Investavimas į „Uniswap“ (UNI) – viskas, ką reikia žinoti

„Uniswap“ (UNI) yra pagrindinis „Uniswap DEX“ (decentralizuoto mainų) ženklas. „Uniswap“ šiuo metu yra didžiausia DEX pasaulyje pagal rinkos kapitalizaciją. Tai taip pat populiariausias „Ethereum Dapp“ rinkoje. „Uniswap“ vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį skatinant naujoves ir pritaikymą visoje kriptografijos rinkoje. Todėl platforma šiemet patyrė rekordinį augimą. Neseniai „Dune Analytics“ ataskaitoje dabartinė „Uniswap“ rinkos dalis padidėjo 63%.

Konkrečiau kalbant, „Uniswap“ yra protokolas, leidžiantis pirkėjams ir pardavėjams keistis ERC-20 žetonais nepatikimai ir be leidimų. Šiuo metu populiariausias žetonų stilius yra „ERC-20“ žetonai. Jie gyvena „Ethereum“ tinkle ir yra sąveikūs tarp visų „ERC-20“ suderinamų piniginių, mainų ir „Dapps“. Šių ženklų naudojimas labai išaugo, nes „DeFi“ (decentralizuotas finansavimas) didėjo.

DEX

Būdama geriausia DEX pasaulyje, „Uniswap“ atstovauja esminį pasikeitimą rinkoje. DEX prekybininkams siūlo saugesnę alternatyvą didelėms centralizuotoms biržoms, kurios veikia laisvės atėmimo bausme. Šie mainai palaiko didelius vartotojų kriptovaliutų kiekius tinklo piniginėse. Šios piniginės yra svarbiausi taikikliai įsilaužėliams, ieškantiems nemenkos algos. Priešingai, DEX nėra laisvės atėmimo. Jie niekada neturi jūsų lėšų tiesiogiai. Tokiu būdu „Uniswap“ paveldi „blockchain“ pranašumus ir pašalina trūkumus, esančius centralizuotose platformose.

Kokias problemas išsprendžia „Uniswap“ (UNI)?

„Uniswap“ buvo sukurtas siekiant išspręsti kai kurias sunkiausias rinkos problemas. Jo decentralizuotas pobūdis padeda panaikinti galią ir kontrolę, sukauptą pagrindinių mainų, tokių kaip Binansas ir „Coinbase“. Be to, „Uniswap“ vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant naujų įmonių prieigą prie tarptautinio likvidumo.

Atšaukti naudotojų augimą

Atšaukti naudotojo augimą, naudojant BLOKĄ

Likvidumas

Bet kuris projektas gali sudaryti likvidumo fondą naudodamas „Uniswap“. Viskas, ką kūrėjas turi padaryti, yra pateikti savo projekto prieigos raktą ir atitinkamą ETH vertę, kad būtų galima paleisti telkinį. Ši atvira strategija leidžia naujiems projektams išleisti savo žetonus tiesiai į rinką ir pritraukti platesnės auditorijos dėmesį.

Papildomas likvidumas taip pat padeda išspręsti didelę nelikvidaus turto skirtumų problemą užsakymų knygos biržose. Nauji projektai gali paskatinti likvidumo telkinius ir padidinti investuotojų pasitikėjimą projektu, tuo pat metu sudarant IG galimybes sudarant arbitražinius sandorius.

LP apdovanojimai

„Uniswap“ vartotojai gali dalyvauti kaip likvidumo teikėjas ir užsidirbti atlygio iš prekybos mokesčių. Pažymėtina, kad visų prekybos mokesčių dalis paskirstoma tarp likvidumo teikėjų proporcingai jų daliai grupėje. Tokiu būdu įprasti vartotojai gali užsitikrinti pasyvias pajamas nereikalaudami tiesiogiai atsisakyti savo kriptografinės nuosavybės.

„Uniswap“ (UNI) pranašumai

„Uniswap“ atneša didelę naudą vartotojams ir visai rinkai. „Uniswap“ pakilo į žvaigždes dėl savo atviro pobūdžio ir supaprastintos sąsajos. „Uniswap“ prekybos langas yra pagrindinis. Galite atlikti sandorius spustelėdami, o visas tinklas yra nepaprastai lankstus dėl savo ypatybių.

Lankstus

Kiekvienas, naudodamasis šiuo tinklu, gali lengvai sukeisti du „Ethereum“ turtus su pagrindine likvidumo grupe. Be to, bet kuris projektas gali sukurti arba sėkla rinką tiekiant jai lygią dviejų suporuotų ERC-20 žetonų vertę. Tačiau šis atviras pobūdis taip pat reiškia, kad turite atidžiai stebėti visus projektus. Prie tinklo prisijungė daugybė apgavysčių ir kilimėlių traukimo žetonų.

Cenzūra-pasipriešinimas

„Uniswap“ neturi centrinių įgaliojimų blokuoti vartotojus ir areštuoti jų lėšas. Nėra tvirtai apsisprendžiama, ar esate prekiavę per daug, ar į kokias įmones galite investuoti. Tai tikrai pasaulinė decentralizuota rinka, suteikianti visiems vienodas galimybes. Tokiu būdu platforma visiškai atspindi decentralizacijos esmę.

Daugiau prekybos galimybių

Kadangi „Uniswap“ veikia decentralizuotai, paprastai tarp jo ir centralizuotų mainų ženklų sąrašų yra kainų skirtumai. Šie skirtumai gali būti lygūs didelei grąžai tiems, kurie vertina prekybą tarp „CeFi“ ir „DeFi“. Šiandien yra daugybė prekybininkų, kurie uždirba pelną, pasinaudodami kainų neatitikimais tarp „Uniswap“ kainų pasiūlymų ir likusios rinkos.

Atsikratyti augimo

Atsikratyti augimo

Saugus

„Uniswap“ yra atviro kodo projektas, kurį vystymo bendruomenė rimtai peržiūrėjo. Visas išmaniųjų sutarčių kodavimas yra saugus, o platforma nėra su laisvės atėmimu susijusi, todėl įsilaužėliai iš jos puolimo negauna jokio pelno. Naudodami „Uniswap“ vis tiek turite būti atsargūs dėl kilimėlio traukimo ir aferistų, nes naujiems projektams nėra taikomos kokybės kontrolės priemonės..

Privatus

DEX suteikia daugiau privatumo apsaugos nei centralizuoti mainai. Šie protokolai yra be leidimo, jiems nereikia KYC (pažinkite savo klientą) ir leidžia prekiauti nereikalaujant registruotis ir prisijungti prie rinkos. Visa šių platformų struktūra yra pritaikyta anonimiškumui tokiu būdu.

Suderinamas

„Uniswap“ laikosi ERC-20 žetonų standarto reikalavimų. Be to, platforma palaiko trečiųjų šalių API integravimą. Šie protokolai suteikia investuotojams galimybę naudoti išorines priemones savo prekybos strategijose. Šiandien yra kelios trečiųjų šalių sąsajos, prekybos robotai ir rinkos valdymo įrankiai, sukurti „Uniswap“ UX patobulinti..

Kaip veikia „Uniswap“ (UNI)

„Uniswap“ panaikina tradicinį užsakymų knygos modelį ir pristato automatinio rinkos formuotojo (AMM) protokolą, kuris leidžia vartotojams prekiauti išmaniąja sutartimi, vadinama likvidumo telkiniu. Šis požiūris suteikia atvirą patekimą į rinką. Kiekvienas gali pasikeisti žetonus, pridėti žetonus prie baseino, kad uždirbtų mokesčius, arba nurodyti žetonus „Uniswap“.

„Uniswap“ žetonus sujungia į pažangias sutartis, o vartotojai prekiauja šiais likvidumo fondais. Šis automatinis likvidumo protokolas susieja kiekvieną ženklą su ETH. Įdomu tai, kad ERC-20 į ERC-20 apsikeitimo sandoriai yra operacijos, kurios ERC20a konvertuoja į ETH, o paskui į ERC-20b per vieną operaciją.

Kainos atradimas

„DEX“ kaip „Uniswap“ savo pirmosiomis dienomis stengėsi rasti geriausius kainų paieškos variklius. Originali „Uniswap“ versija, norėdama sužinoti kainą, rėmėsi arbitražais. Naujausia „Uniswap“ versija panaikina šį modelį ir vietoj to integruoja pažangius orakulus. „Oracle“ yra grandinės jutikliai, kurie gali perduoti duomenis į „blockchain“ ir iš jo.

Panaikinti V2 maršrutizatoriaus sutartį

Kūrėjai gali pridėti naujų prieigos raktų prie „Uniswap“ naudodami „Uniswap V2“ maršrutizatoriaus sutartį. Ši išmani sutartis yra labai svarbi atviram „Uniswap“ požiūriui į rinkos plėtrą. Pažymėtina, kad kiekvienas gali pamatyti šias sutartis „Ethereum“ blokų grandinėje.

Likvidumo grupės

„Uniswap“ pradėjo naudoti likvidumo grupes. Šie telkiniai padeda skatinti naujoves suteikdami naujoms platformoms galimybę naudotis kapitalu. Šiuo metu platformoje naudojama tūkstančiai likvidumo telkinių. Be to, likvidumo teikėjai uždirba pelną tiesiog įdėdami savo lėšas į šiuos likvidumo fondus. Konkrečiai, vartotojai deponuoja žetonus į likvidumo telkinio išmaniąją sutartį ir mainais gauna fondo žetonus. Šiais žetonais galima bet kada prekiauti ETH.

Pašalinti (UNI) prieigos raktą

Visa sistema naudoja UNI kaip pagrindinį raktą. UNI yra ERC-20 žetonas, suderinamas su „Ethereum“ ekosistema. Šiuo metu UNI prekiaujama įvairiose kitose populiariose biržose, įskaitant daugybę geriausiai veikiančių centralizuotų biržų, tokių kaip „Coinbase Pro“..

Panaikinti pinigų rinką

„Uniswap“ neseniai įsitraukė į „DeFi“ sektorių su savo pinigų rinkos funkcija. Ši sistema leidžia vartotojams paskelbti UNI LP žetonus kaip paskolos užstatą. Šios trumpalaikės paskolos grąžinamos su palūkanomis. Tiksliau, likvidumo teikėjai uždirba procentą šių palūkanų už savo skaitmeninio turto skolinimą per skolinimo grupes.

„Uniswap“ istorija (UNI)

„Uniswap“ (UNI) istorija prasideda 2016 m. Būtent tuo metu „Ethereum“ įkūrėjas Vitalikas Buterinas pasiūlė decentralizuoto automatizuoto rinkos formuotojo koncepciją. Praėjo tik metai, kai kitas žinomas kripto kūrėjas ėmėsi projekto. Haydenas Adamsas, įgyvendindamas ETH bendruomenę, pavertė šią idėją realybe. Konkrečiai, jis gavo įvairias stipendijas, įskaitant 100 000 USD stipendiją iš „Ethereum Foundation“.

Haydenas Adamsas

Haydeno Adamso „Uniswap“ (UNI) įkūrėjas

Šiandien „Uniswap“ vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį rinkoje. Neseniai įvykęs „DeFi“ platformų sprogimas padarė „Uniswap“ dar vertingesnį. Šie nauji projektai priklauso nuo to, ar „Uniswap“ pateks į rinką sklandžiai. Taigi „Uniswap“ yra svarbi viso „DeFi“ sektoriaus paleidimo priemonė.

Kaip naudoti „Uniswap“ (UNI)

„Uniswap“ yra kitoks nei naudojant centralizuotą mainų centrą. Pavyzdžiui, nėra registracijos ir nėra KYC. Norėdami pradėti, tereikia prijungti palaikomą „Ethereum“ piniginę. Norėdami atlikti šią užduotį, tiesiog spustelėkite „Paleisti programą“ „Uniswap“, tada – „Prisijunkite prie piniginės“. Pažymėtina, kad „Metamask“ yra nemokama „ERC-20“ piniginė, puikiai integruojanti su „Uniswap“. Kai būsite prisijungę, galėsite pradėti prekiauti.

Kaip nusipirkti „Uniswap“ (UNI)

UNI pirkti lengva. Šio žetono reputacija ir ilgaamžiškumas leidžia jį įsigyti daugelyje pagrindinių mainų. Binansas teikia įvairias UNI prekybos poras. Norėdami pradėti, turite užsiregistruoti paskyroje. Registracija yra greita ir nesudėtinga. Tačiau prieš dalyvaudami prekyboje turėsite patvirtinti savo tapatybę.

Kai būsite užsiregistravę, turite finansuoti savo „fiat“ sąskaitą. Tai atliekama banko pavedimu arba debeto kortele. Dabar, kai jūsų paskyra yra aktyvi ir turite lėšų, esate pasirengę konvertuoti savo „fiat“ į kriptografiją. Jos rekomenduojama konvertuoti į BTC. Dabar, kai turite BTC, galite tiesiogiai prekiauti BTC UNI. Pirmą kartą visas procesas trunka apie 20 minučių.

Investavimas į „Uniswap“ (UNI) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Uniswap“ (UNI) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Uniswap“ (UNI) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti „Uniswap“ (UNI)

UNI žetonus lengva laikyti. Šiuos universalius skaitmeninius išteklius galite laikyti bet kurioje „ERC-20“ suderinamoje piniginėje.

Jei siekiate daug investuoti į UNI arba jei ilgą laiką planuojate HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Uniswap“ (UNI).

„Uniswap“ – novatoriškos rinkos jėgos

Nuo pirmos dienos „Uniswap“ padėjo paskatinti didelio masto kriptovaliutų įsisavinimą. Šiais laikais yra krūva DEX, kurie nukopijavo šios unikalios platformos strategiją. Tačiau nė vienas nematė tokio decentralizuoto tinklo sėkmės lygio. Dėl šių priežasčių galite tikėtis, kad „Uniswap“ (UNI) ir toliau išlieka didele rinkos verte ateityje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me