Tradiciniai bankai atnaujina skaitmeninio turto saugojimo paslaugas

Pastarosiomis savaitėmis pastebėjome, kad tarp tradicinių bankų daugėja „blockchain“ paslaugų. Pirmiausia JAV bankams buvo suteikta žalia šviesa kriptovaliutų saugojimui Valiutos kontrolieriaus tarnyba (OCC).  Dabar sužinome, kad vienas didžiausių bankų Pietų Korėjoje, KB „Kookmin“ bankas, jau dirba kurdamas panašias paslaugas.

Kas dalyvauja?

Pietų Korėjos atžvilgiu planuojama, kad KB Kookmin Bank pradės siūlyti skaitmeninio turto saugojimo paslaugas. Tai yra grupės darbas, kuriame dalyvauja šios įmonės,

Šis bendradarbiavimas ypač vertas dėmesio, nes „KB Kookmin Bank“ nėra bet kuris senas bankas. Šiuo metu jie yra didžiausias bankas Pietų Korėjoje. Tokio ūgio banko atliekamus veiksmus atidžiai stebi daugelis. Nors KB Kookmin bankas ir jo partneriai gali būti pirmieji prie stalo, tikėkitės, kad artimiausiu metu kiti užims vietą.

Ateities turto plėtra

Nors pradinėse paslaugose daugiausia dėmesio bus skiriama kriptovaliutų saugojimui, manoma, kad ši parama ilgainiui augs ir apims įvairių rūšių skaitmeninį turtą. Tiksliau sakant, tikimasi, kad laikui bėgant šios saugojimo paslaugos palaikys skaitmeninius vertybinius popierius.

„Hashed“ išleistame komentare buvo paliesta ši palaikomo turto plėtra. Hashedas teigia kad bendradarbiaudami dalyviai numato: „… kad skaitmeninio turto pramonė apims ne tik kriptovaliutas, bet ir kitą tradicinį turtą, pvz., nekilnojamąjį turtą, meno kūrinius ir kitas pakartotines teises, kurios bus išleistos ir parduodamos„ blockchain “platformose“.

Nors kriptovaliutos pirmiausia turi naudos, tokių saugojimo paslaugų plėtra gali transformuotis ir paskatinti naują skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus augimą..

Valiutos kontrolieriaus tarnyba

Savaitėmis prieš naujienas apie KB Kookmin banką ir jo būsimą laisvės atėmimo tarnybą pamatėme OCC išleidimą aiškinamasis laiškas šiuo klausimu.

Šiame laiške OCC suskaidoma ne tik tai, kas yra skaitmeninis turtas, bet ir tai, kaip bankai gali palaikyti vis didesnį naudojimą. OCC apibendrino savo poziciją ir nurodė,

„OCC pripažįsta, kad finansų rinkoms tampant vis technologiškesnėmis, greičiausiai bankams ir kitiems paslaugų teikėjams reikės didesnio poreikio panaudoti naujas technologijas ir novatoriškus būdus teikti tradicines paslaugas klientų vardu. Teikdami tokias paslaugas, bankai gali ir toliau vykdyti finansinio tarpininkavimo funkciją, kurią jie istoriškai atliko teikdami mokėjimo, paskolų ir indėlių paslaugas “.

Tai tęsėsi,

„… darome išvadą, kad nacionalinis bankas gali teikti šias kriptovaliutų saugojimo paslaugas klientų vardu, įskaitant laikydamas unikalius kriptografinius raktus, susijusius su kriptovaliuta. Šis laiškas taip pat patvirtina OCC poziciją, kad nacionaliniai bankai gali teikti leistinas bankų paslaugas bet kokiam pasirinktam teisėtam verslui, įskaitant kriptovaliutų verslą, jei tik jie veiksmingai valdo riziką ir laikosi galiojančių įstatymų “.

Banko priėmimas

Kas buvo pirmas, vištiena? Arba kiaušinis? Šis senas posakis gali būti lengvai pritaikomas dabartiniame „blockchain“ pasaulyje. Ar šie tradiciniai bankai šokinėja į traukinį dėl pastaruoju metu šiame sektoriuje atgimstančio banko? Arba sektorius auga dėl to, kad bankai šokinėja į laivą. Nepaisant atsakymo, „blockchain“ priėmimo požymiai tradicinėse pramonės šakose yra neabejotinai teigiami.

Tikimės, kad šis bankų nuotaikos svyravimas ir toliau įgauna pagreitį, nes bankai ne visada vertino skaitmeninį turtą teigiamai. Tik prieš kelis mėnesius pranešėme apie sunkumus, su kuriais susidūrė Vokietijos įmonės, nes tradiciniai bankai atsisakė teikti paslaugas.

KB „Kookmin“ bankas

2000 m. Įkurtas „KB Kookmin Bank“ palaiko veiklą Seule, Pietų Korėjoje. Nuo pat veiklos pradžios „KB Kookmin Bank“ išaugo ir įdarbino daugiau nei 25 000, o klientams visame pasaulyje suteikė galimybę naudotis komercinės bankininkystės paslaugomis..

Generalinis direktorius Huras Yinas šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

Valiutos kontrolieriaus tarnyba (OCC)

OCC yra JAV įsikūrusi reguliavimo institucija, kuriai pavesta prižiūrėti nacionalinius bankus. Ši priežiūra atliekama siekiant užtikrinti sąžiningas ir skaidrias finansines paslaugas visiems klientams.

Laikinai einantis kontrolieriaus pareigas Brianas P. Brooksas šiuo metu prižiūri operacijas OCC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me