Kas yra „Tether“? Viskas, ką reikia žinoti

Kas yra „Tether“?

Pririšti (USDT) yra populiariausias pasaulyje stablecoin. Kaip tokia, ji tarnauja keliems tikslams rinkoje, todėl yra pagrindinė kriptovaliuta daugelyje investuotojų strategijų. Nors gali būti neįmanoma įsivaizduoti šifravimo rinkos be „Tether“, tai ne visada buvo. „Tether“ projektas įveikė daug diskusijų, kad patektų į aukščiausią vietą.

Šiais laikais „Tether“ padeda užtikrinti likvidumą ir apsisaugoti nuo rinkos nepastovumo. Jis gali atlikti šią užduotį, nes tai yra tai, kas žinoma kaip „Stablecoin“.

Kas yra Stablecoins?

„Stablecoins“ yra „blockchain“ instrumentai, kurių vertė yra susieta su išorinėmis prekėmis.

Privalumai, kuriuos šios monetos atneša į rinką, yra neginčijami. Viena vertus, jų stabilumas padeda sumažinti kriptovaliutų kaip visumos nepastovumą. Investuotojai priklauso nuo stabilių monetų, kaip būdo pabėgti iš meškų rinkų, nekeičiant lėšų atgal į fiat valiutas.

Daugeliu „stablecoin“ scenarijų žetono vertė bus susieta su fiat valiuta. „Tether“ atveju USDT dalijasi savo verte su JAV doleriu. Iš esmės 1 USDT yra vertas 1 USD. Be to, bet kuris asmuo bet kada gali pasirinkti išpirkti savo 1 USD vertės valiutą naudodamasis „Tether Unlimited“.

„Tether“ tiekimo grafikas - „Bitcoin News“

„Tether“ tiekimo grafikas – „Bitcoin News“

Įdomu tai, kad „Tether“ padėjo išgauti naujos klasės „stablecoins“. Šiandien yra kelios „fiat“ stabilios monetos. Be to, yra stabilių monetų, susietų su beveik visomis pagrindinėmis prekėmis. Yra monetų, susietų su aukso, deimantų ir net aliejaus verte.

Pririšimo istorija

„Tether“ istorija prasideda nuo „Realcoin“ projekto. „Realcoin“ į rinką pateko per ją Baltas popierius 2014 m. liepos mėn. dokumentas sukėlė didžiulį visuomenės ažiotažą dėl kelių priežasčių. Be revoliucinių techninių aspektų, popieriaus leidėjai yra vieni iš labiausiai gerbiamų vardų rinkoje. Konkrečiai, „Tethers“ baltraštiniame leidinyje yra išvardyti steigėjai Brockas Pierce’as, Reeve’as Collinsas, ir Craigas Sellarsas.

Įdomu tai, kad „Realcoin“ vardas truko neilgai. 2014 m. Lapkričio mėn. Santa Monikoje įsikūręs startuolis nusprendė atėjo laikas išaušti naują pavadinimą – „Tether“. Pažymėtina, kad „Tether“ į rinką pateko laikydamasi trijų krypčių.

Platforma pristatė tris stablecoins kaip įėjimo strategiją. Pirmoji moneta buvo „USTether“. Šis žetonas turėjo 1: 1 smeigtuką su JAV doleriu. Antroji moneta susieta su eurais, o paskutinė moneta skirta Japonijos jenai, pastaroji vadinama „YenTether“.

„Bitfinex“ Ryšys

„Bitfinex“ tapo pirmuoju mainu, kuris 2015 m. sausio mėn. pristatė „Tether“ į savo platformą. Akimirksniu „stablecoins“ tapo sėkminga. Keitimasis pastebėjo didžiulį vartotojų aktyvumą dėl šio prieigos rakto. Todėl „Bitfinex“ tapo pirmaujančia birža prekybos „Tether“ atžvilgiu.

Netrukus mokslininkai pradėjo abejoti „Tether“ mokumu. Tai buvo pirmasis stablecoinas rinkoje ir beprecedentis sėkmės augimas nebuvo be rūpesčio. Šie rūpesčiai paskatino mokslininkus gilintis į „Tether Bitfinex“ ryšį.

2017 m. Grupė nepriklausomų tyrėjų iš Tarptautinio tiriamųjų žurnalistų konsorciumo išleido Rojaus popieriai. Šis dokumentas patvirtino kai kurias blogiausias to meto rinkos dalyvių baimes. Dokumentai parodė, kad „Tether“ ir „Bitfinex“ valdymas ir įmonės struktūra buvo vienodi.

Tyrėjai nustatė, kad abu subjektai savo įmonės dokumentuose nurodė tą patį vadovą, finansų vadovą, strategijos vadovą ir generalinį patarėją. „Tether“ įkūrėjas, baigęs Jeilio universitetą, Philipas Poteris taip pat tvarkė pagrindines „Bitfinex“ operacijas..

Toliau ataskaitoje buvo išsamiai aprašyta, kaip dvi bendrovės iš tikrųjų buvo panašesnės į vieną konglomeratą. Dokumentai parodė, kaip dauguma „Tether“ sąskaitų pateko į rinką „Bitfinex“ platformoje. Be to, šie tyrėjai nužymėjo „Tether“ kaip 2017 m. Šifravimo metų varomąją jėgą.

Jaučio bėgimas

Tie, kurie įsiskolino USDT srautą į rinką kaip vieną iš pagrindinių veiksnių, lemiančių 2017 m. Bulių bėgimą, pradėjo girdėti. Kitais metais paskelbtas kitas mokslinis darbas pavadinimu „Ar „Bitcoin“ tikrai neprijungtas?’Nuodugniai išnagrinėja„ Tether “poveikį kriptografijos sektoriuje.

Šio straipsnio tyrėjai John M. Griffin ir Aminas Shamsas yra gerai žinomi Teksaso universiteto mokslininkai. Jų tyrime padaryta išvada, kad „Bitfinex“ ir „Tether“ dirbo kartu, kad dirbtinai padidintų Bitcoin kainas. Jiedu teigia, kad „Bitfinex“ tiekė rinkai „Tether“, siekdama sukurti likvidumo antplūdį.

Tada šie USDT patektų į begalę kriptovaliutų. Tačiau kai sumažės šių mažesnių monetų vertė, dauguma investuotojų vėl nusipirko „Bitcoin“. Būtent šie veiksmai, mokslininkų teigimu, paskatino „Bitcoin“ epinį 20 000 dolerių bulių bėgimą.

„Tether“ išleidimo grafikas - „Tetherreport“

„Tether“ išleidimo grafikas – „Tetherreport“

Blogiausia, kad mokslininkai darė prielaidas vieniši. „Litecoin“ kūrėjas, Charlie Lee padarė lapkričio 30 d. „Twitter“ įrašą, jei jis kreipėsi į rinką, kad būtų atsargus. Tiksliau, Lee paskelbė:

„Baiminamasi, kad neseniai kainų kilimą padėjo atsispausdinti USDT („ Tether “), kuris nėra paremtas USD banko sąskaitoje.“

Kyla klausimų

Kai neigiama spauda ėmė sklisti apie „Tether“, jie ėmė atkreipti reguliatorių dėmesį. Tų pačių metų gruodžio 6 dieną JAV biržos prekių ateities sandorių komisija išsiuntė kelis šaukimus tiek „Bitfinex“, tiek „Tether“. Viduje konors teismo šaukimai, Niujorko generalinis prokuroras teigė, kad „Tether“ neteisėtai skyrė lėšų nuostoliams padengti iki 850 mln.

Prisijunkite prie bankų

Ši neigiama spauda galiausiai paskatino įmonės bankininkystės partnerystę pasitraukti. Paskutinėje 2017 m. Pusėje platformos prarado JAV banką ir „Wells Fargo“ kaip bankininkystės partnerius. Nors tuo metu tai buvo didelis smūgis operacijoms, neilgai trukus Tether rado draugiškesnius bankinius santykius tokiose kriptografinėse šalyse kaip Taivanas.

Kaip veikia pririšimas?

Skamba lengvai susiejant kriptovaliutą su realaus turto kaina. Tačiau užduotis yra žinoma dėl daugelio priežasčių. Šiai užduočiai atlikti Honkonge įsikūrusi „Tether Limited“ iš pradžių teigė, kad įmonė už kiekvieną išleistą ASDT turėjo lygiavertę dolerių sumą, laikomą atsargoje.

Kadangi USDT emisija siekė milijardus, šie reikalavimai buvo kruopščiai tikrinami. 2019 m. Kovo mėn. Įmonė pakeitė USDT paramą, įtraukdama paskolas susijusioms įmonėms. Nepaisant pokyčių, „Tether“ išlieka geriausiu pasaulyje stabiliausiu moneta.

Omni

USDT yra unikalus tuo, kad jis veikia Omni „blockchain“ protokolas. „Omni“ yra universali platforma, kuri labiausiai žinoma dėl savo „Bitcoin“ įtvirtinimo galimybių. Šiuo metu „Omni“ teikia šią paslaugą kelioms firmoms.

Ankstyvosiomis dienomis kiekvienoje „Omni“ operacijoje buvo dvigubo įrašymo strategija, kuri įrašą įrašys tiek į OMNI sistemą, tiek užregistruos jį į „Bitcoin“ operaciją, turinčią tą patį sandorio maišos variantą..

„Omni“ šiandien

Šiandien „Omni“ turtas priskiriamas kelių blokų grandinėms. Pažymėtina, kad yra „Omec“ sluoksnis „Litecoin“. Visai neseniai kūrėjai pristatė papildomus žetonų variantus ERC-20. Visi šie variantai padeda dar labiau apsaugoti „Tether“ ir parodo jo pritaikomumą rinkoje.

Kodėl „Tether“ yra svarbus

„Tether“ yra viena iš labiausiai dominuojančių kriptovaliutų rinkoje. Tai suteikia investuotojams papildomo lankstumo, nes tai yra dolerio pakaitalas daugelyje populiarių biržų. Čia yra tik keletas priežasčių, dėl kurių „Tether“ vis dar mato įvaikinimą:

Išėjimo strategija

Rinkos nepastovumas kelia didžiausią nerimą kripto sektoriuje. Kai meškos pradeda užvaldyti rinką, investuotojai turi tik keletą apsvarstomų galimybių. Jie gali parduoti savo turimą turtą ir vėl paversti fiat. Šis procesas užima daug laiko ir apima kuo daugiau mokesčių. Arba jie gali išvaryti lokių rinką ir padengti nuostolius. „Tether“ prie lygties prideda trečią variantą. Konvertuokite į „Tether“ ir išvenkite mokesčių ir nepastovumo.

Sumažinkite trintį

Kadangi „Tether“ yra dar vienas „blockchain“ turtas, konvertuoti iš „Bitcoin“ ar bet kurios kriptovaliutos į „Tether“ yra taip pat lengva, kaip ir „Bitcoin“ iškeisti į „Ethereum“. Ši konversija investuotojams suteikė beribį būdą, kaip išvengti nepastovumo ir likti kriptografijos rinkoje

Perlaidos

Kaip ir daugumoje kriptovaliutų, „Tether“ turi galimybę pakeisti tarptautinių sandorių sistemas. USDT galima siųsti bet kur visame pasaulyje, nereikia konvertuoti lėšų ar mokėti papildomų pervedimo mokesčių. Esmė ta, kad „Tether“ yra taip pat lengva siųsti kaip „Bitcoin“ visame pasaulyje.

Apskaita

Kitas didelis „Tether“ kaip mokėjimo priemonės naudojimo privalumas yra atskaitomybė. Nuo pat Bitcoin įkūrimo kilo neaiškumų dėl jo naudojimo kaip apmokėjimo apskaitos požiūriu. Verslui, mokančiam už prekes ar paslaugas kriptografija, dažnai tenka įvertinti savo mokėjimo vertę JAV dolerio atžvilgiu. Stablecoins pašalina šį rūpestį, nes jie visada prilygsta savo fiat kolegoms.

Tranzito kriptovaliuta

Svarbu tai, kad „Tether“ palengvina tikrų pinigų pervedimą į skaitmeninius pinigus. Tai yra pagrindinė užduotis kai kuriuose pasaulio regionuose. Nepamirškite, kad kai kuriose vietose kripto pavertimas fiat valiuta yra sunki užduotis. Kai kuriose šalyse tokia praktika yra neteisėta. Visuose šiuose regionuose „Tether“ yra išmani alternatyva.

Priėmimas

Pagal tą pačią mintį „Tether“ teikia didesnio likvidumo mainus. Šis ženklas leidžia mainams atsisakyti sandorio tiesiogiai su „fiat“ valiuta. Tokiu būdu mainai gali sumažinti KYC ir AML taisyklių, kurias turi atitikti jų platforma, kiekį.

Po tiek sėkmingų metų rinkoje niekas negali ginčytis dėl svarbaus „Tether“ vaidmens. Šiais laikais sektoriuje netrūksta stablecoino. Tačiau „Tether“ buvo originalus stabilus monetas, kuris pradėjo šią revoliuciją. Už tai Tether nusipelno dėkingumo.

Kur nusipirkti „Tether“ (USDT)

Kas yra „Tether“? Viskas, ką reikia žinoti Kas yra „Tether“? Viskas, ką reikia žinoti Kas yra „Tether“? Viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 eurai

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me