Kas yra skaitmeninis turtas?

Skaitmeninio turto apibrėžimas yra „viskas, kas egzistuoja dvejetainiuose duomenyse, kurie yra savarankiški, unikaliai atpažįstami ir turi vertę ar galimybę naudoti“. Kai šis terminas atsirado 90-ųjų viduryje, skaitmeninis turtas buvo tokie elementai kaip vaizdo įrašai, vaizdai, garso įrašai ir dokumentai. Nuo to laiko technologijų pažanga suteikė naujos gyvybės terminą.

„Blockchain“ technologija

„Blockchain“ technologija nepakeitė skaitmeninio turto reikšmės, tačiau pavertė šį terminą platesniu prekių asortimentu. Svarbu tai, kad daugelis skaitmeninių išteklių gali sutrikdyti visą pramonę ir net pasaulinę rinką. Šiandien tokie išradimai kaip kriptovaliuta yra skaitmeninio turto revoliucijos dalis.

Kodėl „Blockchain“ sukūrė daugiau skaitmeninio turto?

Norėdami suprasti, kodėl skaitmeninis turtas taip išsivystė, pirmiausia turite ištirti, kodėl „blockchain“ technologija sukuria naują efektyvumą rinkoje ir net naujas rinkas. Paprasčiau tariant, „blockchain“ yra ne kas kita, kaip milžiniškas kompiuterių tinklas, kuris tuo pačiu metu tikrina duomenis skaitmeninėje knygoje. Šis tinklas leidžia duomenis saugoti, nepakeisti ir patikrinti naudojant kodą.

Skaidrumo „blockchain“ technologija, atnešta į pasaulį, yra beprecedentis. Ši technologija leidžia žmonėms pirmą kartą istorijoje nedviprasmiškai įrodyti tam tikrus skaitmeninio turto aspektus. Galite įrodyti tokius dalykus kaip nuosavybė, autentiškumas, operacijų istorija ir vieta be reikalo įtraukti trečiųjų šalių. Kaip tokia „blockchain“ technologija atsirado dar dvišalių mainų amžiuje.

Gebėjimas ištrinti tarpininką atsiranda dėl „blockchain“ programuojamumo. „Blockchain“ skaitmeniniame turte naudojamos taisyklės, kurios yra įmontuotos į tinklo kodą, ir pats žetonas. Svarbu tai, kad šie standartai yra nuolat audituojami per tinklą. Šis kodavimas gerokai patobulėjo nuo „blockchain“ technologijos atsiradimo. Šiandien pažangūs integruoti protokolai, vadinami pažangiomis sutartimis, yra skaitmeninio turto revoliucijos esmė.

Bitcoin – kodas, kuris amžiams pakeitė pasaulį

„Bitcoin“ iki šiol reiškė didžiausią skaitmeninio turto termino reikšmės pokytį. Šis kodavimas buvo pirmas kartas, kai kažkas bandė sujungti kriptografiją ir „blockchain“ technologiją, kad sėkmingai sukurtų skaitmeninį turtą. Iš esmės – „Bitcoin“ Baltas popierius buvo ekonomikos skaitmeninimo pradžia. Diskutuojantis „Bitcoin“ poveikį visame pasaulyje Marcas Lowellas Andreessenas, interneto naršyklės tėvas, sakė: „Po 20 metų visi pažvelgsime atgal ir padarysime išvadą, kad bitkoinas buvo kaip įtakinga inovacijų platforma, kaip ir pats internetas.

Skaitmeninis turtas - „Bitcoin Whitepaper“

Skaitmeninis turtas – „Bitcoin Whitepaper“

2008 m. Finansinis žlugimas

Norėdami suprasti „Bitcoin“ koncepcijos motyvaciją, turite pažvelgti į ekonominę pasaulio būklę 2008 m. Tarptautinė bankų sistema buvo krizės viduryje. Daugeliu atvejų vyriausybės ir centriniai bankai pakeitė taisykles, kad padidintų savo skolų laikymo galimybes. Būtent toks suvokiamas dalinių atsargų bankų nestabilumas ir paskatino anoniminį „Bitcoin“ įkūrėją, Satoshi Nakamoto siekti sukurti decentralizuotą tarptautinę ekonomiką. Ši nauja atvira rinka būtų laisva nuo valdžios ir sienų smaugimo.

Bitcoin – pramonės pradžia

Kai „Bitcoin“ koncepcija pradėjo sulaukti tarptautinio dėmesio, atsirado ir monetos vertė. Per mažiau nei penkerius metus kiti kūrėjai pradėjo kurti savo monetas. Šios monetos, tokios kaip „Litecoin“, Ethereum, ir Monero visos panaudojo „blockchain“ technologiją, kad užtikrintų savo vertę. Nors šiose monetose buvo naudojama panaši technologija, kiekvieno skaitmeninio turto rinkos požiūris buvo skirtingas.

Pavyzdžiui, „Litecoin“ siekė tapti „Bitcoin“ aukso sidabru, o „Ethereum“ norėjo pateikti kūrėjams alternatyvą „Bitcoin“ scenarijaus apribojimams. Monero laikėsi visiškai kitokio požiūrio, sukurdamas skaitmeninį turtą, kuris pirmiausia buvo sutelktas į privatumą.

Skaitmeninis turtas kaip turto klasė

Šiandien „blockchain“ technologija leidžia mums žymėti beveik viską, kas mums priklauso. Todėl daiktais, kurie kažkada nebuvo likvidūs, pavyzdžiui, skolos, dabar galima prekiauti bet kam, bet kur, asmeniškai ar internetu. Šis gebėjimas žymėti bet kurį daiktą sukuria visiškai naujas skaitmeninio turto klases rinkoje. Šios naujos turto klasės toliau vystosi. Įstatymų leidėjai ir toliau koreguoja taisykles atsižvelgdami į naują šių paslaugų efektyvumą.

Žetonų taksonomija

Kadangi skaitmeninio turto pasaulis toliau auga, jis taip pat nori, kad reguliavimo institucijos ir investuotojai suskirstytų įvairius egzistuojančius žetonų tipus. Žetonų taksonomija yra skaitmeninio turto klasifikacija blokų grandinėje. Svarbu tai, kad simbolinė taksonomija vaidins svarbų vaidmenį į priekį judančiose rinkose, nes pagal skaitmeninio turto klasifikavimą priklauso jo išleidimo ir prekybos galimybės. Pavyzdžiui, saugumo žetonai turi atitikti vertybinių popierių taisykles. Jei ne, tai turi teisinių padarinių. Trys pagrindiniai simbolinių klasifikacijų tipai yra šie:

  • Kriptovaliuta – Šio tipo skaitmeninis turtas apima tradicines kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“ ir „Litecoin“. Šie žetonai paprastai veikia kaip skaitmeninių pinigų forma. Jie yra decentralizuoti ir siūlo tikrą tarpusavio mainų protokolą.
  • Naudingumo žetonas – Šio tipo skaitmeninis turtas veikia platformos ekosistemoje, kad gautų vertę ir atliktų įvairias užduotis. Svarbu tai, kad tai nereiškia jokios tiesioginės nuosavybės ar investicijų į įmonę.
  • Saugos žetonas – Apsaugos žetonai yra bet koks žetonas, kuris pagal dizainą reiškia nuosavybės dalį arba investiciją į įmonę. Paprastai šie žetonai yra labai reguliuojamose rinkose, tokiose kaip nekilnojamojo turto, vertybinių popierių ar akcijų rinkos.

Tokenizavimas – rinkų keitimas visiems laikams

Skaitmeninis turtas, pavyzdžiui, apsaugos žetonai, ir toliau trikdo nekilnojamojo turto rinką. Pavyzdžiui, tokios platformos kaip „Raudonoji gulbė“ leidžia nekilnojamojo turto savininkams pažymėti savo nekilnojamąjį turtą. Neseniai įmonė bendradarbiavo su „Polymath“, siekdama 2,2 mlrd. JAV dolerių komercinio turto. Tokenizuoti objektai suteikia didžiulius pranašumus, palyginti su tradiciniais nekilnojamojo turto pardavimais. Pirma, visas pardavimo procesas yra greitesnis ir reikalauja mažiau trečiųjų šalių organizacijų įsitraukimo. Be to, tokenizuotos ypatybės gali perleisti nuosavybės teises per kelias sekundes.

Skaitmeninis turtas yra visur

Šiandien skaitmeninis turtas yra visur, kur mes atrodome. Kiekviena valiuta, turtas, tiekimo grandinė ir netgi atlygio taškas gali būti pažymėti. Taigi terminas „skaitmeninis turtas“ ir toliau apims vis daugiau daiktų. Kol kas atrodo, kad simbolizavimas yra kelias į ateitį.

Kas yra skaitmeninis turtas? Kas yra skaitmeninis turtas? Kas yra skaitmeninis turtas?
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Paybis“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

Momentinis pirkimas

Geriausia

Lengva naudoti

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

50 USD

Sąskaitos minimumai

Nė vienas

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me