Investavimas į sudėtinę (COMP) kriptovaliutą

Kas yra junginys (COMP)?

COMP yra „Compound Decentralized Finance“ (DeFi) protokolo valdymo ženklas. „DeFi“ tinklai siekia pakeisti tradicines finansines sistemas į decentralizuotas versijas. Tokiu būdu nuolatiniai vartotojai gauna dalį pelno, kurį kadaise turėjo tik didelės finansinės institucijos.

Junginys yra algoritminis pinigų rinkos protokolas, gyvenantis „Ethereum“ blokų grandinėje. Pažymėtina, kad šiam tinklui priskiriama dabartinio „DeFi“ pamišimo pradžia. „Compound“ buvo pirmoji platforma, į kurią derliaus ūkis buvo įtrauktas į rinką 2020 m. Vasaros viduryje. Derlingumas yra daugeliu atžvilgių panašus į kriptografiją..

Vartotojai užrakina savo kriptovaliutą dideliuose ūkininkavimo baseinuose. Gaunate atlygį atsižvelgdami į užrakintos kriptografijos kiekį ir į tai, kiek laiko dalyvaujate baseine. Skirtingai nuo statomų baseinų, derlingiems ūkiams yra daug trumpesni užrakinimo laikotarpiai. Daugelis nesiūlo privalomų užrakinimo laikotarpių.

Sudėtiniai finansai per pagrindinį puslapį

Sudėtiniai finansai per pagrindinį puslapį

Junginio derliaus ūkininkavimo protokolas veikia kaip decentralizuota skolinimo sistema. Vartotojai teikia likvidumą dideliems skolinimo fondams. Už tai jie gauna atlygį žetonų pavidalu. Tada šiuos žetonus galima konvertuoti į bet kurį palaikomą tinklo turtą. Tada kiti vartotojai gali imti trumpalaikes paskolas iš paskolų grupės. Šios paskolos yra išduodamos su palūkanomis, kurios paskui paskirstomos tarp skolintojo ir paskolų grupės.

Junginio (COMP) nauda

Junginys atneša daug naudos rinkai. Pirma, tai sukuria tikrai atvirą skolinimo aplinką „blockchain“ sektoriui. Kiekvienas gali skolintis lėšų iš kombinuoto ūkininkavimo baseinų. Kredito čekių nėra ir lėšos išduodamos nedelsiant. Jums tiesiog reikia pateikti užstatą.

Pajamos

Junginys leidžia nuolatiniams vartotojams užsitikrinti pasyvias pajamas. Kiekvienas gali užsidirbti skolindamas savo nenaudojamą kriptografiją. Anksčiau vartotojai šias monetas tiesiog laikė tikėdamiesi, kad jų vertė padidės. Dabar jie gali pasinaudoti savo turimomis akcijomis, visiškai neatsisakydami monetos nuosavybės.

„DeFi Bitcoin“

Kitas unikalus junginio aspektas yra galimybė naudoti „Bitcoin“ „DeFi“ aplinkoje. Ši užduotis atliekama pristatant „Wrapped Bitcoin“ (WBTC). Apvyniotas „Bitcoin“ yra užrakinto „Bitcoin“ atvaizdavimas ERC-20. Šis naujo amžiaus raktas suteikia „Bitcoin HODLers“ sklandžią prieigą prie „DeFi“ sektoriaus. Neseniai balsavus šios monetos galėjo veikti kaip įkaitas „Ethereum“ pagrindu sudarytame sudėtiniame protokole. Šis papildymas buvo sunkiai kovojamas. Praėjo daugiau nei du mėnesiai, kol bendruomenė galutinai patvirtino atnaujinimą.

Populiariausios „wBTC“ platformos per „Coindesk“

Visiškai autonomiškas

Sudėtiniai svertai patikrintos išmaniosios sutartys šias užduotis atlikti savarankiškai. Tinklo sutartys rūpinasi visomis gyvybiškai svarbiomis tinklo funkcijomis. Tokios užduotys, kaip saugojimas, valdymas ir viso sutelkto kapitalo palengvinimas, vykdomos pagal šiuos protokolus.

Saugus

Junginys įvairiais būdais palaiko tinklo saugumą. Tinklui buvo atlikta daugybė patikimų agentūrų, tokių kaip „Open Zeppelin“ ir „Trail of Bits“, saugumo auditai. Šios organizacijos patvirtino tinklo kodavimą kaip patikimą ir galintį saugiai patenkinti tinklo poreikius.

Sąveika

Junginys atitinka bendrą DeFi sutarimą dėl sąveikos. Tinklas yra atviras trečiųjų šalių turto ir platformų integravimui. Sudėtinis taip pat palaiko API protokolų naudojimą supaprastinant UX. Ši sąveika paskatino kitas platformas unikaliais būdais remtis „Compound“ vizija. Šiandien sudėtiniai vartotojai gali sklandžiai panaudoti trečiųjų šalių rinkos valdymo įrankius.

Kaip veikia junginys (COMP)?

„Compound“ naudoja įvairias patentuotas sistemas, kad vartotojams suteiktų atvirą „DeFi“ patirtį. Naudojant „Compound“ nereikia techninio supratimo. Jūs tiesiog turite suprasti, kas yra derlingumas ir kaip uždaryti savo lėšas į ūkininkavimo baseinus, kad pradėtumėte uždirbti šiandien.

Derlingumas

Derliaus ūkininkavimo protokolai yra pagrindiniai junginio funkcionalumo elementai. Šiuo metu „Compound“ palaiko tam tikrų kriptovaliutų skolinimąsi ir skolinimą. Tiksliau, galite skolinti ir skolintis „Dai“ (DAI), „Ether“ (ETH), USD monetas (USDC), „Ox“ (ZRX), „Tether“ (USDT), „Wrapped BTC“ (WBTC), „Basic Attention Token“ (BAT), „Augur“ (REP). ir Sai (AAI).

Sudėtinio ūkininkavimo baseinai

Sudėtinio ūkininkavimo baseinai

Pažymėtina, kad kiekvienas gali skolintis iš skolinančių grupių su palūkanomis ir indėliu. Norėdami skolintis iš skolinimo fondo, turėsite pateikti užstatą, viršijantį projekto nustatytą ribą. Be to, kad jūsų užstatas, jūsų indėlis taip pat nustato bendrą finansavimo sumą, kurią galite pasiskolinti. Pažymėtina, kad jei jūsų užstato vertė pradės kristi, protokolas parduos šį indėlį jūsų nuostoliams padengti.

Sudėtiniai skolinimo fondai

Sudėtinis valdo didelius skolinimo fondus. Visos lėšos pridedamos prie milžiniško to paties žetono fondo išmaniojoje sutartyje sudėtiniame protokole. Svarbu tai, kad kiekvienas turtas turi savo rinką tinkle. Taigi palūkanų normą lemia pasiūlos ar paklausos kiekis toje rinkoje. Be to, kai kurie turtai gali suteikti daugiau skolinimosi galios nei kiti.

Palūkanos

Sudėtinėje ekosistemoje palūkanų normos generuojamos kasant kiekvieną bloką. Tai suteikia tinklui lankstumo kalbant apie palūkanų koregavimo politiką. Šis dinamiškas metodas yra būtinas norint išlaikyti likvidumo grupės vertę

Decentralizuotas valdymas

Junginys remiasi decentralizuoto valdymo modeliu. Kiekvienas gali pateikti pasiūlymą šiame tinkle. Norėdami dalyvauti, tiesiog turite turėti kai kuriuos tinklo valdymo ženklus COMP. Naujus pasiūlymus gali pateikti tik tie, kurie turi daugiau nei 1% atsargų. Pažymėtina, kad žetonų turėtojai gali perduoti savo žetonus pasirinktu adresu.

Dabar „DeFi“ sektoriuje įprasti decentralizuoti valdymo protokolai. Compound buvo šios strategijos pradininkas. Sudėtiniame tinkle vartotojai gali balsuoti dėl naujų „cToken“ rinkų įtraukimo į rinką, rinkos palūkanų normų atnaujinimo, „oracle“ adresų atnaujinimo, „cToken“ rezervų panaikinimo ir naujų administratorių pasirinkimo.

COMP – sudėtiniai žetonai

COMP yra pagrindinis tinklo valdymo ženklas. Ši unikali finansinė priemonė leidžia žetonų turėtojams ir delegatams balsuoti dėl svarbių protokolinių sprendimų, tokių kaip naujos įkaito rūšys, skolinimosi galia ir palūkanų normos modeliai. Neseniai COMP buvo įtrauktas į populiarią centralizuotą biržą „Coinbase“.

cTokens

Sudėtinis veikimas priklauso nuo cTokens. Nauji „cTokens“ yra kuriami, kai vartotojas į „Compound“ protokolą perkelia kriptografinius išteklius. Pažymėtina, kad „cTokens“ yra tiesiog ERC-20 žetonai, atstovaujantys vartotojo lėšas, įneštas į junginį. Vartotojai gali perduoti, prekiauti ir laikyti šiuos žetonus.

„cTokens“ leidžia vartotojams užsidirbti susidomėjimo baseinais. Pvz., Galite pakloti savo USDC ir mainais gauti cUSDC žetonus. Tada šie žetonai galėjo laisvai judėti sudėtiniame tinkle. Kai susidomėsite, galėsite išpirkti savo CUSDC už įprastą USDC ir palūkanas, sumokėtas USDC. Geriausia, kad „cTokens“ galima išpirkti bet kuriuo metu. Kai konvertuosite šias lėšas, jos iškart bus prieinamos prijungtoje piniginėje.

Junginio istorija (COMP)

Junginys į rinką atėjo 2018 m. Gegužės mėn. Šiuo metu tinklas yra įsikūręs San Franciske. „Compound“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Robertas Leshneris dirbo San Francisko mokesčių obligacijų priežiūros komiteto pirmininku. Kaip buvęs ekonomistas, jis unikaliai žino apie „CeFi – DeFi“ konversijos niuansus.

Junginys į rinką pateko įspūdingai, platformai užtikrinant 8,2 mln. USD finansavimą per pradinį turą, vykusį 2018 m. Gegužę. Tada platforma savo A serijos finansavimo etape 2019 m. Lapkričio mėn. Surinko dar 25 mln. USD. Įdomu tai, kad šis turas surado didelę rizikos kapitalo įmonės Andreeseno Horowitzo paramą. Tais pačiais metais protokolas taip pat gavo 1 mln. USD USD iš „Coinbase“ „USDC Bootstrap Fund“.

Stipri komanda

Verta paminėti „Compound“ palaikymo tinklą. Visa šio projekto komanda yra gerai žinoma rinkoje. Pavyzdžiui, platformos CTO Geoffrey Hayesas taip pat dirbo „Exthereum“ prižiūrėtoju, naujo amžiaus „Ethereum“ klientu. Jis taip pat yra dviejų startuolių technologijų įkūrėjas, vadovavęs „Core Services“ „Postmates“.

Kaip naudoti junginį (COMP)

Naudoti „Compound“ yra lengva. Norėdami dalyvauti šiame „DeFi“ tinkle, nereikia užpildyti krūvos asmeninės informacijos. Turėsite atsisiųsti suderinamą „Web 3.0“ piniginę, palaikančią ERC-20 monetas. Metamask paprastai laikomas geriausiu variantu šioms užduotims atlikti.

Kai jūsų piniginė bus prijungta prie tinklo, galėsite kaldinti ar kurti „cTokens“. Eikite į skiltį Paskyros apžvalga, esančią svetainės meniu. Tada pasirinkite bet kurį turtą ir atrakinkite rinką. Kai turtas bus įjungtas, vartotojai galės tiekti ar skolintis, kaip nori. Pažymėtina, kad norite peržiūrėti išsamią informaciją apie kiekvieną ūkininkavimo baseiną, nes kiekvienam turtui būdinga unikali tiekimo ir skolinimo balandis. Be to, šie rodikliai dažnai keičiasi.

Kaip nusipirkti junginį (COMP)

Pirkti COMP lengva. Šio žetono reputacija ir ilgaamžiškumas leidžia jį įsigyti daugelyje pagrindinių mainų. Binansas teikia įvairias COMP prekybos poras. Norėdami pradėti, turite užsiregistruoti paskyroje. Registracija yra greita ir nesudėtinga. Tačiau prieš dalyvaudami prekyboje turėsite patvirtinti savo tapatybę.

Kai būsite užsiregistravę, turite finansuoti savo „fiat“ sąskaitą. Tai atliekama banko pavedimu arba debeto kortele. Dabar, kai jūsų sąskaita yra aktyvi ir turite lėšų, esate pasirengę konvertuoti savo „fiat“ į kriptografiją. Jos rekomenduojama konvertuoti į BTC. Dabar, kai turite BTC, galite tiesiogiai prekiauti BTC COMP. Pirmą kartą visas procesas trunka apie 20 minučių.

Investavimas į sudėtinę (COMP) kriptovaliutą Investavimas į sudėtinę (COMP) kriptovaliutą Investavimas į sudėtinę (COMP) kriptovaliutą
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Junginys – rinkos pradininkas

Kaip pirmoji platforma, pristatanti derliaus ūkį į rinką, „Compound“ užima vertingą poziciją kaip „DeFi“ sektoriaus novatoriškoji jėga. Panašu, kad „DeFi“ dar tik prasideda. Todėl „Compound“ ir toliau kasdien mato naujus vartotojus. Lengvos grąžos ir galimybės uždirbti be prekybos derinys yra šios platformos vilionių dalis. Be to, tai yra viena saugiausių ir gerbiamų variantų, kuriuos šiandien gali naudoti vartotojai. Taigi, junginys turėtų išlikti pagrindine platforma ateinančius metus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me