20 geriausių kriptovaliutų, kurias galima įsigyti 2020 m

didžiausios kriptovaliutų investicijos 2020 m

Peržiūrėkime geriausias kriptovaliutų monetas, kurias galima investuoti į 2020 metus, ir sužinokime, kodėl šios aukščiausios kriptovaliutės yra svarbiausios paleisti per kitą kriptografinės rinkos bulių vykdymo ciklą.

20 geriausių kriptų, kurias reikia įsigyti 2020 m.: Geriausios monetos, kurias galima investuoti 2020 m

Per pastaruosius metus matėme, kad kriptovaliutos tampa vis labiau paplitusios. Visus 2019 metus matėme teigiamus rinkos ženklus, o tai gali padaryti rekordinius kriptovaliutų metus 2020 m.

Kokias kriptovaliutas geriausia pirkti 2020 m. Kurios monetos šiandien siūlo geriausią investavimo galimybę? Kurių skaitmeninių žetonų laukia šviesiausios dienos?

Skaitykite toliau, kai mes pabrėžiame 20 populiariausių kriptovaliutų, kurias reikia įsigyti 2020 m.

Bitcoinas (BTC)

bitkoinas 2020 m

„Bitcoin“ (BTC) yra kriptografinio pasaulio karalius. Tai labiausiai pasaulyje dominuojanti kriptovaliuta, užimanti 60% visos kriptovaliutos rinkos dalies. Kai bitkoinas kyla ar krenta, likusi rinkos dalis linkusi sekti. Nesvarbu, ar pirmą kartą naudojatės kriptografija, ar pažengusiu kriptografijos vartotoju, nėra nieko blogo investuoti į bitkoinus. Tai išbandyta, tikra ir patikrinta kriptovaliuta, turinti daug infrastruktūros jai palaikyti. Optimistiškai nusiteikę investuotojai nurodys kainų prognozes, reikalaujančias, kad BTC iki 2020 m. Pabaigos pasiektų 100 000 USD.

  • „Bitcoin Price 2019 High“: 13 793 USD BTC / USD kursų vertė
  • „Bitcoin Price“ 2019 m. Žemiausia: 3 444 USD BTC / USD kursų vertė
  • „Bitcoin Price All Time High“: 19 892 USD BTC / USD

Ethereum (ETH)

ethereum 2020 m

„Ethereum“ (ETH) yra antra pagal dydį pasaulyje kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą. Pradėta 2015 m., ETH išaugo ir tapo perspektyvia bitkoino, kaip kriptografinio pasaulio karaliaus, konkurente. Viena didžiausių optimizmo su ETH priežasčių yra ta, kad jis veikia daug kitaip nei bitkoinas ir kitos kriptovaliutos. ETH naudoja decentralizuotos programos, sukurtos „Ethereum“ blokų grandinėje. Tose decentralizuotose programose naudojamos „Ethereum“ žudikų funkcijos, tokios kaip decentralizuotas valdymas, išmaniosios sutartys ir kt. „Ethereum“ turi vieną iš aktyviausių kūrėjų bendruomenių kriptografinėje erdvėje, ir nėra jokios priežasties manyti, kad „Ethereum“ greitis greitai sulėtės.

  • „Ethereum“ kaina 2019 m. Aukščiausia: 350 USD ETH / USD
  • „Ethereum“ kaina 2019 m. Žemiausia: 103,41 USD ETH / USD
  • „Ethereum“ kaina per visą laiką: 1 396 USD ETH / USD

Ripple (XRP)

ripple xrp 2020 m

XRP yra skaitmeninis raktas, kuris vaidina svarbų vaidmenį „Ripple“ ekosistemoje. Šveicarijoje įsikūrusi privati ​​finansinių paslaugų įmonė „Ripple“ bandė atsiriboti nuo XRP, kad žetonas nebūtų pažymėtas kaip vertybinis popierius. Tačiau XRP vertė yra glaudžiai susijusi su „Ripple“ produktais ir paslaugomis iki šių dienų. Kai „Ripple“ išplečia savo bankų paslaugas įstaigoms visame pasaulyje, XRP vertė ir toliau didėjo. Konkrečiai, „Ripple“ ir „XRP“ suteikia galimybę bankams atsiskaityti už tarptautinius mokėjimus realiuoju laiku, užtikrinant skaidrumą ir mažesnes išlaidas. XRP yra unikalus ir tuo, kad jo nereikia minuoti. Šiuo metu XRP pagal rinkos viršutinę ribą reitinguojama kaip trečia pagal dydį pasaulyje kriptovaliuta, nors ji kartais viršijo ETH ir užėmė antrąją poziciją už tik bitkoino.

  • „XRP Price“ 2019 m. Aukščiausia: 0,48 USD XRP / USD
  • XRP kaina 2019 m.: 0,25 USD XRP / USD
  • XRP kaina per visą laiką: 3,05 USD XRP / USD

„DigiByte“ (DGB)

„DigiByte“ (DGB) 2020 m

„DigiByte“ (DGB) yra skaitmeninis žetonas, kurį 2014 m. Įkūrė pagrindinis kūrėjas Jaredas Tate’as. „DigiByte“ tikslas yra padidinti operacijų greitį ir saugumą dirbant decentralizuotoje aplinkoje. Ištikima savo tikslams, „DigiByte“ technologija veikia geriau nei dauguma kitų kriptovaliutų. Pavyzdžiui, tai 40 kartų greičiau nei bitkoinas, nes jis turi 15 sekundžių blokavimo laiką, todėl DGB yra greičiausias „UTXO“ blokų grandinės ženklas. „DigiByte“ taip pat paskelbė antraštes, kaip tapti pirmuoju pasaulyje „blockchain“, įgyvendinančiu „Segregated Witness“ („SegWit“), o tai reiškia, kad operacijų patvirtinimai laikomi atskirai nuo bloke saugomos informacijos, padedant „DigiByte“ pasiekti greitesnes operacijas nepakenkiant saugumui. Galutinis „DigiByte“ tikslas yra sukurti visuotinę mokėjimo sistemą, prieinamą viso pasaulio žmonėms.

„Litecoin“ (LTC)

„Litecoin“ (LTC) 2020 m

„Litecoin“ (LTC) buvo paleista dar 2011 m. Kaip greitesnė ir lengvesnė alternatyva bitkoinui. „Litecoin“ paėmė pagrindinį bitkoino kodą ir pakeitė tam tikrą metriką, kad viskas paspartėtų. Šiandien LTC ir toliau siūlo 4 kartus greitesnį blokavimo laiką nei bitkoinas (2,5 minutės vietoj 10 minučių) ir 4 kartus daugiau žetonų (iš viso 84 milijonai vietoj 21 milijono). LTC kūrėjas Charlie Lee pagarsiai pardavė visus savo „LTC“ turtus rinkos aukštumoje dar 2018 m., O kai kurie manė, kad tai bus LTC mirtis. Tačiau „Litecoin“ ir toliau stiprėja, o populiarėjančios kriptovaliutos prekybininkai vis labiau įsitvirtina.

Kūrėjas (MKR)

Kūrėjas (MKR) 2020 m

„Maker“ (MKR) yra „Maker“ skaitmeninės ekosistemos patentuotas ženklas. Vienas unikaliausių MKR dalykų yra mažas bendras tiekimas: iš viso yra tik 1 milijonas MKR žetonų. „Maker“ pasiekė aukščiausią visų laikų kainą 2018 m. Sausio 20 d. – 1 687,86 USD. 2020 m. MKR kaina yra maždaug 550 USD. Daugelis kitų žetonų prarado 90% ar daugiau savo vertės, palyginti su visų laikų rekordu 2018 m., Todėl MKR atrodo įspūdingai. Žengdamas į priekį, „Maker“ ir toliau bus išmanioji „Ethereum“ blokų grandinės sutarčių platforma, palaikanti ir stabilizuojanti „Stablecoin DAI“ vertę per užtikrintų skolų pozicijų (CDP) sistemą, autonominius grįžtamojo ryšio mechanizmus ir skatinamus išorės veikėjus. MKR žetonai naudojami mokėti operacijų mokesčius „Maker“ ekosistemoje, o MKR žetonų turėtojai turi balsavimo teises toje ekosistemoje. Jei tikite DAI stablecoin ir jo unikaliu decentralizuotu balansavimo mechanizmu, tuomet MKR gali būti jums tinkamas pasirinkimas.

Binansinė moneta (BNB)

„Binance Moneta“ (BNB) 2020 m

„Binance Coin“ (BNB) yra neabejotinai sėkmingiausia kriptografinių mainų moneta šiandien. Keliaudamas į 2020 m., BNB yra maždaug 15 USD, palyginti su visų laikų aukščiausia verte – 38,82 USD 2019 m. Birželio mėn. Kol „Binance“ išlieka populiari birža ir tol, kol BNB žetonai gali būti naudojami mokant sandorio mokesčius už „Binance“, BNB ir toliau turi didelę vertę. Kai kurie žmonės perka BNB, nes reguliariai prekiauja didele „Binance“ apimtimi ir nori sutaupyti pinigų. Kiti BNB perka kaip investiciją, manydami, kad „Binance“ birža ir toliau bus populiari.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) 2020 m

„Cardano“ (ADA) 2017 m. Rugsėjo mėn. Sukūrė Charlesas Hoskinsonas, vienas iš „Ethereum“ įkūrėjų. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ADA siūlo daug tų pačių pranašumų kaip „Ethereum“: „Cardano“ leidžia kūrėjams kurti, pavyzdžiui, decentralizuotas programas ir išmaniąsias sutartis. Žengdami į priekį, „Cardano“ ir ADA žetonu siekiama išspręsti kai kurias didžiausias problemas, su kuriomis susiduria kriptovaliutos visame pasaulyje: sąveika ir mastelis. „Cardano“ kūrėjai yra sutelkti į tarptautinių mokėjimų erdvės problemą, sumažinant tarptautinių pinigų pervedimų laiką ir išlaidas. Naudodamiesi ADA, bankai gali sutrumpinti tarptautinių mokėjimų laiką nuo kelių dienų iki vos kelių sekundžių.

„Chainlink“ (LINK)

„Chainlink“ (LINK) 2020 m

„Chainlink“ (LINK) yra „Ethereum“ prieigos raktas, kuris valdo decentralizuotą „Chainlink“ „oracle“ tinklą. Šis tinklas leidžia „Ethereum“ išmaniosioms sutartims saugiai prisijungti prie išorinių duomenų šaltinių, API ir mokėjimo sistemų. Išmanioji sporto lažybų sutartis gali naudoti „Chainlink“, kad prisijungtų, pavyzdžiui, prie trečiųjų šalių futbolo rezultatų, ir tada tuos rezultatus naudos sutarties vykdymui. Unikali „Chainlink“ pardavimo ypatybė yra ta, kad kūrėjų komanda išsiaiškino, kaip gauti informaciją iš „blockchain“ ir iš jos vis tiek saugiu, patikimu ir decentralizuotu būdu. LINK taip pat yra vienas iš nedaugelio žetonų, kurie per pastaruosius mėnesius žymiai įgijo: kai BTC, ETH, XRP ir LTC krito link 2019 m. Pabaigos, LINK išaugo daugiau nei dvigubai. Nuo 2020 m. LINK sėdi už maždaug 2 USD už vienetą kainą, palyginti su visų laikų aukščiausiu 3,90 USD, pasiektu 2019 m. Liepos mėn..

Kripteris (CRPT)

Kripteris (CRPT) 2020 m

Kripterio (CRPT) kaina yra maždaug 0,40 USD, kai mes einame į 2020 m., Žymiai žemiau nei visų laikų aukščiausia 3 USD. Šiandien CRPT rinkos viršutinė riba yra maždaug 37 milijonai dolerių. CRPT nėra geriausiai žinomas vardas šiame sąraše. Taigi kodėl mes jį pasirinkome kaip vieną iš 20 geriausių kriptovaliutų investuotojams 2020 m. Na, CRPT pašnekovai turi priežasčių optimizmui ateityje. CRPT yra „Ethereum“ pagrindu sukurtas prieigos raktas, kuris veikia kaip „kuras“ visoms kriptografijos operacijoms, kurios yra prieinamos „Crypterium“ piniginėje. Per 2019 metus „Crypterium“ kūrėjai pridėjo paramą gryniesiems pinigams, „Crypterium Card“ papildymams ir kriptovaliutų pirkimams. Viena iš unikaliausių „Crypterium“ dalių yra ta, kad 0,5% sandorio mokestis naudojamas CRPT žetonų įrašymui. Kiekvieną kartą, kai kas nors atlieka operaciją „Crypterium“, cirkuliuojantis CRPT žetonų kiekis sumažėja. Tai ateityje galėtų investuotojams mokėti didžiulius dividendus.

0x (ZRX)

0x (ZRX) 2020 m

0x (ZRX) yra leidimas neturintis protokolas, suteikiantis infrastruktūrą palengvinant decentralizuotų mainų „Ethereum“ blokų grandinėje kūrimą. „0x“ naudoja ne grandinės sandorių persiuntėjus ir „Ethereum“ išmaniąsias sutartis, kad pateiktų atvirą užsakymų knygą ir decentralizuotą mainą. Tuo tarpu ZRX prieigos raktas veikia kaip mokėjimas persiuntėjams, kuriuos vykdo protokolo vartotojai. Tai taip pat yra protokolo atnaujinimo valdymo ženklas. Keliaudamas į 2020 m., „ZRX“ kaina yra maždaug 0,25 USD, palyginti su visų laikų aukščiausia kaina – 2,53 USD 2018 m. Sausio mėn. „Binance DEX“ ir kitos decentralizuotos mainų platformos.

EOS (EOS)

EOS (EOS) 2020 m

EOS yra viena iš naujausių skaitmeninių valiutų mūsų sąraše. 2018 m. Birželio mėn. Pradėtas kriptovaliutų pradininko Dano Larimerio, EOS pirmą kartą paskelbė antraštes su savo 4 milijardų dolerių vertės ICO, kuris buvo vienas ilgiausių ir pelningiausių ICO istorijoje. Unikalios pardavimo funkcijos naudojant EOS yra jos deleguotas akcijų paketo mechanizmo įrodymas, kuris pasiekia sutarimą kitaip nei dauguma pagrindinių kriptovaliutų. EOS taip pat neturi kasybos mechanizmo; Vietoj to, blokų gamintojai generuoja blokus ir yra apdovanojami EOS žetonais, atsižvelgiant į jų gamybos rodiklius. EOS valdymo sistema yra paremta sudėtingu taisyklių rinkiniu. Nors EOS patyrė didėjančius skausmus dėl valdymo struktūros, kai ji buvo paleista 2018 m., Ji vis dar gauna pagreitį pereidama į 2020 m..

Žvaigždžių (XLM)

Žvaigždžių (XLM) 2020 m

„Stellar“ (XLM) buvo paleista 2014 m., Kad būtų galima atlikti itin greitus mokėjimus skaitmenine valiuta. Be to, sauja ankstyvųjų investuotojų buvo labai turtingi: 2014 m. Pradėjus veikti, XLM prekiavo rankomis už mažiau nei centą. 2018 m. Sausio mėn. XLM pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 0,94 USD. Į 2020 m. XLM kaina yra maždaug 0,06 USD. Greito mokėjimo sistema ir tvirta kūrėjų komanda galėtų toliau kurti impulsą XLM judėti į priekį, nors XLM ir toliau konkuruoja su visomis kitomis skaitmeninėmis valiutomis, kurios pabrėžia greitaeigius sandorius.

„Basic Attention Token“ (GPGB)

„Basic Attention Token“ (GPGB) 2020 m

„Basic Attention Token“ (BAT) yra viena unikaliausių kriptovaliutų šiame sąraše. Tai „Ethereum“ žetonas, kuris valdo „Brave“ naršyklės „blockchain“ pagrindu veikiančią skaitmeninės reklamos platformą. Naršyklė „Brave“ toliau auga mobiliųjų telefonų ir stalinių kompiuterių vartotojams. Tai vienintelė naršyklė pasaulyje, mokanti už naudojimąsi internetu: „Brave“ atlygina interneto vartotojams dalį reklamos pajamų pagal jų peržiūrėtus skelbimus. Visa tai palaiko „blockchain“ technologija ir „Basic Attention Token“. Neketinate praturtėti naršykle „Brave“, nors GPGB gali teisėtai sutrikdyti visą mūsų žinomą skaitmeninę ekosistemą. 2020 m. GPGB yra maždaug 0, 20 USD, palyginti su visų laikų aukščiausia 0,98 USD, pasiekta 2018 m. Sausio mėn..

„Kyber Network Crystal“ (KNC)

„Kyber Network Crystal“ (KNC) 2020 m

„Kyber Network Crystal“ (KNC) yra skaitmeninis žetonas, siūlantis vientisą žetonų apsikeitimą bet kur. Tai decentralizuota „peer-to-peer“ kripto-turto birža, sukurta „Ethereum“. Naudodamas „Kyber“ tinklą, dinamiškas atsargų fondas leidžia tinklui išlaikyti likvidumą, o apsikeitimo sandoriai kuo pigesni ir greitesni. 2018 m. Sausio mėn. KNC pasiekė aukščiausią lygį – 5,32 USD. Kai einame į 2020 m., KNC kaina yra maždaug 0,18 USD. KNC yra defliacinis ERC20 žetonas, kurį atsargų valdytojai naudoja „Kyber“ tinkle, kad sumokėtų keitimo mokesčius už mainus grandinėje. Svarbi „defliacinė“ KNC dalis: dalis KNC sudeginama atliekant kiekvieną sandorį. Didžiausia optimizmo KNC priežastis yra ta, kad jis išsprendžia esminę likvidumo problemą, su kuria susiduria daugelis centralizuotų biržų.

Crypto.com (MCO)

Crypto.com (MCO) 2020 m

MCO yra skaitmeninis prieigos raktas, naudojamas norint pasiekti įvairius produktus ir paslaugas. Šiandien pagrindinė tinklo savybė yra „MCO Visa“ kortelės, „MCO“ piniginė ir portfelio formavimo paslaugos. Ekosistemą valdo Crypto.com, kuri iš pradžių pradėjo projektą su Monako prekės ženklu. Judėdamas į priekį, Crypto.com planuoja tęsti savo misiją – skatinti „pasaulio perėjimą prie kriptovaliutos“. Pagrindiniu lygiu Crypto.com ir jo MCO žetonas daro kriptografiją labiau prieinamą ir patogesnę naudoti tokiomis priemonėmis kaip išankstinio mokėjimo vizų kortelės ir mobiliosios piniginės. „Crypto.com/MCO Visa“ kortelės taip pat turi unikalių pranašumų, įskaitant 10% pinigų grąžinimą „Airbnb“ ir „Expedia“ bei 100% nuolaidą už standartinius „Spotify“ ir „Netflix“ prenumeratos planus. Iš anksto apmokėta kortelė šiuo metu palaiko Singapūro dolerį (SGD), leidžiantį išleisti savo bitino likutį visur, kur priimama SGD.

„Ripio“ kredito tinklas (RCN)

„Ripio Credit Network“ (RCN) 2020 m

„Ripio Credit Network“ (RCN) žetonai yra žemyn kripto rinkos viršutinių ribų sąraše. Kai pereiname į 2020 m., RCN žetonai sėdi už 120 didžiausių kriptovaliutų rinkos ribų. Taigi, kodėl kai kurie mano, kad RCN žetonai yra viena geriausių investicijų 2020 m. Na, „Ripio“ kredito tinklas yra atviras pasaulinis kreditų tinklas, jungiantis skolintojus, skolininkus ir paskolų davėjus „blockchain“ tinkle, kad būtų sukurtos beribės, skaidrios ir be sienų skolų rinkos. Tai įmantrus būdas pasakyti, kad „Ripio Credit Network“ palengvina paskolų ar paskolų uždirbimui bet kam, bet kuriame pasaulio kampelyje. Jei pasiseks, projektas gali pakeisti pasaulinį bankų sektorių – ir visa tai veikia RCN prieigos raktas.

Tierionas (TNT)

Tierionas (TNT) 2020 m

„Tierion“ (TNT) yra „Ethereum“ pagrindu sukurtas prieigos raktas, naudojamas kaip „Tierion“ platformos dalis duomenims patikrinti. „Tierion“ paverčia „blockchain“ pasauline platforma, skirta patikrinti visus duomenis, failus ar verslą. TNT leidžia „blockchain“ vartotojams saugoti, dalytis ir patikrinti didžiulius duomenų kiekius per vieną greitą operaciją. Pereinant į 2020 m., „Tierion“ dirba su daugiau nei 500 programomis, kad patikrintų grandinės duomenis. Kai „Tierion“ palaikančių programų skaičius ir toliau auga, galime pagrįstai tikėtis, kad TNT vertė augs.

Decred (DCR)

Panaikinta (DCR) 2020 m

„Decred“ (DCR) yra atviro kodo bitkoinų šakutė, akcentuojanti plėtros finansavimą, grandinės valdymą ir sutarimo mechanizmus. Įkurta 2016 m., DCR nori išspręsti bitkoino neefektyvumą, sukurdama tikrai autonomišką skaitmeninę valiutą. Naudodamiesi DCR, suinteresuotosios šalys nustato taisykles naudodamos novatorišką bendro sutarimo balsavimo modelį. Galutinis rezultatas yra skaitmeninė valiuta, kurią kontroliuoja ją turintys žmonės, be trečiųjų šalių ir kitų įtakingų asmenų. Persikėlusi į 2020 m., „Decred“ kūrėjų komanda, be kitų funkcijų, siekia sukurti novatorišką hibridinį darbo įrodymą (PoW) ir akcijų paketo (PoS) sutarimo balsavimo sistemą, cenzūrai atsparią viešųjų pasiūlymų platformą, paremtą „blockchain“, ir pažangias sutartis..

„Bitcoin Cash“ (BCH)

„Bitcoin Cash“ (BCH) 2020 m

„Bitcoin Cash“ (BCH) buvo paleistas 2017 m. Rugpjūčio 1 d., Po „Bitcoin“ kūrėjų komandos nesutarimų. BCH kūrėjai norėjo pašalinti „blocksize“ ribas, kad pagerintų bitkoino mastelį grandinėje. Šiandien BCH kūrėjai ir toliau pabrėžia bitkoino vertę kaip kasdienio mokėjimo mechanizmą, tuo tarpu BTC kūrėjai dažniausiai orientuojasi į bitkoino vertę kaip ilgalaikę turto saugojimo formą. Nepaisant iš pažiūros nesibaigiančių ginčų ir bitkoinų maksimalistų išpuolių, BCH ir toliau išlieka viena iš didžiausių pasaulyje kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą. BCH taip pat išgyveno 2018 m. Lapkričio mėn. Šakutę, sukūrusią dvi BCH versijas, kurios šiandien yra žinomos kaip „Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Bitcoin Satoshi’s Vision“ (BSV). Jei tikite bitkoino verte kaip kasdienio mokėjimo galimybe, tada BCH galėtų būti protinga investicija.

Garbingi paminėjimai ir kandidatai į miegus

geriausių kriptografinių monetų investuoti į 2020 m

TRON (TRX): „Tronix“ (TRX) yra skaitmeninė TRON blokų grandinės valiuta. TRON tikslas yra sukurti decentralizuotą interneto versiją. Šiandien TRON jau yra viena didžiausių „blockchain“ pagrindu sukurtų operacinių sistemų pasaulyje, siūlanti aukštą mastelį, pralaidumą ir prieinamumą. Kadangi TRON naudojimas ir toliau auga pereinant prie 2020 m., Galima tikėtis, kad TRX vertė padidės.

„Tezos“ (XTZ): „Tezos“ yra atvirojo šaltinio išteklių ir programų platforma, kurią palaiko pasaulinė tikrintojų, tyrėjų ir statybininkų bendruomenė. Platforma siūlo saugias, institucinio lygio išmaniąsias sutartis, sprendžiant pagrindines „blockchain“ technologijos kliūtis, tokias kaip pažangių sutarčių sauga, ilgalaikis atnaujinimas ir atviras dalyvavimas. Visi „Tezos“ prieigos raktų (XTZ) turėtojai gali dalyvauti atnaujinant tinklą, vertindami, siūlydami ar patvirtindami pakeitimus. Žetonų turėtojai taip pat gali padėti apsaugoti tinklą kepdami ar deleguodami žetonus.

„DigixDAO“ (DGD): DGD yra vietinis „Ethereum“ pagrindu sukurtas prieigos raktas, valdantis „Digix“ tinklą. Decentralizuota autonominė organizacija palaiko prie fizinio turto susietus žetonus. Pavyzdžiui, „Digix Gold“ (DGX) yra susietas su aukso kaina. Ateityje platforma planuoja palaikyti kitus GD žetonus, vaizduojančius sidabrą, platiną ir kitus tauriuosius metalus. DGD pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 600 USD – 2018 m. Vasario mėn. Pereinant į 2020 m., DGD yra tik 17 USD.

Komodas (KMD): „Komodo“ yra atvira, sudėtinga išmaniosios grandinės platforma. Unikali „Komodo“ ypatybė yra ta, kad ji palaiko skaidrius, anoniminius, privačius ir pakeičiamus sandorius. „Komodo“ baigiasi 2020 m., Užimtas 60 populiariausių kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą, kurios dabartinė vertė yra maždaug 0,65 USD, palyginti su visų laikų aukščiausiu 10 USD, pasiektu 2017 m. Gruodžio mėn. saugus, sąveikus, keičiamas ir pritaikomas.

„Monero“ (XMR): Itin saugi, į privatumą orientuota kriptovaliuta yra neatsekama, o neatsekama valiuta visada turės vertę internete. Nesvarbu, ar naudojate „XMR“ juodojoje rinkoje, ar tiesiog norite, kad jūsų pinigų judėjimas liktų privatus, „Monero“ yra puikus pasirinkimas.

„Zcash“ (ZEC): ZEC yra decentralizuota, atviro kodo kriptovaliuta, pradėta kurti 2016 m. Jei manote, kad bitkoinas yra HTTP, tada ZEC yra HTTPS. Tai saugesnė kriptovaliuta, kuri vis tiek skelbia ir registruoja visas operacijas „blockchain“ tinkle, tačiau pateikiama išsami informacija apie siuntėją, gavėją ir sumą. Pasaulyje, kuriame privatumas tampa vis retesnis, kriptovaliutos, tokios kaip XMR ir ZEC, ir toliau turės vertę.

Siacoinas (SC): „Siacoin“ (SC) naudoja „blockchain“ technologiją ir kriptovaliutą kurdamas pigų debesies saugojimo sprendimą. Nors vystymosi pažanga buvo lėta, SC tam tikru momentu ateityje gali teisėtai sutrikdyti milijardų dolerių vertės debesų saugojimo pramonę. Pagrindinė SC savybė yra ta, kad ji leidžia jums išnaudoti neišnaudotą kietojo disko vietą uždirbti pinigus. Tuo tarpu visi, kuriems reikia saugojimo vietos, gali išleisti SC, kad pasiektų tą saugojimo vietą. Failai yra užšifruoti ir platinami „Sia“ decentralizuotame debesyje.

Enjino moneta (ENJ): „Enjin“ pirmą kartą buvo įkurta kaip žaidimų bendruomenės platforma, pavadinta „Enjin Network“ dar 2009 m. 2017 m. „Enjin“ nusprendė įsiveržti į kriptografinę erdvę su ICO, kuri, kaip pranešama, surinko 18,9 mln. Šiandien „Enjin“ ekosistema apima „Enjin“ platformą, „Explorer“, „Piniginę“ ir „Beam“, kurie visi suteikia žaidėjams galimybę valdyti skaitmeninį turtą, o žaidimų kūrėjams taip pat leidžia uždirbti pajamų.

Mįslė (ENG): „Enigma“ siekia apsaugoti decentralizuotą internetą naudodama savo decentralizuotą atvirojo kodo protokolą. „Enigma“ protokolas leidžia visiems atlikti šifruotų duomenų skaičiavimus, suteikiant privatumą intelektualioms sutartims ir viešosioms blokinėms grandinėms.

Išspręskite (SOLVE): „Solve“ siekia naudoti „blockchain“, kad sutrikdytų sveikatos priežiūros administravimo erdvę. Ethereum pagrindu sukurtas SOLVE prieigos raktas reikalingas norint dalyvauti platformoje ir atlikti operacijas. Kadangi „Solve“ platformos naudojimas ir toliau auga tarp sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų visame pasaulyje, galima tikėtis, kad SOLVE prieigos rakto vertė padidės.

Geriausių 2020 m. Kriptovaliutų sąrašas: populiariausios investicijos į kriptovaliutas, kad būtų galima atsisakyti investuotojų

Prekyba kriptovaliutomis (taip pat žinomomis kaip skaitmeninės ar virtualios valiutos, kriptografiniai rinkiniai, altkoinai, žetonai ir kt.) Yra labai rizikinga. Mes nesame registruotas brokeris, analitikas, patarėjas investicijoms ar pan. Aukščiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais, informaciniais ir švietimo tikslais. Mes rekomenduojame savarankiškai patikrinti ir patvirtinti visą šiame puslapyje esančią informaciją. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius nuostolius ar žalą, kurią sukėlė mūsų informacija. Kriptovaliutos nėra tinkamos visiems investuotojams, o visos kriptovaliutų investicijos atliekamos savo rizika ir nuožiūra.

kripto įvykis

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me