Investavimas į „Yearn.finance“ (YFI) – viskas, ką reikia žinoti

Naujos kartos „DeFi“ platforma „Yearn.finance“ (YFI) ir toliau kelia bangas visame sektoriuje. Ši decentralizuota ekosistema buvo sukurta siekiant pašalinti aktualiausias rinkos problemas. Šiandien „Yearn Finance“ turi gerą reputaciją teikdama vartotojams didžiausią metinį procentinį pajamingumą (APY) iš savo indėlių kriptovaliutų pramonėje..

Kokias problemas išsprendžia „Yearn.finance“ (YFI)?

„Yearn Finance“ apjungia įvairias technologijas, kad kovotų su centralizacija sektoriuje. Viskas apie „Yearn Finance“ atspindi tvirtą atsidavimą decentralizacijai. Pavyzdžiui, bendrovė niekada nepateikė pradinio monetų pasiūlymo. Be to, niekada nebuvo išankstinės kasybos YFI žetonų. Šie veiksniai pelnė „Yearn Finance“ reputaciją kaip vieną iš labiausiai decentralizuotų kriptovaliutų projektų.

Jokios medžiagos

Dabartinė „DeFi“ sektoriaus padėtis yra nestabili ir spekuliatyvi. Investuotojai perka šiuos žetonus tikėdamiesi, kad vėliau galės juos parduoti už didesnę vertę. Ši priklausomybė nuo arbitražo prekybos kelia pavojų visai rinkai.

Sužinok.finansuoti

„Yearn.finance“ – „Twitter“

Spekuliaciniai investuotojai, be abejo, yra šuoliai dėl savo turto pardavimo. Šie išpardavimai skatina daugiau investuotojų parduoti savo turtą, kad būtų išvengta nuostolių. Šie veiksmai gali paskatinti išpardavimą, kuris įvyksta per kelias minutes, ir dėl projekto gali sumažėti milijonai rinkos.

Maža grąža

„DeFi“ investuotojai taip pat vertina savo grąžos rodiklius. Anksčiau „DeFi“ platformoms pavyko užsitikrinti sveikus mokesčius, sumažinant tarifus, kuriuos moka investuotojams. Šios mažos grąžos tik pakenkė pramonei, nes jos sukuria dirbtinę kliūtį įsivaikinti.

„DeFi“ yra komplikuotas

„DeFi“ vis dar yra kūdikystės stadijoje. Taigi vis dar kyla daug painiavos dėl to, ką apima šis naujas sektorius, pagrindinės funkcijos, standartai ir bendras pelnas. Naujiems investuotojams, ypač tiems, kurie nėra susipažinę su „blockchain“ investicijomis, šie veiksniai gali būti kliūtis.

„Yearn.finance“ (YFI) pranašumai

„Yearn Finance“ pakeitė žaidimą naudodamas savo unikalų įrankių rinkinį, kuris naudoja nuosavus protokolus, kad padidintų investuotojų pajamingumą. „Yearn“ vartotojai naudojasi supaprastintu požiūriu į „DeFi“. Platforma suteikia neprilygstamą saugumą ir atviro kodo kodą, kurį patikrino bendruomenė.

Kaip veikia „Yearn.finance“ (YFI)

„Yearn Finance“ yra atviro kodo tinklas, kuris automatiškai perkelia vartotojų lėšas tarp „DeFi“ skolinimo protokolų, atsižvelgdamas į jų investicijų IG. Platforma pakeis jūsų valdas tarp patikimų derliaus auginimo platformų, tokių kaip Junginys, Aave ir Dydx, kad maksimaliai padidintumėte APY. Šis supaprastintas protokolas nuolat stebi rinkos lyderius, siekdamas užtikrinti, kad jūsų lėšos išliktų geriausiai mokančiose grupėse. Visų pirma, Yearn. Šiuo metu finansai palaiko DAI, USDC, USDT, TUSD ir sUSD

Kai vartotojas įneša stabilų monetą į „Yearn.finance“, tinklas paverčia monetą lygiaverčiu ytokenų kiekiu. „Ytokens“ tinkle taip pat vadinami „optimizuotais žetonais“. Būtent šias lėšas „Yearn.finance“ automatiškai sumaišo tarp „Compound“, „Aave“ ir „DyDx“ grupių, kurių pajamingumas didžiausias.

Už jų pastangas ir tinklo priežiūrą „Yearn.finance“ ima nedidelį mokestį. Šis mokestis įnešamas į „Yearn.finance“ telkinį. Svarbu tai, kad šis baseinas yra prieinamas tik YFI žetonų turėtojams.

„Yearn.finance“ funkcijos

„Yearn.finance“ netapo nelaimingų atsitikimų pramonės lydere. Platforma pristato daugybę funkcijų, kurios padėjo nustatyti „DeFi“ revoliucijos tempą. Štai keletas dabartinių ir numatomų ypatybių, dėl kurių „Yearn Finance“ tampa šio sektoriaus titanu.

ytrade.finansas

Ši savybė leidžia vartotojams ilgus ar trumpus plieninius gaminius su 1000x svertu. Kriptovaliutų sutrumpinimas jau seniai buvo prekybininkų svajonė. „Yearn“ šią svajonę paverčia realybe per šį kito lygio protokolą.

viršquidate.finansuoti

Funkcija „yliquidate.finance“ pristato greitąsias paskolas „Aave“. Šių paskolų tikslas – prireikus operatyviai ir efektyviai likviduoti lėšas.

yswap.exchange

Yswap.exchange funkcija yra dar vienas kritinis „Yearn Finance“ ekosistemos komponentas. Ši funkcija veikia kaip vienas šaltinis, iš kurio vartotojai gali rankiniu būdu pervesti lėšas į įvairius „DeFi“ protokolus ir tarp jų.

skolinuosi.finansas

„Yearn“ taip pat siūlo „iborrow.fiance“. Ši funkcija žymi skolą kituose protokoluose padedant Aave. Kai ji bus pažymėta, ši skola gali būti naudojama papildomuose „DeFi“ protokoluose. Tokiu būdu „Yearn“ atveria naujus pramonės likvidumo srautus.

YFI žetonas

YFI prieigos raktas yra pagrindinis „Yearn Finance“ tinklo valdymo ženklas. Šis ERC-20 prieigos raktas sistemoje naudojamas daugeliui tikslų. Pirmiausia jis naudojamas valdyti ekosistemos protokolus. Puikiai siūloma tik 30 000 YFI žetonų. Kadangi nė vienas iš šių žetonų nebuvo iš anksto numatytas, vienintelis būdas be prekybos biržose gauti YFI yra suteikti likvidumą vienai iš „Yearn Finance“ platformų.

„Yearn.finance“ produktai

„Yearn.finance“ produktai

Valdymas

„Yearn Finance“ valdo bendruomenė per balsavimo sistemą. Kaip ir daugumoje „DeFi“ platformų, kuo daugiau valdymo žetonų turite, tuo labiau turite įtakos sprendimų priėmimo procese. Pasiūlymai „Yearn.finance“ ekosistemai gali būti teikiami tik tuo atveju, jei 33% YFI žetonų turėtojų sutinka.

„Yearn.finance“ (YFI) kilmė

„Yearn.finance“ yra žinomo kriptografijos programuotojo idėja Andre Cronje. Kelionė „Yearn.finance“ prasidėjo, kai „Cronje“ pradėjo glaudžiai bendradarbiauti Kreivės finansai ir Aave sukurti „iEar“ protokolą. Nuo „Yearn“ pradžios Cronje demonstravo visišką pasitikėjimą savo platforma. Pažymėtina, kad jis pirmasis įdėjo lėšų į Yearno fondus.

Kaip nusipirkti „Yearn.finance“ (YFI)

Yra trys būdai, kaip uždirbti YFI žetonus. Šie skirtingi metodai apima įvairių telkinių naudojimą. Panašiai kaip „PoS blockchain“ tinkle, „Yearn“ vartotojai užrakina savo žetonus išmaniosiose sutartyse ir gauna atlygį už savo pastangas. Taip pat galite atsiimti šias premijas ir iškeisti jas į valdymą, susijusį su „Yearn.finance“ plėtra.

Taip pat galite uždirbti YFI, įnešdami savo yCRV į „yGov“ baseiną. Ši strategija yra lengva ir greita. Pažangesni vartotojai gali uždirbti YFI, įnešdami 98% -2% DAI ir YFI derinį Balansavimo protokolas mainais už BAL (Balancer protocol) žetonus. Tada šie BAL žetonai deponuojami „yGov“ mainais į YFI. Galiausiai vartotojai gali uždirbti YFI, į „Balancer“ įnešdami YFI ir yCRV mišinį mainais už BPT („Balancer pool“) žetonus, kurie vėliau pervedami į „yGov“ ir kaupia YFI žetonus..

Lengviausias būdas yra paprasčiausiai nusipirkti YFI tokioje biržoje kaip Binansas.

Investavimas į „Yearn.finance“ (YFI) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Yearn.finance“ (YFI) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Yearn.finance“ (YFI) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

„Yearn.finance“ (YFI) – pramonės lyderis „DeFi“ sektoriuje

„Yearn.finance“ pakėlė „DeFi“ rinkos grąžos ir funkcijų kartelę. Nenuostabu, kad ši platforma ir toliau populiarėja. Galite tikėtis, kad daugiau vartotojų priims šią unikalią platformą, nes jos pranašumai ir toliau tampa visuotinai žinomi pramonėje. Kol kas „Yearn.finance“ siūlo funkcijas ir patogumus, kurių nėra niekur kitur rinkoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me