Investavimas į TRON (TRX) – viskas, ką reikia žinoti

Nuo tada, kai 2017 m. TRON (TRX) įžengė į kriptografijos rinką, jis buvo vienas garsiausių sekėjų šiame sektoriuje. Ši moneta pasitelkė šią bendruomenės paramą ir jos unikalius techninius aspektus ir tapo viena iš 10 geriausių kriptovaliutų pasaulyje pagal rinkos viršutinę ribą. Įspūdingiau yra tai, kad TRON prireikė tik dvejų metų šiai užduočiai atlikti.

Kas yra TRON (TRX)?

TRON yra decentralizuota virtuali mašina, sukurta padėti įvedinėti decentralizuotą internetą. Panašiai kaip „Ethereum“, „TRON“ leidžia „Dapp“ kūrėjams kurti ir naudoti sudėtingus protokolus per protingas sutartis, kurios gyvena savo gimtojoje blokų grandinėje. Šiandien platforma geriausiai žinoma dėl operacijų greičio ir gyvybingo generalinio direktoriaus.

Tiksliau, platforma gali atlikti 2000 operacijų per sekundę. Šis našumas prilygsta TRX lygiagrečiai su tokiais pagrindiniais mokėjimo procesoriais kaip „PayPal“. Geriausia, kad TRON neturi jokių sandorio mokesčių. Per kelias sekundes galite išsiųsti milijoną dolerių TRX į bet kurią pasaulio vietą ir niekada nereikia mokėti mokesčio.

Norint suvokti monumentalią užduotį, kurią TRON kūrėjai siekia atlikti, labai svarbu šiek tiek suprasti apie decentralizuotą internetą. Decentralizuotas internetas skiriasi nuo įprasto interneto tam tikrais pagrindiniais būdais. Pirmiausia nėra prieglobos kompanijų. Užtat visą internetą valdo asmeniniai vartotojai.

Dar neseniai decentralizuoto interneto koncepcija atrodė neįmanoma. Pasaulio skaičiavimo galia dar nebuvo lygi. Tačiau dėl „blockchain“ tinklų skaidrumo jie yra idealūs būtent tokiai užduočiai atlikti. Būtent tokį vaidmenį TRON siekia gauti.

TRON (TRX) istorija

TRON istorija prasideda 2017 m. Pradžioje. Tuo metu įmonės vadovas Justinas Sunas oficialiai įsteigė Singapūre veikiančią ne pelno organizaciją, šiandien vadinamą TRON fondu. Šios organizacijos misija buvo sukurti decentralizuoto interneto infrastruktūrą ir sukurti demokratinę sistemą naujam tinklui valdyti.

Pažymėtina, kad „Sun“ nėra svetima „FinTech“ sektoriui. Pirma, jis yra „Alibaba“ įkūrėjo Džeko Ma globotinis. Nuostabu, kad jis baigė Ma Hupano universitetą ir per kelis mėnesius pateko į „Forbes“ „China 30 under 30“ ir „Asia 30 under 30“ sąrašus. Gerai, prieš įvedant TRON, „Sun“ jau išgarsėjo „blockchain“ sektoriuje.

Pavyzdžiui, Saulė buvo RipelisVyriausiasis atstovas didesnėje Kinijos srityje. Ši pozicija užmezgė kontaktą su žmonių tinklu, kurio jam prireiks, kad TRON koncepcija taptų realybe. Jis taip pat įkūrė labai populiarią tiesioginio srauto programą „Peiwo“. Šiuo metu programoje yra daugiau nei 10 milijonų vartotojų visoje Kinijoje.

Dar įspūdingiau tai, kad „Sun“ integravo TRON į „Peiwo“ tik praėjus keliems mėnesiams po įsigijimo. Ši integracija padėjo sustiprinti TRON pozicijas regione. Be to, strategija žymiai išplėtė TRON aktyvių vartotojų bazę.

TRON (TRX) ICO pakelti

TRON paleidimas buvo didelis dalykas. 2017 m. TRON fondo ICO iškeltas 70 mln. USD tolesnei TRON ekosistemos plėtrai. Renginio metu investuotojai mainais už BTC ar ETH gavo TRX žetonus. Pardavimo metu TRX žetonų rinkos vertė siekė vos 0,0019 USD.

TRX žetonai yra naudingumo ženklai, kuriuos TRON fondas išleidžia kaip vidutinę visų TRC pagrindu veikiančių žetonų valiutą. Šie žetonai yra „MainNet“ ir jie palengvina lengvus sandorius visoje „blockchain“.

Iki 2018 m. „Sun“ išstūmė TRON į dešimtuką didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos kapitalizaciją. Ši sėkmė suteikė platformos kūrėjams išteklių, patirties ir motyvacijos pradėti savo blokų grandinę. Šis sprendimas leido TRON migruoti platforma nuo ERC-20 žetonų, esančių Ethereum tinkle, iki TRX žetonų, naudojančių TRON gimtąjį protokolą.

Deleguotasis akcijų paketo įrodymas (DPoS)

TRON tinklas remiasi „Delegated-Proof of Stake“ (DPoS) sutarimo mechanizmas, užtikrinantis blokų grandinę. DPoS yra panašus į sutarimo įrodymo mechanizmą tuo, kad leidžia vartotojams uždirbti pasyvias pajamas, kai tik jie sukaupia savo akcijas tinklo piniginėje..

TRON tinklapis

TRON tinklapis

„TRON“ (TRX) statymas

Stackas atlieka porą svarbiausių tikslų. Viena vertus, tai leidžia vartotojams uždirbti pasyvias pajamas. Daugiausia tai saugo tinklą. TRX ekosistemoje vartotojai sudaro savo TRX santykiu 1: 1. Kuo daugiau jie turi akcijų, tuo daugiau uždirba TRON galios. TRON galia yra gyvybiškai svarbi TRON tinkle. Viena vertus, tai yra tai, ką bendruomenė naudoja balsuodama už aukščiausius atstovus. Pažymėtina, kad po trijų dienų vartotojas gali pasirinkti konvertuoti savo „TRON Power“ į „TRX“.

DPoS vs PoS

Skirtingai nuo „PoS“ sistemos, DPoS sistemoje operacijų blokus gali patvirtinti tik išrinkti mazgai. TRON ekosistemoje bendruomenė šiai gyvybiškai svarbiai užduočiai kas šešias valandas renka 27 vyriausius atstovus. Šiuos atstovus parenka savo TRX vartotojai. Pažymėtina, kad visą procesą valdo DAO.

Decentralizuota autonominė organizacija (DAO)

DAO ir toliau yra populiari decentralizuoto valdymo forma sektoriuje. Pagalvokite apie DAO kaip apie protingų sutarčių seriją, dėl kurios mazgai gali balsuoti, kad nustatytų kitą organizacijos veiklos kryptį. DAO suteikia bendruomenei decentralizuotą ir demokratinį būdą kurti platformas, pagrįstas bendruomenės gairėmis.

Bittorrent

2018 m. Liepos mėn. TRON fondas vėl pasirodė antraštėse. Šį kartą naujiena buvo ta, kad TRON pirktas didžiausias „peer-to-peer“ failų mainų tinklas pasaulyje – „Bittorrent“. Failų mainų platformos, tokios kaip „Bittorrent“, buvo pirmosios egzistuojančios decentralizuotų tinklų formos. Iš esmės šios platformos daugelį metų anksčiau padėjo „blockchain“ technologijos pagrindus.

TRON fondas

TRON fondas yra ne pelno organizacija, daugiausia dėmesio skirianti TRX ir TRON protokolo naudojimo atvejų scenarijų išplėtimui. Šiandien TRX veikia viename didžiausių decentralizuotų tinklų pasaulyje. Be to, visas TRON protokolas yra atviro kodo. Atvirojo kodo platformos yra saugesnės, nes jos leidžia bendruomenei išbandyti kodus dėvint visus.

Kur nusipirkti TRON (TRX)

Nors jūs negalite tiesiog eiti į savo vietinę degalinę ir patraukti TRX, vis tiek lengva pasiekti šį futuristinį ženklą. Laimei, TRON galima įsigyti vienoje didžiausių biržų pasaulyje. Vienas iš paprasčiausių būdų gauti TRX žetonus yra Binansų mainai.

Binansas yra didžiausia kriptovaliutų birža pasaulyje pagal rinkos viršutinę ribą. Šiuo metu platforma siūlo įvairias TRX prekybos poras, įskaitant BTC / TRX. Kaip ir daugumoje altcoins, pirmiausia turėsite konvertuoti savo „fiat“ valiutą į BTC arba ETH. Atlikus šią užduotį, norint konvertuoti BTC į TRX, reikia tik pelės paspaudimo.

Taip pat galite nusipirkti su savo kreditine kortele vienoje iš šių biržų.

Investavimas į TRON (TRX) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į TRON (TRX) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į TRON (TRX) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 €

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Tron

Yra du pagrindiniai TRX žetonų laikymo būdai. Kiekvienas iš jų turi atsižvelgti į savo privalumus ir riziką. Jei esate naujokas šifravimo erdvėje ir planuojate įsigyti tik nedidelį kiekį TRX, jums puikiai tiks mobilioji piniginė. „TRON“ piniginę „Dapp“ galima nemokamai įsigyti „iOS“ ir „iOS“ „Android“ prietaisų.

Mobiliosios piniginės

Judriosios piniginės pusė yra ta, kad ją lengva naudoti ir suteikiama tiesioginė prieiga prie jūsų kriptovaliutos. Trūkumas yra tas, kad jis labiau linkęs į įsilaužimus ir aferistus. Atminkite, kad jūsų mobilioji piniginė visada yra internete, todėl jai visada gresia pavojus.

Aparatinės įrangos piniginė

Jei siekiate daug investuoti į TRX arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Tron“ (TRX).

TRON polemika

Kaip ir bet kuris kitas kriptovaliutos projektas, TRON turėjo nemažai ginčų. Viena iš svarbiausių susirūpinimą keliančių klausimų, kurie kankino projektą, yra tai, kad didžioji dalis jo protokolų atrodo iš kitų platformų.

Pavyzdžiui, TRON naudoja kelis protokolai iš „IPFS“ ir „Filecoin“ („Bitswap“, „PoRep“, „PoSt“), tačiau nepateikia jų sąraše kaip nuorodų į savo baltąjį dokumentą. Dėl šios nuorodos stokos kai kurie bendruomenės nariai pasisakė prieš projektą.

Reaguodama į kaltinimus dėl klastotės, Sun pareiškė kad painiava kilo dėl blogų vertimų. Jis paaiškino, kad baltosios knygos vertėjai paliko svarbią informaciją, kuri buvo rasta originalioje kinų kalba. Nepaisant jo teiginio, kiti bendruomenės nariai smaili į klausimus kinų kalba.

Santrauka

TRON ir toliau reguliariai ieško kripto antraščių. Nuo jos generalinio direktoriaus valgymo pietus su Warrenu Buffetu, pradedant naują „DeFi“ platforma, šis projektas ir toliau pritraukia kriptografijos vartotojų vaizduotę ir širdis visame pasaulyje. Kol kas įdomu pamatyti, ką ši kūrybinė kūrėjų komanda turi po ranka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me