Populiariausios kriptovaliutų biržos

Mes pasiūlome 5 populiariausias kriptovaliutų biržas, pagrįstas mūsų pačių prekybos patirtimi. Tai geriausios biržos perkant įvairiausias kriptovaliutas. Jei tiesiog norite įsigyti bitkoinų, apsilankykite mūsų puslapyje „Pirkti Bitcoin“.

Binansas

Binansas – pasaulinė kriptovaliutų birža, suteikianti platformą prekybai daugiau nei 100 kriptovaliutų. Nuo 2018 metų pradžios, Binansas yra laikomas didžiausia ir geriausia kriptovaliutų birža pasaulyje pagal prekybos apimtį.

Prekybos mokesčiai yra vieni iš mažiausių ir yra šie:

Mokesčiai prasideda nuo 0,10% už kiekvieną operaciją, o atsižvelgiant į apimtį, jie gali siekti net 0,02%. Tai yra daug mažiau nei daugumoje biržų, kurios prasideda nuo 0,15%. Sandorio mokesčiai taip pat gali būti 25% mažesni, jei turite konkretų BNB žetonų kiekį.

Jei ieškote didelės apimties mažo sandorio mokesčio keitimo, rekomenduojama „Binance“.

Kreipimasis ID: EE59L0QP už 10% visų prekybos mokesčių grąžinimą.

Kraken

Kraken yra viena iš ilgiausiai veikiančių šifravimo biržų pramonėje. Jie veikia daugiau nei dešimtmetį ir tuo susilaukė plačios pagarbos pramonėje tarp prekybininkų.

Maži jų mokesčiai padeda Kraken labai patrauklus pasirinkimas prekybininkams. Dvi populiariausios ir unikaliausios prekybos ypatybės, kurias rasite „Kraken“, yra galimybė prekiauti kriptografiniais ateities sandoriais ir galimybė užsiimti kriptografinių atsargų prekyba dideliu svertu iki 50: 1. Tai puikiai tinka labiau pažengusiems prekybininkams ir tai galima padaryti naudojant naujoviškas „Kraken“ prekybos platformas.

Turėdami prekybos platformas, tinkančias skirtingiems prekybos patirties lygiams, pastebėsite, kad „Kraken“ jums puikiai tinka, nepaisant to, kuriame lygmenyje jūs prekiaujate. Čia rūpinamasi visais, pradedant pradedančiaisiais, baigiant patyrusiais veteranais.

„Kraken“ taip pat rasite: Platus daugiau nei 40 kitų kriptų pasirinkimas, įskaitant „Bitcoin“, (BTC), „Ethereum“ (ETH), „Litecoin“ (LTC), „Ripple“ (XRP) ir kt..

Norėdami gauti daugiau informacijos, visada galite peržiūrėti visą „Kraken“ apžvalgą arba eiti tiesiai į Kraken svetainėje, kad sužinotumėte daugiau.

Poloniex

Poloniex – Persiuntimo kodas: P44N7LQZ už 10% visų prekybos mokesčių grąžinimą.

Vienu metu tai buvo populiariausia birža pasaulyje. Jie vis dar turi nepriekaištingą reputaciją.

Tiek „Maker“, tiek „Taker“ mokesčiai prasideda nuo 0,09% ir mažėja atsižvelgiant į apimtį. Tai yra žymiai mažiau nei pramonės standartas – 0,20%, ir tai yra mažiausi bet kokių mainų mokesčiai, kuriais pasitikime.

The Poloniex prekybos platforma yra „webtrader“ forma, todėl jokios programinės įrangos nereikia atsisiųsti. Jis taip pat yra labai patogus vartotojui jo projektavimo ir išdėstymo būdu. Dėl to mainai yra labai prieinami visų lygių prekybininkams ir nėra panašūs į tai, kiek kitų geriausių šifravimo biržų yra sukurtos funkcionalumo požiūriu..

Viskas su „Poloniex“ prekybos platforma yra paremta „Trading View“, o pati platforma yra labai pritaikoma atsižvelgiant į diagramų išdėstymą ir rodiklius, kuriuos galite pritaikyti savo poreikiams. Pavedimų knyga, ypač su prekybos platforma, suteikia labai interaktyvų jausmą prekybai „Poloniex“, nes joje siekiama pabrėžti veiklos lygį tam tikroje rinkoje, nereikalaujant jokio vartotojo sąveikos..

Bittrex

Bittrex – JAV įsikūrusi kriptovaliutų birža, kurios būstinė yra Sietle, Vašingtone. Kaip pastaba, jie taip pat veikia Bittrex „International“, kuris yra „Bittrex“ padalinys Europoje, kuriame išvardyti tam tikri žetonai, kurie yra prieinami tik „Bittrex International“ platformoje, o ne JAV vartotojams.

„Bittrex“ laikėsi pozicijos nepriimti mokėjimų už žetonų sąrašą. Žetonai išvardyti atsižvelgiant į projekto nuopelnus ir kokybę. Tai ypač svarbu investuojant į tai, kas laikoma didelės rizikos ALT monetomis.

Manome, kad tai yra vienas geresnių variantų, nes „Bittrex“ yra labai skaidrus, kai kalbama apie jų veikimą.

Mokesčiai yra 0,10% už kiekvieną operaciją ir gali būti dar labiau sumažinti iki 0,01%, atsižvelgiant į apimtį, ir jei tai yra „gamintojo“ ar „gavėjo“ sandoris.

„Kriptomat“

„Kriptomat“ yra įdomi kriptovaliutų keitimo ir piniginės paslauga, gyvuojanti nuo 2018 m., Ir įsikūrusi Estijoje, populiarioje vietoje, kurioje vykdomi kai kurie patikimiausi pramonės projektai. Bendrovė išaugo ir dabar teikia prekybos ir šifravimo saugojimo paslaugas daugiau nei 80 pasaulio šalių, įskaitant visą Europą ir didžiąją dalį Azijos, įskaitant Singapūrą..

Būdamas europietiškas, galite pasikliauti „Kriptomat“ teikdamas labai skaidrią paslaugą, atitinkančią visus vietinius ir tarptautinius reglamentus. Jie taip pat naudoja šaldymo saugyklas net 98% valdų, kad jūsų lėšos išliktų saugios.

Čia galite lengvai nusipirkti „Kriptomat“ naudodami savo kredito ar debeto kortelę su mokesčiais, kurie išlieka labai konkurencingi greta kitų paslaugų. Už kortelės operaciją bus pridėtas 3,65% mokestis, o taip pat yra keletas „eWallet“ metodų, kuriuos galite naudoti pirkdami šiek tiek didesniais mokesčio tarifais.

Apskritai „Kriptomat“ teikia labai saugią, prieinamą ir daugialypę paslaugą, leidžiančią pirkti, parduoti ar saugoti kriptovaliutų atsargas, nesvarbu, ar esate Singapūre prekiaujantis, ar iš daugelio kitų pasaulio šalių..

„Kriptomat“ taip pat rasite: Galima prekiauti daugiau nei 30 kitų kriptovaliutų.

Nedvejodami peržiūrėkite mūsų „Kriptomat“ apžvalgą arba eikite į „Kriptomat“ tiesiogiai pradėti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me