alexo Mashinsky vaizdo įrašas su NASDAQ:

Santrauka

Yra daugybė galimybių investuoti, kai kalbama apie kriptovaliutų pasaulį. Greitam pelnui netrūksta, ilgai naudokite jį kaip skaitmeninį auksą ar (potencialiai) recesyvinės pagrindinės investicijų rinkos apsidraudimą..

Kita vertus, užuot leidę jam stovėti sąstingyje, kodėl gi ne leisdami tai įvertinti ir gauti nedidelį pelną, kol kriptografijos bumas?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me