Investavimas į „Ripple“ (XRP) – viskas, ką reikia žinoti

Nesvarbu, ar esate naujas kriptovaliutos erdvėje, ar esate čia nuo 2009 m., Yra didelė tikimybė, kad susidūrėte su „Ripple“ ir kriptovaliuta XRP. Nors iš pradžių lengva suklysti „Ripple“ ir „XRP“ kaip tą patį, tai jokiu būdu nėra. Tiesą sakant, daugelis nustemba sužinoję, kad terminai „XRP“ ir „Ripple“ negali būti keičiami.

Svarbios naujienos: 2020 m. Gruodžio 22 d. SEC pateikė skundą dėl „Ripple Labs Inc“, mes peržiūrėjome šį skundą ir mūsų komentarus galite rasti čia.

Kas yra Ripple?

Paprasčiau tariant, Ripple yra bendrovė kuri sukūrė „Ripple Consensus Ledger“. Tokiu būdu „Ripple“ veikia ir kaip platforma, ir kaip valiuta. „Ripple“ kūrėjai naudoja atvirojo kodo protokolą, kad vartotojams suteiktų daugybę privalumų. Tarp šių privalumų yra saugūs, greiti ir nebrangūs sandoriai.

Tačiau „Ripple“ nėra skirta veikti tik kaip valiuta, pvz., Su „Bitcoin“. Nors „Bitcoin“ buvo skirtas apeiti tradicinę finansų sistemą, „Ripple“ įvykdė visiškai kitokią rinkos nišą. Platforma buvo sukurta siekiant panaikinti atotrūkį tarp tradicinių finansų įstaigų ir „blockchain“ sektoriaus.

Svarbu tai, kad „Ripple“ (XRP) skiriasi dėl daugelio kitų populiarių kriptovaliutų dėl kai kurių pagrindinių priežasčių. Visų pirma, jis skiriasi nuo konkurencijos, nes jį sukūrė privati ​​pelno siekianti įmonė. Šiandien „Ripple“ turi biurus San Franciske, Niujorke, Londone, Sidnėjuje, Liuksemburge, Singapūre ir Mumbajuje. Firma aptarnauja daugiau nei 300 finansų įstaigų iš 40 šalių.

„Ripple“ istorija prasideda 2013 m., Kai intuityvių kūrėjų grupė nusprendė suvienyti jėgas, kad sukurtų kažką unikalaus rinkoje. Tuo metu, Jedas McCalebas, geriausiai žinomas kaip „EDonkey“ tinklas, pakvietė naudingų investuotojų komandą dalyvauti projekte, žinomame kaip „Ripple Labs“. Svarbu tai, kad McCalebas taip pat yra pagrindinė šio sektoriaus figūra. Jis buvo pagrindinis kuriant daugybę kripto pagrindu sukurtų startuolių, įskaitant „Ripple“, „Stellar“ ir „Overnet“.

„Ripple Labs“

„Ripple Labs“ yra oficialus technologijų įmonės, sukūrusios „Ripple“ mokėjimo protokolą, pavadinimas. Pažymėtina, kad ši San Franciske įsikūrusi įmonė buvo oficialiai įkurta 2012 m. Iš pradžių „Ripple Labs“ į rinką pateko pavadinimu „Opencoin“. Tačiau 2015 m. Įmonė pakeitė savo dabartinį pavadinimą.

„Ripple Labs“ įkūrė žinomas angelų investuotojas ir privatumo aktyvistas, Chrisas Larsenas. Larsenas yra charizmatiška asmenybė, kuri geriausiai žinoma dėl internetinių hipotekos skolintojų įkūrimo E-paskola prie jo prisijungė programuotojas ir verslininkas Jedas McCalebas.

Pažymėtina, kad McCalebas yra geriausiai žinomas kaip vienas iš liūdnai pagarsėjusio „Mt. Gox“ mainų įkūrėjų. Mt. Gox buvo viena iš pirmųjų „Bitcoin“ biržų pasaulyje ir ilgą laiką tai buvo didžiausia „Bitcoin“ birža pasaulyje. Vienu metu birža tvarkė 70% visos Bitcoin prekybos apimties. Svarbu tai, kad jis pardavė savo akcijas ir 2011 m. Birželio mėn. Nebuvo susijęs su birža nulaužti dėl to mėnesiais krisdavo Bitcoin kainos.

„RippleNet“

„RippleNet“ yra bankų, finansinių institucijų ir profesionalų, sudarančių „Ripple“ verslo bendruomenę, bendruomenė. Nuo pat savo įkūrimo „Ripple“ labai stengėsi apsaugoti šį didžiulį pramonės profesionalų tinklą. Šios įmonės naudojasi pažangia „Ripple“ „blockchain“ sistema.

Šis tinklas suteikia bankams galimybę mėgautis beribe patirtimi, nes per kelias sekundes jie siunčia lėšas visame pasaulyje. Šiandien „RippleNet“ apima keletą geriausiai žinomų institucijų šiame sektoriuje. Štai keletas svarbiausių etapų iki šiol plėtojant „RippleNet“:

Amerikos bankas

2016 m. BOA paskelbė a partnerystė su Ripple. Paaiškėjo, kad bankas kelis mėnesius iki paskelbimo slapta bandė firmos technologijas kaip būdą pagerinti tarpbankinę infrastruktūrą..

SBI valdos

2016 m. „SBI Holdings“ ir „Ripple“ sudarė susitarimą integruoti banką į „RippleNet“. Bankų vadovai šį žingsnį vertino kaip būdą supaprastinti perlaidas ir momentinius tarpvalstybinius mokėjimus. Nenuostabu, kad nuo šios koncepcijos atsiradimo prie projekto prisijungė daugiau nei 47 bankai.

Standartinis privilegijuotas bankas (SCB)

2016 m. „Standard Charter Bank“ prisijungė prie kitų investuotojų komandos ir skyrė 55 mln. USD tolesnei „Ripple“ technologijų plėtrai. Iš viso investicijos metu „Ripple“ B serijos finansavimas siekė 93 mln. USD.

„Santander“ ir „American Express“

2017 m. „Ripple“ bendradarbiauja su kreditinių kortelių įmone „American Express“ ir pagrindine bankų įmone „Santander“. Strateginė partnerystė buvo skirta dar labiau supaprastinti tarpvalstybines mokėjimo sistemas. Pažymėtina, kad naujienos padėjo sustiprinti XRP kainas tuo metu. Konkrečiai, kai naujienos pasirodė viešai, XRP rinkos vertė pakilo daugiau nei 35%.

Karališkasis Kanados bankas

Stebinančiu manevru Kanados karališkasis bankas paskelbė išsamią ataskaitą pavadinimu „Įsivaizduokite 2025“, kurioje bankas išsamiai aprašė savo „Ripple“ technologijų bandymus. Konkrečiai, ataskaitoje teigiama, kad „RippleNet“ gali sumažinti vidutines banko išlaidas 46% už mokėjimą. Be to, RBC ataskaitoje teigiama, kad per „Ripple“ apdorotų operacijų atsiskaitymo laikas yra tik 3–5 sekundės. Tai yra didžiulis patobulinimas, palyginti su dabartine sistema, kuri vidutiniškai trunka 2-3 dienas.

Pinigų gramas

2019 metų birželį „Ripple“ užsitikrino a partnerystė su vienu geriausiai atpažįstamų pavadinimų perlaidų sektoriuje. Pinigų gramas. Vėlgi, projekto tikslas buvo suteikti pinigų gramą prieigą prie „Ripple“ tarptautinių mokėjimų technologijos:

Daugiau partnerių

  • Fudžeiros nacionalinis bankas PJSC (NBF)
  • „MoneyMatch“
  • „Westpac“ institucinis bankas ir Australijos bankas
  • „UniCredit“, „Reisebank“, ATB, Abu Dabio nacionalinis bankas, UBS
  • MUFG bankas
  • DBS

Kartu „RippleNet“ toliau dirba kurdama naują sistemą, kuri bus įdiegta visame tinkle. Pažymėtina, kad gairės apima svarbius tinklo funkcionalumo aspektus. Šie susirūpinimą keliantys klausimai apima įstatymų laikymąsi, operatyvinę globą ir kitus tarpininko veiklos standartus.

Kas yra XRP?

XRP atlieka labai svarbų tikslą „Ripple“ ekosistemoje. Šis prieigos raktas yra skaitmeninis turtas, palengvinantis tinklo paslaugų naudojimą. Tokiu būdu XRP veikia kaip naudingumo žetonas. Šis prieigos raktas reiškia vertės perdavimą per „Ripple“ tinklą.

Galite galvoti apie XRP kaip mainų tarpininką. Šie mainai gali apimti ir kriptovaliutas, ir „fiat“ valiutas. Iš esmės XRP yra tarsi pakaitinė kortelė. Tai leidžia dalyvaujantiems bankams palengvinti pinigų pervedimus visame pasaulyje, nereikia atsižvelgti į valiutų kursus ir panašius dalykus.

Pavyzdžiui, tarkime, kad bankas JAV turi persiųsti 5 mln. USD kitai institucijai, esančiai ES. Įprastomis sąlygomis šis perdavimas būtų brangus ir daug laiko reikalaujantis procesas dėl daugelio priežasčių. Pirma, norint užtikrinti, kad jos būtų realiai prieinamos ir saugiai siunčiamos, lėšos turėtų praeiti per daugelį trečiųjų šalių tikrinimo sistemų.

Kiekviena iš šių šalių prideda prie bendros operacijų kainos ir laiko, kurio reikia pervedimui atlikti. Be šių mokesčių, bankai turėtų atsižvelgti į tarptautinį pinigų perskaičiavimo kursą. Pateiktame pavyzdyje JAV bankas praras dalį savo akcijų konvertuodamas į eurus.

Čia XRP puikiai atlieka savo naudingumo tikslą. Anksčiau pateiktas pavyzdys būtų sklandesnis per „Ripple“ ekosistemą. JAV bankas galėtų paprasčiausiai konvertuoti savo lėšas į XRP. Šis procesas yra toks paprastas, kaip pasirinkti norimų konvertuoti lėšų skaičių ir spustelėti mygtuką.

„XRP“ per „CoinMarketCAp“

„CoinMarketCap“ – „XRP“ žetonas

Dabar, kai banko valiuta buvo konvertuota į XRP, lengviau siųsti lėšas į bet kurią pasaulio vietą. Geriausia, kad perkėlimas kainuoja tik dalį šiuo metu veikiančių tradicinių sistemų. Jei norite sutaupyti perspektyvoje, išsiųsdami 1 000 000 000 USD mokėjimą per savo banką tarptautiniu mastu, galite sumokėti tūkstančius dolerių. Naudojant „Ripple“, ta pati operacija kainuoja tik centus.

Be to, kadangi nėra ribos, kiek lėšų galite siųsti per XRP, tai suteikia bankams daugiau lankstumo rinkoje. Šiuo metu norint išsiųsti daugiau nei 1 mln. USD, bankai turi atitikti daugybę papildomų reguliavimo reikalavimų. Šie reikalavimai gali atidėti operacijas iki 3 dienų. XRP pašalina šias problemas „Ripple“ ekosistemoje.

„Ripple Protocol Consensus“ algoritmas (RPCA) – kriptovaliuta be blokinės grandinės

Nors galite laikyti „blockchains“ pagrindine visų kriptovaliutų dalimi, „Ripple“ taip nėra. „Ripple“ naudoja patentuotą decentralizavimo technologiją ir sutarimo mechanizmą – „Ripple Protocol Consensus Algorithm“ (RPCA). „Ripple Protocol“ sutarimo algoritmas (RPCA), kas kelias sekundes taiko visi mazgai, kad būtų išlaikytas tinklo teisingumas ir sutarimas. RPCA sistemoje kiekvienas serveris paskelbia naujų operacijų sąrašą tinkle, žinomą kaip „kandidatų rinkinys“.

Tada kiekvienas serveris palygina savo sąrašą su esama tinklo būsena ir siūlomais pakeitimais. Kai palyginimas bus baigtas, serveriai balsuos dėl visų operacijų būsenos. Galų gale 80% mazgų turi susitarti dėl naujų operacijų, kad pasiektų patvirtinimo būseną. Sistema įtraukia visas operacijas, kurios atitiko šiuos reikalavimus, į paskirstytą knygą. Tada sistema uždaro knygą. Ši uždara knyga suteikia atskaitos tašką kitam RPCA patikrinti.

„Ripple“ produktai

Šiuo metu „Ripple“ vartotojams siūlo du pagrindinius produktus. Pirmasis produktas yra žinomas kaip „xCurrent“. „xCurrent“ buvo vienas iš pirmųjų „Ripple Labs“, sukurtų rinkai. Ši pasaulinė bendrojo atsiskaitymo realiuoju laiku sistema suteikia vartotojams gana įspūdingų funkcijų.

Pavyzdžiui, vartotojai gali išvalyti ir atsiskaityti per kelias minutes. Tradicinės pinigų pervedimo sistemos gali užtrukti 2–5 dienas. Be to, vartotojai gauna prieigą prie „RippleNet“ pranešimų siuntimo paslaugų, kurios leidžia tinklui palaikyti tiesioginį ryšį.

„xRapid“ „xCurrent“ žengia dar vieną žingsnį ir apskritai pašalina sąskaitų poreikį. Šis protokolas gali gauti likvidumą iš vietinės rinkos, kad būtų užbaigtos operacijos. Pvz., Kai bankas gali norėti nusiųsti 1 mln. USD kitam tinklo bankui, „xRapid“ sistema pirktų XRP už siuntėjo pinigus, o tada pirkėjui parduotų XRP, kad užbaigtų operaciją..

Šis procesas leidžia bankams siųsti mažesnes sumas tarptautiniu mastu, nes tai daro didelę pridėtinių išlaidų pašalinimą. Be to, tai leidžia bankams siųsti pinigus į tas vietas, kurios gali kainuoti gerokai viršija vidutinį pervedimo greitį. Taigi šie produktai leido „Ripple“ konkuruoti rinkoje nuo pat pirmos dienos.

„xRapid“ yra revoliucinis, nes bankai nenori ilgą laiką laikyti XRP ar bet kurios kriptovaliutos. Vietoj to, sistema keičia lėšas į XRP ir iš jos per sekundę. Ši greita operacija įmanoma, nes XRP knyga per sekundę gali apdoroti 1500 operacijų.

Investavimas į „Ripple“ (XRP)

Šiais laikais lengva investuoti į „Ripple“. Norėdami pradėti savo „Ripple“ investicijas, turėsite pereiti į gerą mainų biržą. Šiuo metu „Ripple“ galima įsigyti pagrindinėse biržose, įskaitant Binansas, „Paybis“, ir Poloniex. Pasirinkę mainus, su kuriais dirbsite, būsite pasirengę pradėti investuoti.

Pirmiausia turėsite užsiregistruoti paskyroje. Priklausomai nuo jūsų vietos ir mainų, dėl kurių nusprendėte, šis procesas gali apimti įvairias patvirtinimo procedūras. Pavyzdžiui, Binansas gali pareikalauti, kad atsiųstumėte valstybinį asmens dokumentą.

Kai turėsite parengtą paskyrą, turite nuspręsti, kaip ją įkelti. Jei jau turite kriptovaliutą, kuria norite prekiauti XRP, galite tiesiog nusiųsti tas lėšas į savo mainų piniginę. Šių lėšų atsiradimas turėtų užtrukti kelias minutes. Kai jie pasirodys, galite tiesiog pereiti prie „Bitcoin / XRP“ prekybos lango ir užbaigti savo prekybą.

Investavimas į „Ripple“ (XRP) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Ripple“ (XRP) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Ripple“ (XRP) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Paybis“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

Momentinis pirkimas

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

50 USD

Minimali sąskaita

35 eurai

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

„Fiat“ į „XRP“

Procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, jei planuojate įeiti į rinką su „fiat“ valiuta. Tokiu atveju turėsite prijungti savo banko sąskaitą arba debeto / kreditinę kortelę prie savo mainų sąskaitos. Šis procesas gali užtrukti kelias dienas, nes kai kurios platformos siunčia patvirtinimo operaciją bankui. Šis sandoris paprastai yra tik pora centų. Turėsite patvirtinti jo sumą, kad įrodytumėte, jog turite banko sąskaitą, pridėtą prie jūsų mainų sąskaitos.

Įrodę, kad sąskaita priklauso jums, turėsite įsigyti vieną iš kriptovaliutų, turinčių fiat porą. Iš esmės ne visas kriptovaliutas galima įsigyti tiesiogiai su „fiat“ valiuta. Daugelyje mainų pirmiausia reikia įsigyti „Bitcoin“ arba „Ethereum“. Turėdami vieną iš šių pagrindinių kriptų, galėsite juos iškeisti į bet kurią mainų porą, kurioje jie gali dalyvauti.

Greičiausias aptarnavimas yra „Paybis“ nes jie siūlo itin greitą kreditinių kortelių apdorojimą.

Kaip laikyti „Ripple“ (XRP)

Jei siekiate daug investuoti į XRP arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. The „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Ripple“ (XRP).

Investavimas į „Ripple“ atsargas

„Ripple Stock“ yra dar vienas būdas, kaip galite dalyvauti augančioje „Ripple“ ekosistemoje. Skirtingai nuo XRP, „Ripple“ akcijos yra tiesioginė investicija į „Ripple“. Norėdami įsigyti „Ripple“ akcijų, turite laikytis visų JAV galiojančių vertybinių popierių įstatymų. Investuoti į „Ripple“ akcijas tiems, kurie nėra susipažinę su akcijų rinka, gali būti šiek tiek sunkiau.

Kadangi „Ripple“ nėra viešai prekiaujama įmonė, vienintelis būdas įsigyti įmonės akcijų yra privatūs investuotojai antrinėje rinkoje. Norėdami įsigyti ir prekiauti „Ripple“ akcijomis, turėsite būti kvalifikuotas kaip „sudėtingas investuotojas“. Taigi, norėdami pirkti „Ripple Inc.“ akcijas, šiuo metu turite būti akredituotas investuotojas. Norėdami tapti akredituotu investuotoju, turėsite įrodyti, kad šiuo metu turite 1 mln. USD likvidžiojo turto arba per pastaruosius 3 metus uždirbote daugiau nei 200 000 USD per metus..

Kai galėsite įrodyti savo investicinę kvalifikaciją, esate pasirengę investuoti. Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti, yra eiti per shareposts.com arba „Microventures“ programa. Čia turėsite užsiregistruoti paskyroje. Kai būsite kvalifikuotas ir patvirtintas, investuoti paprasta, kaip surasti „Ripple Inc.“ ir nuspręsti, kiek akcijų norite.

„Ripple“ vis dar pastebi vis didėjantį įsisavinimą visame sektoriuje ir dėl geros priežasties. Ši į ateitį orientuota įmonė per ateinančius metus efektyviai išdrožė savo nišą rinkoje. Taigi, jūs galite tikėtis išgirsti daug daugiau iš šios bendruomenės, kai „XRP“ ir „Ripple“ plečia savo veiklą tradicinėse finansų rinkose. Kol kas atrodo, kad „Ripple“ laukia šviesi ateitis, nes daugiau finansų įstaigų pareiškia norą prisijungti prie „RippleNet“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me